چالش بزرگ پسا طاهری

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2345 ] - پنجشنبه, 2 آذر 1396

چالش بزرگ پسا طاهری

طاهری از پرسپولیس رفت چون بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و روی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چالش بزرگ پسا طاهری

طاهری از پرسپولیس رفت چون بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و روی...

ارتش سرخ دات كام :

طاهری از پرسپولیس رفت چون بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و رویانیان و ... که باز هم معلوم نبود به چه دلیل آمده اند؟

 تاریخ نشان داده است نه در آمدن ها نقشی به طرفداران و اظهار نظر آنها داده می شود و نه در رفتن ها کسی نظر آنها را می پرسد طرفدار فقط باید باشد تا با شور و حال و احساس او عده ای بیایند و بروند و بی آن که سوالی شود!

باری قرار است پرسپولیس با مدیر جدید شروع کند.
 
طاهری زمانی که آمد ویرانه ای را تحویل گرفته بود اما حالا مدیر جدید با توقع زیادی رو به رو است . او یک تیم پیروز را دارد و اگر موفق نشود دستاوردهای طاهری را تکرار کند عملا انتخابش اشتباه بوده حتی اگر بالا دستی هایش در وزارتخانه چنین اعتقادی نداشته باشند.

 مدیر جدید با مشکلات زیادی رو به رو است. نخستین مسئله تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ است.

برانکو ایوانکوویچ می ماند؟ برانکو با چالش بزرگی رو به رو است او نمی تواند در دو زمان نقل و انتقال بازیکن بگیرد و از سوئی قرارداد بسیاری بازیکنان در آخر فصل رو به اتمام است. هراز چند گاهی هم ماجراهائی چون ناز کردن طارمی و کامیابی نیا و این اواخر بیرانوند عرصه را برای برانکو تنگ کرده است اما این مسئله کل ماجرا نیست.

جام جهانی در راه است و به نظر می رسد که پس از جام جهانی کارلوس کی روش راهش را از تیم ملی ما جدا خواهد کرد. او نغمه هائی مبنی بر جدائی زده است و در این میان نخستین کاندیدا برای جانشینی او کسی جز برانکو ایوانکوویچ نخواهد بود زیرا هم سابقه کار در این پست را دارد و بازیکنان را می شناسد و نحوه مدیریت حاکم بر فوتبال ایران را آشنائی دارد و از همه مهمتر نسبت به کارلوس کی روش انعطاف بیشتری دارد. سوال این است برانکو حاضر است در پرسپولیس با چالش های مالی و کوچ ستارگانش و عدم جذب بازیکن تا نیم فصل آینده بماند و یا تیم ملی ما که سالها است  در رنکینگ شماره یک آسیا است و شماری بی شمار از بازیکنان را ترجیح می دهد؟
 
بی گمان چالش بزرگ دوران پسامد دوران طاهری چیزی جز تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ نخواهد بود و مدیر عاملی که موفق به این کار بشود اولین قدم را محکم برداشته است زیرا همه می دانند که بخش بزرگی از موفق خواندن دوران مدیریت طاهری ارتباط مستقیم به عملکرد برانکو ایوانکوویچ دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  فصل بعد کار خیلی سختی داریم...اگر محرومیت جذب بازیکن توی تابستان لغو نشه واقعا کارمون سخته..درضمن بعیده کیروش از تیم ملی جدا بشه..با اینکه هیچ وقت ازش خوشم نمیاد اما اگر قراره برانکو جانشین کیروش بشه امیدوارم هیچوقت این اتفاق نیفته و کیروش بمونه..اگر برانکو بره مربی ایرانی درحد و اندازه برانکو وجود نداره..اگر برانکو بره بهترین گزینه دنیزلی هست...توی اخبار از تاتار به عنوان گزینه جانشین نام میبرن...من فکر نمیکنم گزینه خوبی باشه..هنوز تجربه نداره...کامیابی نیا و طارمی فطعا جدا میشن..اما بقیه میمونن...فقط خداکنه محرومیت جذب بازیکن توی تابستان لغو بشه..طارمی با این حرکات بچه گانه تیم رو نابود کرد..فصل بعد کار سختی داریم..وضعیت فعلی تراکتور سازی نشون دهنده همه چیز هست..بچاپ لطفا...
 • red champion
  red champion :
  به این نکات توجه کنید :
  1- بازیکنان از قرارداد امسالشان فقط 10% را دریافت کرده اند در حالیکه نیم فصل درحال اتمام است . پاداش قهرمانی پارسال ، پاداش دربی و ... بماند . باشگاه به علت درگیری با پرونده ژوزه موفق نشد نظام پرداخت قبلش را داشته باشد .
  2- از دو پنجره نقل و انتقالاتی آتی محروم هستیم ، پس همین بازیکنان باید به هر طریق حفظ شوند . مسلم است که اگه قرار به قراردادهای آپشنی باشد ، بازیکنان به جائی می روند که پول بیشتر و صد البته نقد می دهند .
  3- طبق قانون فیفا ، اگر در پرداخت حقوق بازیکنان توسط باشگاه تأخیر ایجاد شود ، بازیکنان حق فسخ یکطرفه را دارند .
  مخالفان کمکهای هدایتی ، لطفاً راهکار بدهند که چگونه پرسپولیس با حساب خالی میتواند از این مخمصه خارج شود ؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر بازیکنان فعلی حاضر به تمدید قرارداد نشدند و بازیکنی هم نتوانیم جذب کنیم ، چه اتفاقی برای پرسپولیس خواهد افتاد ؟
  یادتان نرود که هنوز انواع و اقسام طلبکار مثل علی دایی ، مسعود هماهی ، اشپیتیم آرفی و ... هم هستند که هنوز تکلیف پرداخت طلبشان مشخص نشده ! با حساب خالی معلوم نیست باید جواب اینها را بدهند یا جواب بازیکنان ؟؟؟
  لطفاً التماس تفکر . بفرمائید بدون هدایتی ، به چه صورت باشگاه میتونه از این مخمصه رها بشه ؟

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن