behbet
چهره روز: حکایت شجاع و ضربه فنی!

چهره روز: حکایت شجاع و ضربه فنی!

كشتی گیرشدن در مازندران، از اولین سونوگرافی دوران جنینی به تقدیر پسرها دوخته می شود. حتی آن هایی كه شغل شان هیچ ارتباطی با كشتی ندارد، روزگاری روی تشك كشتی رف... 5 out of 5 based on 3 ratings.

چهره روز: حکایت شجاع و ضربه فنی!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 6005 ] دوشنبه, 22 آبان 1396
:: خبر
چهره روز: حکایت شجاع و ضربه فنی!

كشتی گیرشدن در مازندران، از اولین سونوگرافی دوران جنینی به تقدیر پسرها دوخته می شود. حتی آن هایی كه شغل شان هیچ ارتباطی با كشتی ندارد، روزگاری روی تشك كشتی رف...

ارتش سرخ دات كام :

كشتی گیرشدن در مازندران، از اولین سونوگرافی دوران جنینی به تقدیر پسرها دوخته می شود. حتی آن هایی كه شغل شان هیچ ارتباطی با كشتی ندارد، روزگاری روی تشك كشتی رفته اند و شانس شان را در مواجهه با این عشق ابدی، سنجیده اند. شجاع خلیل زاده اما ظاهرا میانه چندانی با ورزش كشتی ندارد. او در جلسه تمرینی پرسپولیس، به سادگی اسیر فن ایگور پانادیچ شد و چیزی نمانده بود كه با فن حریف كروات، روی پل برود و حتی ضربه فنی شود. این شوخی موفق، تنها مبارزه شجاع در این فصل نخواهد بود. او روزهای سختی را در پیش دارد و باید برای كشتی گرفتن با منتقدان اش نیز آماده باشد.

خلیل زاده در اولین بازی ها برای پرسپولیس، خیال هواداران باشگاه را از خط دفاع راحت كرد اما هر چقدر زمان بیشتری سپری شد، اشتباه های پررنگ تری از سوی او سر زد تا تردیدها در اطراف این بازیكن هر روز جدی تر شوند. بازگشت سیدجلال، آرامش را به خط دفاعی پرسپولیس برگرداند و این به آن معنی بود که قرمزها در دوران غیبت کاپیتان، هرگز نتوانسته بودند ساختار دفاعی منسجمی را تشکیل بدهند. شجاع امیدوار به نظر می رسید که با دیده شدن در پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را تصاحب کند اما  دقیق تر شدن ذره بین ها، این مدافع را از تیم ملی دورتر کرد. روی هوا، شجاع یک مدافع بی نقص به نظر می رسد اما روی زمین، اوضاع کمی متفاوت است. او زیر فشار، به آرامش اش را از دست می دهد و چند اشتباه انجام داده است. چند سهل انگاری از شجاع، قضاوت ها در مورد او را نسبت به ابتدای فصل تغییر داده اند. او برای ضربه کردن باید بیش از پیش تلاش کند و اشتباهاتش رو کمرنگ و کمرنگتر کند تا یکی از 23 مسافر روسیه باشد.مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  دوشنبه, 22 آبان 1396 - 10:26 بعد از ظهر

  خواهش میکنم اونقد طرف نبرید بالا که فراموش کنه کی بوده و چجوری کی شده
  اونقد طرف ببریم بالا که وسیله و یا نردبانش داشته باشیم که بهش دسترسی پیدا کنیم
  اگه همینجوری و احساسی طرف ببریم بالا اونوقت دیگه دستمون بهش نمیرسه و باید پایین بایستیم و التماس کنیم بعد خواهیم دید کسانی از تیمهای دیگه نردبون بر دوش و یا سوار بر جرثقیل میایند و روبرو چشمامون میبرنش .
  نمونش .... می ، نمونش ....وند ، و نمونش هاشمی نسب و انصاریان وووو
  پس کسی را اونقد بالا نبریم که خود فراموش و بشه اونچه که فایز گفت مه بالانشین پایین نظر کن ... سلامی بر رفیقان مختصر کن .

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس مستحق برد مقابل نفت مسجد سلیمان بود؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 1 شهریور 1397 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب