وظیفه سنگین جانشین طاهری؛ اقدامهای نیمه کاره ای که باید به پایان برسند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3248 ] - پنجشنبه, 2 آذر 1396

وظیفه سنگین جانشین طاهری؛ اقدامهای نیمه کاره ای که باید به پایان برسند

طاهری از پرسپولیس رفت مثل بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و روی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
وظیفه سنگین جانشین طاهری؛ اقدامهای نیمه کاره ای که باید به پایان برسند

طاهری از پرسپولیس رفت مثل بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و روی...

ارتش سرخ دات كام :

طاهری از پرسپولیس رفت مثل بسیاری از رفتگانی که تا به حال بوده اند و کسی نمی داند به چه دلیل باید بروند؟ خیلی ها هم به پرسپولیس آمده اند مردانی چون سیاسی و رویانیان که باز هم معلوم نبود به چه دلیل آمده اند؟ تاریخ نشان داده نه در آمدن ها نقشی به طرفداران و حرف آنها داده می شود و نه در رفتن ها کسی نظر آنها را می پرسد.

طرفدار فقط باید باشد تا با شور و حال و احساس او عده ای بیایند و بروند و بدر این آمدن و رفتن با تشویق همین هوادار نامی درکنند و به نانی برسند.بی آن که هوادار حق داشته باشد سوالی بپرسد... حال قرار است پرسپولیس با مدیر جدید شروع کند.

طاهری زمانی که آمد ویرانه ای را تحویل گرفت اما حالا مدیر جدید با توقع زیادی رو به رو است. او یک تیم پیروز را دارد و اگر موفق نشود دستاوردهای طاهری را تکرار کند عملا انتخابش اشتباه بوده و این یعنی چالش سخت و بزرگ وزارت.

این یک واقعیت است که مدیر جدید با مشکلات زیادی رو به رو است. نخستین مسئله تمدید قرار داد برانکو ایوانکوویچ است. برانکو ایوانکوویچ می ماند؟ برانکو با چالش بزرگی رو به رو است او نمی تواند در دو زمان نقل و انتقال بازیکن بگیرد و از یک سوی دیگر قرار داد بیشتر بازیکنان در آخر فصل رو به اتمام است هراز چند گاهی هم ماجراهائی چون ناز کردن طارمی و کامیابی نیا و این اواخر بیرانوند عرصه را برای برانکو تنگ کرده اما این مسئله کل ماجرا نیست.

جام جهانی در راه است و احتمالا پس از جام جهانی کارلوس کی روش راهش را از تیم ملی ما جدا خواهد کرد. او نغمه هائی مبنی بر جدائی سر داده و در این میان نخستین کاندیدا برای جانشینی او کسی جز برانکو ایوانکوویچ نخواهد بود زیرا هم سابقه کار در این پست را دارد و بازیکنان را می شناسد و نحوه مدیریت حاکم بر فوتبال ایران را آشنائی دارد و از همه مهمتر نسبت به کارلوس کیروش انعطاف بیشتری دارد.

حال سوال این است برانکو حاضر است در پرسپولیس با چالش های مالی و کوچ ستارگانش و عدم جذب بازیکن تا نیم فصل آینده بماند و یا تیم ملی ما که سالها است در رنکینگ شماره یک آسیا است و شماری بی شمار از بازیکنان را ترجیح می دهد؟

بی گمان چالش بزرگ دوران پسامد دوران طاهری چیزی جز تمدید قرار داد برانکو ایوانکوویچ نخواهد بود و مدیری که موفق به این کار بشود اولین قدم را محکم برداشته است زیرا همه می دانند که بخش بزرگی از موفق خواندن دوران مدیریت طاهری ارتباط مستقیم به عملکرد برانکو ایوانکوویچ دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن