بازیکنی که نماد حرفه ای گری است

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 7806 ] - سه شنبه, 23 آبان 1396

بازیکنی که نماد حرفه ای گری است

سنگربان کروات سرخ پوشان پایتخت نشان می دهد که حرفه ای بودن را به خوبی یاد گرفته و آن را عملی کرده است. معمولا در فوتبال حرفه ای بازیکنان طوری تربیت می شوند که... 5 out of 5 based on 14 ratings.
بازیکنی که نماد حرفه ای گری است

سنگربان کروات سرخ پوشان پایتخت نشان می دهد که حرفه ای بودن را به خوبی یاد گرفته و آن را عملی کرده است. معمولا در فوتبال حرفه ای بازیکنان طوری تربیت می شوند که...

ارتش سرخ دات كام :

سنگربان کروات سرخ پوشان پایتخت نشان می دهد که حرفه ای بودن را به خوبی یاد گرفته و آن را عملی کرده است.

معمولا در فوتبال حرفه ای بازیکنان طوری تربیت می شوند که به جای اعتراض کردن به نیمکت نشینی و ناراحت شدن از سرمربی تیم تنها و تنها تلاش می کنند.

انگار برای چنین بازیکنانی تلاش کردن مهم تر از رسیدن به نتیجه است.فوتبال مدرن بیش از هر چیزی به چنین بازیکنانی نیاز دارد.

تیمی که می خواهد نتیجه بگیرد باید نیمکت آن هم به اندازه بازیکنانی که در ترکیب اصلی به میدان می روند قوی باشد. پرسپولیس در فصل جاری چنین شرایطی دارد و برانکو در هر دیداری نهایتا از 14 بازیکن می تواند استفاده کند و طبیعی است که فرصت بازی به بسیاری از بازیکنان نرسد.

رادوشویچ در تمرین پرسپولیس بسیار آماده نشان می دهد.او با نشاط زیاد و خنده رویی در حال تمرین کردن است و تلاش زیادی از خود نشان می دهد این درحالی است که در هر دو فصل نیمکت نشین بیرانوند بوده است و به ندرت فرصت بازی به او می رسد.

با وجود آنکه رادوشویچ زیاد نیمکت نشین می شود اما او هیچ اعتراضی نمی کند و با تعصب بالا در حال تمرین کردن است و همین باعث شده تا به بازیکنی محبوب در بین هواداران تبدیل شود. باید چنین بازیکنی الگویی برای دیگر بازیکنان نیمکت نشین باشد که حتی تعویض شدن هم باعث اعتراض و ناراحتی آنها می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    غیرت و شرف و تعصبش از خیلی بازیکنان خودی بالاتر و بیشتره..شما نه تنها ندیدی که یکبار این مرد بخاطر نیمکت نشینی اعتراض بکنه و نق بزنه « بلکه مدام هم تشویق میکرد وهم بیرانومند را شماره یک میخوند..حالا نگاه کنید..بعضی بازیکنان تا تعویض میشن ( نیمکت نشینی که بماند ) انگار که همه ارث ومیراثشونو خوردن....بعضی بازیکنانمون را باید خداییش روی سر بزاریم. ( البته اسم نمیبریم که مبادا اونا هم خراب بشن !!!) ولی رادو با وجود غیر ایرانی بودنش واینکه میتونست از اول هم شماره یک باشه و معترض نبود « یک چیز دیگه است..
  • بهزاد بوشهر
    بهزاد بوشهر :
    رادو واقعا بازیکنی شده تعصبی رو پرسپولیس واقعا تمام هواداران دوستش دارن معلومه تعصب و غیرتش از چند تا بازیکنامون بیشتره

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 11 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن