behbet
خلیل زاده: در شرایط سخت پرسپولیس را تنها نخواهم گذاشت

خلیل زاده: در شرایط سخت پرسپولیس را تنها نخواهم گذاشت

 مدافع پرسپولیس گفت: آدمی نیستم که در شرایط سخت پرسپولیس را تنها بگذارم. شجاع خلیل زاده که در جریان بازی پرسپولیس و نسف قارشی از ناحیه بالای ابرو دچار پا... 5 out of 5 based on 9 ratings.

خلیل زاده: در شرایط سخت پرسپولیس را تنها نخواهم گذاشت

نويسنده : فرزان ایزدشناس 4 اظهار نظر بازدید [ 9719 ] چهارشنبه, 25 بهمن 1396
:: خبر
خلیل زاده: در شرایط سخت پرسپولیس را تنها نخواهم گذاشت

 مدافع پرسپولیس گفت: آدمی نیستم که در شرایط سخت پرسپولیس را تنها بگذارم. شجاع خلیل زاده که در جریان بازی پرسپولیس و نسف قارشی از ناحیه بالای ابرو دچار پا...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع پرسپولیس گفت: آدمی نیستم که در شرایط سخت پرسپولیس را تنها بگذارم.

شجاع خلیل زاده که در جریان بازی پرسپولیس و نسف قارشی از ناحیه بالای ابرو دچار پارگی شد گفت وگویی انجام داده است که در زیر می خوانید:

*در مورد اتفاقی که برایت رخ داد صحبت کن.
چیزی نبود. وقتی توپ آمد، من فریاد زدم که منم، ولی فکر کنم وحید امیری به خاطر فشار و هیاهوی بازی متوجه نشد. در یک لحظه یک چیزی به صورتم کوبیده شد ولی اشکالی ندارد. فدای سر پرسپولیس و وحید.سرم 6 تا بخیه خورده که این هم به افتخار پرسپولیس و هوادارانی که 6 را دوست دارند.

* از بازی بگو، آن قدرها که می گفتند سخت نبود یا شما خیلی خوب بودید؟
فکر کنم ما خیلی خوب بودیم چون نسف اصلا تیم دست و پا بسته ای نبود. دیدید که حتی اگر یک لحظه به حال خودشان می ماندند، می توانستند خطرساز شوند. از طرفی بازی های اول همیشه سخت است و این بازی ها شرایط خاص خودش را دارد. آقای برانکو بارها این را به ما تذکر داده است. در سوپر کاپ، این را گفتند و در اولین بازی لیگ برتر هم همینطور و قبل از این بازی هم تاکید داشتند که باید گام اول را محکم برداریم. خوشبختانه در زمین خودمان با حمایت هواداران، سه امتیاز شیرین هم گرفتیم.

به نظر می رسد، السد جدی ترین حریف پرسپولیس در مرحله گروهی باشد؟
جدی ترین حریف برای ما، می توانیم خودمان باشیم. کافی است یک بازی یا حریف را دست کم بگیریم. در لیگ قهرمانان همه تیم های حاضر قوی و منتظر فرصت هستند. پس باید بهترین عملکرد را داشته باشیم. البته پرسپولیس در این فصل بیرون از خانه بهتر از بازی های خانگی نتیجه می گیرد و دلایل مختلفی هم مطرح می شود، مثلا اینکه در آزادی تحت فشار بیشتری هستید. فشار مسئولیت را هر جا که باشیم احساس می کنیم. اصلا باید در پرسپولیس بازی کرد تا متوجه شد از چه چیزی حرف می زنیم. در تیم های دیگر اگر یک پیروزی خوب بیاورید از یک هفته تا یک ماه با شماست. اینجا در سخت ترین و مهمترین بازی هم پیروزی خوب بیاوریم، تاریخ مصرفش در نهایت تا اولین تمرین است.

می توانم بگویم حتی فشار بازی در تیم ملی هم قابل مقایسه با فشار بازی در پرسپولیس نیست، آدم را پیر می کند ولی گذشته از این مسئله درباره تفاوت امتیازات بازی های خانگی و بیرون از خانه ما، جنبه فنی دارد. الان یک امتیاز گرفتن از پرسپولیس در آزادی برای هر تیمی یک خواسته و موفقیت بزرگ به حساب می آید. طبیعی است که بازی را می بندند و کار سخت تر می شود ولی در خانه خودشان بالاخره مجبورند کمی هم حمله کنند و حمله به پرسپولیس کار اشتباهی است.

* اما شرایط در بازی با نسف اینطور نبود. به نظر می رسد آن بازی های بسته حریفان تجربه خوبی بود؟
به هر حال وقتی برابر ما بسته بازی می کنند که نمی نشینیم و دست روی دست نمی گذاریم اما شرایط در لیگ قهرمانان فرق هم می کند. بالاخره تیم ها صرفا برای دفاع نمی آیند و شرایط برای خلق موقعیت به شکل بهتری فراهم می شود.

* مثل اسمت در بازی فوتبال هم شجاع و جسور هستی. به عنوان مدافع، خوب هم گل می زنی؟
آقای برانکو سیستم هایی را برای بازی های ما تعریف می کند. یک سیستم هم ایجاد کرده که باعث می شود من آزادی عمل بیشتری داشته باشم. این باعث شده در گلزنی هم موفق باشم. البته حرکات حساب شده است. اینطور نیست که جای من خالی بماند و از طرف بچه ها حمایت می شوم. یعنی از اصول بازی ما این است که یکدیگر را حمایت کنیم.

پرسپولیس فعلا از نقل و انتقالات محروم است. البته خوب بودن تیم و شما بازیکنان باعث شد تا اینجای کار نگرانی خاصی نباشد غیر از اینکه قرارداد بعضی از بازیکنان رو به پایان است و هواداران همه در این باره از شما می پرسند.
من می توانم درباره خودم صحبت کنم. من برای خودم یک سری اصول حرفه ای و اخلاقی دارم که به آنها پایبند هستم. من کسی نیستم که بخواهم تیم را در شرایط سخت تنها بگذارم. اگر باشگاه، آقای برانکو و هواداران من را بخواهند بهتر از پرسپولیس نمی شناسم. کجا بهتر از اینجا؟

* به هر حال همیشه پیشنهادهای اغوا کننده از سوی باشگاه های خارجی و بویژه عربی وجود دارد؟
بله. چنین پیشنهادهایی همیشه وجود دارد. مگر می شود تیم بزرگی مثل پرسپولیس قهرمان شود و بازیکنانش مورد توجه نباشند. بهترین تیم ها و پیشنهادها می رسد ولی در فوتبال همیشه اینطور نیست که بالاترین پیشنهاد مالی بهترین پیشنهاد نیست و برنده نمی شود. اگر اینطور بود من الان افتخار پوشیدن این پیراهن را نداشتم. خیلی راحت حرف بزنیم. پرسپولیس از همه ما بزرگتر است و خیلی از بازیکنان بزرگ بوده اند و هستند که آرزو دارند بتوانند برای تیمی مثل پرسپولیس بازی کنند.

* همین طور که جلو می روید به ویژه در لیگ قهرمانان با افزایش توجه به پرسپولیس فشار کار روی شما بیشتر می شود، آیا به همین نسبت توانایی بالقوه دارید که بتوانید برتری خودتان را حفظ کنید یا پرسپولیس نزدیک نقطه اوج خود قرار دارد؟
آقای برانکو همیشه می گوید هیچ نقطه اوجی وجود ندارد. چون هر قدر جلو می رویم با افزایش تجربه، علم و تسلط بازیکنان می توان کیفیت بهتری ارائه کرد. من حدود 10 سال است که در سطح بالای فوتبال بازی می کنم ولی امسال که به پرسپولیس آمدم به خاطر کار و فشار بیشتر، توانایی های جدیدی را در خودم پیدا می کنم. همه ما اینطور هستیم. من فکر می کنم همچنان می توانیم بهتر از این باشیم. اصلا قرارمان همین است. برانکو این را از ما می خواهد. هنوز نقطه اوج پرسپولیس دیده نشده است.

* در تیمی که فاصله از سایر تیم ها بهتر است، جزو بهترین ها هستی، هر هفته امتیازهای خوبی هم از کارشناسان می گیری، ولی به نظر تیم ملی و جام جهانی روسیه همچنان برای تو طلسم شده است؟
فکر می کنم هر چه بخواهم در این باره بگویم، تکراری می شود. در این باره زیاد از من می پرسند و از من کاری غیر از این بر نمی آید که در راستای وظیفه خودم در پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته باشم. صحبت کردن فایده ای ندارد. باید بازی های خودم را انجام بدهم و باقی تصمیم سرمربی تیم ملی است که برنامه ها و افکار خودشان را دارند و من امیدوارم این شانس به من رو کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 25 بهمن 1396 - 07:13 بعد از ظهر

  درود بر شرف و غیرتت

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 25 بهمن 1396 - 10:23 بعد از ظهر

  درود بر شجاع عزیز که تمدید کرد! بله شجاع استارت را زد،،دست مریزاد.

 • Mohamad GeynarloMohamad Geynarlo :
  چهارشنبه, 25 بهمن 1396 - 10:42 بعد از ظهر

  ماشالا باتعصب قردادش رو هم تمدید کرد تبریک به سرخ دلان

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 26 بهمن 1396 - 02:38 قبل از ظهر

  شجاع باتعصب

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30
استقلال خ
استقلال خ
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : غدیر اهواز
داور مسابقه : وحید کاظمی
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب