نوراللهی در دوراهی مسلمان یا صادقیان!

نوراللهی در دوراهی مسلمان یا صادقیان!

 احمد نوراللهی به دنبال این است تا شرایط برای بازی کردن خود را در ترکیب پرسپولیس را فراهم کند و به همین منظور روز گذشته جلسه ای با برانکو ایوانکوویچ برگز... 3 out of 5 based on 10 ratings.

نوراللهی در دوراهی مسلمان یا صادقیان!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 11 اظهار نظر بازدید [ 13606 ] یکشنبه, 28 شهریور 1395
:: خبر ویژه
نوراللهی در دوراهی مسلمان یا صادقیان!

 احمد نوراللهی به دنبال این است تا شرایط برای بازی کردن خود را در ترکیب پرسپولیس را فراهم کند و به همین منظور روز گذشته جلسه ای با برانکو ایوانکوویچ برگز...

ارتش سرخ دات كام :

 احمد نوراللهی به دنبال این است تا شرایط برای بازی کردن خود را در ترکیب پرسپولیس را فراهم کند و به همین منظور روز گذشته جلسه ای با برانکو ایوانکوویچ برگزار کرد.

هافبک خلاق و تدافعی پرسپولیس که توانایی بازی در پست وینگر را نیز داراست به دلیل حضور بازیکنان مورد اعتماد سرمربی این تیم، در این فصل فرصت چندانی برای بازی به دست نیاورده و این مساله باعث شده تا ساز جدایی سر دهد و جلسه ای در این زمینه با برانکو ایوانکوویچ برگزار کند.

نوراللهی که در حال حاضر در دانشگاه پرسپولیس تحصیلات خود را دنبال می کند، در این رابطه برنامه ریزی برای فارغ التحصیلی و حضور در تیم نظامی برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی را نیز در نظر گرفته تا فضا برای حضور در تیمی که فرصت بیشتری برای بازی برایش فراهم شود.

احمد که اکنون سومین فصل حضور خود در جمع پرسپولیسی ها را پشت سر می گذارد در فصل گذشته یکی از مهره های ثابت این تیم محسوب می شد که رفته رفته با تغییرات سیستم پرسپولیس و همچنین عملکرد 4 بازیکن اصلی و غیرقابل تغییر سرخپوشان – محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه- به نیمکت سنجاق شد و فرصت کمی برای حضور در زمین به دست آورد. این مساله برای بازیکنی که حتی در ابتدای فصل شایعاتی مبنی بر لژیونر شدنش نیز به گوش می رسید و با درخواست باشگاه و مدیربرنامه هایش قراردادش را بدون قید و شرط تمدید کرد، باعث شد تا او اکنون خواهان جدایی و تجربه فضای جدید باشد.

انصاری – نوراللهی؛ نیمکت نشینان بی امید
بعد از ساسان انصاری، احمد نوراللهی دومین بازیکنی است که ساز جدایی سر داده و خواهان جدایی از پرسپولیس شده است. پافشاری برانکو ایوانکوویچ به ترکیب 11 نفره اش و البته نتیجه گیری قابل قبول این تیم باعث شده تا نوعی بی انگیزگی بین بازیکنان نیمکت نشین و ذخیره به وجود آید که فرصت چندانی برای رسیدن به ترکیب اصلی به دست نخواهند آورد. ساسان انصاری بعد از چهارمین هفته از لیگ شانزدهم و در حالی که پنجره نقل و انتقالات همچنان باز بود ترجیح داد رضایتنامه اش را از این تیم دریافت کند و راهی تیم سابق خود –فولاد- شود. او در دو هفته اخیر موفق به زدن دو گل مهم و کسب 4 امتیاز برای سرخ های اهوازی شده تا حداقل از این نظر سود ببرد.

احمد نوراللهی اما جزو اولین گزینه های تعویض در ترکیب سرخپوشان محسوب می شود که در تمامی دیدارهای اخیر فرصت بازی ولو کوتاه را به دست آورده است اما او با علم و اعتقاد به توانایی هایش خود را محق حضور در ترکیب اصلی تیم می داند. جایی که او باید برابر کمال کامیابی نیا به عنوان یکی از ملی پوشان و هم پستی اصلی اش رقابت کند، فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه نیز دیگر رقیبان او محسوب می شوند که برانکو ایوانکوویچ در صورت استفاده از این بازیکن در پست وینگر او را به میدان فرا می خواند.

اینکه در شرایط فعلی نیمکت نشینان پرسپولیس از حضور در ترکیب اصلی ناامید شده اند مساله ای است که باید برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی پرسپولیس درباره آن پاسخ دهند یا چاره ای برای آن اندیشیده شود. پرسپولیس از هفته آینده در دومین رقابت فصل خود حاضر خواهد شد و در رقابت های جام حذفی به میدان می رود. آنها سومین رقابت خود را نیز در لیگ قهرمانان آسیا از زمستان آغاز خواهند کرد و برانکو ایوانکوویچ مسلما به تمام نیروهای خود نیاز خواهد داشت و اکنون نیاز به این مساله دارد که بازیکنانش را از نظر تفکر حرفه ای و ذهنی آماده کند.

نوراللهی سرباز می شود؟
در حال حاضر تنها گزینه در صورت جدایی احمد نوراللهی تراکتورسازی است؛ جایی که او باید در این تیم با سینا عشوری، محمد نوری، سروش رفیعی ( تا نیم فصل قرارداد دارد)، کرار جاسم، محمد ابراهیمی، علیرضا رمضانی و مهدی کیانی برای رسیدن به ترکیب بجنگدد. باید دید او این ریسک را خواهد پذیرفت و به جمع شاگردان امیر قلعه نویی اضافه خواهد شد یا خیر. هر چند مسوولان تراکتورسازی از حضور احتمالی این بازیکن اعلام بی خبری کرده و آن را در شرایط فعلی تکذیب کردند.

ستاره ها دور از پرسپولیس می سوزند
سابقه در چند فصل اخیر نشان داده بازیکنانی که از جمع پرسپولیس جدا شده اند با توجه به جوی که پیش از آن با حمایت هواداران پشت سر گذاشته بودند به دنبال بازگشت هستند. اما این مساله با توجه به شرایط این تیم با مشکلات زیادی مواجه شده و گاهی آنها را از آرزوی بزرگشان محروم کرده است. نمونه این ستاره ها را می توان به پیام صادقیان، رضا حقیقی و ... نام برد.

با این حال محسن مسلمان را می توان نمونه بازیکن جنگنده ای نامید که علیرغم دوری 7 هفته ای در لیگ پانزدهم از ترکیب پرسپولیس، علیرغم مصاحبه های فراوان برانکو ایوانکوویچ مبنی بر اینکه او گزینه چهارم تیمش برای حضور در ترکیب است، توانست به ترکیب اصلی برسد و اکنون یکی از مهره های تاثیرگذار و غیرقابل تغییر این تیم محسوب می شود.

نوراللهی چاره ای جز ماندن ندارد
با توجه به شرایط فعلی و جلسه ای که این بازیکن روز گذشته با سرمربی پرسپولیس برگزار کرد و با مخالفت شدید برانکو ایوانکوویچ و همچنین مسوولان باشگاه برای جدایی این بازیکن، احمد نوراللهی به حضورش در پرسپولیس ادامه خواهد داد و چاره ای جز جنگیدن در تمرینات و بازی های این تیم برای رسیدن به ترکیب اصلی نخواهد داشت. پرسپولیس به زودی بازی های پرفشار خود در سه جام – لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا- را آغاز خواهد کرد و با توجه به نوع و سیستم بازی پرسپولیس و پرس بالا و پرفشار و همچنین کارت های زیاد بازیکنان این تیم با بازی فیزیکی، برانکو ایوانکوویچ به تمام بازیکنان فعلی اش نیاز دارد و اجازه خروج را به او نخواهد داد.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 01:56 بعد از ظهر

  بخدا حیف نورالهی

  فقط با ید بازی کنه تا به اوج برسه

  مثلأ بهتر از احمدزاده نیست ؟؟؟؟

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 01:59 بعد از ظهر

  خوب تو هم برو به جمع پیام، حقیقی ها و اون یکی پفیوز خان کنعانی اضافه شو. عرضه تمرین نداری؟ مرد میدان نیستی؟ بچه ای هنوز؟ خوب راه باز و جاده دراز.

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 02:00 بعد از ظهر

  احمد باید بجنگه و حق خودش را با تمرین و تمرین و تمرین بگیره

 • Arvin PashaeiArvin Pashaei :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 03:43 بعد از ظهر

  رسپولیس با همین روش بازی کنه همه تیم ها دستشو میخونن و به مشکل میخوره تو ادامه. اصلا برنامه ای نداره ..برانکو باید یه تغییراتی بده وگرنه بلایی که فصل قبل سر استق لال اومد سر خودمون میاد ...

  باید رضاییانو فیکس کنه و ماهینی بره دفاع میانی انصاریم دفاع چپ ...نورالهی هم باید بیشتر بازی بده بازیکنه خوبیه ولی برانکو با نورالهی و رضاییان لج کرده و این لج باعث میشه هم تیم به حاشیه بره هم بازیکنا بازیشون نابود شه

  برانکو باید تو سبک بازی تیم تغییراتی بده که تیمایی که بسته و دفاعی بازی میکنن برنامه داشته باشه

  این اوکراینی هام که به هیچ دردی نمیخورن فقد بخاطر دلالی یسری افراد داره بشون بازی میده....اینجوری پیش بره قهرمانی دور ازدسترسه...

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 04:25 بعد از ظهر

  احمداگرمرداست دربرابرسپاهان چنان بازی کندکه نشه فرستادش رونیمکت

 • PeRsPoLiS 6x4PeRsPoLiS 6x4 :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  با صامت موافقم
  بازیکن اگه بازیکن باشه اگه عرضه داشته باشه حقشو توی زمین میگیره این هفته چنان باری میکنه که سرمربی حیفش بیاد هفته بعد نیمکت نشینش کنه
  من نورالهی رو خیلی دوست دارم ولی توقع دارم این بازیکن که عاشق پرسپولیسه پشت تیمو خالی نکنه عوضش تلاش کنه فیکس شه
  کاری که ساسان باهامون کردو نمیکنه
  در ضمن آسیا هم هست قطعا نورالهی اونموقع نیمکت نشین نیست

 • محمد پورمظاهریمحمد پورمظاهری :
  دوشنبه, 29 شهریور 1395 - 01:11 قبل از ظهر

  یعنی بعد یه دو تا مساوی برانکو شد ضعیف؟
  به رامین بازی بده؟ طرف به تیم پشت کرده باید تنبیه بشه ؟
  احمد نوراللهی بازیکن محبوب منه ولی بازم هرچی برانکو بگه هنوزم یه سر و گردن از بقیه تیما بالاتریم

 • هومن دلانهومن دلان :
  دوشنبه, 29 شهریور 1395 - 03:31 قبل از ظهر

  بچه ها خوبی بدی دیدید حلال کنید...من دیگه رفتم جای من اینجا نیست!
  من همیشه هم گفتم هیچ سگی نبودم و هیچی ام از فوتبال سرم نمیشه ولی اونقدر سرم میشه که بزرگتر از برانکو مربی نداریم تو آسیا!
  من و 4-5 نفر دیگه بعد دربی شدیم آدم بده و کیسه کش و....
  حالا اینا خوبه ولی بیای تو پروفایله هم تیمیت دری وری بگی قابل تحمل نیست!!
  جرمم حمایت تمام و کمال از برانکوعه؟؟پس نوشششششش جونمه جزای جرمم!!
  کسایی که تا پنجشنبه برانکو برانکو میکردن الان بیچارش کردن!!متاسفانه خیلیییییییییییییییا فقط نوک بینیشونو میبینن و هیچ درکی از فوتبال و لیگ ایران ندارن!!
  من همچین هوادارای دورنگ و ریاکاری رو که واسه 4 تا مثبت انتقادای صدمن یه غاز میکنن!توهین میکنن!به مربیمون میگن دلال!و...رو برادر خودم نمیدونم!!
  جالب اینجاست بزرگترای سایتم که ادعاشون میشد ما درک فوتبالی داریم همرنگ جماعت شدن!!!!!
  خره من یه نفر از کره گی دم نداشت!!هزارتا تحلیل و تفسیر منطقی و کارشناسانه واسه این جماعت بیاری بازم میگن رضاییان و آرام طبع باید فیکس دربی بازی میکرن و 7 تا میزدیم!!حالا که نزدیم برانکو بره گمشه همون دایی و استیلی و درخشان برگردن!
  لیاقت این جماعت حذب باد همون علی داییه که........لیاقتشون همون حمید استیلیه که........
  بیخیال....بچه ها ته جدولو بیشتره صدر دوس دارن!!!اسمشونم میزارن پرسپولیسی!!!!!!!
  نرودو میخ آهنین درسنگ!وقتی تیم صدر جدولو هوادامون دارن میکوبن اونم موقع بازی بزرگ و فوق العاده سخت با سپاهان!من خودمو جزو این هوادارا نمیدونم!
  اگه این تعصبه که انتظارتون اینه هر بازی 10 گل بزنیم من بی تعصب ترین آدم دنیام!!!
  ولی اون لحظه ای که ((جام قهرمانی)) رو دیدید تو دستای کاپیتان سیدجلال میام سلامتون میکنم!!
  خوب هواداریتونو ثابت کرید...جماعت حزب بادی که تا دیروز به رامین رضاییان فحش ناموسی میدادن الان شدن مدعی که چرا فیکس بازی نکرد!!!
  موقع قهرمانی این تیم بی نظیره برانکو که اگر سنگم از آسمون بباره قهرمان میشه!میام و این روزا رو که صدر جدول بودیم و شماها به برانکو پروفسور فوتبال!((نقد فنی!!!!!خخخخ!!)) و بی احترامی کردید رو یادتون میارم!!طرف 12 سالشه از برانکو پروفسور فوتبال ایراد فنی(!) میگیره!!!
  خوبی بدی از ما دیدین ترو به امام حسین حلال کنید...
  خدا نگهدارتون تا بعد از بالا برن جام ان شا الله توسط سید جلال.

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  دوشنبه, 29 شهریور 1395 - 05:43 بعد از ظهر

  سلام. من چند روزی فرصت نکردم از سایت بازدید کنم. در ضمن انتقاداتی به برانکو شده که برخی از اونا ممکنه درست باشه ولی نباید فراموش کنیم پرسپولیس بازگشت به اقتدار گذشته را مدیون برانکوست .
  در ضمن آقا هومن قهر نکن داداش. این سایت متعلق به شماست. اگه شما نظر ندی کی میخواد بده.

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  سه شنبه, 30 شهریور 1395 - 01:41 قبل از ظهر

  با درود
  شعار امسالمون فقط وفقط اینه......
  هرچی برانکو بگه هرچی برانکو بخواد..............
  من نمیفهمم چه اتفاقی افتاده که دارین از پرفسور فوتبال انتقاد میکنید.........
  تیم تو صدر جدوله...... با میانگین2امتیاز برای هر بازی اینجوری امتیاز بگیریم قهرمانی حتمیه.........
  دوستانی که فکر میکنن از برانکو بیشتر میفهمن......سالهای قبل رو از یاد بردید؟؟؟؟؟؟
  سالهای حقارت رو چطور ؟؟ یادتون هست؟؟
  سالهای که با تحقیر شدن باعث شدیم رقیبمون نماد4 جعلیشو بسازه واگه برانکو نمیومد شاید حتی سقوط هم میکردیم؟؟؟؟
  یادتون رفت چطور 9سال تموم حسرت جام قهرمانی بدلمون مونده؟؟؟؟
  چرا فکر میکنید باید تیممون همه تیمها رو4تا 4تا بزنه وقهرمان بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دوستان عزیز
  لیگ امسال یکی از سخترین لیگهاست وپرسپولیس وتراکتور وسپاهان وذوب آهن وسایپا وحتی گسترش فولادواس خوزستان وحتی رقیب سنتی مون استقلال همه وهمه تیمشون رو برای قهرمانی بستن..
  بنظرم برانکو الان با فوتبال اقتصادیش بهترین تاکتیکو برای جمع آوری بیشترین امتیاز اتخاذ کرده شک نکنید اواسط فصل که جام آسیا وحذفی وبازیهای ملی و........باعث خسته شدن واحتمالا آسیب دیدگی ملی پوشان و..........بشه اونوقته که امتیاز گیری بسیار سخت میشه وتک امتیازها برای هر تیم غنیمتی محسوب میشه امثال احمد نورالهی سرحال وقبراق نقشی تعیین کننده دارند وجزو بهترینها محسوب میشن
  واقعا باعث تاسفه که تعدادی از هواداران جوانتر وپرانرژی تر تحت تاثیر تبلیغات وسیع دشمنان ومافیا ورسانه های زرد ورقیب و ژورنالیستهای حرفه ایی.....متاسفانه بخودشون اجازه میدن تا از برانکو انتقاد بکنن...............
  بزرگترین عامل ناکامی ما درسالهای گذشته دوستان......فقط وفقط تفرقه ودشمنی وچند دستگی هواداران بود...امسال دشمن شروع کرده....اگه دوست داری پرسپولیس موفق بشه واگه عاشق پرسپولیسی هر اتفاقی بیافته حق نداریم از برانکو انتقاد بکنیم.........
  باید امسال همه جوره از برانکو حمایت بکنیم..............
  وسخنی دارم با دوست عزیزم هومن دلان عزیز ودوست داشتنی...
  هدف مافیا ورقیب همینه.......که حامیان ودوستداران برانکو کنار بکشن ومیدون رو برای دشمنان خالی بکنن.
  اگه عاشق پرسپولیسی ودوسش داری باید با ناملایمات وسختی ها ودشمنی ها و............مبارزه کرد وبر مشکلات فائق آمد...
  دلسردی وناامیدی وخالی کردن میدون....اونم توسط عاشقی چون شما........بعیده دوست عزیز...بعیده....بنظرم بهتره تو تصمیمت تجدید نظر بکنی........
  به امید موفقیت پرسپولیس وهواداران عاشقش در تمام مراحل زندگی......

 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 12:05 قبل از ظهر

  داداشای بزرگم (هوادار قدیمی) و (رضا مهدوی) عزیز دل
  خدا شاهده اگه تمام هوادارا مثل شما بودن میشدیم مثل اروپا!!
  اما بریم بالا بیایم پایین تو جهان سوم باید با مردمشم جهان سومی رفتار کنی!!
  تو این جامعه جوابه سلام علیک نیست!!فحشه!!
  بچه 10 ساله میشینه پشت گوشی یا کامپیوتر به یه مرد 50 ساله فحش ناموسی میده و فکر میکنه خیلی شاخ شده!!!اینجا جهان سومه!!!
  من و خوده شما چندین و چند بار با هم بحث فنی کردیم آیا یک بار از گل نازکتر به هم گفتیم؟؟
  خداوکیلی این رسمشه هوادار(!) بعد مساوی که استقلال شانسی ازمون گرفت بیاد به من هواداره برانکو که هیچ به خوده برانکو که پروفسوره فوتباله بد و بیراه بگه که چرا 7 تا نزدیم!!!؟؟؟؟خداوکیلی شما باشی کفری نمیشی؟؟
  خو برن یقه طارمی و علیپور و.. رو بگیرن که گل خالی رو میزنن تو تماشاگرا!! چکار پروفسور دارن؟؟؟اونم تو مقطعی که پرسپولیس حیاتی ترین امتیازا رو گرفته!!!
  این جماعت خوشی زده زیر دلشون!!!دوران خفت و خواری با دایی و استیلی و درخشان و ژوزه و...رو فراموش کردن!!!
  فک میکنن چون پارسال 4 تا زدیم به استقلال امسال که قوی تر شدیم باید 8 تا میزدیم!!!این استدلالشونو باید تو کتابهای فلسفه و منطق چاپ کنن و تو آکسفورد تدریسش کنن!!
  بزرگترین اسطوره های ایران میگن ما از برانکو چیز یاد میگیریم!!اونوقت طرف لگد به گربه نزده اومده میگه مرده شور برانکو رو ببره که ربیع خواهو گذاشت!!
  خو این اگر فهم فوتبالی داشت میدونست ترکیب بهترین خط دفاعی لیگ رو اونم تو *دربی* هیچ خری عوض نمیکنه!!!
  و چیزای دیگه..... که ترجیح دادم تا پایان فصل و قهرمانیمون با پروفسور کبیر دیگه بحثی نکنم چون دیگه اعصابم نمیکشه!!
  الانم فقططططططططططططططط به خاطر شخص شما و آقا رضا مهدوی یه کامنت دادم چون دور از ادب بود جوابه بزرگتر از خودم و لطفتون نسبت به بنده حقیرو ندم -
  یا علی برادرا -

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب