بت چی
پیش بینی بت 940
بزرگترین فراموشی پرسپولیس/ گربه رقصانی دوباره؟

بزرگترین فراموشی پرسپولیس/ گربه رقصانی دوباره؟

روزها مثل برق و باد مي گذرند و محروميت مهدي طارمي هم رو به پايان مي رود. او از ابتداي مهرماه محروم شده و تا از سرگيري مسابقات ليگ در پايان آبان، دقيقا نيمي از... 5 out of 5 based on 13 ratings.

بزرگترین فراموشی پرسپولیس/ گربه رقصانی دوباره؟

نويسنده : ابوذر مهری 3 اظهار نظر بازدید [ 10482 ] چهارشنبه, 24 آبان 1396
:: خبر ویژه
بزرگترین فراموشی پرسپولیس/ گربه رقصانی دوباره؟

روزها مثل برق و باد مي گذرند و محروميت مهدي طارمي هم رو به پايان مي رود. او از ابتداي مهرماه محروم شده و تا از سرگيري مسابقات ليگ در پايان آبان، دقيقا نيمي از...

ارتش سرخ دات كام :

روزها مثل برق و باد مي گذرند و محروميت مهدي طارمي هم رو به پايان مي رود. او از ابتداي مهرماه محروم شده و تا از سرگيري مسابقات ليگ در پايان آبان، دقيقا نيمي از مدت زمان محروميت ستاره بوشهري پايان خواهد يافت. شايد بخشي از ماجراي «زود گذشتن» اين مدت، مربوط به درخشش بازيكنان جانشين در طول دوران محروميت طارمي بوده؛ جايي كه عليپور و منشا آتش را در خط حمله سرخپوشان زنده نگه داشتند. پرسپوليس بدون طارمي داربي را برد و به علاوه خودش را در كورس قهرماني نگه داشت. با اين وجود ترديدي نيست كه طارمي همچنان براي باشگاه بازيكن مهمي است. بالاخره او جزو نفرات اصلي تيم ملي و محبوب ترين بازيكنان كارلوس كي روش به شمار مي رود و پرسپوليسي ها حق دارند روي اين مهاجم بوشهري حساب كنند.

از زماني كه خبر محروميت چهار ماهه طارمي و نيز جريمه 700هزار يورويي او اعلام شد، گمانه زني هاي زيادي در مورد واكنش باشگاه پرسپوليس به اين حكم صورت گرفت. در اين ميان يكي از منطقي ترين فرمول هايي كه همان زمان در موردش بحث شد، تمديد طولاني مدت قرارداد طارمي و مشاركت در پرداخت جريمه مالي او به ريزه اسپور بود. در حقيقت با توجه به اينكه طارمي با اشتباه و سهل انگاري اش به منافع باشگاه لطمه وارد كرده بود، راحت تر از هر زمان ديگري مي شد او را براي تمديد قرارداد پاي ميز مذاكره نشاند. آقاي گل دو سال اخير فوتبال ايران در ليگ هاي شانزدهم و هفدهم با هزار ناز و افاده حاضر به تمديد قراردادش شد و هر دو سال هم حضور در فصل بدنسازي را از دست داد، اما اين بار مي شد به خاطر ماجراي محروميت، او را راحت تر و زودتر از موعد پاي ميز مذاكره نشاند؛ فرصتي كه به نظر مي رسد باشگاه پرسپوليس در حال از دست دادن آن است.

در حال حاضر نيمي از محروميت طارمي سپري شده و تب و تاب اوليه هم فروكش كرده. او امسال كلا بايد حدود 10ماه در خدمت پرسپوليس مي بود كه چند هفته اول را به خاطر ناآمادگي از دست داد و حالا هم كه چهار ماه از اين دوران را در خانه پشت سر مي گذارد! بنابراين خيلي زود قرارداد جاري طارمي با سرخپوشان تمام مي شود و اگر باشگاه در مقطع فعلي هوشياري به خرج ندهد، يك بار ديگر بايد شاهد گربه رقصاني هاي او براي تمديد قراردادش باشيم. طارمي امسال كه با باشگاه قرارداد داشت حاضر نبود سر تمرين بيايد و كل دنيا را دنبال مشتري گشت، چه برسد به سال آينده كه قراردادي هم در كار نيست!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد صالحیمحمد صالحی :
  چهارشنبه, 24 آبان 1396 - 02:48 قبل از ظهر

  به نفع همه است که این تازه به دوران رسیده مزلف شرش رو کم کنه بره.

 • محمد صالحیمحمد صالحی :
  پنجشنبه, 25 آبان 1396 - 01:03 بعد از ظهر

  من نمی دونم اینایی که به کامنت من منفی دادن منتظرن طارمی چه بلایی سر پرسپولیس با حاشیه هاش بیاره که دیگه بیخیالش بشن دست از حمایت های کورکورانشون بردارن.همین که بخاطر این بچه مزلف تازه به دوران رسیده از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شدیم کافی نیست؟

 • علی متینعلی متین :
  چهارشنبه, 24 آبان 1396 - 09:16 قبل از ظهر

  درسته که طارمی خرابکاری زیاد کرده اما بهتره ما همش نزنیم
  بنظرم اگه اروپا بتونه بره به قول دوستمون برای همه بهتره که بره
  علی کریمی مهدی علی دایی اینا هم یه زمانی رفتن اما افتخار و بزرگیشون موند برا پرسپولیس
  اگر منش طارمی مثل این بازیکنا نیست یکی به خاطر شخصیت خودشه یکی هم بخاطر اینکه امروز کوچکترین خبرها به بیرون درز میکنه و بازیکنای کم ظرفیت هم زود جو گیر میشن

نظرسنجی

با توجه به برنامه 90 کدام گزینه را در قضیه طارمی بیشتر مقصر می دانید؟
 • 1 - علی اکبر طاهری
 • 2 - مهدی طارمی
 • 3 - هر دو به یک میزان
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : علی صفایی
جمعه, 6 بهمن 1396 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 1
گسترش فولاد
گسترش فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
پنجشنبه, 28 دی 1396 / ساعت : 15:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده4
4گادوین منشا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب