مسلمان و طارمی از هم جدا شدند!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 10711 ] - سه شنبه, 23 آبان 1396

مسلمان و طارمی از هم جدا شدند!

 «چه دستپختی دارم خدایی. مسلمان انگشتش را هم خورد!» یک سال پیش و اگر اشتباه نکنیم چهارشنبه 24 آذرماه بود که مهدی طارمی این پست را در صفحه اینستاگرام خود ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
مسلمان و طارمی از هم جدا شدند!

 «چه دستپختی دارم خدایی. مسلمان انگشتش را هم خورد!» یک سال پیش و اگر اشتباه نکنیم چهارشنبه 24 آذرماه بود که مهدی طارمی این پست را در صفحه اینستاگرام خود ...

ارتش سرخ دات كام :

 «چه دستپختی دارم خدایی. مسلمان انگشتش را هم خورد!» یک سال پیش و اگر اشتباه نکنیم چهارشنبه 24 آذرماه بود که مهدی طارمی این پست را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد تا به همه بگوید با محسن مسلمان هم خانه است. مهندس نیز نه تنها در خانه بلکه در تمام اردوهای شب قبل از مسابقات پرسپولیس با آقای گل هم اتاق می شد. رابطه مسلمان و طارمی به قدری صمیمانه بوده که تصمیم بگیرند در یک خانه مشترک زندگی کنند اما...

شنیدیم مدتی است طارمی و مسلمان از یکدیگر جدا شده و در دو آپارتمان جداگانه زندگی می کنند. مهندس خط میانی پرسپولیس به حوالی پاسداران کوچ کرده و آقای گل نیز در آپارتمانی نقلی و استیجاری در منطقه سعادت آباد تهران زندگی می کند. این دو بازیکن حدود 2 سال پیش نیز ویلایی در حوالی سلمان شهر به صورت شریکی خریداری کرده بودند که آن را فروخته و پولش را تقسیم کردند. مهدی طارمی و محسن مسلمان در حالی از یکدیگر جدا شده اند که هر دو با مشکلات حاشیه ای گوناگون مواجه بوده اند.

شماره 77 به دلیل انتشار عکسی از خودش در حال کشیدن قلیان در فضای مجازی با دردسرهایی روبه رو شد و گرچه مسلمان اعلام کرد تاریخ آن عکس مربوط به گذشته است اما به هر حال حاشیه ای هم برایش به وجود آمد. شماره 9 پرسپولیس نیز انواع و اقسام مشکلات و حواشی را در ماه های گذشته تجربه کرده است. از شکایت ریزاسپور و حکم محرومیت 4 ماهه فیفا بگیرید تا شایعه ازدواج با یک بازیگر سینما، جملگی حواشی و دردسرهای مهدی طارمی بوده است. به نظر می رسد مسلمان و طارمی برای جلوگیری از ادامه حاشیه سازی تصمیم به جدایی گرفته باشند. البته رابطه مهندس و آقای گل کماکان گرم و دوستانه است اما در دو آپارتمان جداگانه در غرب و شمال شرق تهران زندگی می کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    مسلمان اگر میخواد که همچنان در اوج بمونه« باید راهشو جدا بکنه و بشه همون محسن دو ساله پیش..وگرنه خیلی زود گرفتار حواشی ومحرومیتها میشه..

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن