پیش بینی بت 940
رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد. با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصو... 1 out of 5 based on 5 ratings.

رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

نويسنده : محمد رهسپار 2 اظهار نظر بازدید [ 2044 ] یکشنبه, 21 آبان 1396
:: خبر
رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد. با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصو...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد.

با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصوص مشکلات مالی و بدهی های باشگاه پرسپولیس به وجود آمده محمد رویانیان مدیرعامل اسبق این باشگاه قصد دارد به این مسائل واکنش نشان دهد.

در همین رابطه قرار است رویانیان نامه ای خطاب به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نوشته و در آن در خصوص میزان بدهی ها و برخی مسائل دیگر روشنگری کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  یکشنبه, 21 آبان 1396 - 12:16 بعد از ظهر

  خخخ..نامه سرگشاده؟؟ جناب رویانیان! آنقدر در مسئولیتهایی که داشتین« گند زدین که نامه ته گشاده هم بنویسید« نمیتونید روشونو ماله کشی کنید و گند کاریهاتونو ماست مالی کنید؟ واقعا در کدوم یکی ازمسئولیتهایی که داشتین« کوچکترین موفقیتی نصیب مردم کردین؟ البته برای خودتون خیلی موفقیت داشته!!! بهر حال صاحب کلی ثروت و دارایی شدین!! جنابعالی چه در زمانیکه در سازمان ترافیک وسپس سوخت و بعد هم در باشگاه پرسپولیس بجز خرابکاری«هیچ خیری دیگه ای نداشتی..و اما در مورد باشگاه پرسپولیس.از وقتیکه پا به این باشگاه گذاشتی« نه تنها موفقیتی نصیبمون نشد بلکه میلیاردها تومن هم متضرر شدیم.از آوردن خلعتبری تا ژوزه و کلاه گذاشتن سر او ووو..تا دروغهای بزرگ و کثیفی مثل راه اندازی کارخانه نوشابه سازی و ساخت استادیوم و خرید هواپیما و دهها دروغ کثیف دیگه که تنها برای دلخوش کردن هوادارن ساده دل و سرپوش گذاشتن روی بخور بخورهاتون بود..حتی عزیزترین بازیکنان را هم با چشم اشکبار و دلی پرخون «بنوعی از باشگاه بیرون کردین...جنابعالی حتی اگر برای خود خدا هم نامه سرگشاده و ته گشاده بنویسی« شک نکن که ذره ای در خدا هم تاثیر گذار نیست که حق الناس کردی..دل میلیونها هوادار را لرزوندی..در همین چند ماهه گذشته« بخاطر بیکفایتی و حماقتهای جنابعالی«میلیونها هوادار «شبها با انواع استرسها سربه بالین گذاشتند که بالاخره جریان ژوزه چه میشود؟ تیم محبوبشون با چه محرومیتهایی روبرو میشه؟ جناب رویانیان..تنها وتنها یکراه برای استغفار پیش رو داری و آنهم اینست که خودتو حلق آویز کنی و در نامه ای هم از اینراه از همگان طلب بخشش کنی تا با پاک شدن زمین از وجود امثال شما« مردم کمی به آینده امیدوار بشن..هر چند که وجود اینکار را هم نداری..چرا که برای لذت بردن چند صباح بیشتر«سر میلیونها انسان را کلاه گذاشتید و جیبشونو خالی کردین...به امید روزیکه حداقل ایران ما از شر وجود امثال شماها پاک بشه..

 • مهدی ادیبمهدی ادیب :
  دوشنبه, 22 آبان 1396 - 11:59 قبل از ظهر

  جیگر! بعد از اون همه عوامفریبی و کلاشی تازه یادت افتاده نامه بنویسی؟؟؟!!!

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پدیده
پدیده
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 4 مرداد 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ---
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب