فرافکنی، تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 4460 ] - پنجشنبه, 2 آذر 1396

فرافکنی، تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟

بساط این حرمت شکنی ها را جمع کنید/فرافکنی،تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟ کمی آهسته تر آقای مالک غیر رسمی باشگاه نفت که دفتر شرکت نفتی شما در یک گوشه از ک... 5 out of 5 based on 7 ratings.
فرافکنی، تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟

بساط این حرمت شکنی ها را جمع کنید/فرافکنی،تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟ کمی آهسته تر آقای مالک غیر رسمی باشگاه نفت که دفتر شرکت نفتی شما در یک گوشه از ک...

ارتش سرخ دات كام :

بساط این حرمت شکنی ها را جمع کنید/فرافکنی،تناقض و اتهام علیه جادوگر تا چه حد؟

کمی آهسته تر آقای مالک غیر رسمی باشگاه نفت که دفتر شرکت نفتی شما در یک گوشه از کارواش واقع شده. شما تا به امروز در قبال جادوگر فوتبال ایران و آسیا بارها مصاحبه کرده اید اما او سکوت اختیار کرد چون شما و اظهارات شما را یا جدی نمی گرفت و یا به این نتیجه رسید که کبوتر با کبوتر باز با باز. شما یک روز پیامک هشدار گونه وی را منتشر کرده و می گویید او استعفا داده و بعد که می بینید این  پیامک ها استعفا تلقی نمی شود می گویید ما با کریمی به عنوان سرمربی قرارداد بسته ایم و چون علی کریمی مدرک A نداشته حالا باید بیاید و دستیار درخشان شود. این تناقض ها یعنی چه آقای جهانیان که همه اهالی فوتبال و رسانه به علاقه مندی شما برای مصاحبه های متعدد پی برده اند.

آقای جهانیان. شما از نگاه عادل فردوسی پور یک پدیده و از نگاه ما یک اعجوبه هستید. اعجوبه ای در فوتبال ایران که استعداد عجیبی در فرافکنی دارید اما ...

اما آقای جهانیان. اگر این فوتبال اجازه می دهد شما حرمت اسطوره مان را نادیده بگیرید و بگویید علی کریمی شیطنت کرده نه قانون این اجازه را به شما می دهد در پی بازی با واژه ها بتازید نه دوستداران علی کریمی این حرمت شکنی ها را برمی تابند. از امروز شما باید بدانید که حق ندارید مدام درباره جادوگر مصاحبه کرده و بخواهید مثلا تنه به تنه اسطوره ای بزنید که تا دیروز دیدار با او شاید آرزوی تان بود و امروز هم با ادبیاتی ناپسند بگویید او شیطنت کرده.

ختم کلام اینکه آقای تاج. رییس محترم فدراسیون فوتبال ایران. اگر شما امروز از صراحت بیان علی کریمی ناراحت هستید ما به شما باید بگوییم که به عنوان متولی این فوتبال بروید هر لحظه دعا کنید این فوتبال و شما منتقدان صادقی چون علی کریمی و علی دایی و عابدزاده ها و مهدوی کیا ها را دارد نه پدیده هایی مثل جهانیان را. آقای تاج قدر این اسطوره ها را بدانید و بدانید همین علی کریمی وقتی به او می گوییم با این اظهارات علیه فدراسیون در حکم شکایت دو میلیاردی از نفت حق را شاید به شما ندهند می گوید: من اگر فکر خودم بودم الان رکوددار بازی در تیم ملی بودم. آقای تاج شما باید بساط این حرمت شکنی علیه اسطوره ها را جمع کنید و بدانید اگر هم امروز علی کریمی برگه هایی از فساد در فوتبال را رو می کند خود نیک می دانید که فساد نه تنها در فوتبال بلکه همه جا هست و فرق حرف شما و کریمی این است که شما می گویید نباید این فساد را جار زد تا فوتبال متضرر شود و کریمی می گوید عزم فدراسیون برای ریشه کن کردن فساد جزم نیست. الغرض اینکه این فوتبال باید تکلیف ما را با پدیده هایش را روشن کند و فدراسیون هم نباید تماشاگر این حرمت شکنی ها باشد.

آقای تاج، مبادا در این مجادله حق را به حق دار ندهید. مبادا با جهانیان ها همان طور که تا امروز به خاطر تیم نفت مماشات کرده اید بازهم مماشات کنید.این اسطوره ها حرمت دارند آقای تاج. کمیته اخلاق تان را بگویید بساط این حرمت شکنی ها را جمع کند.

\*پدرام محمدزاده

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    اگر جناب تاج میخواست حق را به حقدار بده که نمیشد رئیس فدراسیون..اتفاقا تاج هم همدست با جهانیانه..شک نکنید..چرا که اگر امثال علی کریمی اوج بگیرند« دیگه نه از تاک نشان میماند ونه از تاک نشان..چندتا مدیر سراغ دارید که بتونن حق را به حقدار بدهند؟ از انگشتان دودست..نه حتی یکدست بیشتره!!!!؟؟؟ نمونه اش طاهری..اجازه دادن دنبال حق و حقوق باشگاه باشه؟ تا پیگیر حق پخش و سهم تبلیغات و جلوگیری از زورگویی همراه اول شد« شروع کردن به انواع واقسام رایزنیها و جلسات و شب نشینیها و دورهم جمع کردن بعضی مثلا پیش کسوتان..از سرمایه دار و نوچه هایی چون لیدر خودفوخته گرفته تا بالاترین مسئول «دست بدست هم دادن به مهر تا پرسپولیس و طاهری را زمین بزنن..حالا شما توقع دارید که تاج جانب علی آقا را بگیره!!؟؟ مثل اینه که به سرکرده راهزنان بگید که با ماموران مبارزه با فساد ( البته نوع پدر ومادر دارش !!) همکاری بکنه تا راهزنان سرگردنه را تارومار بکنن!!! باند مافیایی و اصفهانی فدراسیون ( بلانسبت مردم خوب اصفهان ) خودشون امثال جهانیان را آوردن و با امثال طاهری ها و کریمی ها هم دشمنی..

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن