مهاجم پرسپولیس اینگونه قاتل شد ...

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 8305 ] - یکشنبه, 29 آذر 1394

مهاجم پرسپولیس اینگونه قاتل شد ...

مهاجم پرسپولیس پس از مدت ها ناکامی در بازی با راه آهن درخشید. درست سه بازی قبل بود که مهدی طارمی در بازی با نفت به تعداد انگشتان دو دست موقعیت گل از دست داد. ... 5 out of 5 based on 15 ratings.
مهاجم پرسپولیس اینگونه قاتل شد ...

مهاجم پرسپولیس پس از مدت ها ناکامی در بازی با راه آهن درخشید. درست سه بازی قبل بود که مهدی طارمی در بازی با نفت به تعداد انگشتان دو دست موقعیت گل از دست داد. ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس پس از مدت ها ناکامی در بازی با راه آهن درخشید.

درست سه بازی قبل بود که مهدی طارمی در بازی با نفت به تعداد انگشتان دو دست موقعیت گل از دست داد. در پایان آن دیدار هواداران پرسپولیس نسبت به طارمی واکنش تندی نشان دادند و حتی کار به  جایی رسید که این اعتراضات به صفحه اجتماعی طارمی هم کشید و در طی آن تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در واکنش انتقادات و فحاشی ها، صفحه های شخصی خود را در اینستاگرام بستند. برانکو برای ساکت کردن اعتراضات به جای مصاحبه در رسانه ها در اردوی کیش به پانادیچ دستیار اول خود ماموریت داد تا مشکل گل نزنی مهاجم خبرسازی تیمش را حل کند و به قول خود برانکو از طارمی یک قاتل بسازد. پانادیچ از لحاظ روحی و فنی از اردوی کیش به این سو، روی این بازیکن کار کرده و احتمالا دو گلی که طارمی در بازی با راه آهن به ثمر رساند نتیجه همین کار اختصاصی است. آندره پانادیچ که خود در سطح اول اروپا بازی کرده بود می دانست که طارمی به چه چیزی برای بازگشت به اوج خود نیاز دارد. او در تمرینات و با توجه به اینکه مهدی در بازی با گسترش هم غایب بود، تمام زوایای یک بازیکن سطح اول شدن را آموزش داد.

طارمی باید یاد می گرفت در هر بازی موقعیت زیادی نصیبش نمی شود و باید قدر تک تک  موقعیت هایش را بداند و همین شد که در بازی با راه آهن دو گل متفاوت به ثمر رساند. یکی روی کار انفرادی و دیگری روی کار تیمی. گل اول روی شم گلزنی او به ثمر رسید و گل دوم او روی یک حرکت تیمی و روی یک ریباند. طارمی فهمید که باید در لحظات ویژه  کجا باشد و بود و گلزنی کرد تا نشان دهد همان قاتلی شده که برانکو می خواهد و آمده است تا موقعیت ها را ترور کند و امان ندهد به تیم هایی که باید در یک لحظه کشته شوند.

آندره پانادیچ در این باره اذعان داشت:«من خودم زمانی در فوتبال آلمان حضور داشتم و در آنجا بارها به این موضوع برخوردم. حتی کریس رونالدو هم زمانی دچار نزول می شود و این نیست که در هر بازی او هت تریک کند وشاید در یک بازی حتی در زدن یک پنالتی هم ناکام باشد. من می دانستم که طارمی چه می خواهد؛ او شم گلزنی دارد، فقط آن را گم کرده بود که من کمکش کردم پیدایش کند. در تمام تمرینات طارمی ابتدا احتیاج داشت از لحاظ روحی برگردد و اینکه بداند در تمام دنیا هم این اتفاق می افتد و خوشحالم که او خیلی زود به مسیر برگشت تا نشان دهد اگر بازیکنی بخواهد، می تواند موفق شد. بازیکن بزرگ جادوگر نیستند اما خوب بلدند برای رسیدن به هدفشان تلاش کنند. طارمی حالا کار سخت تری در پیش دارد؛ این که تلاش کند تا دوباره از مسیر خارج نشود. امیدوارم او بتواند به زودی در اروپا موقعیتی پیدا کند و در آنجا بدرخشد.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • red champion
  red champion :
  لطفاً از این معجون به عالیشاه هم بدهید !!!
  این همه زحمت میکشه ، در موقعیت گل که قرار میگیره انگار چشماش سیاهی میره !
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  مرسی ازتو وکادرفنی پرسپولیس کبیر اسیا
 • mahdi perspolis66
  mahdi perspolis66 :
  شک نکنید مهدی نیم فصل دوم بهتر میشه از بازی سایپا به بعد ما باخت نداشتیم بجز بازی حذفی که همه دیدن چه بلایی سرمون اورد اقای داور منتظر پرسپولیسی باشید که خیلی وقته ندیدیم از نیم فصل اول هم بهتر میشیم
 • هوادار قدیمی
  هوادار قدیمی :
  با درود
  هشدار هشدار
  مافیای فوتبال و وزارت ورزش برای دور کردن برانکو از پرسپولیس میخوان پیشنهاد مربیگری در تیم ملی رو بهش بدن.
  متاسفانه مدیریت پرسپولیس هم بخاطر بی پولی وتحرکات مافیا ورقبای داخلی همچون عبدی برای تمدید قرارداد برانکو دست دست میکنه .
  از طرفی وزارت ورزش قصد داره هر جور شده با سوء استفاده از محبوبیت برانکو،اول شایعه مربی گری برانکو در تیم ملی رو سر زبونها بندازه وبعدش بتونه هرجور هست کیروش رو اخراج بکنه.
  وقتی وزارت ورزش چنین پیشنهادی بده طاهری ومابقی مدیران جرات پذیرفتنش رو ندارن وفقط این وسط هواداران پرسپولیسن که ضرر میکن.
  همچنانکه اول فصل با حمایتمون نگذاشتیم مدیران وعبدی به اخراج برانکو فکر بکنن باید مجددا با حمایت از برانکو مدیران رو وادار بکنیم که قرارداد برانکو رو تمدید بکنن.
  با اینهمه دشمن بزرگ وکوچکی که پرسپولیس رو احاطه کردند..... فردا خیلی دیره.........
 • امیر آصف
  امیر آصف :
  ایول پنادیچ
  ایول طارمی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن