یک و دو

پرسپولیس بازهم نبرد / روزهای تلخ لیگ چهاردهم ادامه دارد

- نظرات : 93 اظهار نظر - بازدید [ 3557 ] - یکشنبه, 6 اردیبهشت 1394

پرسپولیس بازهم نبرد / روزهای تلخ لیگ چهاردهم ادامه دارد

در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپا رفت که مسابقه با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پا... 4 out of 5 based on 15 ratings.
پرسپولیس بازهم نبرد / روزهای تلخ لیگ چهاردهم ادامه دارد

در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپا رفت که مسابقه با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پا...

ارتش سرخ دات كام :

در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپا رفت که مسابقه با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

تا دقیقه 5 مسابقه هیچ خطری روی دروازه دو تیم رخ نداد.

در دقیقه 7 شوت میلاد میداودی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 17 محمد نزهتی مهاجم تیم سایپا در موقعیت آفساید قرار گرفت. بازی تا این دقیقه سرد و کسل کننده دنبال شد و احتیاط در دستور کار هر دو تیم است.

در دقیقه 27 با خطای مجید ایوبی مدافع سایپا روی محمد نوری پرسپولیس را صاحب یک ضربه کاشته در پشت محوطه جریمه سایپا کرد که این ضربه را گابریل زد و توپ به دیواره دفاعی سایپا برخورد کرد و حاصلی نداشت.

گل: در دقیقه 30  ارسال گابریل از روی یک ضربه کاشته توپ را روی دروازه سایپا ارسال کرد که احمد نورالهی با یک ضربه سر دیدنی گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

بعد از گل پرسپولیس بازی بهتری را به نمایش گذاشت و بازیکنان این تیم تلاش می کردند با پاس های متوالی برتری خود را حفظ کنند.

در دقیقه 37 سایپا صاحب یک ضربه کرنر شد که میلاد میداودی ضربه کرنر را خوب نزد و توپ به بیرون رفت.

در دقیقه 38 گابریل از جناح چپ تیم سایپا نفوذ کرد و ارسال زمینی او پشت محوطه جریمه سایپا به مهدی طارمی رسید که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

گل دوم: در دقیقه 39 مهدی طارمی با توپ ربایی از مدافعان سایپا در موقعیت تک به تک با دروازه بان سایپا قرار گرفت و با یک شوت دیدنی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 42 مهدی طارمی با حامد فلاح زاده دروازه بان سایپا تک به تک شد که این مرتبه فلاح زاده توپ طارمی را به خوبی گرفت.

گل سایپا: در دقیقه 44 پرتاب اوت بلند سایپا روی سر حکیم نثاری فرود آمد که ضربه او بعد از برخورد به بابک حاتمی مدافع پرسپولیس درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

نیمه دوم:

سایپا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 46 یک ضربه کاشته به دست آورد که این ضربه به کرنر رفت و کرنر هم حاصلی برای سایپا نداشت.

بعد از آن دوباره توپ در میانه میدان در گردش بود.

در دقیقه 63 محمد نوری برای پرسپولیس گلزنی کرد که کمک داور خطای هند کاپیتان پرسپولیس را اعلام کرد و گل را مردود دانست.

گل مساوی سایپا: در دقیقه  64 مدافعان پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شدند که حامد شیری این ضربه را برخلاف حرکت سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس تبدیل به گل مساوی نارنجی پوشان کرد.

بعد از گل مساوی پرسپولیس حمله های زیادی را روی دروازه سایپا انجام داد.

در دقیقه 75 بازیکنان سایپا درون محوطه جریمه پرسپولیس بودند که توپ را مدافعان پرسپولیس دفع کردند و تبدیل به یک ضد حمله برای پرسپولیس شد.

در دقیقه 77 ضربه کاشته بازیکنان سایپا را سوشا مکانی با واکنش دیدنی به کرنر فرستاد که کرنر حاصلی برای نارنجی پوشان نداشت.

در دقیقه 80 میلاد میداودی با دروازه بان پرسپولیس تک به تک شد که میداودی نتوانست توپ را کنترل کند و توپ به بیرون رفت.

در دقیقه 94 بازیکنان سایپا گلزنی کردند که داور این گل را مردود اعلام کرد.

پرسپولیس در حالی این بازی را مساوی کرد که در نیمه اول دو بر یک از حریف خود پیش بود. سرخپوشان با این تساوی 30 امتیازی شدند و در رده دهم باقی ماندند. این اولین امتیاز برانکو در پرسپولیس است. او در سه دیدار گذشته که هدایت پرسپولیس را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برعهده داشته دو باخت و یک مساوی کسب کرده است. روی کاغذ خطر سقوط همچنان پرسپولیس را تهدید می کند و سایپا هم با 38 امتیاز همچنان هفتم است.

محسن ترکی داور مسابقه به بابک حاتمی از پرسپولیس و مجید ایوبی، مهدی ترابی  و مجتبی رمضانی از سایپا کارت زرد نشان داد.

ترکیب تیم پرسپولیس:
سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، حمیدرضا علی عسگری، بابک حاتمی، احمد نورالهی، مهرداد کفشگری، محمد نوری ، امید عالیشاه( از دقیقه 88 محمد خانزاده)، فرناندو گابریل (از دقیقه 77 رضا خالقی فر) و مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب تیم سایپا:

حامد فلاح زاده، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، حامدشیری، روزبه شاه علیدوست، ابراهیم شکوری، سجاد مشکل پور، علی زینالی( از دقیقه 80 مجتبی رمضانی)، حکیم نثاری، میلاد میداودی( از دقیقه 90 فرشاد قاسمی) و محمد نزهتی( از دقیقه 56 مهدی ترابی)
سرمربی: مجید جلالی


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • amirkaka پرسپولیس
  amirkaka پرسپولیس :
  بچه جون هر کی دوست دارین به منطقتون قسمتون میدم باز سوشا رو الکی تخریب نکنی گل اولی که خوردیم و آقای استاد حاتمی گل به خودی زند/

  ولی سوشا بقیه نیمه ی اول که تا الانه خوب بوده
 • امیر والدرما
  امیر والدرما :
  باز داره داستان بازی نفت مسجد سلیمان تکرار میشه نشد یه بازی پرسپولیس جلو بافته بازی رو نگه داره من چند روز پیش گفتم اخه بدبختی اگه خانزاده نذاریم حاتمی از اونم بدتره بازی با تراکتور و مسجد سلیمان تیم رو فلج کرد این بازی دیگه شاهکارش رو تکمیل کرد با گل به خودی درخشان بی همه چیز این بازیکن بنجل رو با پانصد میلیون یا تادو یا میردورقی رو با سیصد میلیون دلم میخواد سرم رو بزنم به دیوار
 • حماسه ی 6
  حماسه ی 6 :
  باز هم گل به خودی ، باز هم از جانب حاتمی، باز هم دقایق پایانی ، باز هم 2-0 تبدیل به 2-1 ،
  خدا کنه فقط باز هم با خوردن یک گل دیگه 2-2 مساوی نشیم!
  دقیقا مثل باز با مسجد سلیمان!
 • mojtaba perspolisi
  mojtaba perspolisi :
  حاتمی روی گل خورده مقصر بود ولی بیشتر از اون نورمحمدی مقصر بود که حتی نپرید تا توپ رو سر بازیکن سایپا بزنه... یکی از کندترین و خنثی ترین مدافع های لیگ! نقل و انتقالات دفاع باید جزو اولویت های اصلی باشه!
 • mojtaba perspolisi
  mojtaba perspolisi :
  خسته نباشید به بی غیرت ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس! تشکر از استاد نورمحمدی بابت دفاع کند و نزدن سرها و زیرتوپ های بی هدف! تشکر از کاپیتان نوری که چند هفته ای هست گل به تیم مقایل هدیه میکنه!
 • Vahid Buffon
  Vahid Buffon :
  شک نداشتم بازم 2-2 میشد
 • amirkaka پرسپولیس
  amirkaka پرسپولیس :
  بچه ها ما به دروازبان برای فصل بعد احتیاجی نداریم فقط دفاع چپ راست
 • mohammad _kurd
  mohammad _kurd :
  فقط یحیی گل محمدی. باورکنید برانکو سال اینده نابودمون میکنه
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  واقعا نمیدونم چی بگم،اما باور کنید کادر فنی زیاد مقصر نیست.مقصر بازیکنان شل و ول و بی غیرتمون هستند.
 • alibigi alibigi
  alibigi alibigi :
  دلم برای برانکو سوخت عمرن تو عمرش همچین اعجوبه هایی دیده باشه ...داور متاسفم براش از عمد ترکیو گذاشتن تابرانکو به ببازه ولی باز خداراشکر مساوی شد ..بفرمایید کسانی که میگفتن حاتمی شرف داره به خانزاده کجان ..خانزاده دفاع ضعیفیه ولی حاتمی سوتیه فرق این دوتا واژه اینه دفاع ضعیف باعث میشه بقیه مدافع ها اگه همت کنن ضعفش میپوشونن ولی دفاع سوتی جوریه که دیگه هیچکس کاری ازش برنمیاد ..
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  بازم خدا رو شکر بازی مساوی شد،وگرنه اوضاعمون خیلی بدتر میشد.
 • امیر والدرما
  امیر والدرما :
  بچه ها من روحیه ام داغونه بدجور حالم خرابه شما رو نمیدونم ...
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  تیم خسته بود و مساوی هم نیتجه بدی نبود گرچه میتونستیم سه امتیاز را هم بگیریم. نگاه کنید فولاد هم به ذوب آهن باخته اون هم بخاطر خستگی. به هر حال باید با این نتایج ساخت تا فصل تموم بشه. این بازی ها صرفاً جنبه شناخت برانکو از تیم برای سال آینده داره
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  در پاسخ به mohammad _kurd :

  یحیی هم بود با این بازیکن ها راه به جایی نمی برد.آخه یه دونه مدافع درست و حسابی نداریم.اومانیا که اصلا پاش به توپ نخورد،نورمحمدی هم که تعطیله.بابک حاتمی هم دیگه نیازی به توضیح نداره.والسلام
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  دلم میخواد بازم سرود قهرمانی پرسپولیسو بخونم...
  پرسپولیس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچه ها پرسپولیس قهرمان میشه...
  خدا همتونو لعنت کنه که با احساسات 40 میلیون نفر دارین بازی میکنین
 • alibigi alibigi
  alibigi alibigi :
  mohammad _kurd///اخه مرد مومن برچه اساس این حرفو میزنی؟ خودت بگو ناموسن اگه یحیی الان سرمربی بود یعنی حاتمی گل به خودی نمیزد ؟ یعنی محمدنوری این حرکت احمقانه رو نمیکرد ؟ باز یک نقد منطقی ودرسته حسابی ازشما ببینه ادم حرص نمیخوره ولی وقتی میبینیم اینقدر حرفای شما کاملا مغرضانست اصلا ادم عصبی میشه..مثلا یک پست از جناب عالی دیدم که گفتید برانکو پرستاره ترین تیم ملیو نابود کرد خخخخخ جالبه که شما نمیدونی بهترین نتایچ تاریخ تیم ملی ماله برانکو بوده وجالب تر اینکه تقریبا همون تیم دسته افرادی مثل کله مرغی ودایی وافشین امپراطور افتاد ولی نتونستن نصفه نتایچ برانکورو کسب کنن ...

  البته من دفاعم از برانکو اصلا ربطی به تیم ملی نداره من به کارنامه باشگاهی برانکو نگاه کردم که دیدم پنچ قهرمانی داره تازه یکبار هم قهرمانی به اسمش ثبت نشد ولی یک تیمشو صدرنشین تحویل داد حتی اون تیمای متوسط عربی هم که دستش بود تامرحله فینال جام حذفی پیش رفته بود...

  ولی کلاهتو قاضی کن ناموسن الان اگه یحییی میبود نتیچه فرقی میکرد؟

  درضمن زمان درخشان فقط به خاطر نتایچش نبود که میگفتن حیا کن رها کن هزاران علت داشت یکیش اینکه توکارنامش چندتاتیمو فرستاده بود دسته یک یکی دیگش اینکه تونقل انتقالات جیبشو پر کرد باورت میشه با میردورقی 150 میلیون با جعفر پور 300 میلیون با تادئو یکفصلو نیم یک میلیارد وحاتمی 250 میلیون وخالقی فر هم 250 میلیون وعلیپور هم فکرکنم صد میلیون واین بازیکنای بنجل اینقدر قرارداد بست تاتیم نابود بشه ؟

  درضمن اگه میگفتن درخشان نباید فرصت داده بشه چون سرمربی رزومه داری نبود ولی برانکو رزومه داره همین الانش دنباله ملی پوشه تافصل بعد یک پرسپولیس رویایی بسازه نه دنبال تادئو وجعفر پور و ....

  به خدا قبول دارم یحییی سرمربیه خوبیه اما اولاکه با ذوب اهن قرارداد داره دومن دل نازکه دوتا نون به نرخ روزی مثل فنونی زاده یکچی بهش بگن کلا زندگیش بهم میخوره مثل وقتی که توپرسپولیس بود یکدونه باخت داد دوتا پیشکسوت نون به نرخ روز خور بهش یکچی گفتن به جای اینکه براش مهم نباشه امده میگه فشار زیادی رومه و تو برنامه نود هم خداحافظی میکنه :l بهتره یحیی توذوب اهن بمونه پخته تر بشه بعد بیاد حالاکه برانکو امده چرا نمیخوایی حمایت کنی وقتی برانکو تاامده دنبال ستاره های ملی پوشه وتیمی میخواد ببنده که بدون سرمربی اول باشه شما چرا نارحتی ؟

  اگه جایی تند رفتم هم معذرت میخوام ولی اخه نظراتتون یکم عصبیم کرد بازم شرمنده
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  در پاسخ به alibigi alibigi :

  والا ما هم مخمون از دست این بازیکن ها هنگ کرده،چه برسه برانکو...
 • امیر والدرما
  امیر والدرما :
  نورمحمدی نیم فصل یا پدیده تموم کره بود داشتیم بعد از سال ها از دست این نخاله راحت میشیدم که درخشان بی همه چیز نذاشت گفت اجازه نمیدم بره
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  امیرکاکا
  حرف الکی نزن هیچی حالیت نمیشه انقدرمیگن سوشاپنالتی گیره این بودمثل ماست فقط نگاه کرد.ساله دیگه اول یا دروازه بان شیش دونگ میخوایم
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  در پاسخ به alibigi alibigi :

  همه ی حرفات درسته،لایک داری.
 • محسن محمدي
  محسن محمدي :
  دوستان این تیم پرسپولیس ما نیستچون تیم ما آشغال هایی مثل علی عسگر وخانزاده نداشت تیم ما بعد باخت تلاش رو بیشتر میکردن عرق بیشتر میریختن نه اینکه بعد باخت هوادار رو کتک بزنند و فحش بدن به خدا این تیم پرسپولیس نیست
 • mohammad _kurd
  mohammad _kurd :
  همه اوناییکه از من انتقاد میکنید باسه هرچی دوست دارید بگید اما نگید من مغرضانه حرف میزنم. این فصل که تموم شد رفت اما بچه ها با برانکو سال اینده هم به هیچ جا نمیرسیم از الان چرا به فکر چاره نباشیم؟ مشکل پرسپولیس با امثال یحیب و اسکوچیچ حل میشه نه برانکو و درخشان و دایی. درسته الان تنهام و حرفام منفی میخوره اما خیلی زود شما هم به حرف من میرسید مشکل من اینه که صبر ندارم و از همین الان میگم برانکو به درد نمیخوره اما اخر فصل خود شماها دقیقا همین حرفای منو میزنید. هرکی یک ذره عقل داشته باشه خالقی فر را جای گابریل نمیاره جنازه گابریل حداقل دوتا ایستگاهی میزد یا شاید یه پاس گل شاید میداد اما خالقی فر چیکار کرد؟ درضمن کدوم مربی عاقلی وقتی تیمش گل میخواد اونم تو دقایق پایانی خانزاده را میفرسته تو زمین یکی بگه اوردن خانزاده دیگه چی بود؟ کدوم مربی فهمیمی نود دقیقه به ممد نوری بازی میده؟ اگه بخوام هزارتا ایراد فنی از جناب پروفسور میگیرم حالا شمام هی منفی بدید. همین الان تیم یحیی تو اهواز دوتا به فولاد زد کاری که سالهاست ما نکردیم جواهری مثل یحیی را پرت کردیم و چسبیدیم به ژوزه و برانکو. ارتش چاپ کن من لا گوشی اینارو تایپ کردم احتمالا یه اشتباهاتی تو نوشتارم داشتم
 • قاسم افتخاری
  قاسم افتخاری :
  میگم بازم میگم هزار بار دیگه هم میگم میلیون ها بار باز میگم تا این علی عسکر و نورمحمدی تو پرسپولیسن همین اش و همین کاسه/متاسفانه هیچ تیمی حتی تیمهای دسته1به این 2تا نخاله بازی نمیدن..برایه من خیلی عجیبه که اینا هنوز که هنوزه تو پرسپولیسن یعنی اینقدر پرسپولیس بی صحاب شده که این دوتا نخاله موندن تو تیم.
 • قاسم افتخاری
  قاسم افتخاری :
  تیم امسال فوق العاده ضعیف بسته شده
 • amirkaka پرسپولیس
  amirkaka پرسپولیس :
  آقای دیوونه کریم باقری هنوز نمی دونی پنالتی 50 50 است .آیا؟

  سوشا سوپر من که نیست

  همین نیلسون بازی رفت یه گل 30متری خورد و با توپ رفت تو روازه
 • amirkaka پرسپولیس
  amirkaka پرسپولیس :
  بله که سوشا مون ضربه آزادی که گرفت دین خودشو ادا کرده بود

  گل اول گل به خودی

  گل دوم پنالتی

  با اون منطقت دیوونه کریم باقری

  مثل این که بازی رو ندیدی میگی سوشا عین ماست بود قشنگ تو 1لحضه رفت سمت راستام اون چپ زد
 • بابک هکی عراقی
  بابک هکی عراقی :
  ما هوادارا بریم برای پرسپولیس بازی کنیم بهتر از این بازیکنا نتیجه میگیریم... نورمحمدی و حاتمی و نوری خیلی بد... تعویضی هامون هم بد بودن ... میلاد کمندانی و صادقیان والا بهتر از این خالقی فر و خانزاده بودن...
 • احمد 1365
  احمد 1365 :
  متاسفم.قلبم داره ازجاش کنده میشه.قشنگ پتانسیل باختوداشتیم.بازیکن پرسپولیس دوستان من بایددونده وباشرف باشه.خدارحم کردمساوی کردیم هوررررا دمتون گرم دلاوران.خسته نباشید.ممنون تبریک بعدی هم به اقایون پست کسوت هییت مدیره اقای کچل حمیدفرگوسن دایی اقای گل ومخصوصا شخص گودرزی وزیردولت تدبیییییییروامییییییدوقهرمان کشتی!!!!!!!خادم دست مریزاد.اماصحبتهای شمادوستانودیدم.شایدبابعضی هاش موافقم وبعضی هاشم مخالف.امانظرمن اینه که پرسپولیس بیماره خداییش تیم ماجای همچین بازیکناییه؟بازیکنی که هوادروبزنه گل به خودی بزنه پنالتی مفت بده تیمش بره منطقه سقوط اونوقت اقابه فکرپولش باشه.متاسفم.تیم بازم میگم تونقل وانتقالات گندزد.اول فصل اقای وزیر وخادم بااوردن کچل ودوستاش ودایی هم باموندنش به هارقیمتی یکی ازبدترین تیمهای تاریخ پرسپولیسوساختن من خداوکیلی ترسیدم ازهمون اول.اقای'درخشانم باخریدای نیم فصلش چشم بازارودراوردوتگمیل کردجمع ستاره هارو.بله دوستان روز بازی باسپاهان وقتی نگاه به بازیکنای پرسپولیس میکردی'همه چیومی'فهمیدی.متاسفانه توانتخاب بازیکن جوان هم افتضاح بودن.کمندانی هم که خوبه بازی داده نمیشه.تیم بضاعتش'همینه.کلاشخصاازنوری'بدم میادچون تعصب نداره.البته حقم'داره داره راه میره دوسه بازیه گندمیزنه پنالتی'میده پاس گل میده بازم فیکسه جای گابریلم گرفته واقای پرفسورم گابریلو میزاره لب خط کسی که دوتاپاس گل دادامروز.نوری کم مونده بخوابه توزمین.اقای نوووووووری!!!!خجالت بکش تومثلا کاپیتان مایی ازکیانی ترتر حدادی فر ذوب یادبگیر.درموردبقیه هم'کلا افتضاحن.دفاع تیم که'مرخصه.اومانامتوسطه بنگرخوبه وبقیه کلا تعطیل.نورممدوعسگروخانزاده که کلا فوتبالیست نیستن حاتمی'هم تیموتونیم فصل به فناداد.توهافبک دفاعی هم نورالهی خوبه'وباتعصب.کفشگری'هم خدای حماقت وبی عقلیه.یعنی شعورفوتبالی نداره.نوری هم کلابهتره بااحترام خودش بره جایی که لیاقتشوداره حیف بازوبندکاپیتانی....ایشون حداقل چندامتیازبه حریف'دادن.گابریل هم خوبه ولی پشت مهاجم جناب پرفسوربرانکو...توکناره هاهم فقط عالیشاه خوبه.وامانوک که اصلا بازیکن خوب نداریم.پس نتیجه میگیریم جزطارمی بنگرگابریل نورالهی کمندانی عالیشاه وبارفاق'سوشا بقیه کلاتعطیلن وبرن گم شن.اقایون'طرفدار واسه بارهزارم میگم شخص مهم نیست پرسپولیس ازهمه بالاتره.دایی وکریمیو .....همه مدیون تیم پرسپولیسن ومن وتوی هوادار.فرقش اینه جوش'وغصش مال ماست'پولوشهرتش مال بقیه.پس'واقع بین باشین .خدالعنت کنه باعث'این نتایج شرم اورو.....
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  بروبابا بااون سوشات.خداروشکرسه تابازیه دیگه تحملش می کنیم تازودترگورشو گم کنه همه شون بی غیرتن
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  در پاسخ به mohammad _kurd :

  شما برو نتایج ابتدای فصل همین ذوب آهن رو نگاه کن؟؟؟؟؟ اگه یحیی اون نتایج رو ابتدای فصل تو پرسپولیس می گرفت صددرصد برکنار میشد.اما مدیران ذوب آهن به یحیی اعتماد کردند و الانم نتیجه ی اعتمادشون رو دیدند.ما هم بهتره به برانکو اعتماد کنیم.
 • پسر پرسپولیسی
  پسر پرسپولیسی :
  در پاسخ به امیر kaka :

  همین سوشا امسال گند زد تو تیم.اگه حاج حسین هدایتی تیمو بخره،علیرضا حقیقی رو میاره پرسپولیس.اون وقت از شر سوشا راحت میشیم.
 • کبریا دشتی
  کبریا دشتی :
  برانکو بهترین مربیه.
  همه هوادارا از برانکو تا اخرین لحظه حمایت کنید نذارین پیشکسوتا از دوباره دهان کثیف خودشونو باز کنن.تیم دچار یه مشکلی شده برانکو هم حلش میکنه بازی با سپاهان که باختیم و این بازی که مساوی شد خودمون به حریف گل دادیم دیگه امروز گل سرسبدش بود که یه گل بخودی زدیم و یه پنالتی مفت دادیم.
  من از برانکو حمایت میکنم.هر نتیجه ای هم برانکو بگیره تا اخر فصل باز هم همین حرف میزنم
  بعضیا چون بازیکن مورد علاقشون تو زمین نیست دارن از برانکو بد میگن
  اونایی هم که یحیی یحیی میکنن بدونن یحیی بیش از نصف بازیهای نیم فصل اول همین حالت پرسپولیس برانکو شایدم بدتر رو داشت همه هم میدونیم که بازیکنای الان ذوب اهن کجا و خریدای نیم فصلشون کجا و تیم ما کجا ما هر چه نیم فصل یار خریدیم یا رو نیمکته یا گل به خودی میزنن یا سوتی میدن.یحیی ازش حمایت شد اگه یحیی اومد پرسپولیس همین نتایج رو میگرفت فوری حیا کن براش راه میندازن البته من مخالف یحیی نیستم ولی الان بعضیا میخوان برانکو خراب کنن همین
 • alibigi alibigi
  alibigi alibigi :
  mohammad _kurd //شماکه میگی کدوم مربی عاقلی گابریلو میاره بیرون اخه مرد مومن این گابریل درسته بازیکن فوق العاده ایه اما همیشه وهمیشه تواواخر بازی دیگه کم میاره ونفس نداره یادت نره که تو بدنسازی نیم فصل هم شرکت نداشت ولی هیچوقت نمیتونه بازیکن کامل فیکسی باشه همیشه دیگه از دقیقه 60 وا میده و دقیقه 70 اشتباهات ریزش شروع میش ودقیقه هشتاد به بعد هم جنازش توزمینه فقط اینو میتونی توهربازی که بوده ببنی حتی اون درخشانم اون دقایق اخر تعویضش میکرد خالقی هم درسته بازیکن ضعیفیه اما لااقل جنگنده ودونده هست که دقایق اخر بتونه بازی کنه درمورد خانزاده هم که میگی کدوم مربی وقتی تیمش مساویه یک دفاع میاره که فکرکنم خودت میدونی تنها تیمی اینکارو میکنه که تیم مشکل بدنسازی داره اگه برانکو تو بازی با سپاهان هم همینکارو میکرد گل نمیخوردیم چون دفاعمون هم دقیقا از 70 به بعد جنازن وهیچکدوم نای دویدن نداره ضمن اینکه توکه به تعویض های برانکو گیرمیدی مگه تونیمکت کیو داشتیم که بیاره توزمین؟جوری میگی انگار ما مسیو رونالدو داشتیم نه عزیزم کسه خاصی تو نیمکت ما نبود که میگی چرا نوری تعویض نشد اخه مثلا کیارو داشتیم که بایریمشون تو زمین ؟درضمن همین حرفارو هم وقتی یحیی بود یکسری دوستان میگفتن که اخه کی مهدوی کیارو فیکس بازی نمیده اگه یحیی سرمربی بود مهدوی کیارو فیکس بازی میداد وازاین حرفا درمورد یحیی هم بود درضمن جای نوری کیو میاورد ؟

  درضمن اینم یادت نره یحیی با تیم ذوب اهن اونکارو کرد تیمی که نه حاشیه داره نه دفاع سوتی داره یک تیم جون دستشه که راحت کارشون میکنن توش فنونی زاده نداره توش هزارتا پیشکسوت نداره توش دوسه تا حامی مالی داره توش یکدونه مدیرعامل داره مثل کوه کدوم این موارد پرسپولیس داره؟ تیم ما سه چهارتا مدیرعامل داره پول نداره روزی یکبار یک تبلیغ رو پیراهنشه دفاع هاش یار دوازدهم وسیزدهم وچهاردهم اونان

  شما مطمئن باش ما فصل اینده با برانکو قهرمانیم چون ازهمین الان رفته دنبال بازیکنای ستاره هرکی دیگه هم بخواد توپرسپولیس موفق شه باید بره دنبال بازیکن ستاره که نمیدونم مشکل شما با خرید بازیکن ستاره چیه تو هرپستی که یکبازیکن ستاره قراربود بیاد کامنت شما هست که مانیازی به اینا نداریم !!!!

  درضمن شما واقعا برچه اساس درخشان ودایی وبرانکورو یکی میدونی ؟ درخشان که اصلا حرفشم نزنیم اما اقایی دایی وبرانکورو هم حتی قابل قیاس نیست هم از رده ملی که بهترین نتایچ تاریخ تیم ملی با برانکو گرفتیم ویکی از بدترین نتایچ با دایی گرفتیم هم از رده باشگاهی که برانکو پنچ قهرمانی داره واقای دایی یک قهرمانی با سایپا ودوتا جام حذفی

 • alibigi alibigi
  alibigi alibigi :
  با دقت سوابق بازیکنای کنونی پرسپولیس کبیر رو بخونین
  رضا خالقی خر:تیم های سابق:فجر سپاسی-
  نفت آبادان-راه اهن
  رضا نورمحمدی:تیم های سابق :ذوب آهن-راه اهن
  علی عسگر:تیم های سابق:راه اهن"قرضی و توپرسپولیس هم همش ذخیره بوده"
  خانزاده:تیم های سابق:راه اهن
  علی علیپور:تیم های سابق:راه اهن
  بابک حاتمی:تیم های سابق:شهرداری تبریز-سایپا
  تادو:تیم های سابق:دسته 2 برزیل
  مهدی دغاغله:تیم های سابق:استقلال اهواز-ملوان
  افشین اسماعیل زاده:تی م های سابق:داماش گیلان و لرستان
  مهرداد کفشگری:تیم های سابق:راه اهن-داماش لرستان
 • alibigi alibigi
  alibigi alibigi :
  امیر kaka //عزیز شمامگه مدیربرنامه سوشاییی؟ اصلا کی اینجا به سوشا کارداشت توهرپست میای میگی سوشا تقصیری نداره بله این بازی تقصیری نداشت اما دروازبانی که تو یک فصل سه تاگل به خودی میزنه یعنی دروازبان امنی نیست واگه فصل بعدی برای قهرمانی بخوایم بریم یک دروازبان خوب خارجی میخوایم وگرنه سوشا دروازبان صفر تاصدیه این بازی عملکردش تقریبا خوب بود ولی اگه فصل بعد بخوایم بریم برای قهرمانی دروازبان خیلی بزرگ میخوایم نه کسی که به خودش سه بار گل بزنه ...
 • سید امیرحسین موسوی
  سید امیرحسین موسوی :
  امسال دسته یک نمیریم
  و شاید بازی های روبرومون در لیگ رو یکیش ببریم
  این تیم باید برای فصل بعد بست و نقل و انتقالات کرد
  این درخشان که تو نیم فصل همه رو فروخت تادئو گرفت
 • mohammad _kurd
  mohammad _kurd :
  alibigi alibigi
  داداش گلم با هیلی از حرفات موافقم اما اگه خود مورینیو و کاپلو از تعویضای امروز برانکو دفاع کنند من بازم زیر بار نمیرم. تعویضای برانکو اشتباه بود شاید دلیلش عدم شناخت بوده. اما در مورد خریدن ستاره بخدا دوس دارم تو همه پستا فقط بازیکن فوق ستاره داشته باشیم من با ستاره ها مشکلی ندارم. مشکلم با چندتا بی غیرته که ابتدای فصل بهمون نارو زدند من فقط میگم اونا برنگردند همین
 • ناشناس
  ناشناس :
  واقعا دلیله اومدنه بابک حاتمی به پرسپولیس چی بود..سوشا مکانی روی گل اول مقصر نبود..گل دوم هم که پنالتی بود..وضع این فصل توی تاریخ ثبت میشه درخطر سقوط هستیم توی نیم فصل دوم فقط در مقابله پدیده برنده شدیم..بقیه بازیها رو یا باختیم یا مساوی کردیم و همه اینه به دلیل تصمیم اشتباه و ویرانگر سیاسی بود که در هفته 7 مربی رو عوض کرد..در ضمن برانکو هم تقصیر نداشت..درخشان این تیم رو نابود کرد..
 • ناشناس
  ناشناس :
  گل اول گل به خودی بود و سوشا تقصیر نداشت و گل دوم هم پنالتی بود..اگر جوونهایی مثل طارمی و نورالهی توی تیم نبودن معلوم نیست تکلیف چی میشد چون تا همینجا هم طارمی بهترین گلزن تیم هست..در خطر سقوط هستیم.توی نیم فصل 2 فقط 1برد در مقابله پدیده داشتیم و بقیه بازیها رو یا باختیم یا مساوی کردیم..وضعیت تیم در لیگ 14 توی تاریخ ثبت میشه..دلیل همه این ها اینه که مربی تیم در هفته 7 عوض شد..هفته 7 برای تعویض مربی خیلی زوده.سیاسی باید تا نیم فصل لا اقل صبر میکرد...
 • ناشناس
  ناشناس :
  بعضی ها بعد از باخت به لخویا میگفتن به خاطر بازیکنهایی که دایی اورده بازی رو باختیم اما الان نمیگم که همین 2تا گل رو هم بازیکنهایی زدن که اول فصل توسط دائی به تیم اومدن..فقط موقع باخت و اشتباه یاد این مورد میفتن..هنوز بعضی ها هستند که توی خبرهای مربوط به سیاسی از سیاسی به خاطر برکناری دایی تشکر میکنن و میگن تنها کار خوب سیاسی این بوده که مربی تیم در هفته 7 عوض کرد. حالا باید شرایط تیم رو ببینن و به وجدان خودشون جواب بدن که اگر دایی عوض نمیشد ایا وضعیت تیم مثل الان بود..اگر مربی عوض نمیشد مثل الان در خطر سقوط بودیم..این هم نتیجه تعویض مربی در هفته 7..ارتش لطفا تایید کنید
 • ناشناس
  ناشناس :
  اونهایی که با خوشحالی میگفتن همین خوبه که دایی نیست بشرایط تیم رو ببینن وبه وجدان خودشون جواب بدن..واقعا اگر مربی در هفته 7 عوض نمیشد الان بازهم در رتبه 10 و در خطر سقوط بودیم.البته بعید نیست که بگن اگر دایی عوض نمیشد الان وضعمون از این هم بدتر بود وقتی که هنوز از سیاسی حمایت میکنن و میگن کار خوبی کرده که دایی رو عوض کرده اصلا بعید نیست این نظر رو هم داشته باشن..لطفا تایید کنید
 • شهریار کبیر
  شهریار کبیر :
  این صدمین بار خواهشا فاز منفی ندین.اتفاقا از موقعی که اقای برانکو اومده تیم داره با تاکتیک بازی میکنه.پاسکاریهای عالی .حرکات سرعتی خوب و...............فقط اگه سال اینده چند بازیکن خوب بخرن چندتایی هم مثل خانزاده.نوری ونورمحمدی واین بازیکنای در پیتی نباشن من قول میدم این تیم مدعی باشه .به امید روزای بهترترترترترترترترتر. - - این گلها تقدیم به همه هوادارای واقعی پرسپولیس از جمله دایی و مهدوی کیا
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  چرا اكثر دوستان ميگن حاتمي گل به خودي زد در حاليكه حتي گزارشگر هم اول گفت گل به خودي هست ولي بعدش تصحيح كرد و گفت نميشه گل به خودي حسابش كرد . تو صحنه گل سه چهار نفر غير از حاتمي بودن و هيچكدومشون يارگيري نكرده بودن و نقش جسد رو اون وسط بازي ميكردن يك نفر هم كه اين وسط سعي كرد جلوي توپ رو بگيره تقصير رو بندازين گردنش تا از اين به بعد اون هم مثل ساير نفرات نقش جسد رو بازي كنه اينطوري ديگه خيالش راحته كسي تقصير رو گردنش نميندازه. چيزي كه من ديدم اين بود بابك حاتمي وقتي ضريه زده شد به دليل نزديكي فاصله حتي فرصت نكرد پرش كنه و فقط تونست سرش رو جلوي توپ بده كه توپ بعد از سايش با سر حاتمي ضربش گرفته شد اما مسيرش تغيير نكرد كه بگيم گل بخودي خودتون قضاوت كنين توپي كه ضربش گرفته شده اگر يكي مثل آودوكيچ يا رحمتي تو دروازه بود اين گل رو ميخورد؟ عمرا نميخورد اما سوشاي آقاي گل مثل ماست فقط نگاه كرد تا توپ از نيم متريش بره تو گل حداقل اگر حقيقي بود بعد از گل شدن توپ يك شيرجه نمايشي ميزد اما سوشاي آقاي گل مثل هميشه گيج ميزد طفلك هر چي انرژي داشت رو سر اون هوادار بدبخت خالي كرده بود .
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  قابل توجه بعضيها كه باز شروع كردن دائي دائي ميكنند و ميگن اگر هفته 7 عوض نميشد وضع تيم بهتر از اين بود چرا دائي پارسال كه قهرمان نيم فصل اول شد در نيم فصل دوم با وجود تقويت تيم نتونست قهرماني نيم فصل اول رو حفظ كنه و بين دومي تا پنجمي در نوسان بود پارسال كه ديگه مربي هفته 7 عوض نشد چرا نتايجش تو نيم فصل دوم ضعيفتر از نيم فصل اول بود ؟ تو راه آهن چطور اونجا هم كه سال اول حضورش ابتداي فصل جزو تيمهاي بالاي جدول بود اما در نهايت يازدهم شد اونجا هم كه مربي هفته 7 عوض نشد الان هم اگر بود با توجه به سوابق قبليش مطمئنا رتبه تيم از نهم كه تحويل داد پايين تر رفته بود اين رو من نميگم سوابق علي دائي ميگه.
 • شادی یگانه
  شادی یگانه :
  اگرسرداررویانیان یحیارو اخراج نمی کرد!!هم پارسال اون تیم کهکشانی رو چندهفته زودترقهرمان می کردهم امسال
  ولی انقدرازبرانکوحمایت می کنیم تادیگه مثل یحیی حسرت شو نخوریم
  یحیی کجا وبقیه کجااااا
 • شادی یگانه
  شادی یگانه :
  جناب امیرکیهان شماواقعادرست می گید،اگه دایی مربیه خوبی بودکه ازتیم ملی، بااینکه همه ی بازیکنای ستاره ی لیگ دراختیارش بودن اخراج نمی شد!اونجاکه به اندازه کافی وقت داشت ولی انقدربدنتیجه گرفت تااخراج شد،بعضیاحرفی غیرازاین ندارن بزنن بزارید باخیالات خودشون خوش باشن
  انقدرازبرانکوحمایت می کنیم تانتیجه بگیره
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  تيمي كه تو زمين بازي ميكنه حداقل 9 نفرشون از تيمي هستن كه دائي بسته و همه هم ميگن بد بازي ميكنن آيا منطقي هست در چنين شرايطي بگيم دائي تيم رو خوب بسته ؟ تيم هارموني نداره همه ميدونن دائي دفاعي و محتاط بازي ميكنه مربي اي كه تاكتيكهاش دفاعي هستن اين همه بازيكن هجومي براي چي خريده در حاليكه وقتي بنگر مصدوم ميشه جانشين نداره اگر هم ميخواست هجومي بازي كنه چرا تيمش يك هافبك بازيساز نداشت ؟ رويانيان كه فوتباليست نبود استعدادش در تيم بستن خيلي بهتر از علي دائي بود .
 • ناشناس
  ناشناس :
  بعضی ها دوباره مشکلات رو به دائی ربط میدن و میگن اگر بود الان از رتبه 9 پایینتر بودیم..مگه فصل قبل پرسپولیس با دائی به همچین رتبه هایی رسید که توی این فصل بخواد برسه..در ضمن اگر بیلان کاری یه مربی رو توی 7هفته حساب میکنن دیگه حرفی باقی نمیمونه.راه اهن هیچوقت تی مدعی قهرمانی نبوده و امسال هم در خطر سقوط هست..دائی با راه اهن 11 و 8 شد که رتبه 8 بالاترین رتبه این تیم در تاریخ لیگ هست..قهرمانی نیم فصل و صدر نشینی فصل قبل بعد از مدت خیلی زیادی اتفاق افتاد و وقتی که صدر نشن شدیم روزنامه ها تیتر زدن پرسپولیس بعد از مدت زیادی صدر نشین شد..اخرین بارهم با خود دای به صدر رفته بودیم.در ضمن در نیم فصل دوم هم مثل نیم فصل اول ناداوری بر ضد پرسپولیس وجود داشت..بازی با فولاد که دقیقه 90 گل هند خوردیم.بازی با تراکتور که همه دیدن پنالتی تیم رو نگرفتن و اینها باعث شد صدر جدول رو از دست بدیم..نیم فصل اول هم بازی معروف با سپاهان و کم شدنه 1 امتیاز رو همه دیدن..در ضمن همه دیدن ه گل اول در لحظه اخر به سر حاتمی خورد و وارد دروازه شد..از افرادی که انتقاد کردن رو با تغیر فامیلی اشتباه میگیرن نباید توقع دیگه ایی داشت..ارش لطفا تایید کن.ببخشید طولانی شد
 • ناشناس
  ناشناس :
  واقعا یحیی میتونست صبر کنه وبعد از بازی با سپاهان استفا نده و اون نامه رو ننویسه واستفا نده..الان هم توی ذوب اهن موفق هست و امروزهم فولاد رو شکست داد
 • ناشناس
  ناشناس :
  امیر کیهان داری میگی سردار رویانیان از دائی بهتر تیم میبنده ..فقط 1 سوال دارم اگر دائی کریمی رو میخواست ایا بازهم اینجوری میگفتی..
 • ناشناس
  ناشناس :
  در ضمن رتبه 11 برای راه اهن اصلا عجیب نیست همینطور که همه میبینن این تیم الان داره سقوط میکنه و 16 هست اگر راه اهن در هر مقطعی از لیگ جزو تیمهای بالای جدول قرار بگیره عجیب هست و نشون دهنده عملکرد خوب مربی و بازیکنها هست..یکی از اشتباهات گل محمدی این بود که بعد از بازی با سپاهان و باخت توی فینال حذفی اون نامه معروف رو نوشت و اعلام استفا کرد..الان دارم توی ذوب واقعا خوب کار میکنه..برنده شدن توی اهواز در مقابله فولاد کار راحتی نیست..
 • شادی یگانه
  شادی یگانه :
  یحیی استعفانداد،اخراجش کردن،مجبورش کردن اون نامه رو بنویسه واقعاسرداراشتباه کرد
 • ناشناس
  ناشناس :
  از نتایج دائی با تیم ملی و راه اهن گفته میشه اما از قهرمانیش با سایپا گفته نمیشه که تونست با هنر مندی تیمی رو که یه مربی دیگه بسته بود قهرمان کنه..اونسال سایپا 5هفته دسته مربی خارجی بود و بعد دائی اومد و مربی شد و همزمان بازی هم میکرد..سال اول هم که به جای کرانچار اومد به پرسپولیس بازهم خودش تیم رو نبسته بود اما قهرمان حذفی شدیم..دربی رو هم بردیم..در ضمن مشکلات فعلی ربطی به دائی نداره چون دائی فقط 7هفته با تیم کار کرده..لطفا تایید کنید
 • ناشناس
  ناشناس :
  یه جا میگن دایی بلد نیست تیم ببنده و سردار از دایی بهتر تیم میبنده یه جا دیگه میگن تیم فصل قبل پر از ستاره بوده و همه بازیکنهاش ستاره و کهکشانی بودن..خوب اگر دایی بلد نیست تیم ببنده چه جوری تونسته بازیکنهایی رو که به نظر بعضی ها ستاره و کهکشانی هستند به تیم بیاره و تیم رو با حضور اون بازیکنها ببنده..بچاپ دمت گرم
 • ناشناس
  ناشناس :
  واقعا حرفها و نظرات عجیب و خنده داری مطرح میشه.از یه طرف میگن تیم دایی هافبک بازیساز نداشته و دایی بلد نیست تیم بنده از یه طرف دیگه میگن تیم فصل قبل کهکشانی بوده و توی همه پستها چندتا ستاره داشته..دقیقا مثل زمان خداحافظی کریمی از یه طرف گفته میشد دایی مربی نیست و برای کریمی خوب نیست که زیر نظر دای کار کنه اما از یه طرف دیگه به دایی انتقاد میکردن و گیر میدادن که چرا کریمی رو نخواسته...لطفا تایید کنید
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  omid 133 من نظرم رو بر اساس واقعيات گفتم نه بر اساس احساسات و يا منافع شخصي اگر من قصدم طرفداري از كريمي بود بايد از رويانيان هم انتقاد ميكردم چون در كنار گذاشتن كريمي نقش داشت و به كريمي لقب ام الفساد داد اما همونطور كه ديدي انتفاد كه نكردم هيچ و تعريف هم كردم ازش دستش هم درد نكنه كه بازيكناني در خور نام پرسپوليس به اين تيم آورد و امثال نورمحمدي رو از تيم بيرون ريخت رويانيان تو خواب هم نميديد علي دائي دوباره بازيكناني مثل نورمحمدي رو به تيم برگردونه رويانيان تو خواب هم نميديد بياد سر تمرين و ببينه دائي با كاشاني دارن گل ميگن و گل ميشنون اين مطلب رو ارتش سرخ هم چاپ كرده بود كه رويانيان بابت اين قضيه دلخور شده بود . بله رويانيان استعداد تيم بستن داشت اما بعضيها نه .
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  omid 133 من طرفدار كريمي نيستم اما مطمئنم طرفداران كريمي بابت اينكه دائي كريمي رو نخواست خوشحالند و از دائي تشكر ميكنند كه كريمي رو نخواست چون اگر كريمي الان تو تيم بود امثال شما دوباره هر چي كاسه كوزه بود رو سر كريمي ميشكستين و تمام نتايج ضعيف رو به گردن كريمي مينداختين . راستي وقتي 90 درصد تركيب تيمي كه تو زمين هست تيمي هست كه دائي بسته فكر نميكني انتظار زيادي داري كه تادئو كه بازي نميكنه گل بزنه كه ابراز خوشحالي ميكني كه فقط بازيكنان دائي گل زدن حالا خوبه پاس گل رو گابريل داد شايدم انتظار داشتي درخشان وسط فصل شاه مهره هاي تيمهاي ديگه رو شكار كنه ؟ البته بگم درخشان هم نشون داد استعداد تيم بستن نداره دقيقا مثل دائي.
 • امير كيهان
  امير كيهان :
  ميگفتن كريمي مسن هست و حاشيه داره و اين جوانان دائي هستند كه تيم رو بيمه ميكنند اما حالا داريم ميبينيم جوانان دائي خيلي هنر كنند تيم رو تو ليگ برتر حفظ كنند واقعا خوب شد معني بيمه رو هم فهميديم!!! جوانان دائي رو همشون رو يكجا ميدم نورمحمدي و علي عسگر هم بعنوان اشانتيون همراهشون ميدم تا يك بازيكن تاثير گذار مثل ادينهو يا ايمون زايد داشته باشم.
 • شهریار کبیر
  شهریار کبیر :
  بازم باخت باز هم دایی.ودر برد هم مربیای فعلی .بابا تورو خدا بس کنین.اخه تا کی میخواین اینطور به جنگ علیه خودتون ادامه بدین.خواهشا اگه از کسی هم انتقاد دارین بگین .توهین نباشه.مخصوصا به علی دایی .نه بخاطر اینکه من طرفدارشم.کاش وای کاش فقط یه بار با علی دایی صحبت میکردین از نزدیک تا کلا بفهمین که در مورد چه شخصیتی دارین نظرات بد میدین .خیلی دوست داشتنیه .امتحان کنین یه بار .یاشاسین علیییی دایییی وبرانکو
 • bahman amini
  bahman amini :
  تیم کهکشانی پارسال همون تیمی بود که میگفتن تیم جونه به مشکل میخوره خانم شادی دایی تیم - تیم کرد کجاشون ستاره بودن داری میبینی الان صادقیان و دارن ولی نمیتونن ازش استفاده کن عباس زاده چی - اسماعیل زاده چی - خخخخ - همین تیم دست دایی بود الان جز 3 تیم بودیم - قبری هم مردنی هم وجود داره - پارسال کریمی نزاشت تیم قهرمان بشه اون پنالتی به فولاد داد همه دیدن عمدی بود پارسال همین کریمی فقط حاشیه درست میکرد اصلا کریمی با کی می سازه تو تراکتور بود همش با باشگاه دعوا داشت تو استیل ازین بود همش دعوا با دنزلی همش دعوا
 • bahman amini
  bahman amini :
  هر کی عرضه داره بیاد تیم پارسال دایی دوباره بوجود بیاره این گوی این میدان بیان جلو
 • هوادار قدیمی
  هوادار قدیمی :
  با درود
  نورچشمیهای درخشان گل کاشتند!!!نوری-حاتمی -علی عسگری
  با برانکو2بازی در لیگ انجام دادیم و4گل خوردیم که1- نوری یک پنالتی عجیب داد ویک پاس گل عجیبتر2-حاتمی یک گل بخودی زیبا زد3-علی عسگری هم یک پاس گل زیبا در شش قدم به شریفی سپاهانی داد
  ............................ تا6امتیاز مفت ومسلم از دست بدیم بدتر از اون سپاهان رو به قهرمانی امیدوار بکنیم!!!
  زمان دایی تو بازی تراکتور، نوری دو تک به تک رو به آسمان کوبید وگفت چمن زیادی بلند بودوبازی رو باختیم ودایی اخراج شد...درخشان اومد ونوری اوج گرفت ...........
  .......... برانکو اومد بازهم نوری شد ضعیفترین بازیکن!!!
  نتیجه گیری اول:::
  1- قصد بابک حاتمی از گل بخودی:: اگه زمان درخشان دوپاس گل زیبا به حریفان داد با گل بخودی که زد خواست به همه بگه که برای درخشان بهتر بازی میکرد!!!!!
  2- علت پاس گل علی عسگری :: بااشتباهی وحشتناک، پاس گل بسیار زیبا در6قدم به شریفی سپاهان داد که ازاشتباه قبلیش همون پاس گل معروفش در زمان درخشان وحشتناکتر بود خواست به درخشان ثابت بکنه اشتباه قبلیش توطئه ای برای اخراج درخشان نبود!!!!
  3-استاد محمد نوری.......به تراکتور گل نزد وگفت چمن بلند بود باعث اخراج دایی واومدن درخشان شد............. برای نشون دادن ناراحتیش از رفتن درخشان دردق94با پاس گلی زیبا 3امتیاز به سپاهان هدیه داد وامروز با یک پنالتی مبتدیانه 3امتیاز پرسپولیس رو بر باد داد ..........................تا وفاداریش رو به درخشان نشون بده!!!
  نتیجه گیری دوم:::::
  امیدوارم سایر بازیکنان نزدیک به کادر فنی قبلی ،در3بازی آتی لیگ وجام آسیا، با پاس گل به حریف وگل بخودی وپنالتی عمدی وگل نزدن تک به تک ،قصد تخریب برانکو واثبات شایستگی مربی ایرانی وپیشکسوتان دهه60 وعلی الخصوص کادر فنی قبلی رو نداشته باشن!!!
 • حماسه ی 6
  حماسه ی 6 :
  جالبه که هنوز هم اسم دایی آورده میشه،
  تیم اگه ببره میگن بازیکنایی که دایی آورده باعث برد شده، تیم اگه ببازه ، میگن به خاطر اخراج دایی اینطور شده!
  واقعا بعضیا خسته نشدن از بس توی هر پستی اسم دایی رو میارن وسط ؟
  علی دایی رو همون رویانیانی آورد که چند وقت قبلش از هم شکایت و شکایت کشی داشتن،
  دیگه همه میدونن انتخاب علی دایی به خاطر مسایل فنی و باشگاهی نبود ، بلکه یک زد و بند کاملا شخصی بود!

  دایی بازیکن کاملا بزرگی بوده و در این هیچ شکی نیست، اما هرگز مربی بزرگ و بادانشی نبوده، در این هم شکی نیست!
  پارسال همین مواقع بود که آقای دایی به جای تمرکز روی بازی فرداش با راه آهن ساعت 2 شب رفته بود شاه عبدالعظیم برای نذر و نیاز!!!!
  همین مساله نشون میده دایی چه دیدگاهی به نوع نتیجه گیری در فوتبال داره! نتیجه بازی با راه آهن رو هم دیدیم!!!
  پایه ی ثبات مربی در یک تیم ، باید نتایج و موفقیت تیم باشه نه رقم بسیار سنگین قرارداد!!
  این یک واقعیت مهمه که هروقت علی دایی اومده، با حاشیه های فراوان از تیم جدا شده، و بعد رفتنش پرسپولیس در ردیف های 2 رقمی جدول بوده!

  برانکو با توجه به سابقه و دانش فنی که داره خوب میدونه چطور و در طی چه مراحلی تیم رو مدیریت و سازماندهی کنه،
  ما هم از برانکو حمایت میکنیم ،
  شکر خدا برانکو صاحب سبکه و با فکر کارها رو پیش میبره نه نذر و نیاز و ذکر!

 • کبریا دشتی
  کبریا دشتی :
  من از امید 133 هوادار واقعی پرسپولیس برادر عزیز خودم میخوام توی این شرایط حساس با مخالفان دایی بحث نکنه چون نتیجه ای نداره همه میدونن دایی چه شخصیتی داره و با حرف دو نفر دایی بد نمیشه.
  قبل از هر چیز من همیشه از برانکو حمایت کردم و الانم با هر نتیجه ای تا اخر فصل بگیره باز هم حمایت میکنم.
  ولی یه عده که به نذر و نیاز دایی گیر میدن باید بهشون بگم که: ما شیعیان به توسل و امداد غیبی الهی اعتقاد داریم و از اونجایی که علی دایی هم یه بچه شیعه هست از این امر مستثنی نبوده. این دعاها و نذرها و نیازها زمانیکه ادم تلاش خودش رو میکنه اتفاقا خیلی راهگشا هم هست هیچ وقت اینطور نبوده یه شخصی دست رو دست بذاره بعد با دعا خدا کارش رو حل کنه ادم باید تلاش کنه در کنارش راز و نیاز و نذر و دعا میکنه تا موفقیتش تضمین بشه البته اگه به صلاحش باشه.دایی هم با تمام وجود تلاش خودشو سال قبل کرد از اونجایی که به معنویات خیلی اعتقاد داره خواسته با نذر و نیاز موفقیتش رو تضمین کنه.اصلا کار اشتباهی انجام نداده.
  ما شیعیان که اینجوری هستیم دیگه نمیدونم بقیه چطور ی هستن. در ضمن برانکو با وجود اینکه مسلمان هم نیست ولی مطمئن باشید اونم قبل از بازی از خدای همه ما میخواد که تیمش بعد از تلاش خودش موفق باشه.
  ارتش من بحث قومی مذهبی نکردم فقط خواستم یه ابهام زدایی کنم لطفا تایید کنید
 • ابوالفضل مافي
  ابوالفضل مافي :
  با سلام.... دیروز ب جز چند دقیقه اول بازی رو ندیدم....چطور زمان درخشان ک تیم جلو میفتاد و بعدش با اشتباهات فردی برد رو از دست میدادیم میگفتید ک کادر فنی مقصره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و چشمتونو ب روی حقایق بسته بودید و نمیدیدید ک سوتی بازیکنا باعث نبردن تیم میشه..... چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان برعکس شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان عامل برنده نشدن بازیکنا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تیم دفاعی چیده نشده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعویضا درست و هجومی بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا ک ی عده انگشت نما حذب باد هسند................. نگاه کنید ک ذوب آهن با یحیی گل محمدی چ جوری داره بازی میکنه ...... آیا فکر نمیکنید ک عامل این نتایج فوق العاده ذوب آهن فقط و فقط تفکرات هجومی یحیی هستش؟؟؟؟ هروقت بازی ذوب آهن رو نگاه میکردم هجومی...زیبا....روی زمین....پرموقعیت.....دلنواز.....تماشاگر پسند..... و هر صفت خوب رو میتونیم ب تیم ذوب آهن داد.... میدونید چرا؟؟؟؟؟؟؟ چون تیمش حداقل با دو تا فوروارد بازی میکنه..... چون یحیی تیمو نمیذاره توی دفاع..... فقط ب فکر حملس...... دقیقا برعکس پرسپولیس..... یا حق......
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  واقعاخیلی خنده داره اگه بخوای عدم نتیجه گیری تیم پلرسال رو به پنالتی علی کریمی ربط بدی چون کارشناسای داوری گفتن که اون خطابیرون ازمحوطه جریمه بوده وداوراشتباه پنالتی اعلام کرده
  قهرمان نشدن تیم پارسال فقط دودلیل داشت.یک عدم توانایی علی دایی ودو اعتصاب بازیکنان
  هرکی بخواددلیل دیگه ایی بیاره فقط برای اینه کا دایی رو بی گناه جلوه بده وکلاه سر وجدان خودش بزاره
  همه یادشونه زمان قطبی شش امتیاز ازتیم کم کردن ولی بازم قهرمان شدیم پز یه تیم برای اینکه قهرمان بشه اصلا نبایدبه نتایج تیمهای دیگه کاری داشته باشه وانقدربایدخوب بازی کنه تاقهرمان بشه پس یه عده دلایل خنده دار نیارن
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  اونایی که مساوی دیروز روبه سوگلی های درخشان ربط میدن بدونن که هردوتاپاس گل رو گابریل دادکه درخشان جذبش کرد
 • ابوالفضل مافي
  ابوالفضل مافي :
  آقا حامد قبول دارم حرفتو
 • حماسه ی 6
  حماسه ی 6 :
  کبریا دشتی

  برادر محترم ، شما فوتبال رو با اعتقادات و مذاهب اشتباه گرفتی،
  بهتره اگه حرفی میزنی از جانب خودت باشه و با سایرین جمع نبند!
  هر کسی به اندازه ی تلاشی که کرده نتیجه میگیره و غیر از این هم نیست!
  کسی معترض به نذر و نیاز آقای دایی نیست، چطور که همیشه دایی بعد سوت آغاز بازی شروع به نذر و نیاز میکرد که مربوط به اعتقادات ایشونه!
  ولی هر چیزی زمان مخصوص خودش رو داره،
  ساعت 2 نصفه شب قبل از بازی با راه آهن که تقریبا سرنوشت قهرمانی به این بازی بستگی داره ، سرمربی باید استراحت مطلق داشته باشه تا ذهنش برای بازی فردا آماده باشه،علاوه بر این سرمربی تیم باید بالای سر تیم باشه تا اگه مشکلی پیش بیاد مستقیا نظارت کنه!
  مطمئنا هر کسی شب زنده داری کنی در فعالیت عملی و خصوصا فکری روزانه دچار مشکل میشه!
  سرمربی مقابل ملیون ها هوادار مسئوله! حداقل به خاطر پول ملیاردی که گرفته مسئوله، اگه بازی با راه آهن امتیاز از دست نمیدادیم قهرمان بودیم، چه کسی جوابگوی حسرت مردم شد؟

  همونطور که گفتم هر چیزی زمان مخصوص خودش رو داره، آقا نذر و نیاز کن، چند روز قبل ، یا حداقل روز قبل ولی نه دقیقا ساعت 2 نصفه شب قبل بازی و خارج از اردوی تیم توی امام زاده!!!!
  بله هر مربی هم ممکنه توکل کنه ، اما هیچ مربی با دانش و حرفه ای ساعت 2 شب قبل بازی حساس این رفتار رو نمیکنه، فقط کسایی که به توانایی و دانش خودشون اعتقاد ندارن به امدادهای غیبی وابسته میشن!
  شما خودت هم خوب این موضوع رو میدونی ، اما چون طرف علی دایی هست به راحتی از کنار موضوع رد میشی!
  همونطور که بعد از حمایت دایی از کی روش اعلام کردی کیروشی پور هستی!
 • کبریا دشتی
  کبریا دشتی :
  جناب مافی من بازهم از برانکو حمایت میکنم حتی اگه ببازه چون هیچ ادعایی نداره و تیم داغون درخشان رو تحویل گرفته ولی درخشان هر نتیجه ای میگرفت مقصر درخشان بود بازیکنا تقصیری نداشتن چون درخشان ادعا کرده بود دوای درد پرسپولیسه ما هم منتظر معجزه بودیم از جانب ایشون.
  وقتی جناب درخشان دلال به علی دایی بابت بردش گیر میداد در مقابل صبا توی قم و میگفت این برد روی کار بازیکنا صورت گرفته و برد فنی نبوده خب معلوم میشه اقای درخشان که چنین ادعایی میکنه بعد خودش با صبا تو تهران به زور مساوی میگیره در حالیکه صبا بهتر بازی کرد معلومه که میگیم دوره درخشان بازیکنا مقصر نبودن و ایشون مقصر بوده ولی الان برانکو داره از همه بازیکنا حتی از اون بنجلا تمام قد حمایت میکنه چون مثل دلال نمیاد بازیکن خودشو کوچیک کنه حتی اگه بد باشه معلومه نمیایم بگیم نقصر کادر فنیه میگیم مشکل از بازیکنه.
  جناب اقای حامد دیونه کریم باقری شما میدونی درخشان چیزی حدود 8 یا 9 بازیکن خرید که انگار رفته یه تیم رو خریده بعد اونوقت دلت میخواد یه گابریل از تو دل همه اینا خوب درنیاد؟تازه گابریل هم انچنان اعجوبه ای نیست ولی برای لیگ ایران خوبه.
  اقایون به اصطلاح منتقد علی دایی واقعا زشته از کار یه دلال بخاطر کینه ای که از دایی دارین حمایت کنید الان باز میاید میگین ما درخشانی هم نیستیم ولی شما با نوشته هاتون فقط نشون میدین که هم با برانکو مخالفین هم دایی.
  ارتش لطفا تایید کنید
 • کبریا دشتی
  کبریا دشتی :
  یعنی رفتن علی دایی به حضرت عبدالعظیم نتیجه تساوی با راه اهن رقم زد؟و باعث شد قهرمان نشیم؟
  شما که این همه موشکافانه علیه دایی قضاوت میکنین چرا یادتون رفته جناب نامحترم و همیشه منفور خادم اومد لیست قراردادها رو منتشر کرد و قبل از این بازی خواستن تفکرات ذهنی پرسپولیس رو خراب کنن .چرا این اتفاقات رو مسبب این نتیجه نمیدونین؟
  من همیشه گفتم الان هم میگم جناب اقای حماسه 6من قبل از دوست داشتن دایی هوادار پرسپولیسم و قبل از دوست داشتن کریمی هوادار پرسپولیسم من مثل شما هوادار پروپاقرص علی کریمی حقیقتا نیستم و همینطور علی دایی.
  من دوستدار کریمی و دایی هستم چون فقط اینا تو پرسپولیس بودن و گرنه اگه این اتفاق نبود همین دوستداری هم نبود.من اول هوادار پرسپولیسم طرفدار هیچ شخصی هم نیستم برعکس شما که از علی کریمی که یه شخصیت قدیس ساختین من این کار رو برای علی دایی انجام ندادم
  یه راهی شما در پیش گرفتین که همه کارهای علی کریمی رو بدون خطا و وحی منزل میدونین ولی کوچکترین اشتباه علی دایی برای شما خیلی بزرگه.خیلیا هنوز تو این سایت هستن که از سیاسی بخاطر اخراج دایی حمایت میکنن اسماشونم برای همه مشخصه.
  نذر ونیاز ماشیعیان هم ربطی به ضعفمون نداره ما همه تلاش میکنیم بعدش هم نذرو نیاز میکنیم .
  یه جوری میگن علی دایی پول میلیاردی گرفته کسی فکر نکنه میگه بقیه که اومدن مفتی کار کردن علی کریمی هم دوره خودش از پرسپولیس قرار داد کم نبسته هیچ کس اینطور نبوده
  ارتش خواهش میکنم تایید کنید
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  چقدرجالبه یه عده که از دایی یه بت ساختن خودشونو پرسپولیسی می دونن ولی طرفدارایی که سی چهل ساله پرسپولیسی هستن وطرفدار دایی نیستن میشن غیرپرسپولیسی
  شمانمی خوادتشخیص بدی کی طرفداره برانکوهست کی نیست چون اینجاهمه طرغداربرانکوهستن وازش حمایت میکنن
 • حماسه ی 6
  حماسه ی 6 :
  کبریا دشتی

  شما اصلا به حرف های کامنت قبلیه بنده دقت نکردی
  و متاسفانه مثل همه ی هوادارای دایی سعی میکنی با میون کشوندن اسم علی کریمی موضوع رو به حاشیه ببری،
  اگه در مورد موضوع مورد بحث حرف منطقی داری لطفا ارائه بده ، وگرنه میون آوردن اسامی دیگه فقط فرافکنی و ضعف شما رو نشون میده!

  اگه واقعا از حرفهای قبلی اینطور برداشت کردی که نتیجه بازی راه آهن فقط به موضوع دایی ربط داشته قطعا در اشتباهی!!
  همونطور که گفتم شب زنده داری ساعت 2 نصف شب قطعا روی تفکرات روزانه تاثیر میگذاره ،
  برای همین گفتم سرمربی در مقابل هواداران مسئوله و باید در خدمت تیم باشه ، نه اینکه ساعت 2 نصفه شب قبل بازی اردوی تیم رو ترک کنه!
  همه میدونن که یکی از دلایل مساوی با راه آهن تصمیمات نادرست کادر فنی بود!

  شما اگه واقعا اول طرفدار پرسپولیس باشی ، باید نتیجه گیری تیم برات در اولویت باشه و هرچیزی که برای تیم ضرر داشته باشه رو پذیرا نباشی!
  اما انگار برای شما مهم نیست که شب زنده داری سرمربی ، دقیقا در شب قبل بازی میتونه یکی از عوامل تاثیرگذار در از دست رفتن قهرمانی پرسپولیس باشه! کما اینکه همین اتفاق هم افتاد!
 • حباب تنها
  حباب تنها :
  اشتباه بزرگ باشگا از دست دادن دایی بود باید به دایی فرصت داده میشد همون تیمی ک پارسال خیلیا میخندیدن ک با این تیم جوون به هیچ جا

  نمیرسیم بعدا ک امید عالیشا مطرح شد صادقیان درخشیدو عباس زاده پدیده لیگ شد کفشگری خوب عمل کرد دیدن تیم داره نتیجه میگیره حرفای اول

  فصلشون یادشون رفتو گفتن : باید تیم قهرمان بشه با این ستاره ها ، همون جوونای دایی که میخندیدن اسمشون شده بود ستاره ها

  همیشه یه عده بودن ک تیشه ب ریشه تیممون زدن تو مشکلات تیم و دشمنی علنی وزارت (برکناری رویانیانو و بلا تکلیف گذاشتن تیم با انتخاب نکردن مدیر عامل تا اخر فصل و جواب گو نبودنشون ) و فدراسیون با تیم(انتشار مبلغ قراردادا درست شب قبل بازیمون و هزار برنامه دیگه ک شاهد بودیم) و کمیته داوران(با شاهکار اقای قهرمانی و......) وقتی هوادار هم این رویه رو پیش بگیره و جوونای بی تجربه رو با گذاشتن اسم ستاره و تو فشار گذاشتن سرمربی بخواد به تیم ضربه بزنه ک تکلیفمون از این بهتر انتظار نمیره

  دایی یه نعمتی بود برامون تو مدیریت تیم قبول کنیم ک تو حقش بد کردیم

  کجاست اونایی ک ب قرار داد دایی میتوپیدن همون مبلغو اقای درخشان داد تادئو (2 میلیاردو خورده ای ) و کسی جیکش در نیومد در عوض باید صرفه های اقتصادی دایی رو تو قرار دادهای بازیکنای جوونش مثل عباس زاده پارسال ک پدیده لیگ شد ولی مبلغ قرار دادش ( صد میلیون )بود و طارمی و نورالهی و عالیشا رو با خرید های بعد دایی مقایسه کنید تا بحرفم برسین


  اوردن اسپانسر استقلال اول بعنوان هیئت مدیره بعدشم مدیر عامل تیم همش نقشه قبلی وزارت بود چون وزارت چش دیدن موفقیت دایی رو نداش و بخاطر نائب قهرمانی تیم و اسیایی شدنش دلخور بود و امسال میخواستن نوبت استقلال باشه ک مساواتی برقرار شده باشه امروز 2 تا گل زدیم هر دوش از جوونای دایی بودن در عوض گل بخودیمون از پدیده های اقای درخشان

  ما عقب گردی به اندازه حظور اقای درخشان کردیم و انتظار کار شاق از برانکو نداشته باشیم و بهش فرصت بدیم تا گند کاری های مربی قبلو جبران کنه

  پس حمایت کنید
 • محمد مهدی کامیاب کافی
  محمد مهدی کامیاب کافی :
  خداییش انقد به سیاسی گیر ندید تقصیر خادم که اون رحیمی کرد مدیرعامل همه رو هدایت کرد به سمت استقلال و سپاهان
  تیم داشت خوب میشد نیم فصل خیلی حیاتی بود که سیاسی انداختن زندان اخه مگر استقلال بدهکار نیست اصلا برایش مشکل درست نمیشه
 • ناشناس
  ناشناس :
  دلیله اینکه با راه اهن مساوی کردیم و نیلسون در دقیقه 90 گل خورد و بازی 2/2 شد و جام رو از دست دادیم معلوم شد..چون دای ضب قبلش رفته بود زیارت اینجوری شد اگر نمیرفت دیگه اینجوری نمیشد و نیلسون و بنگر هم اشتباه نمیکردن..
 • ناشناس
  ناشناس :
  واقعا جالبه یعنی اگر دایی نمیرفت به زیارت دیگه نیلسون در بازی با راه اهن در دقیقه 90 اونجوری مرتکب اشتباه نمیشد..چون دایی به زیارت رفته نیلسون اشتباه کرده..وقتی حکم اخراج صادر بشه یعنی یه مربی اخراج شده..در مورد یحیی هیچ حکمی صادر نشده اما اون نامه استفا رو همه دیدن در ضمن هیچکس نمیتونه یه مربی رو که با تیم قرار داد داره مجبور کنه که استفا بده و نامه بنویسه..بچاپ دمت گرم
 • ناشناس
  ناشناس :
  طارمی بهترین گلزنه تیمه..طارمی رو دایی اورده.یعنی تا همینجا هم بازیکنهایی که توسط دایی اومدن به داد تیم رسیدن... اگر همینها هم نبودن وضعمون از این هم بدتر میشد..چون احتمالا درخشان اگر از اول فصل مربی میشد میخواست به جای طارمی تادو رو بیاره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن