تخم لق هیس

- نظرات : 9 اظهار نظر - بازدید [ 3517 ] - سه شنبه, 30 آبان 1396

تخم لق هیس

برای فوتبال قحط الرجال ما باید نشست و گریست که از عابدزاده و حجازی رسیده ایم به این تازه به دوران رسیده ها. یک مهار یک دست احمد می ارزید به تمام ادا اطفار این... 5 out of 5 based on 14 ratings.
تخم لق هیس

برای فوتبال قحط الرجال ما باید نشست و گریست که از عابدزاده و حجازی رسیده ایم به این تازه به دوران رسیده ها. یک مهار یک دست احمد می ارزید به تمام ادا اطفار این...

ارتش سرخ دات كام :

برای فوتبال قحط الرجال ما باید نشست و گریست که از عابدزاده و حجازی رسیده ایم به این تازه به دوران رسیده ها. یک مهار یک دست احمد می ارزید به تمام ادا اطفار این قوم یأجوج مأجوج. چه انشر و منشری شده که هر تازه وارد آب نکشیده ای به هوادار دهن کجی می کند. نمونه اش همین جناب دروازه بان که با چند نمایش متوسط، چنان تعریف و تمجیدش کردند گویی سر درخت چنار زردآلو عنک سبز شده است. غافل از آنکه این صخره ی ستبر دفاعی با فرماندهی سید جلال در درخشان ترین ایام بازی اش، اگر مقابل سوشا هم بود کلین شیتها به وفور میشد.

جناب بیرانوند از سوشا برایت گفتیم. رنگ زردش را ببین برگ خزان را یاد کن. یاد آر گردنکشی ها و یاغی گریهایش که به کجا منجر شد. وقتی با یحیی و درخشان اره می داد و تیشه می گرفت فکر دسته دوم نروژ در مخیله اش راه داشت؟ پس دلاور لر به حُسنت نناز که به شبی بند است. این هوادار سپرده دست کسی ندارد. به همان سهولت که بالایت کشید به زمین گرمت خواهد کوفت.
حواست کجاس؟ در اسکناس؟ متوجه جایگاهت هستی که امروز کجا هستی و دیروز کجا بودی و فردا ممکن است همه اینها حسرتی گزاف باشد. در تمام جهان خاک پای هوادار را سرمه چشمان بازیکن می کنند. ندیدی مارسی قرارداد پاتریس اورا با آن کارنامه و رزومه را فسخ کرد؟ نشنیدی فرجام این بداخلاقی ها و بدقلقی ها را.

تخم لق این «هیس» نشان دادنها را کسی در دهان شما کاشت که خودش را یابو برداشت. هم او که از درجه عیاری و ماشین بخشی، به طراری میلیاردی رسید. هم او که نام محرومیت را «خیریت» را گذاشت. هم او که در روزهای منتهی به جام جهانی بجای تمرینات سخت و نفسگیر، در توئیتر و اینستا با شایعات آنچنانی دست و پنجه نرم می کند. از او که گذشت چون چندان چراغ دارد و بیراهه میرود بگذار تا بیفتد و بیند سزای خویش. روی سخنمان با علی بونه گیر دروازه است که این روزها ویرش گرفته و فکرهای پا در هوا می کند.

صبر این مربی و آن هوادار هم حدی دارد، چوب خط هردو نزدیک به پر شدن است. حواست جفت و جور باشد، عاقبت این گربه رقصانی ها و قرشمال بازی ها را اگر نمیدانی از صادقیان و پولادی و حقیقی شاندیز بپرس تا برایت بگویند خواه پند بگیری خواه ملال.

نویسنده: حسین غفوری


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  بخدا حیفه که سوشا را با امثال این مقایسه میکنید..سوشا را صداقتش بزمین زد..صداقتی که هرآنچه که در دل داشت> عمل میکرد و دورویی نداشت..سوشایی که هنوز نام پرسپولیس را با احترام میبره واز هوادارن به نیکی یاد میکنه..
 • ایموند ایوانکوویچ
  ایموند ایوانکوویچ :
  نه این وحشی نمیخواد آدم شه
 • حسام الدین حسام
  حسام الدین حسام :
  اگر تفرقه ایجاد شه الان نظر برانکو بیرانونده وقتی هو بشه روحیشو ببازه تیم میبازه خود دانید
 • علیرضا اذرمی
  علیرضا اذرمی :
  اقا جان بفرستید این ندید بدید رو 5 سال رو سکو و بعد از پیان قراردادش ولش کنید بره ببینیم بازم حرف مفت می زنه و دیگه نه در سایت و نه روزنامه ازش حرفی نزنید عکسی نگذارید تا دماغش به خاک مالیده بشه ولی مگه برانکو میذاره دوباره فردا فیکس میذارتش معلومه طرف هر روز پررو تر میشه
 • بهزاد بوشهر
  بهزاد بوشهر :
  هواداران ما نباید دنبال این حرفا برن باید قیچی کنیم این حرف و حدیثا برد تیم مهمه شنبه بازی مهم داریم پیش بینی شده سخت ترین و گرم ترین بازی لیگ پرسپولیس و پارس جنوبی هستش انشالله حمایت کنید با برد بیرون ورزشگاه بریم الان یه اتوبوس گرفتیم میخوایم بریم فقط برا حمایت تیم حمایت کنید هواداران خونگرم پرسپولیس
 • amin esfandiari
  amin esfandiari :
  مشکل این چیزا نیست این آقا میخواد ترانسفر بشه نمیدونه از چه راهی بره فکر کرده اگه این کار هارو بکه میگن بیا اینم رضایت نامه
  البته با این بلایی که دارن سر پرسپولیس میارن بعید نیست به همین راحتی رضایت نامه بگیره اگه طاهری نباشه شاید اصلا بتونه یکطرغه فسخ کنه
  اگر میخواد جدا بشه باید مثل رضاییان نقره داغ بشه اولا قرارداد امسالشو ببخشه و بعد بابت هر سالی که قرار داد داره (تا 1400) نصف قراردادشو بده
  یعنی چیزی حدود 3 میلیارد و نیم یا بیشتر بده بعد هر جا دلش خواست بره
  اگرم نمیتونه جور کنه باید بشینه رو نیمکت بازیه رادو رو ببینه تا 1400
 • omid 110
  omid 110 :
  فقط از این ناراحت هستم که برانکو ممکنه بازهم بهش بازی بده...رادو تا کی باید نیمکت نشین باشه..بیرانوند یه بار بشینه روی نیمت از غرورش کم میشه
 • ایموند ایوانکوویچ
  ایموند ایوانکوویچ :
  بریم واسه بازی پارس جنوبی جم این بحث رو بذارید به پروفسور
 • baba joon
  baba joon :
  جناب آقای حسین غفوری عزیز
  پیاده شوید تا با هم برویم
  اگر به جفنگ گفتن و هتک حرمت دیگران باشد مطمئن باشید که خیلی بدتر و بی پروا تر از شما هم هست که بیاید و هر چه در ذهن مخدوش دارد روی سایت بگذارد.
  دل به چه خوش کرده ای که اینگونه راحت هتک حرمت میکنی و هواداران رو تحریک میکنی؟؟؟
  نخیر عزیز بابت این اراجیف کسی برایت تره هم خورد نمیکند.
  اعتراض داری ؟
  خوب از روش صحیح استفاده کن
  ببخشید ولی الفاظی که بکار برده اید را یکبار فقط یکبار بعنوان یک اهل قلم و یکی از اصحاب رسانه بخوان تا متوجه شوی که اینجا چاله میدان نیست و ما هم نوچه های حسین خوش قلم نیستیم.
  بیرانوند و امثال آن مرتکب خطا و لغزش شدند ، شما که شخصیتی عالی! و متمدن!! هستید چرا مثل آنها بی ادبانه و گستاخانه قلم میزنید؟
  یعنی ارتش سرخ اینقدر بی حساب و کتاب هست که هر عقده ای هرچه خود لایق آن هست را به دیگران نسب بده و آب در آسیاب دشمن بریزه؟
  امیدوارم نظرم را ثبت کنید تا امثال غفوری ها دیگر اجازه توهین و هتاکی به دیگران را پیدا نکنند.

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن