برانکو: بازی با پیکان می تواند برای ما بحران زا باشد

برانکو: بازی با پیکان می تواند برای ما بحران زا باشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که بعد از بازی مقابل الاهلی یک رضایتمندی ویژه ای بین ما وجود دارد اما این خوشحالی می تواند به طور ناخواسته مقداری ما... 5 out of 5 based on 6 ratings.

برانکو: بازی با پیکان می تواند برای ما بحران زا باشد

نويسنده : فرزان ایزدشناس 2 اظهار نظر بازدید [ 7476 ] شنبه, 25 شهریور 1396
:: خبر ویژه
برانکو: بازی با پیکان می تواند برای ما بحران زا باشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که بعد از بازی مقابل الاهلی یک رضایتمندی ویژه ای بین ما وجود دارد اما این خوشحالی می تواند به طور ناخواسته مقداری ما...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که بعد از بازی مقابل الاهلی یک رضایتمندی ویژه ای بین ما وجود دارد اما این خوشحالی می تواند به طور ناخواسته مقداری ما را از جدیت بیاندازد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهارداشت: طبیعی است که بعد از بازی مقابل الاهلی یک رضایتمندی ویژه ای بین ما وجود دارد اما این خوشحالی می تواند به طور ناخواسته مقداری ما را از جدیت بیاندازد. این طور بازی ها نه برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم ها در دنیا می تواند بحران زا باشد که بعد از یک بازی خوبی در لیگ قهرمانان شاید بازی بعدی را با افت همراه کند.

برانکو ادامه داد: تیمی که در لیگ قهرمانان برد آورده ممکن است در لیگ برتر دچار افت شود، می دانیم کارمان سخت خواهد بود. خودتان شاهد بودید که ۲ فصل پیش مقابل پیکان بازی سختی داشتیم و حتی سخت ترین بازی مان مقابل این تیم بوده است. مطمئنم پیکان از تمام قوایش و فرصتش استفاده می کند که از جو بردی که مقابل الاهلی داریم استفاده کند. ما دوست داریم بردهای متوالی مان ادامه پیدا کند و این جو خوب را حفظ کنیم و در آستانه بازی با الهلال در شادابی و آمادگی کامل قرار بگیریم. در مورد تیم هم باید بگویم به جز سید جلال حسینی سایر بازیکنان در رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی هستند و این مسئله خیلی مهم است که همه سالم و سرحال هستند.

وی در مورد اینکه شما بعد از پروین و استانکو سومین مربی تاریخ باشگاه هستید که پرسپولیس را به نیمه نهایی رسانده اید، گفت: طبیعی است که هدف ما حداکثری است و این یک فرصت جدید برای ما در لیگ قهرمانان است که خیلی متفاوت تر و سخت تر خواهد بود اما خوشحالم که همراه با پروین و استانکو توانسته ام پرسپولیس را به نیمه نهایی آسیا ببرم به خصوص که علی پروین سمبل و اسطوره باشگاه است نمی دانم خبر دارید یا خیر اما استانکو به دلیل بیماری و مشکلی که داشت یکی از پاهایش را از زیر زانو قطع کرده اند. باید بگویم که او یکی از مربیان بزرگ تاریخ کرواسی است و یکی از مهمترین همکاران ایویچ و می دانید که تأثیر او در فوتبال ایران بسیار عمیق بود با این حال پنهان نمی کنم که بازی با الهلال مهمترین بازی برای ماست که جای جبران ندارد، طبیعی است که همه توان خودمان را در بازی ها به کار می گیریم تا برنده باشیم هرچند که مقابل الهلال کامیابی نیا و انصاری با ما نخواهند بود اما این موضوع تغییری در هدف و بلندپروازی ما ایجاد نمی کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت سید جلال حسینی گفت: امیدوارم مصدومیت او تا بازی با الهلال رفع شده باشد، او ۶ سانتی متر کشیدگی همسترینگ داشته و باید خیلی احتیاط کند، قبل از بازی با سپاهان او را کنترل می کنیم و وضعیتش را بررسی خواهیم کرد، اینگونه مصدومیت ها حساس هستند و می تواند خیلی بدتر شود، انتظار داریم هرچه زودتر این بازیکن را به وضعیت مطلوب برگردانیم.

برانکو در مورد اینکه اعلام شده فدراسیون فوتبال عربستان ۲۰۰ هزار دلار به هر بازیکن الهلال پاداش خواهد داد تا پرسپولیس را شکست بدهند، گفت: سئوال خیلی خوبی بود، در مورد الهلال این را بگویم که آنها آمادگی دارند ۳۷ یا ۳۸ میلیون دلار یا یورو به دیگو کاستا بپردازند تا این بازیکن ۴ ماه برایشان بازی کند. نمی دانم این مسئله در چه فازیی است چون خود کاستا دوست دارد به اتلتیکو مادرید برگردد اما اتلتیکو تا نیم فصل نمی تواند بازیکنی بگیرد.

وی در مورد اینکه دیگو کاستا نمی تواند مقابل پرسپولیس بازی کند، گفت: می دانم، منظورم پتانسیل مالی این تیم است. پتانسیلی که باشگاه عربستانی دارد، نمی دانم فدراسیون فوتبال یا وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس کمک می کنند یا خیر اما فکر می کنم منطقی است که هم فدراسیون هم وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس کمک کنند چون پرسپولیس معرف ایران است، پرسپولیس فوتبال و مردم ایران را به بهترین وجه معرفی می کند، خودتان شاهد شادمانی مردم ایران بودید، فرقی نمی کند که آنها هوادار استقلال، تراکتورسازی، سپاهان یا اهوازی باشند، از هرجای ایران که باشند حداقل وقتی با من روبرو می شدند از برد پرسپولیس خوشحال بودند، از بوشهر، مشهد و شهرهای مختلف. حتی به من می گفتند ما هوادار استقلال هستیم اما پرسپولیس را در این بازی تشویق می کنیم و انتظار و اطمینان من این است که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به پرسپولیس کمک کنند.

وی در مورد اینکه به ۶ بازیکن الهلال استراحت داده شده اما پرسپولیس قبل از بازی با این تیم باید با ۲ تیم ایرانی بازی کند، گفت: طبیعی است که ما هم فردا در ترکیبمان تغییراتی خواهیم داشت و بخشی از بچه ها استراحت می کنند. البته این به آن معنا نیست که اصلاً بازی نکنند بلکه بازی را آغاز نخواهند کرد. برایمان مهم این است که بازیکنان در شرایط بازی باشند. الهلال هم مثل ما روز پنجشنبه یک دربی بزرگ با الاتحاد دارد مثل ما که با سپاهان بازی داریم اما به هرحال بازی با الهلال مهمترین بازی است.

سرمربی پرسپولیس در مورد بحث تمدید قرارداد با این باشگاه و اینکه شایعه شده بعد از رفتن کی روش او سرمربی تیم ملی می شود، تصریح کرد: این موضوع برای الان نیست، فعلاً همه تمرکز ما روی بازی های پیش روست و بعداً می شود درباره بقیه مسائل صحبت کرد.

وی درباره وضعیت استقلال و اینکه گفته می شود این تیم یک مربی مثل برانکو می خواهد، افزود: در این خصوص صحبت نمی کنم چرا که عادت ندارم به حیاط همسایه نگاه کنم. ما باید مشکلات حیاط خودمان را حل کنیم. اینکه استقلال، سپاهان، استقلال خوزستان، تراکتورسازی و ... چه وضعیتی دارند خودم را درگیرش نمی کنم چرا که مربیانشان دوستان ورزشی من هستند و بحثی هم درباره آن نخواهم کرد.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 25 شهریور 1396 - 02:48 بعد از ظهر

  در شرایط حساس و فشرده فعلی یه عده میخوان با مطرح کردن بجثهایی مثل تمدید قرارداد برانکو و برانکو در تیم ملی و . . . . تمرکز برانکو و پرسپولیس را بهم بزنند و تیم را به حاشیه ببرند. هواداران به هوش باشید که الان وقت این صحبتها نیست و هدف پلیدی پشت این حرفهاست.

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  شنبه, 25 شهریور 1396 - 04:27 بعد از ظهر

  دقیقا و امیدوارم یکعده هوادار جوگیر نشن ومدام بر طبل این حاشیه بکوبن که مربی پرسپولیس مربی تیم ملیه که بقول قدیمیها..نزده دارن برامون میرقصن..بخصوص کیروش که با همین شایعات میتونه مشکل ساز بشه چرا که یک آدم لجباز و خودخواهیست که تا بفهمه ( حتی در حلد شایعه ) که فلان کس رقیبش شده با تمام توان به لجاجت وحاشیه سازی مشغول میشه..و چقدر زیبا برانکو هم در این مصاحبه جواب داد و هم در مصاحبه قبلی که در مورد بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی حضور دارن و قرار نیست که حرفی بزنم تا ناکامیها را گردن من بندازن....پس هم باید از این شایعات جلوگیری کنیمو هم حمایت از تیم و باشگاهمون را..به امید قهرمانی..

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب