اپلیکیشن اخبار پرسپولیس
تلویزیون، رسواگری که رسوا شد

تلویزیون، رسواگری که رسوا شد

«اسم مادرت چیست؟» برنامه شب گذشته نود نشان داد که این سوال، یکی از کاربردی ترین پرسش ها در فوتبال ایران به شمار می رود. سایپا و پاس در مقاطعی از تاریخ شان، عم... 5 out of 5 based on 7 ratings.

تلویزیون، رسواگری که رسوا شد

نويسنده : ابوذر مهری 2 اظهار نظر بازدید [ 9199 ] 2 روز پیش
:: خبر ویژه
تلویزیون، رسواگری که رسوا شد

«اسم مادرت چیست؟» برنامه شب گذشته نود نشان داد که این سوال، یکی از کاربردی ترین پرسش ها در فوتبال ایران به شمار می رود. سایپا و پاس در مقاطعی از تاریخ شان، عم...

ارتش سرخ دات كام :

«اسم مادرت چیست؟»

برنامه شب گذشته نود نشان داد که این سوال، یکی از کاربردی ترین پرسش ها در فوتبال ایران به شمار می رود. سایپا و پاس در مقاطعی از تاریخ شان، عملا هدایت تیم را به «الف.الف» سپرده اند تا او با استفاده از کرامات خاص، حروف ابجد و گردش ستاره ها، تعویض ها و ترکیب ها را تعیین کند. واضح است که این تنها، بخش کوچکی از داستان گسترده جادوگری در فوتبال است و باشگاه های مختلف بارها با میخ های کوبیده شده در زمین، با مایعات خاص پاشیده شده روی چمن و با دست نوشته های عجیب درون دروازه، تلاش کرده اند تا به جای زحمت و مرارت، به کمک جادوی ماورا و نیروی فرازمینی نتیجه بگیرند.

ورود رسانه ملی به پرونده سحر و طلسم در فوتبال، اولین قدم برای اصلاح فرهنگ توسل به جادوست. عضو کمیته اخلاق در نود به درستی دست روی این نکته گذاشت که برخورد قانونی و قضایی، جادوگری را ریشه کن نمی کند و این معضل باید به لحاظ اعتقادی و فرهنگی حل شود. بدون تردید تلویزیون می تواند نقش مهمی در ایستادن در برابر موج جهل داشته باشد اما مگر همین رسانه در کارشناسی های فوتبالی اش از یکی از همین مربیان معتقد به جادوگری استفاده نمی کند؟

سرمربی اسبق سایپا با سحر و جادو به نقطه دلخواه اش در فوتبال نرسید. برای مدتی مطرح شد و نامش بر سر زبان ها افتاد اما حتی به کمک وردخوان شخصی اش نیز نتوانست کار بزرگی انجام بدهد. حالا دیگر هیچ تیمی مشتاق به کار کردن با «م.ت» نیست اما مامن و ماوای او در این سال ها، تلویزیون بوده است.

حساسیت نود برای مقابله با سواستفاده از ناآگاهی مردم، ستایش برانگیز بود اما رسانه ملی قبل از افتخارکردن به دستاورد کاملا مستقل نود، باید درباره استفاده از چهره های نه چندان خوش نام برای تحلیل فوتبال توضیح بدهد. چهره هایی که لابد برای نظر دادن درباره فوتبال اروپا، به دنبال نام مادر مسی و رونالدو بودند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

آیا با ترانسفر طارمی در نیم فصل موافقید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حسین زرگر
دوشنبه, 29 آبان 1396 / ساعت : 17:30
سایپا
سایپا
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
سه شنبه, 9 آبان 1396 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور6
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب