خاکپور: من هم کنار کریمی و خداداد می ایستم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3067 ] - دوشنبه, 22 آبان 1396

خاکپور: من هم کنار کریمی و خداداد می ایستم

محمد خاکپور وقتی اخبار فوتبال ایران را در آن سوی دنیا شنید تصمیم گرفت کنار علی کریمی و خداداد عزیزی بایستد و مصاحبه ای در حمایت از آنها انجام بدهد. خاکپور الب... 5 out of 5 based on 6 ratings.
خاکپور: من هم کنار کریمی و خداداد می ایستم

محمد خاکپور وقتی اخبار فوتبال ایران را در آن سوی دنیا شنید تصمیم گرفت کنار علی کریمی و خداداد عزیزی بایستد و مصاحبه ای در حمایت از آنها انجام بدهد. خاکپور الب...

ارتش سرخ دات كام :

محمد خاکپور وقتی اخبار فوتبال ایران را در آن سوی دنیا شنید تصمیم گرفت کنار علی کریمی و خداداد عزیزی بایستد و مصاحبه ای در حمایت از آنها انجام بدهد.

خاکپور البته وارد ریز ماجراهای فدراسیون فوتبال نشد و فقط پرسش هایی مطرح کرد. پرسش هایی درباره رفت و آمدهایی که در فدراسیون فوتبال و حتی کادر فنی تیم ملی وجود دارد و اغلب، رسانه ها به آن نمی پردازند. اتفاق های فوتبال به قدری خاکپور را تحت تاثیر قرار داده که او خود را صاحبنظر نمی داند. در حالی که سالها کاپیتان تیم ملی بوده و جزئی جدانشدنی از نسل محبوب 98 است.  

افشاگری علی کریمی علیه فدراسیون، بازتاب بسیاری در بین اهالی فوتبال داشت. خداداد عزیزی با تایید حرف های کریمی اعلام کرد در مناظره احتمالی او با مدیران فدراسیون فوتبال شرکت خواهد کرد. البته به سود کریمی و در کنار او. بعد از خداداد عزیزی، حالا نوبت به محمد خاکپور رسیده تا از آن سوی دنیا حمایت خود را از علی کریمی و صحبتهایش اعلام کند.

خاکپور که در زمان مربیگری اش در تیم امید هم بارها علی کفاشیان- رییس فدراسیون فوتبال وقت – را به چالش کشیده بود، این بار در حمایت از کریمی و خداداد می گوید:« صحبتهای علی کریمی و خداداد عزیزی را خواندم. به نظرم حرف های آنها عین واقعیت بود. متاسفانه اتفاق های عجیبی در فوتبال ایران رخ می دهد که مدیران فدراسیون هرگز راهکاری برای مقابله با آنها در نظر نمی گیرند. شاید هم علاقه ای به این کار ندارند و بهبود وضعیت فوتبال برای آنها اهمیت ندارد.» خاکپور که سالها کاپیتان تیم ملی ایران بود و البته جزئی جدانشدنی از نسل محبوب 98، انتقادهایی کلی به فدراسیون فوتبال وارد می کند:« نمی دانم چرا فدراسیون فوتبال مقابل رفتارهای غیر حرفه ای که در بدنه آن رخ می دهد، سکوت می کند. این را بارها دیده ام که توهین ها بی جواب مانده و کسی هم پی اش را نگرفته. یا انتخاب ها یا انتصاب هایی که صورت گرفته و کسی هم این پرسش را مطرح نکرده که برخی چرا اینقدر راحت رفتند و بعضی آقایان چرا آمدند؟ آیا تا به حال کسی فدراسیون را به چالش کشیده که چرا در کادر فنی تیم ملی اینقدر رفت و آمد وجود دارد؟ در فدراسیون فوتبال مدیریت معنایی ندارد. برخی همیشه و در همه حال هستند و آنهایی که بعضی اوقات حرف منطقی و خلاف صحبتهای روسا انجام می دهند، باید بروند.»

خاکپور هم از کریمی حمایت می کند:« من حرف های کریمی را تایید می کنم و می خواهم حمایت خودم را از او اعلام کنم. کریمی دلش برای فوتبال می سوزد و به نظرم تنها همین مساله باعث شده تا او انتقادهایی به زبان بیاورد. من سالها در فوتبال حضور داشتم؛ اما خودم را صاحبنظر نمی دانم. چون خیلی ها که رزومه ای نداشته اند، آمده اند و فوتبال را در دست گرفته اند. کسی هم نمی پرسد از کجا آمده اند و چرا؟ من فقط دلم برای جوان هایی می سوزد که استعداد دارند و می خواهند رشد کنند؛ اما شرایط فوتبال ایران برای رسیدن آنها به هدف مهیا نیست.»

کاپیتان سابق تیم ملی صحبتهایش را اینگونه به پایان می برد:« حرف زدم، چون نمی توانستم ببینم این همه مشکل در فدراسیون فوتبال وجود دارد و فقط کریمی و خداداد صحبت می کنند. باید این فوتبال رشد کند؛ اما با این همه مشکل آیا امکانش وجود دارد؟ آیا با این مدیریت می توان به آینده امیدوار بود؟ پاسخ سوال مشخص است. به هیچ وجه، اما باز هم مثل همیشه امیدوارم مشکلات حل شود. چون پیشرفت فوتبال ایران آرزوی من و خیلی های دیگر است.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • حسن مغانلو
  حسن مغانلو :
  درود بر اقای خاکپور عزیز .درود بی کران بر علی کریمی ،اسطوره مردمی
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  نیروهای متهدین ناتو # کریمی ، عزیزی ، دائی ، خاکپور .
  نیروهای متفقین # تاج ، کفاشیان ، ساکت .
  ناظرین صلیب سرخ # ارتش سرخ دات کام ، هواداران ، خبرگذاریها .
  دیدبان # ifc , FIFA .
  مقر # ....IRIB

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن