واکنش مشکوک برانکو به جدایی از پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 4436 ] - یکشنبه, 21 آبان 1396

واکنش مشکوک برانکو به جدایی از پرسپولیس

آنچه این روزها آرامش را بیشتر از هر دلواپسی دیگر از اردوی قرمزها دور کرده، چالش های این تیم در پایان فصل است. شهروند در این باره می نویسد: در پایان فصل جاری ن... 5 out of 5 based on 2 ratings.
واکنش مشکوک برانکو به جدایی از پرسپولیس

آنچه این روزها آرامش را بیشتر از هر دلواپسی دیگر از اردوی قرمزها دور کرده، چالش های این تیم در پایان فصل است. شهروند در این باره می نویسد: در پایان فصل جاری ن...

ارتش سرخ دات كام :

آنچه این روزها آرامش را بیشتر از هر دلواپسی دیگر از اردوی قرمزها دور کرده، چالش های این تیم در پایان فصل است.

شهروند در این باره می نویسد: در پایان فصل جاری نه تنها قرارداد برانکو ایوانکوویچ تمام می شود بلکه اغلب ستاره های پرسپولیس هم دیگر قراردادی برای ماندن در این تیم ندارند و با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، باشگاه نمی تواند جایگزینی برای آنها داشته باشد.

این روزها که بحث رفتن طاهری از باشگاه مطرح است، دغدغه قرمزها از همیشه بیشتر شده است. رفتن یا ماندن برانکو که توانست بعد از سال ها ناکامی پرسپولیس را به روزهای خوب برگرداند، نگرانی بزرگ قرمزها در پایان فصل خواهد بود. در حالی که شنیده می شود برانکو تمایل زیادی به هدایت تیم ملی کشورش در کرواسی دارد، خود او هم درباره ماندنش در پرسپولیس یا رفتن به کرواسی اظهارنظر روشنی نمی کند.

آخرین مصاحبه برانکو ایوانکوویچ در مسیر ترجمه در رسانه های مختلف تعابیر متفاوت و نادرستی پیدا کرده است. او روزهای خوبی را در پرسپولیس سپری نمی کند و شاید حق دارد که نتواند از الان برای آینده اش در این تیم تصمیم بگیرد. او وقتی در پایان تمرین دیروز با این سوال که اگر طاهری استعفا كند، آیا قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد یا نه پاسخ مبهمی داده است؛ البته رسانه های ایرانی هم تعابیر مختلفی از حرف های او داشته اند.

جملاتی مثل «در ماندن و یا جدایی من اگری وجود ندارد» و «طاهری برود برای تمدید قرارداد اگری وجود ندارد» ابهام های زیادی را درباره سرنوشت مرد کروات ایجاد کرده است.

برانکو پیش از این گفته بود درباره رفتن طاهری نظری ندارد اما به نظر می رسد معنای حرف او که می گوید برای تمدید قرارداد من «اگری» وجود ندارد، این است که او برای تمدید قرارداد به وضع باشگاه در پایان فصل توجه می کند و تصمیمش برای ماندن یا رفتن را براساس این که اگر طاهری باشد یا اگر نباشد، نمی گیرد. البته شایعاتی هم درباره جدایی او قبل از پایان فصل وجود داشت که برانکو بارها تأکید کرد تا پایان قرارداد خود در پرسپولیس می ماند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهزاد بوشهر
    بهزاد بوشهر :
    حتما بعدشم میره پرسپولیس رو مثل تراکتور سرش دارن میارن خدا لعنتشون کنه

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن