رویانیان: صحبت های کریمی فرصت است نه تهدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3634 ] - سه شنبه, 24 بهمن 1396

رویانیان: صحبت های کریمی فرصت است نه تهدید

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به اتفاقات شب گذشته برنامه نود و صحبت های رد و بدل شده در این برنامه واکنش نشان داد. محمد رویانیان در گفت وگویی در خصوص ات... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رویانیان: صحبت های کریمی فرصت است نه تهدید

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به اتفاقات شب گذشته برنامه نود و صحبت های رد و بدل شده در این برنامه واکنش نشان داد. محمد رویانیان در گفت وگویی در خصوص ات...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به اتفاقات شب گذشته برنامه نود و صحبت های رد و بدل شده در این برنامه واکنش نشان داد.

محمد رویانیان در گفت وگویی در خصوص اتفاقات شب گذشته رخ داده در برنامه 90 و صحبت های علی کریمی گفت: من توصیه ای برای آقایان تاج، ساکت و سایر فدراسیون نشین ها دارم. آدمی مثل علی کریمی استخوان خردکرده در فوتبال است و به خوبی فوتبال و فدراسیون را می شناسد. دوستان در فدراسیون فوتبال باید بدانند که صحبت های کریمی تهدید نیست بلکه باید حرف های او را به عنوان یک فوتبالی یک فرصت تلقی کرد. به هر حال همه می دانند که فوتبال ما چه مشکلاتی دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه فساد در فوتبال وجود دارد، این مسأله را دولتمردان، نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و رسانه ها به خوبی می دانند و باید بپذیریم که در فوتبال ما فساد وجود دارد. در این شرایط بهتر است به جای جبهه گرفتن مقابل صحبت های علی کریمی از حرف های او یک فرصت بسازیم و یک حرکت بزرگ را برای مبارزه با فوتبال آغاز کنیم. صحبت های کریمی درباره دغدغه باشگاه ها است و او حرف های درستی را شب گذشته بیان کرد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اینکه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کریمی را بزدل عنوان کرده، اظهار داشت: به نظر من کریمی شجاعت داشت که در برنامه نود آمد و حرف هایش را زد به نظر من کی روش شب گذشته به کریمی توهین کرد و این صحنه خوبی نبود چرا که کریمی یک اسطوره است و همه ما از توهین به یک اسطوره فوتبال ناراحت شدیم. تاج و سایر دوستان در فدراسیون فوتبال نباید کریمی را مقابل خود ببینند بلکه او را باید کنار خود ببینند. کریمی یک عنصر فوتبالی موفق است و نباید مقابل حرف های او جبهه گرفت.

رویانیان در پاسخ به این سوال که خود شما در زمان حضور در پرسپولیس با کریمی دچار چالش شدید و الان چه شده که از او حمایت می کنید، گفت: کتمان نمی کنم که کریمی با من چالش داشت، اما ما مراعات حال همدیگر را می کردیم. هم من درباره کریمی حرف زدم و مصاحبه کردم و هم او در رسانه ها درباره من صحبت هایی انجام داد. این واقعیت وجود داشت اما حرف من این است که کریمی برای فوتبال یک  تهدید نیست. من از اینکه دیدم یک خارجی در تلویزیون ایران به یک هموطن من توهین می کند ناراحت شدم. کریمی  جوانی اش را برای فوتبال ایران گذاشت و این نوع برخورد با او خوب نبود.

وی ادامه داد:  هر چه بین من و کریمی بوده تمام شده و این حرف ها برای گذشته است باید بگویم که کریمی مثل پسر من است. درست است که او علیه من حرف های تندی زد اما این دلیل نمی شود که شأن او را ندیده بگیرید، صحبت های کریمی یک فرصت برای فوتبال ما به حساب می آید. مگر مسئولان نمی خواهند فوتبال از فساد پاک شود، پس کمک کنید و حرف های کریمی را بشنوید. کریمی می خواهد فوتبال، باشگاه محور باشد نه فدراسیون محور.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن