اولویت های برانکو ایوانکوویچ

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2062 ] - شنبه, 21 بهمن 1396

اولویت های برانکو ایوانکوویچ

برانکو در خصوص اینکه آیا مشکلی بین او و مسلمان به وجود آمده که باعث نیمکت نشینی اش شده گفت: چه توضیحی باید بدهم، امروز شما در تمرین بودید. آیا مشکلی دیدید؟ چر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اولویت های برانکو ایوانکوویچ

برانکو در خصوص اینکه آیا مشکلی بین او و مسلمان به وجود آمده که باعث نیمکت نشینی اش شده گفت: چه توضیحی باید بدهم، امروز شما در تمرین بودید. آیا مشکلی دیدید؟ چر...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو در خصوص اینکه آیا مشکلی بین او و مسلمان به وجود آمده که باعث نیمکت نشینی اش شده گفت: چه توضیحی باید بدهم، امروز شما در تمرین بودید. آیا مشکلی دیدید؟ چرا در مورد کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی که بازی نمی کنند سؤال نمی پرسید؟! او بازی نمی کند؛ چراکه فعلاً نفرات دیگر در اولویت هستند...

بحث شایعات داغ است. عده ای غیبت او را مربوط به حضورش در منزل حسین هدایتی می دانند. برخی نیز معتقدند که او علاقمند است که به مهدی طارمی بپیوندد و...

سوال این است که اولویت های برانکو چیستند؟ برای پاسخ به این سوال باید نگاهی به فلسفه فوتبال برانکو ایوانکوویچ بیاندازیم.

1/  برانکو ایوانکوویچ هنوز حسرت از دست دادن یک قهرمانی در روز آخر را دارد. او می توانست امسال سومین قهرمانی پی در پی خود را جشن بگیرد اما این اتفاق نیافتاد زیرا پرسپولیس در ضدحمله ها براحتی گل می خورد و سرانجام همین گلهای ساده باعث شد که پرسپولیس نایب قهرمان و برانکو فکر دیگر کند.

برانکو از شاگردانش می خواهد که در کارهای تدافعی همه تیم شرکت کنند و در بسیاری از اوقات شاهد بودیم که مردانی چون منشا و علیپور در محوطه هیجده قدم خودی در کارهای تدافعی هستند. از این رو در میانه میدان نیاز به دو هافبک تدافعی را حس کرده است زیرا با توجه به خواص هجومی شجاع خلیل زاده و سن سیدجلال نیازمند است که یکی از این هافبک های میانی جای خالی این دو را در فاز تهاجمی تیم پر کند کاری که بخوبی ربیع خواه آن را انجام می دهد. پس دو هافبک تدافعی اولویت اول برانکو است.

2/ برانکو علاقه به سرعت دادن به بازی بوده و در نتیجه اولویت با بازیکنانی است که سرعت انتقال توپ را نگیرند و شاید به همین دلیل بود که رفتن سروش رفیعی او را نگران نکرد و شاهدیم که مردان کناری زمین یعنی زوج های امیری و انصاری فر و محرمی و احمدزاده بازیکنان تکنیکی هستند که سرعت انتقال بالائی دارند و مسلمان معمولا دارای مکث در حرکاتش است.

3/ اولویت سوم برانکو جنگ های فیزیکی است. پرسپولیس برانکو معمولا در دقایق آخر بازی گل زده است چون توان فیزیکی تیم مقابلش تمام شده است. بازیهای پرسپولیس معمولا نیمه اول درگیری و نیمه دوم دارای موقعیت بیشتر بخاطر ضعف قدرت بدنی حریفان است. مسلمان نسبت به مردانی چون امیری و احمدزاده و نورالهی و نعمتی و... در این ویژگی عقب است. باید نگاه به غیبت مسلمان یک نگاه فنی باشد و از یاد نبریم در بازی با پیکان مسلمان با شوتهای بی هدف و افت چشمگیرش در نیمه دوم باعث شد که اولویت های دیگری را برانکو در نظر گیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    فقط امیدواریم که گرفتار مکر و فریب اون بچه قرتی نشه که بدجوری نیرنگ بازه !! آقا محسن اگر کمی با دقت به اطرافش نگاه کنه « متوجه بسیاری از قضایا میشه..فقط کمی تیزبینی ودرایت میخواد..خدا لعنت کنه حاشیه سازان را..متاسفانه چهره کریه هدایتی خیلی دیر بر همگان معلوم شد که هنوز دست از سر پرسپولیس برنداشته وبرنخواهد داشت که چشم طمع و غارتگرش بدنبال پرسپولیسه..یا این باشگاهم به چنگ میاره ونابودش میکنه و یا با همین سم پاشیها و وسوسه بازیکنان و ریختن زهرش « به پرسپولیس آسیب میرسونه..حیف محسنه که خودشو گرفتار اینجور موجودات کرده..البته غافل نباشیم که بعضی بازیکنان هم دارن گرفتار این موجود میشن..متاسفانه فعلا پول داره کار خودشو میکنه...امیدوارم شرش بطور کلی و ریشه ای کنده بشه..
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    امیدوارم محسن بدونه که برای ما هواداران عاشق، پرسپولیس از همه چی بالاتره و اگه بازیکنی هم محبوب دلهای ماست به خاطر پرسپولیسه، محسن مسلمان عزیز! شک نکن که غارتگران بیت المال و امثال ح.ه هیچ وقت خیر و صلاح پرسپولیس و تو رو نمی خوان، دیگه روزهای آخر محبوبیت ظاهری شون نزدیکه حالا هرچقدر هم که تقلا کنن!

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن