از پلاتینی تا برانکو ایوانکوویچ

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2318 ] - شنبه, 12 اسفند 1396

از پلاتینی تا برانکو ایوانکوویچ

میشل پلاتینی می گوید: تیمهای بزرگ با کسب جام خوشحالی می کنند و تیمهای کوچک با شکست دادن تیمهای بزرگ به واقع برای بزرگی باید در امتداد زمان جنگید و پیروزی ساخت... 5 out of 5 based on 6 ratings.
از پلاتینی تا برانکو ایوانکوویچ

میشل پلاتینی می گوید: تیمهای بزرگ با کسب جام خوشحالی می کنند و تیمهای کوچک با شکست دادن تیمهای بزرگ به واقع برای بزرگی باید در امتداد زمان جنگید و پیروزی ساخت...

ارتش سرخ دات كام :

میشل پلاتینی می گوید: تیمهای بزرگ با کسب جام خوشحالی می کنند و تیمهای کوچک با شکست دادن تیمهای بزرگ "به واقع برای بزرگی باید در امتداد زمان جنگید و پیروزی ساخت . کسب موفقیت در روزهائی که همه اسباب موفقیت وجود دارد کار ساده ای است اما سرداران   بزرگ همواره در سخت ترین شرایط ارتش های خود را به سر منزل مقصود میرسانند.

 برانکو ایوانکوویچ دو شکست سخت را در هفته های اخیر تجربه کرد. باخت به السد و تیم استقلال می تواند او را به دو واکنش وا دارد. اولین این عکس العمل نشستن و زانو غم به بغل کردن است و دیگری بار دیگر به پا خواستن و مبارزه کردن است همان طوری که پس از مرگ نگهانی کاپیتان هادی نوروزی تیمی دیگر از پرسپولیس آفریده شد. برانکو همواره جمله هائی زیبائی در هنگام موفقیت ها و ناکامی ها دارد. او در هنگام موفقیت ها می گوید زمان برای شادی بسیار است و در زمان ناکامی ها می گوید "وقتی برای غمگین شدن نداریم".

برانکو تیمی از جنس تیمیهای بزرگ را دارد. پرسپولیس سابقه قهرمانی های فراوانی را در پهنه تاریخ دارد و از جنس تیمهائی بوده است که از بردن جام خوشحالی کرده است اتفاقی که در دو سال اخیر شاهد هستیم. برانکو ایوانکوویچ باید تیمش را به جلو ببرد و از اشتباهات پند گیرد.
 
پرسپولیس دو مسیر سخت را خواهد داشت. آنها در 5 بازی آخر لیگ خود باید با دو هدف وارد میدان شوند که نخستین آن قهرمانی با کسب اولین امتیاز در 5 بازی آخر و سپس ساختن تیمی برای سال دیگر است. قراردادها باید تمدید شوند و از مردانی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند در این 5 بازی استفاده بهینه شود. مردانی چون نعمتی و مصلح و رادوشویج و حتی جوانانی چون طاهرخانی و آدام همتی و ... که می توانند با به بازی گرفته شدن اعتماد به نفس خود را به دست آورند. پرسپولیس با برانکو می تواند از فرصت محرومیت استفاده کند و دوباره از مردان گمنامی ستاره هائی بسازد آن گونه که با کامیابی نیا و رضائیان و مسلمان و علیپور و محرمی و انصاری و ... این کار را کرد.

 بازی در آسیا هم باید هدف دیگر برانکو باشد دوشنبه باید آغاز سرفصل جدیدی برای برانکو و پرسپولیس برای اثبات دیگر تیم بزرگ بودن باید باشد. پرسپولیس باید با پیروزی در برابر الوصل بار دیگر به قطار موفقیت برگردد. برانکو می داند تیم بازنده نیاز به تغییر و خون تازه ای باید به آن تزریق شود و طرفداران هم باید پند سر الکس فرگوسن را از یاد نبرند که در روزهای تلخ تیم نیاز به حمایت بیشتری دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن عباسی
    محسن عباسی :
    اونایی که بعد از باخت به استقلال هرچی دلشون خواست گفتن اگه الوصل رو بردیم و بعد از قهرمانی پرسپولیس تو بازی با سایپا باید ساکت بشن و چیزی نگن چون اونا فقط رفیق روزهای خوشن

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن