bahrami_head

آنچه در برنامه نود گذشت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1332 ] - سه شنبه, 22 بهمن 1392

آنچه در برنامه نود گذشت

دو بازي نيمه نهايي جام حذفي و بازي هاي هفته بيست وششم ليگ برتر مهم ترين بخش هاي برنامه نود را تشکيل مي داد که براي اين قسمت خود اعتصاب بازيکنان پرسپوليس را سو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آنچه در برنامه نود گذشت

دو بازي نيمه نهايي جام حذفي و بازي هاي هفته بيست وششم ليگ برتر مهم ترين بخش هاي برنامه نود را تشکيل مي داد که براي اين قسمت خود اعتصاب بازيکنان پرسپوليس را سو...

ارتش سرخ دات كام :

دو بازي نيمه نهايي جام حذفي و بازي هاي هفته بيست وششم ليگ برتر مهم ترين بخش هاي برنامه نود را تشکيل مي داد که براي اين قسمت خود اعتصاب بازيکنان پرسپوليس را سوژه قرار داده بود و اين سوال را مطرح کرده ود که «آيا با اعتصاب بازيکنان براي مسائل مالي موافق هستيد؟». هوشنگ نصيرزاده هم به عنوان کارشناس داوري برنامه فردوسي پور را تا پايان همراهي مي کرد.

نخستين گزارش هايي که پخش شد به دو ديدار نيمه نهايي جام حذفي اختصاص داشت. جايي که تراکتور با توني به فينال رسيد و ادينهو در تهران استقلال را حذف کرد. پس از مرور آمار و اطلاعات بازي در بخش بررسي کارشناسي داوري بازي نصيرزاده معتقد بود خطاي بازيکن شماره 66 مس روي پژمان نوري پنالتي بود و داور با اعلام نکردن اين پنالتي اشتباه کرده است.

پس از ديدارهاي جام حذفي نوبت به ليگ رسيد که براي نخستين بازي دربي هفته گذشته اصفهان پخش شد که در آن سپاهان با يک گل در فولادشهر ذوب آهن را شکست داد. پخش گزارشي از وضعيت نامناسب چمن فولاد شهر هم از گزارش هاي حاشيه اي اين بخش بود.

با پخش اين بخش ها سرانجام نوبت به سورپرايزي که فردوسي پور از آن سخن مي گفت و ساعتي قبل از برنامه تصاوير آن در برخي وب سايت ها منتشر شده بود رسيد. اجراي برنامه نود در شب سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي فرصتي شد تا فردسي پور به سراغ سيد حسن خميني، نوه امام راحل (ره) برود که همه از سابقه فوتبالي پدر بزرگوار ايشان و علاقه بالاي خودش به فوتبال با خبر بودند. سيد حسن خميني در ابتداي اين گفت وگو گفت که در نوجواني فوتبال بازي مي کرده و امام در همان سال ها به وي توصيه کده بود که سه چيز را با جديت انجام دهد. درس خواندن، نماز و همين فوتبال (به طور کلي ورزش کردن).

گفت وگو خيلي زود به فوتبال کشيده شد و نقطه شروع اين گفت وگو هم خاطرات فوتبالي مرحوم سيد احمد خميني بود که به گفته فرزندش در تيم هاي شاهين قم و شاهين تهران هم تمرين کرده بود سابقه بازي با همايون بهزادي را هم داشته و پست تخصصي اش بال راست بود.

با توجه به علاقه شديد فرزند سيد حسن خميني به تيم استقلال، فردوسي پور خواست تيم مورد علاقه سيد حسن خميني را هم با زيرکي از زبان وي بشنود که البته گرچه نوه امام جواب مشخصي به اين سوال نداد اما در خلال گزارش معلوم شد ايشان هم مانند  فرزندش از علاقه مندان تيم آبي پوش پايتخت است.

اين گزارش که در دو بخش پخش شد حاوي گوشه و کنايه هاي جالب سيد حسن خميني به فردوسي پور و به رخ کشيدن اطلاعات بالاي ورزشي اش بود. از اينکه به شوخي به فردوسي پور گفت که آقاي قلعه نويي از دوستان صميمي شماست تا اينکه با اشاره به فساد در ورزش گفت که حتي يوونتوس هم به خاطر تباني و فساد مالي به يک دسته پائين تر فرستاده شد همه و همه تعجب فردوسي پور را در طول گزارش برانگيخت.

سيد حسن خميني البته اين را هم گفت که براي در جريان اتفاقات فوتبال بودن هر هفته بخش هاي از برنامه نود را مي بينيم و حتي اطلاع داشت که هفته گذشته برنامه نود کوتاه بوده و زود به پايان رسيده است.

در پايان وقتي از ايشان خواستند تا دو بازي محبوب زمان جواني خود را انتخاب کند نخست به داربي معروف 2-2 دهه هفتاد که به دعوا کشيده شد اشاره کرد و بعد هم براي اينکه يک بازي هم از بازي هاي پرسپوليس را انتخاب کند به داربي 3-0 معروف ناصر محمدخاني اشاره کرد و وقتي فردوسي پور پرسيد چرا از بازي هاي استقلال تساوي را انتخاب کرديد گفت: «ارزش اون تساوي براي ما از برد بيشتر بود چون دو بر صفر عقب بوديم.»

با پخش گزارشي از وضعيت مشکلات فوتبال شيراز که بيشتر مربوط به بخش مديريت مي شد نودي ها به استقبال بازي پرسپوليس و فجر رفتند. جايي که در گزارش هاي قبل و بعد از بازي تماشاگران از اعتصاب بازيکنان پرسپوليس حسابي ناراحت بودند و از آن ها شکايت داشتند. اما در پايان اين محمد نوري بود که از وضعيت اسفبار مديريتي باشگاه گفت و اينکه او هم مانند خيلي از ازيکنان اين تيم مجبور شده که پول قرض کند و حتي از آندرانيک تيموريان يکصدو ده ميليون تومان پول قرض کرده است.

با پخش اين گزارش فردوسي پور گفت که به دنبال يکي از بازيکنان پرسپوليس است که براي برخي توضيحات روي خط برنامه بيايد که در اقدامي هماهنگ هيچ يک از بازيکنان پرسپوليس حاضر به گفت وگو نشدند. در بخش کارشناسي داوري بازي نصيرزاده در خصوص خطاي که منجر به به ثمر رسيدن گل پرسپوليس شد و اعتراض فجري ها را در پي داشت گفت که داور اشتباه کرده و خطا بايد به نفع بازيکنان فجر گرفته مي شد نه به ضرر آن ها. اما بخش مهم اين قسمت مربوط به خطاي عمدي و مجدد پيام صادقيان بود که بار ديگر بازيکن فجر را با مشت و دور از چشمان داور زد.

نصيرزاده در اين خصوص گفت که صادقيان حتما بايد با مشاور مشورت کند وگرنه آينده فوتبالي اش در خطر خواهد بود.

پس از اين بخش بود که خلاصه بازي فولاد و ملوان و استقلال و سايپا، دو مدعي اصلي قهرماني پخش شد که در بخش دواري نصير زاده خطا روي شريفات در بازي با ملوان و خطا روي کاوه رضايي در بازي استقلال را مستحق اعلام پنالتي دانست که در هيچ کدام از موارد داور بازي اين کار را نکرده بود.

با پخش گزازش نود تا نود در خصوص بازيکنان لژيونر ايراني خلاصه بازي نفت و تراکتورسازي تبريز پخش شد و بعد از آن سه بازي داماش-راه آهن، صبا-استقلال خوزستان و گسترش و مس پخش شد.

بخش پاياني برنامه نود بيش از پانزده دقيقه به حرف هاي علي دايي که در حمايت از بازيکنان تيم اش و اعتصاب هفته گذشته روي خط آمده بود گذشت. دايي سوال برنامه نود را از پايه اشتباه دانست و به انتقاد شديد از مسئولان تيم که حتي به بازيکنان سر هم نزده بودند گذشت. اين گفت وگوي طولاني که بخشي از آن به مجادله دايي و فردوسي پور گذشت تنها روي اين نکته تاکيد داشت که مسئولان باشگاه به امور بازيکنان رسيدگي نمي کنند و به آنان سر نزده اند و مسائلي از اين قبيل گذشت. گرچه فردوسي پور در بخش پاياني صحبت هاي دايي به او گفت که بي اجازه شما بازيکنان جرات اعتصاب نداشتند و اگرچه دايي آن را رسما تاييد نکرد اما رد هم نکرد.

صحبت هاي دايي چنان طولان شد که فردوسي پور با اشاره به فيلم هاي پايان باز اين روزهاي جشنواره گفت که اين برنامه را بدون خداحافظي و با پايان باز تمام مي کنيم.

هفتاد و دو درصد شرکت کنندگان در مسابقه هم مخالف اعتصاب بازيکنان بودند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
  • omid 169
    omid 169 :
    انگار مربی میتونه جلوی 24 تا بازیکن وایسه...بازیکنی که دلش نخواد تمرین کنه اگر هم به زور تمرین بکنه توی زمین بازی کم کاری میکنه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن