علیپور؛ مهاجمی که بوی گل می دهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2951 ] - چهارشنبه, 25 بهمن 1396

علیپور؛ مهاجمی که بوی گل می دهد

علی علیپور حالا گلزنی مطمئن و استاندارد است که در هر بازی می تواند برای تیمش گل بزند. علی پروین در پاسخ به منتقدانی که می گفتند چرا پیوس را که بازیکنی کم تحرک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
علیپور؛ مهاجمی که بوی گل می دهد

علی علیپور حالا گلزنی مطمئن و استاندارد است که در هر بازی می تواند برای تیمش گل بزند. علی پروین در پاسخ به منتقدانی که می گفتند چرا پیوس را که بازیکنی کم تحرک...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور حالا گلزنی مطمئن و استاندارد است که در هر بازی می تواند برای تیمش گل بزند.

علی پروین در پاسخ به منتقدانی که می گفتند چرا پیوس را که بازیکنی کم تحرک است نود دقیقه در ترکیب قرار می دهد یک جمله گفت که بعدها خیلی معروف شد:« فرشاد بوی گل می دهد» این حرف علی پروین که به ساده ترین شکل ممکن بیان شده است، یک نکته خیلی مهم درون خود دارد و آن این است که یک مهاجم خوب بازیکنی است که بتواند در هر بازی برای تیمش گل بزند. برانکو فصل قبل و حتی همین فصل بارها راجع به طارمی گفته بود که او برای بازی در اروپا باید مهاجمی باشد که سالی بیشتر از بیست گل بزند.

در فوتبال دنیا اگر گلی در یک مسابقه رد و بدل شود به احتمال فراوان کار مهاجمان است. مهاجم باید گل بزند و یک مهاجم استاندارد مهاجمی است که در هر بازی به قول علی پروین بوی گل بدهد.

علی علیپور امروز تبدیل به مهاجمی استاندارد شده است. او شاید به اندازه فصل قبل دونده و فداکار نیست اما مهاجمی با مولفه های ویژه است که حالا در هر بازی می تواند برای تیمش گل بزند. این رسیدن به حد استاندارد نه فقط به توانایی علیپور که به روش بازی و عملکرد فنی برانکو در رشد و ارتقای سطح فنی علیپور بستگی داشته و دارد. علی علیپور با دعوت شدنش به تیم ملی مزد ترقی و پیشرفتش در سه فصل اخیر را گرفت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    علیپور حرف نداره مثه مهاجمای بزرگ دنیا خیلی خوب جاگیری میکنه و برعکس بیشتر مهاجمای آسیایی درست به توپ ضربه میزنه بخاطر همینه که توپ درست بجایی که باید بره میره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن