پیش بینی بت 940
سرنوشت ستاره های جدا شده از پرسپولیس؛ زنگ خطر برای بیرانوند؟

سرنوشت ستاره های جدا شده از پرسپولیس؛ زنگ خطر برای بیرانوند؟

ستاره هایی که در چند فصل اخیر با جدایی از پرسپولیس در جست وجوی خوشبختی بودند، چیزی جز پشیمانی نصیب شان نشد. فصل جدید برای علیرضا بیرانوند پر بود از حاشیه. از ... 5 out of 5 based on 8 ratings.

سرنوشت ستاره های جدا شده از پرسپولیس؛ زنگ خطر برای بیرانوند؟

نويسنده : ابوذر مهری 3 اظهار نظر بازدید [ 7214 ] چهارشنبه, 1 آذر 1396
:: خبر ویژه
سرنوشت ستاره های جدا شده از پرسپولیس؛ زنگ خطر برای بیرانوند؟

ستاره هایی که در چند فصل اخیر با جدایی از پرسپولیس در جست وجوی خوشبختی بودند، چیزی جز پشیمانی نصیب شان نشد. فصل جدید برای علیرضا بیرانوند پر بود از حاشیه. از ...

ارتش سرخ دات كام :

ستاره هایی که در چند فصل اخیر با جدایی از پرسپولیس در جست وجوی خوشبختی بودند، چیزی جز پشیمانی نصیب شان نشد.

فصل جدید برای علیرضا بیرانوند پر بود از حاشیه. از تصمیم اش برای جدایی گرفته تا هیس نشان دادن به سکوهای پرسپولیسی. ولی در این سال ها مشخص شده بازیکنانی که در قامت ستاره از پرسپولیس جدا شدند، سرنوشت خوبی نداشتند. بعضی ها مثل طارمی و رضاییان خیلی زود متوجه تصمیم اشتباه شان شدند، برخی ها مانند نوراللهی و عالیشاه سرنوشت نامعلومی پیدا کردند و چند بازیکن مانند رضا حقیقی هم بعدها اظهار پشیمانی کردند. البته بازیکنان نیمکت نشین مانند ساسان انصاری و رضا خالقی فر با جدایی از این تیم، توانستند در دیگر تیم ها موفق باشند ولی ستاره ها هیچ وقت با جدایی از پرسپولیس، به سقفی بالاتر از این باشگاه نرسیدند.

رضا حقیقی: زمانی که به عنوان ستاره پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را هم به دست آورد، مسیرش را عوض کرد. حقیقی در میانه لیگ چهاردهم به بهانه مشکلات مالی، پرسپولیس را ترک کرد. حقیقی بعد از آن در یک مصاحبه جنجالی گفت: «هر کسی جای من باشد از پرسپولیس می رود. دیگر اینجا برای من جای کار کردن نیست. هم به نفع من است که بروم و هم باشگاه. همین حالا ۷، ۸ تیم داخلی و یک تیم خارجی مرا می خواهند». پیش بینی حقیقی درست از آب در نیامد. جدایی از پرسپولیس به نفع اش نشد. شرایط به حدی برای او بغرنج شد که بعدها خودش هم اعلام کرد که جدایی از پرسپولیس تصمیم درستی نبود. ولی زمانی که خیلی دیر شد. حالا دیگر کسی سراغی از حقیقی نمی گیرد.

مهدی طارمی: آقای گل برای لژیونر شدن پس از لیگ پانزدهم یک بار دور دنیا را گشت و همه کار کرد ولی در نهایت فرصتی بهتر از ترکیه نصیب اش نشد. تصمیمی که پشیمانی طارمی را به همراه داشت و او با سرافکندگی، مسیرش را به سمت پرسپولیس برگرداند.

پیام صادقیان: بزرگترین حسرتی که فوتبالی ها برای یک بازیکن در دهه ۹۰ می خورند همین پیام صادقیان است. بازیکنی پر از استعداد با سقفی محدود. صادقیان لیگ چهاردهم را با محرومیت و هل دادن داور شروع کرد، با تمریناتی پر از خمیازه به اتمام رساند. حواشی ای که صبر کریم باقری را لبریز کرد و در نهایت کریم به خاطر بی انضباطی او را از پرسپولیس کنار گذاشت. صادقیان بعد از پرسپولیس سراغ مربی قبل، تیم سابق، و دیار پدری رفت. منصوریان و نفت تهران و علی دایی و ماشین سازی هیچ کدام موفق به احیای پیام نشدند. حالا هم لژیونر شده ولی نیمکت تیم اش را بیشتر از چمن سبز می بیند.

مهرداد پولادی: بهترین خاطره فوتبالی مهرداد پولادی به جام جهانی ۲۰۱۴ برمی گردد. فصلی که با پرسپولیس استارت زد و در نهایت با تیم ملی، روزهای رویایی را پشت سر گذاشت. نمایش خوب پولادی در جام جهانی او را در بین صد بازیکن برتر دور گروهی جای داد. همین زوم شدن نگاه ها روی او، باعث شد که به فکر جدایی از پرسپولیس بیفتد. مهرداد پولادی از بند فسخ یک طرفه قراردادش استفاده کرد و با کلی دردسر از پرسپولیس جدا شد. قطر، مقصد پولادی بود. مهرداد پله های نزولی را دو تا یکی پیمود و همراه با تیم اش به لیگ پایین تر سقوط کرد و در لیگ دو قطر بازی کرد و همین طور آسمان اش تیره تر شد تا این که حالا دیگر خبری از او نیست.

امید عالیشاه: کاپیتان دوم پرسپولیس به بهانه سربازی، این تیم را ترک کرد. به عالیشاه دیگر مثل سابق بازی نمی رسید و او نقش پررنگ اش در تیم برانکو را از دست داده بود. به همین بهانه تلاش کرد با سرباز شدن، در تراکتورسازی بدرخشد. شرایط عالیشاه در تیم رقیب قهرمانی پرسپولیس خوب پیش نرفت. خیلی زود تراکتورسازی از نقل وانتقالات نیم فصل محروم شد و حالا یک فصل است که امید عالیشاه بازی نمی کند. فعلا او سرنوشتی نامعلوم دارد.

احمد نوراللهی: قرار بود چند ماه به تیم رقیب برود و بعد از پایان دوران سربازی به پرسپولیس برگردد ولی محرومیت تراکتوسازی، سرنوشت نوراللهی را طور دیگری رقم زد. احمد با بازوبند کاپیتانی از پرسپولیس رفت و هنوز به طور رسمی برنگشته است. نوراللهی حالا باید از تلویزیون بازی کردن محسن ربیع خواه را ببیند، ولی خودش در مسابقات حضور نداشته باشد.

سروش رفیعی: فانتزی باز اصلی پرسپولیس خیلی رک و راست گفت که به خاطر پولِ بیشتر، پرسپولیس را ترک کرد. سروش به جز پول به هیچ کدام از دیگر هدف هایش نرسید. حالا هم خبر رسیده که در لیست مازاد تیم اش حضور دارد و حتی پیراهن تیم ملی را هم از دست داد.

رامین رضاییان: رامین به حدی روی تصمیم جدایی از پرسپولیس و رفتن به ترکیه مصمم بود که حتی جواب تلفن برانکو را هم نمی داد. رضاییان بعد از سلفی گرفتن با توپ و تانک، برگشت و به نیمکت پرسپولیس رسید. دلخوری های او و برانکو از هم، یک جایی از فصل راه این دو را جدا کرد. رامین رضاییان راهی اوستنده شد. ولی هنوز جای پای اش را محکم نکرده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 1 آذر 1396 - 10:49 بعد از ظهر

  طارمی چرا جز این آماره ؟ این متن مگه آمار افرادی نیست که از پرسپولیس رفتند و بنوعی بازنده شدند پس طارمی نباید جز اونها قلمداد میشد . هنوز عشقمونه ها
  بخاطر ۴ماه محروم شدن ؟؟ اون که هنوز تشریف داره و ما داریم روزشماری میکنیم بیاد با اون گلهاش شادمون کنه .

 • abbas mousaviabbas mousavi :
  پنجشنبه, 2 آذر 1396 - 11:54 قبل از ظهر

  توجه کنید چه مکاریه قلعه نویی که زیر پای نوراللهی و عالیشا نشست تا قهرمانی رو از ما بگیره و طبق قانون نا نوشتهای که هر بازیکنی که به پرسپولیس خیانت کنه و با نیت بد جدا بشه روز خوش نمیتینه تازه نوراللهی با اعلام قبلی رفت.وضع بهتری داره.

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  پنجشنبه, 2 آذر 1396 - 01:25 بعد از ظهر

  دقیقا ولی نباید نام طارمی رو مینوشتن او هنوز بازیکنمونه بهمن ماه بر میگرده هرکی از پرسپولیس رفت دیگه برگشتی نداره طارمی برمیگرده و دوباره داخل اسیا کولاک میکنه تازه برگشت دربی هم هست منتظر برگشتشون هستیم

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب