حکایت همچنان باقی است

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1559 ] - سه شنبه, 24 بهمن 1396

حکایت همچنان باقی است

حکایت مناظره علی کریمی با محمدرضا ساکت قصه تکراری ما است. این مناظره چون حرفهای آن کارگردان جوانی بود که با مقوله ژانر بی گمان بیگانه بود و نمی دانست شاهنامه ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حکایت همچنان باقی است

حکایت مناظره علی کریمی با محمدرضا ساکت قصه تکراری ما است. این مناظره چون حرفهای آن کارگردان جوانی بود که با مقوله ژانر بی گمان بیگانه بود و نمی دانست شاهنامه ...

ارتش سرخ دات كام :

حکایت مناظره علی کریمی با محمدرضا ساکت قصه تکراری ما است. این مناظره چون حرفهای آن کارگردان جوانی بود که با مقوله ژانر بی گمان بیگانه بود و نمی دانست شاهنامه کتابی چگونه است که آن را حامی خشونت و جنگ می دانست. او نمی دانست که اگر شاهنامه کتاب نژاد پرستی است پس چگونه است که تهمتن میوه عشق زال از نژاد پادشاهان ایران زمین و رودابه از نوادگان ضحاک این همه محبوب است. او نمی دانست که کیخسرو از جمع اضداد ایرانی و تورانی می شود امید و ...

 قصه جوانک کارگردان و مخاطب قراردادن مجری بعنوان حامی فردوسی بجای دکتر کزازی ها و.. که هیچ نشانه ای از پوررشید نداشت. رشیدپور که آمده بود برایمان تکرار کند که رسانه ما نه دانش می خواهد و نه خردی و بی هیج گمان پاسخگوئی ...
قصه  این کارگردان هم چون آن کارگردان با تجربه است که اعتراض می کند اما خودش نمی داند که این حاتمی کیا با "کیا" مجادله می کند و اصولا مگر فرقی با این "کیا" دارد؟

برنامه 90 هم این گونه در یک طرف علی کریمی بود که با پیراهن صورتی و کت سبزش شاید طعنه می زد که می تواند رنگارنگ بود ولی بر یک قامت نشست چون افکار مختلفی که می توانند در یک دیار باشند و کسی آنها را متهم نکند که خائن و جوان و بزدل هستند! کریمی سیمای یک ملت بود. ملتی که خسته و عصبانی است و بی کران پرسش دارد و می پرسد اما می داند که آن که جواب می دهد پاسخی ندارد پس گوش نمی دهد. کریمی نماینده ملتی بود که در مقابل پاسخ نگوئی قرار گرفته بود که نه تجربه و نه دانش او را داشت و دایه مهربان تر از مادر برای تیم ملی شده بود که کریمی افتخار پوشیدن 124 گانه پیراهنش را داشت.

طرف دیگر ساکت بود که ای کاش ساکت بود. به جای بیان ندانستن هایش و توجیه هائی که می کرد. او با حربه پندهای پدرانه وارد شد بعد کریمی را خائن به تیم ملی دانست و سرانجام هم با محرمانه است و نمی توان گفت و فقط انکار واقعیت ها سخن می گفت.

فردوسی پور نماینده رسانه میلی ما بود که سفسطه را دوست دارد و سرانجام در زیر لوای ادب و متانت پیام کی روش را خواند. پیامی که نشان داد شاید باید کی روش نام دیگرش مایلی روش بود. فرهنگ پرخاشگری و بی ادبی تهمت دستاورد مردی بود که قرار بود ما از او یاد بگیریم اما او بی فرهنگی فوتبالفارسی را خوب از بر شده است.

حکایت همچنان باقی است. قصه تکرار عدم پاسخگوئی و فریادی که به هیچ جا نمی رسد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  شخصا علی کریمی را یک کاوه آهنگری میدونم که درفش کاویانی را بدستش گرفته و اگر چه حق او همچون مغز فرزندان کاوه توسط ضحاک خورده شده « و بزرگترین ظلمها را در حقش روا داشته اند « ولی به عشق مردم و میهنش قد علم کرده ومیخروشد..نه بت سازی میکنم ونه بزرگنمایی .. آنزمانیکه بسیاری جرات حمایت از صدای مردم را نداشتند و سوراخ موش را میلیاردی میخریدن تا با خزیدن در آن « جان سالم بدر ببرند « امثال کریمی ومهدوی کیا بودند که با قامتی استوار به حمایت مردم شتافتند..زمانیکه حتی مثلا خودیها هم علیه مردم و رودر روی مردم ایستادند..

  دیشب علی کریمی درفش بدست و یکتنه در برابر جماعتی ایستاد که یکی مثلا بیطرف بود و دیگری هم نماینده متهمان..بیطرفی که با وقاحت تموم به خوندن پیامکی کرد که اگر برای همون نماینده بود« سریعا پاک میکرد..مجری مزدور با حیله ای روباه گونه یکی به تخته میزد و دوتا به نعل که همون یکی را هم چنان میزد که ایکاش نمیزد !!!
  ولی نقطه مقابل کریمی که همچون دیگر هم پیاله هایش از مغلطه وسفسطه گری بی حد ولی با فن بیان لفظ قلمی بهره میبرد « قصد داشت با عصبی کردن کریمی بنوعی بهره برداری کند که اتفاقا همون پیامک هم در همین راستا فرستاده شده بود..ولی ..
  مؤده ایدل که مسیحا نفسی میاید..که ز انفاس خوشش بوی کسی میاید........از غم هجر مکن ناله وفریاد که دوش..زده ام فالی و فریاد رسی میاید !!!!! خیلی زود زمستان تموم میشه !!
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  صحبتهای کریمی در مورد توهین کی روش کاملا" از موضع شجاعت ایرانی و غرور انگیز بود. و لکه ننگی بود بر پیشانی کی روش پرستهایی مثل فردوسی پور و عوامل کثیف فدراسیون که توی این سالها هر توهینی به ایران و ایرانی شد محکوم قضیه ایرانی بود و کار این آشغال موزامبیکی به جایی رسیده که به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال آسیا لقب بزدل میده. مرتیکه فکر کرده مثل 400 سال پیش که براثر بی لیاقتی و بی غیرتی پادشاهان ایران این کشور مستعمره ی پرتغال بود هنوز هم ایران مستعمره ی پرتقال هست و ایشون هر صحبت و توهینی رو انجام بده. شاید فکر کرده همه ی ایرانیها مثل فردوسی پور و عوامل بی غیرت فدراسیون هستن ولی ایندفعه مقابل یک ایرانی شجاع مثل علی کریمی ایستاده که قطعا" مغلوب این جدال خواهد بود.
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  علی کریمی با منش و مرامش به یادمون آورد که هنوز هم این آب و خاک مرد پرورش میده
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  کیروش فکر کرده محبوب تر از علی کریمی است. در مورد کارلوس کیروش سالهاست که دارم مینویسم و انتقاد می کنم. غیر از سبک بازیش که اصلا زیبا نیست و افکار نتیجه گرا که بارها گفتم برای فوتبال خالی شده از ستاره ما سم است بزرگترین ایرادات در شخصیت اوست. او یک شخصیت استکباری دارد و با چینش و استخدام افرادی یک مافیای رسانه ای ایجاد کرده. این مافیای رسانه ای در صدر آنها برنامه نود موفقیتهای طبیعی این آقا را خارق العاده و شکستهایش را مثل شکست در جام ملتهای آسیا کاملا توجیه می کنند و حتی قادرند رای تاییدیه مردمی ۸۰ درصدی برای او جور کنند. محبوبیت او کاملا کاذب است و مافیا از ناآگاهی و احساسات اغلب مردم برای این تاییدیه ( که او احساس میکند واقعا ۸۰ درصد مردم او را دوست دارند و محبوب ترین شخصیت فوتبالی مملکت است) استفاده کرده است. او گمان میکند قادر است هر کسی را جابجا کند و به هر ایرانی القاب زشت نثار کند و مقصر این توهم غلامان حلقه به گوش ایرانی اوست که از بغلش نان میخورند و خود را پشت اسم و رسم و نتایج او پنهان کرده اند. او میداند که فقط باید نتیجه بگیرد و کیفیت اصلا مهم نیست بنابراین هر جا لازم باشد اتوبوسی بازی میکند و به هر قیمتی فقط نتیجه. حتی در انتخاب بازی های تدارکاتی اصراری به بازی با تیمهای قوی ندارد چون همه میدانیم او بدنبال افزایش آمار خود است و رنکینگ. او به دروغ می گوید من ایران را برای اولین بار به رتبه زیر ۳۰ رنکینگ رساندم در حالیکه اینطور نیست و قبلا برانکو بدون با بازیهای زیباتر و حریفان قدرتر بهترین رتبه ما در رنکینگ فیفا را کسب کرد و تیم ما را براحتی به جام جهانی برد و در جام ملتها هم عنوان کسب کرد. پس آقا کیروش تو محبوب ترین و بهترین تاریخ نیستی.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  اینبار هم که جو به کلی علیه کیروش است عادل او را به برنامه نود۹۰ خواهد آورد تا به بهانه دفاع از خود دوباره کیروش را " احیا" کند همانطور که بعد از شکست از عراق در جام ملتها و عدم موفقیت او را با یک مقدمه چینی و نظرسنجی احیا کرد. آن روز هم فردوسی پور از کریمی میترسید که نمیتوانست او را به چالش بکشد. هماهنگی اش با کیروش و کمکهایش به او جالب توجه است. فردوسی پور با آگاهی از اینکه کیروش خرابکاری کرده و جو را بر علیه خودش کرده و از ترس اینکه کریمی بیشتر او را رسوا کند به کیروش اجازه نداد روی خط بیاید و با کریمی رودررو شود تا در "جای مناسب" و " وقت مناسب" یعنی برنامه آینده ۹۰ بتواند یکطرفه او را دوباره " احیا " کند . اف بر خائنان به مملکت

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن