صبر برگ برنده برانکو ایوانکوویچ

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2008 ] - چهارشنبه, 15 آذر 1396

صبر برگ برنده برانکو ایوانکوویچ

پرسپولیس یکی از مشکل ترین بازیهای خود در لیگ امسال را تجربه کرد. نماینده گیلان در لیگ برتر در حالیکه در 14 بازی قبلی خود تنها 13 گل به ثمر رسانده بود در این ر... 5 out of 5 based on 12 ratings.
صبر برگ برنده برانکو ایوانکوویچ

پرسپولیس یکی از مشکل ترین بازیهای خود در لیگ امسال را تجربه کرد. نماینده گیلان در لیگ برتر در حالیکه در 14 بازی قبلی خود تنها 13 گل به ثمر رسانده بود در این ر...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس یکی از مشکل ترین بازیهای خود در لیگ امسال را تجربه کرد. نماینده گیلان در لیگ برتر در حالیکه در 14 بازی قبلی خود تنها 13 گل به ثمر رسانده بود در این روز سخت ترین مسابقه را برای مدافع قهرمانی و بهترین دفاع لیگ درست کرد. حملات سپید رودی ها در نیمه دوم به واقع خطرناک  بودند و اگر ترفند برانکو یعنی آوردن محرمی و بعد تغییر مکان امیری و بردن احمدزاده به جناح مخالف انجام نمی شد شاید پرسپولیس در این بازی امتیاز از دست می داد.

پرسپولیس در این بازی برنده شد زیرا بر روی نیمکت خود مردی را داشت که علاوه بر دانش بسیار صبور است و طرفداران و مدیران به افکارش ایمان دارند.
 
برانکو ایوانکوویچ حرفها و انتقادهای زیادی را شنید. بسیاری از او خرده گرفتند که چرا علی علیپور را نگاه داشت ولی از ساسان انصاری براحتی عبور کرد؟ و یا چرا مهرداد محمدی که تمایلات زیادی برای ملحق شدن به پرسپولیس را داشت را نادیده گرفت همان گونه که در مورد صبر در مورد بیرانوند به او اعتراض می شد و یا ...

امروز همگان می بینند که برانکو حق داشت. بازی استقلال و سپاهان نشانه کامل از صبری است که برانکو بر روی عقاید خود داشته است و از طرفی شاید تلنگری باشد برای آقایان در غوغای شهرت که چرا حرفی در مورد پولهای بی کرانی که از صنایع ملی ایران به پای سپاهان ریخته می شود و خروجی آن امثال سعید آقائی و یا علی کریمی و ... است نمی زنند؟
 
برانکو بازیکنانش را می شناسد و به آنها کمک می کند به خودشان آیند نظیر محسن مسلمان که در این بازی نشان داد که به روزهای خوب نزدیک می شود و یا احمدزاده را که همه پسر ایوانکوویچ  می دانستند در این بازی علی رغم درخشش در بازی با ذوب آهن روی نیمکت نشاند و وقتی به زمین آمد پایه گذار گل علیپور شد و ...

پرسپولیس در این بازی در فاز تهاجمی به کیفیت بازی با ذوب آهن نبود اما بی گمان صبر برانکو و اضافه شدن بشار رسن و احمد نورالهی و مهدی طارمی و نمایش بهتر سیامک نعمتی و مصلح و چند جوان چون علوان زاده نتایج بهتری از صبر برانکو را نمایان تر سازد 

در پایان بازی با سپید رود رشت به واقع تیمی را دیدیم که حتی در روزهای سخت هم می توانند باز هم خود را بسازد و بهانه نگیرد. امروز برانکو می گوید توانائی بازی با هر تیمی در سطح آسیا را داریم و نگرانی جز حفظ نیروهای موجودش را ندارد چون می داند با صبر همه چیز درست می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  بالاخره روزی رسیده که بسیاری از منتقدین« لب به اعتراف باز کنن و به دانش و علم برانکو اقرار کنن..این متن «چقدر زیبا ودرست نوشته شده!! از گذشتن ساسان تا نگهداشتن علیپوری که در فصل قبل و بخاطر فشارهای روحی و استرسها در گلزنی«افت کرده بود...حالا یک بیک اعتراف میکنن که چرا برانکو « ربیع خواه را در همه ترکیبها قرار میده و به چه دلیل تعویضی میکنه که اکثریت مخالفند وحنی اهانت هم میکنن..تنها و تنها چیزیکه میتونه ( زبونم لال )تیمو از این پیشرفت دور کنهن غرور است وغرور است و غرور!! اینکه تلقین کنیم فلان تیم هیچه ویا از پیش برنده ایم..هم باید به برانکو اعتماد و باور داشته باشیم وهم خودمون مراقب باشیم که مغرور نشیم..با برانکو« آن عزت و سربلندی گذشته به پرسپولیس و هوادارن برگشت..پس قدرشناس باشیم وقدردان..
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  ان شاالله که بازیکنان و کادر فنی بادانشمون با همین متانت و صبوری و بازیهای منطقی و زیبا مسیر رو ادامه بدن تا قهرمانی و از آفت غرور به دور باشن!
  هزار ماشاالله!

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به صعود به فینال آسیا خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوالنکو (ازبکستان)
سه شنبه, 1 آبان 1397 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن