رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2064 ] - یکشنبه, 21 آبان 1396

رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد. با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصو... 1 out of 5 based on 5 ratings.
رویانیان به سلطانی فر نامه سرگشاده می نویسد

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد. با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصو...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای روشن شدن برخی مسائل به وزیر ورزش و جوانان نامه سرگشاده بنویسد.

با توجه به اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در خصوص مشکلات مالی و بدهی های باشگاه پرسپولیس به وجود آمده محمد رویانیان مدیرعامل اسبق این باشگاه قصد دارد به این مسائل واکنش نشان دهد.

در همین رابطه قرار است رویانیان نامه ای خطاب به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نوشته و در آن در خصوص میزان بدهی ها و برخی مسائل دیگر روشنگری کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    خخخ..نامه سرگشاده؟؟ جناب رویانیان! آنقدر در مسئولیتهایی که داشتین« گند زدین که نامه ته گشاده هم بنویسید« نمیتونید روشونو ماله کشی کنید و گند کاریهاتونو ماست مالی کنید؟ واقعا در کدوم یکی ازمسئولیتهایی که داشتین« کوچکترین موفقیتی نصیب مردم کردین؟ البته برای خودتون خیلی موفقیت داشته!!! بهر حال صاحب کلی ثروت و دارایی شدین!! جنابعالی چه در زمانیکه در سازمان ترافیک وسپس سوخت و بعد هم در باشگاه پرسپولیس بجز خرابکاری«هیچ خیری دیگه ای نداشتی..و اما در مورد باشگاه پرسپولیس.از وقتیکه پا به این باشگاه گذاشتی« نه تنها موفقیتی نصیبمون نشد بلکه میلیاردها تومن هم متضرر شدیم.از آوردن خلعتبری تا ژوزه و کلاه گذاشتن سر او ووو..تا دروغهای بزرگ و کثیفی مثل راه اندازی کارخانه نوشابه سازی و ساخت استادیوم و خرید هواپیما و دهها دروغ کثیف دیگه که تنها برای دلخوش کردن هوادارن ساده دل و سرپوش گذاشتن روی بخور بخورهاتون بود..حتی عزیزترین بازیکنان را هم با چشم اشکبار و دلی پرخون «بنوعی از باشگاه بیرون کردین...جنابعالی حتی اگر برای خود خدا هم نامه سرگشاده و ته گشاده بنویسی« شک نکن که ذره ای در خدا هم تاثیر گذار نیست که حق الناس کردی..دل میلیونها هوادار را لرزوندی..در همین چند ماهه گذشته« بخاطر بیکفایتی و حماقتهای جنابعالی«میلیونها هوادار «شبها با انواع استرسها سربه بالین گذاشتند که بالاخره جریان ژوزه چه میشود؟ تیم محبوبشون با چه محرومیتهایی روبرو میشه؟ جناب رویانیان..تنها وتنها یکراه برای استغفار پیش رو داری و آنهم اینست که خودتو حلق آویز کنی و در نامه ای هم از اینراه از همگان طلب بخشش کنی تا با پاک شدن زمین از وجود امثال شما« مردم کمی به آینده امیدوار بشن..هر چند که وجود اینکار را هم نداری..چرا که برای لذت بردن چند صباح بیشتر«سر میلیونها انسان را کلاه گذاشتید و جیبشونو خالی کردین...به امید روزیکه حداقل ایران ما از شر وجود امثال شماها پاک بشه..
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    جیگر! بعد از اون همه عوامفریبی و کلاشی تازه یادت افتاده نامه بنویسی؟؟؟!!!

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن