حواشی بازی: ورزشگاه ثامن در اختیار پرسپولیسی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1911 ] - جمعه, 22 دی 1396

حواشی بازی: ورزشگاه ثامن در اختیار پرسپولیسی ها

تیم های مشکی پوشان و پرسپولیس از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می آید: \* پیش از شروع بازی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حواشی بازی: ورزشگاه ثامن در اختیار پرسپولیسی ها

تیم های مشکی پوشان و پرسپولیس از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می آید: \* پیش از شروع بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

تیم های مشکی پوشان و پرسپولیس از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می آید:

\* پیش از شروع بازی و در حین برگزاری تشریفات مسابقه بازیکنان هر دو تیم با پرچم سه رنگ کشورمان به زمین آمدند.

\* رضا عنایتی، سرمربی تیم مشکی پوشان به سمت برانکو آمد و با او خوش وبش کرد. او همچنین برخورد گرمی هم با افشین پیروانی داشت و او را در آغوش گرفت.

\* حمید علی عسگری و حسین بادامکی از تیم مشکی پوشان به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با کادرفنی و بازیکنان این تیم دیدار کردند. در سوی مقابل نیز کمال کامیابی نیا به سمت نیمکت مشکی پوشان رفت و با تک تک بازیکنان این تیم خوش وبش کرد. این در حالی بود که برانکو نیز با رفتن به سمت نیمکت  تیم مشکی پوشان با آنها خوش وبش کرد.

\* سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، وحید امیری و حسین ماهینی به سمت رضا عنایتی رفتند و با سرمربی مشکی پوشان عکس گرفتند.

\* بازیکنان مشکی پوشان قبل از آغاز بازی حلقه اتحاد تشکیل دادند.

\* سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برخورد خیلی گرمی با رضا عنایتی داشت و او را در آغوش گرفت. همچنین هواداران تیم مشکی پوشان که در قسمت روبه روی جایگاه مستقر شدند سرمربی تیم شان را با عنوان «رضای آقای گل» مورد تشویق قرار دادند.

\* ورزشگاه ثامن در حال حاضر تقریباً پر شده و فقط سه سکو خالی مانده است که آن هم به خاطر مسائل امنیتی و فاصله ایجاد شده بین هواداران دو تیم است. در حال حاضر حدود 20 هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند. تعداد هواداران تیم مشکی پوشان هم حدود 10 هزار نفر است.

\* با آغاز بازی مشکی پوشان صاحب یک ضربه آزاد در زمین پرسپولیس شدند که در این هنگام هر 11 بازیکن پرسپولیس به زمین خودشان آمدند و حتی گادوین منشا هم در زمین خودشان بود.

\* هواداران پرسپولیس از دقایق ابتدایی بازی یک لحظه هم آرام و قرار ندارند و با شعارهای خود تیم شان را به جلو فرا می خوانند.

\* سیاوش اکبرپور که در هفته های گذشته به دلیل صادر نشدن کارتش نمی توانست روی نیمکت مشکی پوشان بنشیند، در این بازی مشکلش حل شد و روی نیمکت نشست، اما چند دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که مسئولان سازمان لیگ به نشستن او روی نیمکت ایراد گرفتند که این موضوع چندین بار باعث شد سرپرست تیم مشکی پوشان با سعید فتاحی صحبت کند. اکبرپور هنوز روی نیمکت نشسته و مشخص نیست که آیا در ادامه هم روی نیمکت مشکی پوشان می نشیند یا خیر.

\* از دقیقه 13 هواداران تیم پرسپولیس دو سکو از سکوهای خالی که به خاطر مسائل امنیتی خالی مانده بود را پر کردند تا ورزشگاه ثامن به طور کامل پر شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر نود ارومیه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نود ارومیه
نود ارومیه
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 مهر 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : دیلان پریرا (سریلانکا)
سه شنبه, 10 مهر 1397 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3گادوین منشا1
4آدام همتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن