پیش بینی بت 940
مقایسه آماری: منشا افت نکرده

مقایسه آماری: منشا افت نکرده

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر ... 4 out of 5 based on 5 ratings.

مقایسه آماری: منشا افت نکرده

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 4298 ] پنجشنبه, 2 آذر 1396
:: خبر ویژه
مقایسه آماری: منشا افت نکرده

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر ...

ارتش سرخ دات كام :

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر اول و سوم جدول گلزنان فصل پیش، هیچوقت عملی نشد. طارمی در کنار منشا، نتوانستند زوج خوبی بسازند و مهاجم نیجریه ای پرسپولیس به نیمکت رفت. محرومیت طارمی هم گره از کار منشا باز نکرده و او در هفته های اخیر لیگ برتر، نتوانسته گلی برای پرسپولیس بزند.

با این وجود، بررسی آمار منشا در تمام مسابقات این فصل نشان می دهد او نسبت به فصل پیش افت چندانی نداشته و فقط گلزنی در سایر تورنمنت ها، باعث شده عملکردش در لیگ برتر به چشم نیاید. منشا فصل پیش، در ۱۸ بازی اول پیکان، ۶ گل زده بود. ۵ گل او در لیگ برتر و یک گل، در جام حذفی زده شده بودند. آماری که او را بین برترین گلزنان لیگ برتر قرار داد و زیر ذره بین دیگر باشگاه ها از جمله پرسپولیس قرار گرفت.

منشا این فصل هم در ۱۸ بازی اول پرسپولیس با احتساب سوپر جام، با دقایق بازی کمتر ۵ گل زده و فقط یک گل با آمار فصل پیش فاصله دارد. منشا ۳ بار در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شد، یک بار در لیگ برتر دروازه تراکتورسازی را باز کرد و یک بار هم مقابل نفت تهران در جام حذفی توانست گل بزند. علاوه بر دقایق بازی کوتاه تر، منشا در پیکان پنالتی زن اول بود اما در پرسپولیس، فقط دو پنالتی زده که یکی گل شده و یکی از دست رفته و سایر پنالتی ها را علیپور، طارمی و احمدزاده زده اند.

مقایسه آماری شروع منشا در پرسپولیس و پیکان، نشان می دهد او نسبت به این مقطع فصل قبل فقط یک گل کمتر زده اما به جای لیگ برتر، گل هایش در لیگ قهرمانان و جام حذفی زده شده اند. تکرار این گل ها در لیگ برتر، می تواند فشار را از روی منشا بردارد و اوضاع را به نفع او عوض کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • وحید نقاشوحید نقاش :
    پنجشنبه, 2 آذر 1396 - 10:37 بعد از ظهر

    الماس سیاه فداش خدایی درسته تو لیگ گل نزده زیاد ولی در خدمت تیمه نباید تخریبش کنیم تو اکثر گلها تاثیر گذار بوده زنده باد پرسپولیسسسسسسسسسیییسسسسسس کبیرررررر

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب