برطرف شدن مشکل مالی بازیکنان پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 5585 ] - سه شنبه, 23 آبان 1396

برطرف شدن مشکل مالی بازیکنان پرسپولیس

با اعلام عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بازیکنان این تیم به زودی مطالبات خود را دریافت خواهند کرد. عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان طی چند روز اخیر با واکنش آ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
برطرف شدن مشکل مالی بازیکنان پرسپولیس

با اعلام عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بازیکنان این تیم به زودی مطالبات خود را دریافت خواهند کرد. عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان طی چند روز اخیر با واکنش آ...

ارتش سرخ دات كام :

با اعلام عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بازیکنان این تیم به زودی مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان طی چند روز اخیر با واکنش آنها همراه بوده و اعتراض خود را به این مساله اعلام کرده بودند.

بر این اساس با تعامل صورت گرفته با دخالت وزارت ورزش و جوانان و حامی مالی سابق سرخپوشان، مسئولان باشگاه موفق شدند مطالبات خود را دریافت کنند و طبق ادعای حمیدرضا گرشاسبی طی 24 ساعت آینده، حساب بازیکنان شارژ خواهد شد و بخشی از مطالبات آنها پرداخت می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    فقط موندم که اگر این بازیکنان جای مردمی بودند که با این وضعیت آشفته و بحرانی اقتصادی که برای سیر کردن شکم خانواده هاشون دارن با بدبختی و شرمندگی تلاش میکنند «چکار میکردن؟ بله..قرار داد دارند و حقشونه..ولی یک نگاهی هم به وضعیت مردمی بندازن که دارن با چه بدبختی زندگی میکنن و همونا هم دارن کمک میکنند تا اینها به پولشون برسن...مردمی که تعدادیشون از همین عزیزانی هستند که در این زلزله « همه زندگی و خانواده هاشون از بین رفتن..بابا کمی بخودمون بیاییم..همش که نباید از بالا نگاه کرد..یا واقعا مثل آن نمایندگانی که حتی قیمت نان در این مملکت را نمیدونند و مدام شعار میدن ومردم مردم میکنن« دارن زندگی میکنن و الکی شعار میدنو یا خبر دارن وخودشونو به کوچه علی چپ زدن..کمی دندون روی جگر بزارید..خوبه که خودتون در باشگاهید واز وضغیت باشگاه خبر دارید..
  • بهزاد بوشهر
    بهزاد بوشهر :
    بخدا ما ماهی 700 هزارتومان کار نمیکنیم بازیکنان طی دوسال 800 میلیون الی یک میلیارد گیرشون میاداگه مو جای اینا بودم با همون 100 میلیونم راضی بودیم بازم خداروشکر

نظرسنجی

موافق خروج نام ماهینی و انصاری تا پایان فصل از لیست تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن