مقایسه آماری: منشا افت نکرده

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 4328 ] - پنجشنبه, 2 آذر 1396

مقایسه آماری: منشا افت نکرده

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
مقایسه آماری: منشا افت نکرده

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر ...

ارتش سرخ دات كام :

یک گل در ۱۱ هفته، آمار خوبی برای منشا در لیگ برتر نیست. سوال اینجاست ستاره پیکان، چقدر با فرم خوب فصل پیش فاصله دارد؟  ساختن زوج خط حمله پرسپولیس با نفر اول و سوم جدول گلزنان فصل پیش، هیچوقت عملی نشد. طارمی در کنار منشا، نتوانستند زوج خوبی بسازند و مهاجم نیجریه ای پرسپولیس به نیمکت رفت. محرومیت طارمی هم گره از کار منشا باز نکرده و او در هفته های اخیر لیگ برتر، نتوانسته گلی برای پرسپولیس بزند.

با این وجود، بررسی آمار منشا در تمام مسابقات این فصل نشان می دهد او نسبت به فصل پیش افت چندانی نداشته و فقط گلزنی در سایر تورنمنت ها، باعث شده عملکردش در لیگ برتر به چشم نیاید. منشا فصل پیش، در ۱۸ بازی اول پیکان، ۶ گل زده بود. ۵ گل او در لیگ برتر و یک گل، در جام حذفی زده شده بودند. آماری که او را بین برترین گلزنان لیگ برتر قرار داد و زیر ذره بین دیگر باشگاه ها از جمله پرسپولیس قرار گرفت.

منشا این فصل هم در ۱۸ بازی اول پرسپولیس با احتساب سوپر جام، با دقایق بازی کمتر ۵ گل زده و فقط یک گل با آمار فصل پیش فاصله دارد. منشا ۳ بار در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شد، یک بار در لیگ برتر دروازه تراکتورسازی را باز کرد و یک بار هم مقابل نفت تهران در جام حذفی توانست گل بزند. علاوه بر دقایق بازی کوتاه تر، منشا در پیکان پنالتی زن اول بود اما در پرسپولیس، فقط دو پنالتی زده که یکی گل شده و یکی از دست رفته و سایر پنالتی ها را علیپور، طارمی و احمدزاده زده اند.

مقایسه آماری شروع منشا در پرسپولیس و پیکان، نشان می دهد او نسبت به این مقطع فصل قبل فقط یک گل کمتر زده اما به جای لیگ برتر، گل هایش در لیگ قهرمانان و جام حذفی زده شده اند. تکرار این گل ها در لیگ برتر، می تواند فشار را از روی منشا بردارد و اوضاع را به نفع او عوض کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • وحید نقاش
    وحید نقاش :
    الماس سیاه فداش خدایی درسته تو لیگ گل نزده زیاد ولی در خدمت تیمه نباید تخریبش کنیم تو اکثر گلها تاثیر گذار بوده زنده باد پرسپولیسسسسسسسسسیییسسسسسس کبیرررررر

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن