ماهینی: دو جام گرفتیم و 70 میلیون جریمه شدیم

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 2785 ] - یکشنبه, 21 آبان 1396

ماهینی: دو جام گرفتیم و 70 میلیون جریمه شدیم

کاپیتان دوم پرسپولیس نسبت به مشکلات موجود در این باشگاه و حواشی ایجاد شده واکنش نشان داد. حسین ماهینی که این روزها دوران مصدومیت را پشت سر می گذارد، دور از تم... 2 out of 5 based on 4 ratings.
ماهینی: دو جام گرفتیم و 70 میلیون جریمه شدیم

کاپیتان دوم پرسپولیس نسبت به مشکلات موجود در این باشگاه و حواشی ایجاد شده واکنش نشان داد. حسین ماهینی که این روزها دوران مصدومیت را پشت سر می گذارد، دور از تم...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان دوم پرسپولیس نسبت به مشکلات موجود در این باشگاه و حواشی ایجاد شده واکنش نشان داد.

حسین ماهینی که این روزها دوران مصدومیت را پشت سر می گذارد، دور از تمرینات گروهی مشغول فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی است. کاپیتان دوم پرسپولیس در تایید صحبت های برانکو در خصوص مشکلات مالی این باشگاه و عدم دریافتی بازیکنان مدعی است بیش از 3 ماه از آخرین دریافتی آنها گذشته و در اتفاقی عجیب باشگاه بازیکنان را 70 میلیون جریمه کرده که این موضوع باعث دلخوری آنها شده است.

آخرین وضعیت مصدومیت
دو ماهی می شود از ناحیه دوقلوی پای راستم که به آشیلم وصل است احساس درد دارم. چون بازی ها نزدیک بود نمی توانستم استراحت کنم و با قرص در زمین حاضر می شدم. چون فشار زیادی را متحمل شدم با مشاوره از برانکو چند روزی را استراحت می کنم و از حضور در تمرینات گروهی معاف شدم. فشار تمرینات را کم کردم که با فیزیوتراپی و آب درمانی شرایط بهتری را کسب کردم و دو یا سه روز دیگر در تمرینات حاضر می شوم.

فشار بازی ها بدن ها را اذیت کرده است
در این مدت برنامه سنگین و پرفشاری را دنبال کردیم و با فاصله 5 روز به 5 روز بازی داشتیم. در زمانی که بقیه تیم ها استراحت می کردند ما در آسیا بازی می کردیم و فشار مضاعفی را تحمل کردیم. درست است آسیا را از دست دادیم ولی در لیگ امتیازهای خوبی کسب کردیم و توانستیم با حضور در جمع مدعیان شرایط مان را بهبود ببخشیم. پست من در کناره های زمین طوری بود که روی پایم فشار آورد ولی خدا را شکر مشکل خاصی نیست.

فعلا درباره قهرمانی حرف نمی زنیم
ما امتیازهای خوبی را کسب کردیم و دربی را هم برنده شدیم ولی الان که تازه 10 هفته از مسابقات برای ما گذشته نمی توان راجع به قهرمانی صحبت کرد. این البته هدف بزرگ و اصلی ما در این فصل است و البته تیم های دیگری در لیگ هستند که به همراه ما نتایج خوبی گرفتند و حرف زدن درباره قهرمانی در لیگ و جام حذفی فکر نمی کنم در این مقطع کار درستی باشد. تمام تلاش مان را می کنیم تا نتایج خوبی را مانند سال گذشته کسب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

بیش از 3 ماه از آخرین دریافتی مان گذشته
حرف های آقای برانکو را در مورد مشکلات مالی و عدم دریافت مطالبات را تایید می کنم. الان بیش از سه ماه می شود که باشگاه قرار بود به ما پول بدهد ولی چنین اتفاقی تا به امروز نیفتاده و بازیکنان از این مساله ناراحت هستند و برنامه شان با مشکل مواجه شده است. آنها به من و سید جلال مراجعه می کنند تا مشکلات را بازگو کنند و ما هم به باشگاه انتقال می دهیم ولی اتفاقی نیفتاده و ما حتی پاداش دربی را هم هنوز نگرفتیم. بازیکنان خوبی داریم و فعلا تمرین می کنند که آمادگی شان را حفظ کنند ولی امیدواریم این وضعیت سر و سامان بگیرد.این حق بازیکنان است و چون قول و قرارها عملی نشده ناراحت هستند.مسائل مالی می تواند تاثیرگذار باشد چون شرایط خوب نیست.

رفتن طاهری دست ما نیست برای ما باشگاه مهمتر است
رفتن و ماندن آقای طاهری دست ما نیست. باشگاه چارچوبی را برای ما تعریف کرده و ما در راستای وظایف یک بازیکن می توانیم نظر بدهیم. امیدواریم هر چیزی که به صلاح پرسپولیس است اتفاق بیفتد. برای ما باشگاه پرسپولیس مهم است چون بازیکن این باشگاه هستیم نه دیگران. به این امیدوار هستیم که هر اتفاقی می افتد برای هوادران خوب باشد.

در 6 ماه باقیمانده تمام تلاشم برای تیم ملی است
این تصمیم را اول و آخر آقای کی روش می گیرند و به آن احترام می گذارم. مشکلی با آن ندارم و در 6 ماه زمانی که باقی مانده با افزایش تمرینات سعی می کنم به لیست نهایی تیم ملی دعوت شوم. فکر می کنم چون زیاد در پست تخصصی خودم بازی نمی کنم این اتفاق افتاده و امیدم را از دست نمی دهم و انگیزه و تمرینات را برای رسیدن به جام جهانی بیشتر می کنم.

ضعف در ارسال پاس گل
ما مدافعان کارهایی که آقای برانکو می خواهند در زمین انجام می دهیم و ما تمرینات متنوعی را برای شرایط مختلف بازی پشت سر می گذاریم. سانتر از کناره ها و این انتقاد شاید سازنده باشد ما با تمرین بیشتر این موضوع را حل می کنیم.

جریمه مالی 70 میلیونی
مشکلات مالی باشگاه را همیشه درک کرده ایم و هر زمان در زمین حاضر شدیم بدون توجه به این مسائل برای کسب نتیجه تیم تلاش کردیم. این مساله را باید در نظر بگیرید که ما هنوز مطالبات فصل گذشته را نیز کامل دریافت نکردیم و در اتفاقی عجیب تمام بازیکنان از سوی باشگاه با جریمه 70 میلیونی هم همراه شده اند. دو جام طی دو فصل اخیر کسب کردیم و 70 میلیون جریمه شدیم. همه بازیکنان از این موضوع ناراحت که دو قهرمانی کسب کردند و به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیدند اما با جریمه مواجه شدند. اما به آینده و به تعهدی که به هواداران و پیراهن پرسپولیس داریم وفادار هستیم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا هیچ هواداری ناراضی و غمگین استادیوم را ترک نکند و اینگونه پاسخ حمایت آنها را بدهیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  حسین آقا..( امیدوارم اشتباه کنم ) ولی حرفاتون کمی بوداره..ما دلخوش بودیم که امثال شما بنا بر حرفاتون که دم از تعصب و غیرت بروی نام پرسپولیس میزدیدن کمی بهتر فکر کنید و سخن بگین..ولی ظاهرا مثل اینکه در مورد شما هم اشتباه فکر میکردیم..در این دورانی که مردم واقعا برای سیر کردن یک وعده ای شکم خانواده هاشون بشدت در مضیقه هستند و سالی یکبار و دوسالی یکبار هم بزور حقوقشونو میگیرند وبا این وجود سعی میکنن که به باشگاه کمک کنن« شما بخاطر سه ماه وچهار ماه به عقب افتادن دریافتیتون گله مندین؟ شکر خدا که دریافتیها هم حداقل حداقل هربار بالای 50 میلیون بوده..حقتونه و بهرحال قرارداد دارین..ولی پسر خوب..هم خودتون از قشرهای پایین ومیا متوسط جامعه بودین وهم درد خیلی مشلات مالی را داشتین..ضمن اینکه همگان هم شاهد بودین که باشگاه با هربدبختی که بودنبدهیها ودسته گلهای امثال رویانیان را پرداخت وپاک کرد.که اگر غیر از این میشد«باشگاه با محروم شدنش« بشما هم آسیب میرسید..بهرحال در این دوران سختیست که باید دست یاری داد و گرفت..و فراموش نکنیم که با توجه به همه این مشکلات و در مقایسه با تیمهایی چون استقلال و تراکتور و..بازهم پرداختی باشگاه بمراتب بهتر بوده..حسین آقا..پول فرارداد حق شماست وهیچکسی هم نه شک داره ونه منکرش میشه..ولی وجدانا و شرافتا« اینگونه که شما دارین هزینه میکنید« در زمان سختیهاتون هم مینگونه بوده؟ نمیگویم مثل مردم عادی که دارن نون سق میزنن« زندگی کنید..ولی حداقل برای حرف خودتون ارزش قائل بشید که مدام از عشق و تعصب میگفتید..نمیدونم چی شده که بیشتر آه وناله از طرف کسانی چون شما و بیرانوند است که بیشتر از همه شعار میدادین..بهر حال بد نیست کمی معرفت داشته باشیم و فقط روزهای خوش از همدیگه تعریف نکنیم..روزهای سختیست که هرکسی خودشو نشون میده که چند مرد حلاجه..یا حق.
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  نه آقا امیر جان . در جواب شما که پرسیدید در زمان سختیهاتون هم همینگونه بوده... . من میگم نه و هرگز . چرا ؟ الان عرض میکنم .
  توی جفره ماهینی بیشترین درآمد ماهیگیریه و یه لنج یا قایق بعد ۳ یا ۴ روز دریانوردی به همراه ۵تا جاشو یا کارگر اگه صید خوب خوب باشه خرج و دستمزد جاشوها و غذا و سوخت ووو نهایتاً ۳ الی ۵ ملیون دستش میاد و هر ماه میتونه ۴بار بره دریا بعبارتی میشه هر ماه ۱۵ الی ۲۰ ملیون درآمد . تازه اگه شریک نداشته باشه که یقیناً داره .
  قانع باش حسین خان قانع باش .این رفتارها فقط و فقط روسیاهیش و سربزیریش پیش هوادار سی ما بوشهریهاس. اون از مهدو و حالا این از حسبن آقامون . چی بگم و بگیم . نمیدونم والا
 • ALI PERSPOLISI
  ALI PERSPOLISI :
  اقا میگیری پولتو!توحرفات همش بوی تهدید میادبرادر!!کاش یه ذره هم تعصب داشتید
 • مصطفی اسدزاده
  مصطفی اسدزاده :
  ای خدا ببین کیا این حرفا رو میزنن
  همونایی که میگفتن چشم بسته قراردادمون رو تمدید کردیم
  همین اقای ماهینی که دم از تعصب میزد موقعی که بخاطر سربازی رفت ملوان چون پول بهش نمیدادن یا مثه پرسپولیس نمیدادن وقتی برگشت پرسپولیس قانع بود و میگفت بدون هیچ شرطی تمدید میکنم اما بعد چند وقت همش تهدید میکنه برا پول
  بابا دیروز خودتونو به یاد بیارین
  درسته این پول حقتون ما هم منکرش نمیشیم
  ولی یکم تحمل کنید
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  تو دیگه چرا حسینو ؟؟
  لااقل پیش هوادارا یه کم هم سی ما آبرو بذارید که هی نگن بوشهریها مرام ندارند و یه جورائی کارهای مهدو تو چشم ماها و همشهریاش بکشند ما یه ذره به تو دلخوش بودیم و در قامت دفاع شما را مثال میزدیم که نه بابا طارمی بچهگی کرده و یا گول خورده ووووو . ما پیش هواداران محترم که این مدت داغونه رفتارهای طارمی بودند سرافکنده بودیم حالا تو هم سی ماها قاپ و قوپ میکنی ؟؟ نکن نکن و خودت را بزرگ نشون بده که ما بگیم حسین آخر مرام و تعصبه .
  یکی را برفراز دل رسانند ، یکی را در غم هجرون گذارند
  یکی را چو مشعل سر فروزند ، میان شعله ها جانش بسوزند .
  اینقد از این پول کثیف و لعنتی ننالید . با ۵ سر نونخور زیر ۱و ۵۰۰ دارم زندگی میکنم . یعنی شماها ۱۰۰ ملیون ندارید توی بانک که ماهی ۲ملیون سودش بخورید ؟؟ والا ناشکری هم یه نوع کُفره .
  گر ز دارائی جهان نادر جولان باشی ، عاقبت مرگ بیاید که تو حیران باشی .

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن