روغنی: باشگاه در ماجرای طارمی بی تقصیر نبود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5188 ] - جمعه, 22 دی 1396

روغنی: باشگاه در ماجرای طارمی بی تقصیر نبود

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نباید تمام تقصیرها را گردن مهدی طارمی بیندازیم چرا که برخی کم کاری های مدیریتی مشکل ساز شده است. ابوالفضل روغنی در گفتگویی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
روغنی: باشگاه در ماجرای طارمی بی تقصیر نبود

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نباید تمام تقصیرها را گردن مهدی طارمی بیندازیم چرا که برخی کم کاری های مدیریتی مشکل ساز شده است. ابوالفضل روغنی در گفتگویی...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نباید تمام تقصیرها را گردن مهدی طارمی بیندازیم چرا که برخی کم کاری های مدیریتی مشکل ساز شده است.

ابوالفضل روغنی در گفتگویی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: قرارداد سرمربی تیم، آماده امضا کردن بود و این اتفاق هم عصر چهارشنبه رخ داد. برخی افراد می خواستند طوری عنوان کنند که باشگاه نمی تواند با او تمدید کند. اما تصمیم گرفتیم بدون توجه به چنین حاشیه های کاذبی کار را پیش ببریم که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد.

وی که به عنوان عضو اقتصادی، وارد  هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شد درباره مشکلات مالی و حقوقی این باشگاه اظهار داشت: اگر کمترین مصاحبه ها را انجام می دهم برای این است که نمی خواهیم ایجاد حاشیه کنیم. وظیفه مان است تا مشکلات ریز و درشت اقتصادی را حل و فصل کنیم. اما مشکلاتی از گذشته باقی مانده است که انرژی زیادی می گیرد. کوچکترین مثالش هم مربوط به امور مالیاتی است. متاسفانه مسئولان قبلی باشگاه در زمین تسلیم اظهار نامه مالیاتی، ندانم کاری داشتند و کم کاری وجود داشته است. این برگه ها را به امور مالیاتی بطور شفاف و کامل ارائه نمی کردند تا وزارت اقتصاد و دارایی بر اساس قوانین جاری، پرونده باشگاه پرسپولیس را «علی الراس» اعلام کند. وقتی پرونده ای به این حالت در می آید طبیعی است که با بدهی های ریز و درشت هم روبرو شویم. واقعا دلیل اینکه مالیات بدهیم را متوجه نمی شویم. چون درآمدزا نیستیم.

روغنی درباره زمان پرداخت مطالبات علی دایی توسط باشگاه پرسپولیس افزود: آقای دایی مباحثی را در برنامه نود مطرح کردند که به هر حال حق هایی هم داشتند. آقای گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس موظف به مذاکره با او شده است. پیشرفت خوبی هم در این زمینه رخ داده است. باشگاه پرسپولیس نشان داده است مشکلات مالی بازیکنان را یکی پس از دیگری حل کرده است. اما واقعا برخی ها را به خاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده بود می خواستیم تا از دنده لج بیاندازیم! مشکل آقای دایی هم بدون شک حل می شود. او یک پرسپولیسی تمام عیار است و منافع ملی را کاملا درک می کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره خروج مهدی طارمی از لیست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او سرمایه فوتبال ایران است. نباید مانع پیشرفتش شویم. ضمن اینکه در بحث محرومیت این بازیکن از سوی فیفا باید بپذیریم که باشگاه هم بی تقصیر نبوده است. جوان است و باید مشاوره های درست به او می شد. حالا رفته است و نمی توان کسی را به زور نگه داشت. امیدوارم از رفتن خود ضرر نکند. پرسپولیس به خیلی از افراد، شخصیت حقوقی می دهد. برای طارمی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم آسیبی بابت جدایی از پرسپولیس نبیند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن