مدیریت جهانی به سبک مدیران خوزستانی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 4049 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1395

مدیریت جهانی به سبک مدیران خوزستانی

وقتی که هیچ چیز برای آقایان مهم نیست و با تصمیم های سراسر غلط خود می رفتند تا زمین فوتبال را به کشتارگاه هوادرانی تبدیل کنند که در هوای گرم خوزستان فارغ از تم... 5 out of 5 based on 20 ratings.
مدیریت جهانی به سبک مدیران خوزستانی

وقتی که هیچ چیز برای آقایان مهم نیست و با تصمیم های سراسر غلط خود می رفتند تا زمین فوتبال را به کشتارگاه هوادرانی تبدیل کنند که در هوای گرم خوزستان فارغ از تم...

ارتش سرخ دات كام :

وقتی که هیچ چیز برای آقایان مهم نیست و با تصمیم های سراسر غلط خود می رفتند تا زمین فوتبال را به کشتارگاه هوادرانی تبدیل کنند که در هوای گرم خوزستان فارغ از تمام مشکلات زندگی آمده بودند تا یک فوتبال ببینند .

متاسفانه مسئولانی که از تمام مدیریت تنها چسبیدن به صندلی ها را آموخته اند ، بازی حساس این هفته ی استقلال اهواز و پرسپولیس را در شرایطی از ورزشگاه غدیر به ورزشگاه تختی منتقل کردند که با توجه به عشق خوزستانی ها به فوتبال و از طرفی هم در کورس بودن استقلال خوزستان هر فردی هم که تا به امروز فوتبال را تماشا نکرده بود ، مطمئنا پیش بینی این موضوع را داشت که قطعا تختی ظرفیت حضور تماشاگران این بازی حساس را نخواهد داشت .

وقتی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان با تاخیر زیادی آغاز شد ، همه ی مردم ایران یک سئوال از هیات فوتبال استان خوزستان داشتند : قهرمانی تیمی از خوزستان به چند کشته و مجروح می ارزد ؟

هنوز هم نمی دانیم چرا مسئولان و مدیران پر ادعای خوزستان این تصمیم عجولانه را گرفتند و در تصاویر بسته ی تلویزیونی که به قول جناب گزارشگر توسط بچه ها پوشش داده می شد ، انبوه هوادران پرسپولیس در هوای گرم خوزستان واقعا نگران کننده بود .

از طرفی کیفیت افتضاح تصاویر و گزارش بازی که سوهان روح بیننده ها شده بود و تاخیر های گاه و بی گاه  بازی و سنگ باران هوادران استقلال اهواز نشان داد که ما قرن ها با فوتبال حرفه ای دنیا فاصله داریم ، هر چند تیم پرسپولیس فوتبال مدرنی را ارائه دهد .

فقط یک سئوال از دوستان و مدیران عزیز خوزستانی ، اگر امشب حادثه ای در خوزستان رخ می داد چه کسی مقصر بود ؟

از طرفی  هم مدیران بالا دست  زحمت کشیده بودند و بازی رقیب دیرینه پرسپولیس را بعد از این بازی برنامه ریزی کرده بودند و در حالی که باید بازی خوزستان باتوجه به گرمی هوا دیر تر آغاز می شد ، با مدیریت آقایان استقلال اهواز و پرسپولیس  در گرمای خوزستان برگزار شد و در هوای بهاری تهران این استقلال بود که در زیر نور بازی خود را شروع کرد .

نویسنده: محمد سلیمی


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • red champion
  red champion :
  اینها میخواستند پرسپولیس را به خاطر چهارتائی کردن تیم محبوبشان ، تنبیه کرده و به کشتن بدهند .
  شک نکنید که همه اینکارهاشون با غرض و مرض همراه بوده و هست و خواهد بود .
 • ALI PERSPOLISI
  ALI PERSPOLISI :
  تصاویر بازی افتضاح گزارشگر کثیف و عوضی!شورای تامین بی شرافت سازمان لیگ بی همه چیز!اینا همه دست به دست هم دادن تا پرسپولیس رو تواین بازی ببازونن ولی بچه ها غیرت به خرج دادن ولی من دلم برای اونایی میسوزه که رفتن ورزشگاه بازی فوتبال ببینن ولی بخاطر قهرمان کردن اون دوتا کیسه نزدیک بود کشتارگاه انسان ها رو ازنزدیک ببینن!مرسی اقای سلیمی متن خوبی بود

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن