علیپور فقط سالی ۵۰۰ میلیون از پرسپولیس می گیرد!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3338 ] - سه شنبه, 23 آبان 1396

علیپور فقط سالی ۵۰۰ میلیون از پرسپولیس می گیرد!

ستاره پرسپولیس فقط سالی ۵۰۰ میلیون تومان از تیمش می گیرد! لطفاً تعجب نکنید! علی علیپور تا همین یک سال پیش سالی ۳۰۰ میلیون تومان از بازی در پرسپولیس نصیبش می ش... 5 out of 5 based on 12 ratings.
علیپور فقط سالی ۵۰۰ میلیون از پرسپولیس می گیرد!

ستاره پرسپولیس فقط سالی ۵۰۰ میلیون تومان از تیمش می گیرد! لطفاً تعجب نکنید! علی علیپور تا همین یک سال پیش سالی ۳۰۰ میلیون تومان از بازی در پرسپولیس نصیبش می ش...

ارتش سرخ دات كام :

ستاره پرسپولیس فقط سالی ۵۰۰ میلیون تومان از تیمش می گیرد!

لطفاً تعجب نکنید! علی علیپور تا همین یک سال پیش سالی ۳۰۰ میلیون تومان از بازی در پرسپولیس نصیبش می شد و افزایش ۲۰۰ میلیون تومانی هم با هزار مکافات حاصل شد.

شاید ندانید اما این مهاجم وقتی از راه آهن تهران به پرسپولیس پیوست با مشکلات مالی فراوانی مواجه شد.

علیپور تازه عقد کرده بود اما نه راه آهن باشگاه سابقش از لحاظ مالی کمکش کرد و نه بازی در پرسپولیس!

مهاجم گلزن و جوان قائمشهری در آن مقطع می خواست مقدمات مراسم عروسیش را فراهم ساخته و همسرش را به تهران بیاورد منتهای مراتب با مشکلات مالی مواجه شده بود.

علیپور برای رهن و اجاره آپارتمانی در تهران پول کم داشت و باشگاه پرسپولیس هم در آن مقطع حاضر نمی شد مبلغ مورد نظر را تأمین کند.

قرارداد اندک و پایین این مهاجم هم کمکی نمی کرد و طفلکی علیپور مدتی در منزل یکی از نزدیکانش حوالی نازی آباد تهران زندگی کرد.

او جلسات متعددی با مسئولان پرسپولیس برگزار کرد بلکه بتواند مشکلات خود را حل کند و در نهایت با یک پیشنهاد جدید مواجه شد؛ «قراردادت را ۳ سال دیگر تمدید کن و ۶۰ میلیون تومان نقد بگیر!»

باتوجه به مشکلات مالی شدید علیپور، این بازیکن بالاجبار و بدون چک و چانه زیر برگه تمدید قرارداد ۳ ساله را امضا کرد!

این مهاجم قائمشهری توانست در ترکیب پرسپولیس درخشیده و نامش را بر سر زبان ها بیندازد و همین موضوع باعث شد نظر مسئولان پرسپولیس نسبت به او عوض شود.

قرارداد ۳۰۰ میلیون تومانی علیپور به سالی ۵۰۰ میلیون افزایش یافت که انصافاً نسبت به بازیکنان میلیاردی لیگ برتر مبلغ اندکی است. همین امروز مهاجمی را در تیم رقیب پرسپولیس می شناسیم که برای فصل جاری قراردادی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی بسته است اما هنوز نتواسته یک گل برای تیمش به ثمر برساند!

البته این گزارش نافی زرنگی یا حرفه ای گری مدیران پرسپولیس در تمدید قرارداد پدیده ای جوان نیست که از اول هم مشخص بود ستاره می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    باید به چنین بازیکنانی که نه دردسر دارند و نه حاشیه و با همه وجودشون زحمت میکشند هم کمک بشه و هم قدرشناسشون باشیم..وجدانا اینها از هزار تا امثال طارمی بهترن...منتها ما عادت داریم بیشتر به امثال اون دردسرسازها اهمیت بدیم..خدائیش باید حداقل یکسری آپشن براش درنظر بگیرن..
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    بهتره که به این بازیکن زحمت کش و کاردرست به همین روش پلکانی کمک بشه(البته پله ها باید پربارتر بشن) و مبلغ قراردادش یهویی تصاعدی نره بالا که یه وقت خدای نکرده سر به هوا نشه مثل اون طارمی نامرد! به شخصه عاشق بازی علی علیپور هستم.

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن