شیری: 90 میلیون طلب دارم و نمی بخشم!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 7539 ] - یکشنبه, 21 آبان 1396

شیری: 90 میلیون طلب دارم و نمی بخشم!

با وجود آنکه گفته می شود پرسپولیس نیز مانند استقلال و تراکتور مجوز حضور در آسیا را با جلب رضایت طلبکاران به دست آورده اما هنوز هستند طلبکارانی که وضعیتشان با ... 3 out of 5 based on 10 ratings.
شیری: 90 میلیون طلب دارم و نمی بخشم!

با وجود آنکه گفته می شود پرسپولیس نیز مانند استقلال و تراکتور مجوز حضور در آسیا را با جلب رضایت طلبکاران به دست آورده اما هنوز هستند طلبکارانی که وضعیتشان با ...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود آنکه گفته می شود پرسپولیس نیز مانند استقلال و تراکتور مجوز حضور در آسیا را با جلب رضایت طلبکاران به دست آورده اما هنوز هستند طلبکارانی که وضعیتشان با این باشگاه مشخص نیست.

مهدی شیری بازیکن سابق پرسپولیس یکی از طلبکارانی است که باشگاه هنوز نتوانسته رضایت او را جلب کند. شیری 90 میلیون تومان از 5 سال پیش از باشگاه پرسپولیس طلبکار است اما هنوز مبلغ طلبش را از باشگاه نگرفته است. بازیکن سابق پرسپولیس در این رابطه گفت:« راستش حدود ده روز قبل با من از طرف باشگاه تماس گرفتند و در خواستی داشتند که برایم مقدور نبود.» مهدی شیری اضافه کرد:« من حدود 90 میلیون تومان از باشگاه طلب دارم و راستش برایم مقدور نبود بعد از 5 سال این مبلغ را ببخشم. درواقع رقمی را که از سوی باشگاه به من پیشنهاد دادند انقدر ناچیز بود که اگر می گفتند طلبم را کامل ببخشم بهتر بود.»

او در رابطه با این که وضعیت طلبش از پرسپولیس به کجا خواهد انجامید گفت:« خب مساله این است که باشگاه مجبور است این مبالغ را پرداخت کند اما من هم تماس تازه ای با آن ها نداشته ام و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. من دوست ندارم برای پرسپولیس مشکلی به وجود بیاید اما مسئولان هم باید به بازیکن حق بدهند که بعد از 5 سال بخواهد مبلغ قراردادش را بگیرد.» شیری در زمان مدیریت حبیب کاشانی و در دوفصلی که علی دایی هدایت این تیم را به عهده داشت در پرسپولیس بازی می کرد. او درباره دیگر بازیکنان هم گفت:« می دانم چندتا از همبازیانم هم هنوز طلب دارند و نتوانستند پولشان را بگیرند.»

اوافزود:« فعلا برنامه خاصی ندارم. راستش قبل از این با آقای طاهری و ترکاشوند که صحبت کردند به من گفتند به سازمان لیگ برو و ماجرای طلبت را پیگری کنم. من قبلا حکم کمیته استیناف را هم راجع به طلبم گرفته بودم اما باشگاه در جواب کمیته انضباطی گفته بود که من طلبم را از سازمان لیگ و از محل درآمدهای باشگاه بگیرم که البته این اتفاق هم رخ نداد.»

شیری همچنین گفت:« من پرسپولیس را قلبا دوست دارم و به عنوان یک پرسپولیسی هر کمکی بتوانم به تیمم می کنم. اما باشگاه حتی مالیات ما را هم پرداخت نکرد و من ممنوع الخروج شدم. من البته از باشگاه گلایه ای ندارم، بالاخره مشکلات مالی همه جا هست و من هم چند سالی پیگیر طلبم نشدم اما وقتی دیدم وضع باشگاه مساعدتر است و قراردهای خوبی هم بسته می شود خواستم که طلبم را بگیرم.»

او اضافه کرد:« جالب است که فدراسیون و سازمان لیگ می گویند که به تیم های بدهکار اجازه بازی نمی دهند اما همه می بینند که وضعیت چگونه است. به نظرم باید به صحبت های علی کریمی در این رابطه حق داد.»

مصاحبه از : امیرحسین قربانی


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  دوستان در این مستندها دیدید وقتی شیر یه شکار بزرگ میکنه و داره میخوره ولی بعد ساعاتی سرکله کفتارها هم پیدا میشه و چون خودشون عرضه شکار و سیر کردن شکمشون نداشتند از این فرصت استفاده کرده و هجوم میارند تا شاید از قدرت بازوی شیر یه لقمه هم به اونها برسه .
  حکایت ما هم اینجوری شده که شیر (FIFA) ما را شکار کرده و حالا کفتارها ( بنسون ووو) هم وقت رو غنیمت شمارده و سروکله شون پیدا شده تا از قدرت شیر لقمه ای به شکم زنند .
  خدا بزرگه خیییییلی هم بزرگ . کافیه صبور باشیم و به زمان بسپاریم .
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  آقایونی که مدعی هستند که در زمان مدیریتشون هیچ بدهی بجا نگذاشتند و حتی در صندوق هم مبلغی ذخیره داشتند« توجه کنن..اینها باقی مانده های زمان شما پرمدعاهاست که حالا باد توی دماغتون میندازینو ثانیه شماری میکنید تا به ریاست و پست ومقام برسید..
 • محمدجواد _⭐
  محمدجواد _⭐ :
  هرکاری دلت میخواد انجام بده،آب که ازسر گذشت چه یک وجب چه چند وجب
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  چه دوران تلخی بود دومین دوره مدیریت حبیب کاشانی! خدا هیچ وقت ازش نگذره!
 • بهزاد بوشهر
  بهزاد بوشهر :
  کسی نگفته ببخش 90 میلیون تو هم رو بقیه

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن