جدال بهترین های دفاع و حمله؛ شنبه روز سرنوشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2771 ] - پنجشنبه, 2 آذر 1396

جدال بهترین های دفاع و حمله؛ شنبه روز سرنوشت

بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم، بازی بهترین های لیگ این فصل خواهد بود. پارس های جنوبی جم، جز بازی قبل که نتوانستند به فولاد گل بزنند به همه تیم های لیگ برتر گل... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جدال بهترین های دفاع و حمله؛ شنبه روز سرنوشت

بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم، بازی بهترین های لیگ این فصل خواهد بود. پارس های جنوبی جم، جز بازی قبل که نتوانستند به فولاد گل بزنند به همه تیم های لیگ برتر گل...

ارتش سرخ دات كام :

بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم، بازی بهترین های لیگ این فصل خواهد بود. پارس های جنوبی جم، جز بازی قبل که نتوانستند به فولاد گل بزنند به همه تیم های لیگ برتر گل زده اند و بهترین خط حمله لیگ را دارند. 22 گل زده بهترین رکورد در میان تیم های لیگ برتر امسال است.این در حالی است که پرسپولیس از این نظر بعد از پدیده که ۲۰ گل زده تیم سوم لیگ است. آن ها 19 گل تا اینجای لیگ زده اند و البته یک بازی کمتر از رقبای نزدیک خود دارند.

در مقابل، سرخ های قهرمان، بهترین خط دفاع لیگ را دارند. پرسپولیس با وجود نوسان هایی که به خصوص در لیگ قهرمانان در کار دفاعی اش دیده شد ۶ گل در ۱۱ بازی خورده؛ کمتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر.
 پارس جنوبی جم هم ۱۰ گل خورده که آمار بدی نیست و آن ها را در رتبه چهارم بهترین خطوط دفاعی لیگ قرار می دهد. بعد از پرسپولیس در این زمینه، پیکان با ۸ و استقلال با ۹ گل خورده قرار دارند.

بازی سرنوشت ساز قهرمانی نیم فصل جدال بهترین های لیگ هم هست. جدالی بین مدافع عنوان قهرمانی و مدعی جدید قهرمانی لیگ برتر که تا همین بازی قبلی اش بدون شکست مانده بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن