پشت صحنه ۹۰جنجالی؛ تماس کی روش و عادل

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 12001 ] - چهارشنبه, 25 بهمن 1396

پشت صحنه ۹۰جنجالی؛ تماس کی روش و عادل

جذاب ترین اتفاق در پشت صحنه برنامه پربیننده 90 و مناظره علی كریمی جایی اتفاق افتاد كه پای كی روش به بحث كریمی، فردوسی پور و ساكت باز شد. منابع موثق، صحبت های ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پشت صحنه ۹۰جنجالی؛ تماس کی روش و عادل

جذاب ترین اتفاق در پشت صحنه برنامه پربیننده 90 و مناظره علی كریمی جایی اتفاق افتاد كه پای كی روش به بحث كریمی، فردوسی پور و ساكت باز شد. منابع موثق، صحبت های ...

ارتش سرخ دات كام :

جذاب ترین اتفاق در پشت صحنه برنامه پربیننده 90 و مناظره علی كریمی جایی اتفاق افتاد كه پای كی روش به بحث كریمی، فردوسی پور و ساكت باز شد.

منابع موثق، صحبت های جالبی در مورد این موضوع می كنند و معتقدند كه كی روش اصرار زیادی داشته تا در جریان برنامه 90 روی خط بیاید: «وقتی ساكت در مورد كی روش صحبت كرد كریمی هم در مورد ماجرای سباستین پرسید، كی روش با پشت صحنه برنامه 90 تماس گرفت و از عوامل برنامه خواست تا روی خط بیاید و صحبت كند. در حالی كه بچه های پشت صحنه 90 گمان می كردند كه روی خط آمدن كی روش و حضورش در برنامه باعث جذاب تر شدن بحث می شود، این موضوع را با عادل درمیان گذاشتند ولی فردوسی پور به شدت مخالف این موضوع بود و به آنها گفت كه كی روش را روی خط نیاورند و به نحوی ماجرا را مدیریت كنند.»

آنتراك میان مناظره بهترین فرصت بود تا خود عادل در مورد این موضوع كنكاش كند. گویا عادل وقتی متوجه شد كه كی روش تا چه حد عصبانی است، باز هم با تماس تلفنی او و حضورش در برنامه مخالفت كرده و به امید اینكه كی روش بی خیال ماجرا می شود، بار دیگر مقابل دوربین حاضر شد. اما سرمربی تیم ملی با شنیدن ادامه مناظره و صحبتهای كریمی كوتاه نیامد و در حالی كه مناظره بین كریمی و ساكت در جریان بود بار دیگر با عادل و 90 تماس گرفت. كی روش كه به شدت به خاطر ماجرای سباستین شاكی شده بود، بالاخره برای عادل sms فرستاد و به او گفت كه پیامش را برای علی كریمی بدون كم و كاست بخواند! هرچند كه عادل حتی بعد از این هم خیلی تلاش كرد تا این اتفاق نیفتد و حتی با ملاحظه زیادی پیام كی روش را خواند ولی همین باعث شد تا جادوگر با عصبانیت بخواهد تا جواب كی روش را بدهد.

آنتراك بعدی به نفع جادوگر بود... خیلی ها تصور می كردند كه كریمی به خاطر عصبانیت زیاد از شنیدن واژه «بزدل» كنترلش را از دست بدهد و از خجالت كی روش در بیاید. حتی دوستان كریمی در پشت صحنه 90 كوشیدند تا جادوگر را آرام كنند ولی كریمی كه در این برنامه بسیار متحول شده بود، بار دیگر خونسردی اش را حفظ كرد و جواب كی روش را داد: «اگه صدای منو می شنوی الان جوابم رو بده... اگه بزدل بودم كه الان اینجا نبودم. كی روش در جایگاهی نیست كه در مورد باز های ملی من صحبت كند. امیدوارم كی روش روزی كه با من چشم در چشم شد هم بتونه این حرف رو بزنه كه البته گمون نمی كنم بتونه... شما هم شك نكن كه اون روز به زودی می رسه.»

نكته جالب در مورد پشت صحنه حضور كریمی در 90 جایی بود كه اكثر حاضران در لوكشین 90 از جواب كریمی به وجد آمده بودند و او را برنده مناظره می دانستند. جالب اینكه حتی ساكت هم در پایان برنامه صحبت خاصی انجام نداد و جادوگر هم به سرعت استودیو را ترك كرد تا استراحت كند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  صحبتهای کریمی در مورد توهین کی روش کاملا" از موضع شجاعت ایرانی و غرور انگیز بود. و لکه ننگی بود بر پیشانی کی روش پرستهایی مثل فردوسی پور و عوامل کثیف فدراسیون که توی این سالها هر توهینی به ایران و ایرانی شد محکوم قضیه ایرانی بود و کار این آشغال موزامبیکی به جایی رسیده که به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال آسیا لقب بزدل میده. مرتیکه فکر کرده مثل 400 سال پیش که براثر بی لیاقتی و بی غیرتی پادشاهان ایران این کشور مستعمره ی پرتغال بود هنوز هم ایران مستعمره ی پرتقال هست و ایشون هر صحبت و توهینی رو انجام بده. شاید فکر کرده همه ی ایرانیها مثل فردوسی پور و عوامل بی غیرت فدراسیون هستن ولی ایندفعه مقابل یک ایرانی شجاع مثل علی کریمی ایستاده که قطعا" مغلوب این جدال خواهد بود.
 • حسن مغانلو
  حسن مغانلو :
  بدون شک خدا با راست گو هاست و مردم ایران راحت حرف راست و دروغ را می توانند تشخیص بدهند .دروغ تو کشور ما باعث بدبختیهای بزرگی شده و حالا که کریمی به جنگ با دروغ گویان رفته ما هوادارها حمایتش می کنیم
 • شعبانعلی میردارپاقلعه
  شعبانعلی میردارپاقلعه :
  علی تنهاکسی بودکه توانایی مالیدن دماغ پربادکیروش روبخاک داشت...کریمی کیروش ودارودسته فاسدوباندبازشوباخاک یکسان کرد...دمتگرم مردشجاع علی کریمی
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  کیروش فکر کرده محبوب تر از علی کریمی است. در مورد کارلوس کیروش سالهاست که دارم مینویسم و انتقاد می کنم. غیر از سبک بازیش که اصلا زیبا نیست و افکار نتیجه گرا که بارها گفتم برای فوتبال خالی شده از ستاره ما سم است بزرگترین ایرادات در شخصیت اوست. او یک شخصیت استکباری دارد و با چینش و استخدام افرادی یک مافیای رسانه ای ایجاد کرده. این مافیای رسانه ای در صدر آنها برنامه نود موفقیتهای طبیعی این آقا را خارق العاده و شکستهایش را مثل شکست در جام ملتهای آسیا کاملا توجیه می کنند و حتی قادرند رای تاییدیه مردمی ۸۰ درصدی برای او جور کنند. محبوبیت او کاملا کاذب است و مافیا از ناآگاهی و احساسات اغلب مردم برای این تاییدیه ( که او احساس میکند واقعا ۸۰ درصد مردم او را دوست دارند و محبوب ترین شخصیت فوتبالی مملکت است) استفاده کرده است. او گمان میکند قادر است هر کسی را جابجا کند و به هر ایرانی القاب زشت نثار کند و مقصر این توهم غلامان حلقه به گوش ایرانی اوست که از بغلش نان میخورند و خود را پشت اسم و رسم و نتایج او پنهان کرده اند. او میداند که فقط باید نتیجه بگیرد و کیفیت اصلا مهم نیست بنابراین هر جا لازم باشد اتوبوسی بازی میکند و به هر قیمتی فقط نتیجه. حتی در انتخاب بازی های تدارکاتی اصراری به بازی با تیمهای قوی ندارد چون همه میدانیم او بدنبال افزایش آمار خود است و رنکینگ. او به دروغ می گوید من ایران را برای اولین بار به رتبه زیر ۳۰ رنکینگ رساندم در حالیکه اینطور نیست و قبلا برانکو بدون با بازیهای زیباتر و حریفان قدرتر بهترین رتبه ما در رنکینگ فیفا را کسب کرد و تیم ما را براحتی به جام جهانی برد و در جام ملتها هم عنوان کسب کرد. پس آقا کیروش تو محبوب ترین و بهترین تاریخ نیستی.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن