نگرانی برانکو/ سرخپوشان بی معرفت نشوند!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 3156 ] - چهارشنبه, 15 آذر 1396

نگرانی برانکو/ سرخپوشان بی معرفت نشوند!

یکی از دغدغه های کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس، حفظ تمام بازیکنان این تیم تا پایان فصل هجدهم است. پرسپولیسی ها از پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم هستند و توا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نگرانی برانکو/ سرخپوشان بی معرفت نشوند!

یکی از دغدغه های کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس، حفظ تمام بازیکنان این تیم تا پایان فصل هجدهم است. پرسپولیسی ها از پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم هستند و توا...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از دغدغه های کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس، حفظ تمام بازیکنان این تیم تا پایان فصل هجدهم است.

پرسپولیسی ها از پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم هستند و توانایی جذب بازیکن ندارند. این شرایط شاید در نقل و انتقالات تابستان سال آینده نیز برقرار باشد و سرخپوشان حق جذب بازیکن نداشته باشند. با این وضعیت، تیم دچار بحران خواهد شد زیرا توانایی تقویت خود را ندارد.

از سوی دیگر، امکان محرومیت یا مصدومیت های طولانی برای بازیکنان وجود دارد و باشگاه نمی تواند به جای محرومان و مصدومان احتمالی، بازیکن جدیدی در سطح نام و نشان پرسپولیس به لیست خود اضافه کند. از این رو، برانکو ایوانکویچ باید هوای تک تک بازیکنانش را داشته باشد زیرا با جدایی هر یک از آنها، کار واقعا سخت می شود.

برانکو بر گردن تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس حق استادی دارد. او توانست پتانسیل فوتبالیست های ایرانی شاغل در پرسپولیس را چند برابر کند و آنها را به حدی از بروز توانایی های شان برساند که قهرمان لیگ شوند و یا در آسیا تا مراحل پایانی بالا بیایند. پس با این شرایط، بی معرفتی است که بازیکنی از پرسپولیس جدا شود و بر نگرانی های برانکو بیفزاید.

یکی از شروط سرمربی پرسپولیس برای تمدیدقرارداد نیز این بود که هیچ بازیکنی از تیم جدا نشود اما باز هم این دغدغه وجود دارد که برخی از بازیکنان به خاطر پول بیشتر، بی معرفت شده و پرسپولیس را ترک کنند!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    این موضوع کاملا درست است. جدای از تاثیر مثبتی که برانکو بر فوتبال ایران گذاشته حداقل بازیکنان پرسپولیس کیفیت بازی و آمادگی خود را مدیون کیفیت تمرینات و نگرش خاص و حرفه ای برانکو هستند. پرسپولیس ۳ سال پیش از لحاظ اسمی همین بازیکنان را در تیم خود داشت تازه امثال رامین رضائیان هم بودند ولی فقط یک ملی پوش( رضائیان) داشت ولی به مدد برانکو امثال انصاری طارمی کامیابی نیا و امثال مسلمان و احمدزاده هم از این رو به اون رو شدند و فقط سلیقه خاص کیروش مانع از دعوت آنها به تیم ملی شد، به تیم ملی راه یافتند. کیفیت بازیکنان دیگر پرسپولیس هم قطعا به اندازه حالا نبوده و آنها در پرسپولیس رشد داشته اند. بازیکن متوسطی مثل ساسان انصاری را دیدیم که در پرسپولیس فرصت بازی پیدا نکرد ولی به مدد تمرینات خوب برانکو آنقدر کیفیت پیدا کرد که تا مرز آقای گلی رسید. حرفهای کیروش مبنی بر در اختیار داشتن بازیکنان به این بهانه که باشگاههای ایرانی به خوبی نمی توانند بازیکنان را از لحاظ جسمانی بالا نگه دارند و آنها باید بعد از هر بازی در اردوی تیم ملی باشند حداقل در مورد پرسپولیس و برانکو که خودش پرفسور بدنسازی است صادق نیست. به نظر من کیروش باید بدنسازی فوتبال را از برانکو درس بگیرد. چرا که با یک بررسی کارشناسی متوجه میشوید که با توجه به روش کنترلی بازی کیروش با پرس از وسط زمین در مقابل روش مالکانه و پرس از جلو پرسپولیس عموم بازیکنان انرژی به مراتب کمتری در میدان صرف میکنند. تیم کیروش یک تیم ۹۰ دقیقه ای است و پرسپولیس برانکو هم ۹۰ دقیقه ای است ولی این ۹۰ دقیقه کجا و آن کجا. این سبک بازی کجا و آن سبک کجا. پس نتیجه میگیریم حداقل از لحاظ بدنسازی علیرغم اینکه برانکو از بازیکنان فیزیکی در سبک خود کمتر از کیروش استفاده می کند وضعیت بهتری از تیم ملی دارد.

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن