فوتبال یک بازی یازده نفره است

فوتبال یک بازی یازده نفره است

شایعات آغاز می شوند و خیلی وقتها به واقعیت تبدیل و ناگهان رخ می دهند.  قصه ساسان انصاری را شنیدیم. بازیکنی که در 4 بازی اول پرسپولیس دو بار به عنوان یار ... 5 out of 5 based on 20 ratings.

فوتبال یک بازی یازده نفره است

نويسنده : تورج عاطف 3 اظهار نظر بازدید [ 3791 ] یکشنبه, 28 شهریور 1395
:: مقالات
فوتبال یک بازی یازده نفره است

شایعات آغاز می شوند و خیلی وقتها به واقعیت تبدیل و ناگهان رخ می دهند.  قصه ساسان انصاری را شنیدیم. بازیکنی که در 4 بازی اول پرسپولیس دو بار به عنوان یار ...

ارتش سرخ دات كام :

شایعات آغاز می شوند و خیلی وقتها به واقعیت تبدیل و ناگهان رخ می دهند.

 قصه ساسان انصاری را شنیدیم. بازیکنی که در 4 بازی اول پرسپولیس دو بار به عنوان یار جانشین به میدان آمد و به یک باره همه چیز را رها کرد و به عشق بازی بیشتر حاضر شد در 90 دقیقه ای های تیم امروز دهم جدول زیر نظر نعیم سعداوی کار کند تا این که چند دقیقه بازیهایش در پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا افزون شود. ساسان انصاری به فولاد رفت اما کسی از او یادی می کند؟ شاید ساسان بجای این که تک گل تیمش در برابر پدیده را بزند دو ساعت زودتر در ترکیب پرسپولیس هنرنمائی می کرد.

این روزها شایعه رفتن احمد نورالهی است بازیکنی است که گوئی بعد از رفتار از سر لجبازی محمد مایلی کهن با او در تیم ملی و عدم دعوتش به تیم ملی امید دچار افتی شده است و همه امیدواریم او روز به روز تبدیل به بازیکنی شود که بتواند در میانه میدان پرسپولیس و تیم ملی جولان دهد البته اگر ...

احمد نورالهی هنوز 6 بازی از بازیهای پرسپولیس نگذشته است ساز جدائی می زند زیرا معتقد است که بازی به او کم میرسد. می پرسیم اولین 90 دقیقه او بعد از 6 بازی رخ داد آیا این نشانه ای از صبر نباید باشد؟

احمد نور الهی می داند امسال پرسپولیس بازیهای فراوانی دارد در لیگ و بازیهای جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آیا این تراکم بازی به او فرصت بازی نمی دهند؟

احمد نورالهی فوتبال جهان را دنبال می کند؟ در تیم منچستر یونایتد بازیکنانی چون اشلی یانگ و خوان ماتا و هرررا واشفورد حتی رونی روی نیمکت می نشینند آیا آنها ساز مخالفت می زنند؟ در تیم منچسترسیتی ون سان کمپانی کاپیتان تیم ملی بلژیک بنا به گفته پپ گواردیولا بازیکن اصلی نیست اما قهر می کرد؟ در بارسا بازیکنانی چون توران و آلکاسر و ماکاله له و پیکه و بوسکتس و اینیستا و گومژ و دنیس سوارز و الکس ویدال ... منتظر می نشینند تا فرصت بازی در بارسا بزرگ را داشته باشند. آلوارو موراتا که در یوونتوس یک فوق ستاره بود باید منتظر لغزش رونالدو و بنزما و گرت بیل بنشیند تا درترکیب رئال به میدان رود.

فوتبال ما تا چه حد بی صبر است؟ مگر در یک تیم فوتبال می توان بیش از 11 بازیکن اصلی و سه بازیکن تعویضی قرار داد؟ شک نکیند اگر ساسان انصاری در پرسپولیس بود بازی دربی 83 محلی برای نمایش او بود آن گونه که برای مسلمان در دربی 81 رخ داد.

فوتبال ما درس نمی گیرد؟ شتابان به کجا؟ امروز مهاجری سرمربی تیم پدیده گفت اگر رضا حقیقی تمرینات خودش را ادامه دهد بزودی باشگاه پدیده حاضر می شود با او قرار داد ببندد. رضا حقیقی همان بازیکنی است که از پرسپولیس به تیم ملی رسید و حالا ...

هر مربی بزرگی چون برانکو می داند بهترین کیست او تیمش نتیجه گرفته است و نمی تواند دست به ترکیب بزند او به یک باره نمی تواند شهاب زاهدی و احسان عوان زاده و صادق محرمی و پریموف و آرام طبع و نورالهی را در ترکیب قرار دهد. او به ظرفیت بازیکنانش دل بسته است  پس باید بازیکنان خودشان را اثبات کنند. احمد نورالهی پیراهن پرسپولیس را به ذخیره مهدی کیانی می فروشد؟

نور الهی باید خودش را ثابت کند و بازی با سپاهان اولین عرصه او است.

فوتبال ما باید حوصله داشته باشد شعار معروف فوتبال دنیا این است " خود را اثبات کن "


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فیروزمحسن فیروز :
  دوشنبه, 29 شهریور 1395 - 03:24 قبل از ظهر

  ساسان اگه مونده بود الان در دو بازی به طور ثابت بازی میکرد در دو بازی نفسگیر و زیبا که گل سرسبد لیگ ایران است اما او تحمل نداشت شاید الان اگه بود و با درخشش دربازيهاي گذشته برانکو براحتی او را بیرون نمی گذاشت پارسال انصاری ماريچ مسلمان علیپور نتیجه صبر خود را دیدند همین الان هم با مصدومیت ناگهانی فرشاد می توانست در بازی سپاهان بدرخشه و بطور یقین توسط کی روش به تیم ملی برسه اما افسوس که قدر پیراهنی که زمانی تن مردانی چون پيوس مهدوی کیا بود ندانست و آنرا به راحتی از دست داد ساسان قدر خودش ندانست او هیجان دربي درک نکرد وگرنه مثل رامین افسوس اون میخورد

 • هومن دلانهومن دلان :
  دوشنبه, 29 شهریور 1395 - 03:31 قبل از ظهر

  بچه ها خوبی بدی دیدید حلال کنید...من دیگه رفتم جای من اینجا نیست!
  من همیشه هم گفتم هیچ سگی نبودم و هیچی ام از فوتبال سرم نمیشه ولی اونقدر سرم میشه که بزرگتر از برانکو مربی نداریم تو آسیا!
  من و 4-5 نفر دیگه بعد دربی شدیم آدم بده و کیسه کش و....
  حالا اینا خوبه ولی بیای تو پروفایله هم تیمیت دری وری بگی قابل تحمل نیست!!
  جرمم حمایت تمام و کمال از برانکوعه؟؟پس نوشششششش جونمه جزای جرمم!!
  کسایی که تا پنجشنبه برانکو برانکو میکردن الان بیچارش کردن!!متاسفانه خیلیییییییییییییییا فقط نوک بینیشونو میبینن و هیچ درکی از فوتبال و لیگ ایران ندارن!!
  من همچین هوادارای دورنگ و ریاکاری رو که واسه 4 تا مثبت انتقادای صدمن یه غاز میکنن!توهین میکنن!به مربیمون میگن دلال!و...رو برادر خودم نمیدونم!!
  جالب اینجاست بزرگترای سایتم که ادعاشون میشد ما درک فوتبالی داریم همرنگ جماعت شدن!!!!!
  خره من یه نفر از کره گی دم نداشت!!هزارتا تحلیل و تفسیر منطقی و کارشناسانه واسه این جماعت بیاری بازم میگن رضاییان و آرام طبع باید فیکس دربی بازی میکرن و 7 تا میزدیم!!حالا که نزدیم برانکو بره گمشه همون دایی و استیلی و درخشان برگردن!
  لیاقت این جماعت حذب باد همون علی داییه که........لیاقتشون همون حمید استیلیه که........
  بیخیال....بچه ها ته جدولو بیشتره صدر دوس دارن!!!اسمشونم میزارن پرسپولیسی!!!!!!!
  نرودو میخ آهنین درسنگ!وقتی تیم صدر جدولو هوادامون دارن میکوبن اونم موقع بازی بزرگ و فوق العاده سخت با سپاهان!من خودمو جزو این هوادارا نمیدونم!
  اگه این تعصبه که انتظارتون اینه هر بازی 10 گل بزنیم من بی تعصب ترین آدم دنیام!!!
  ولی اون لحظه ای که ((جام قهرمانی)) رو دیدید تو دستای کاپیتان سیدجلال میام سلامتون میکنم!!
  خوب هواداریتونو ثابت کرید...جماعت حزب بادی که تا دیروز به رامین رضاییان فحش ناموسی میدادن الان شدن مدعی که چرا فیکس بازی نکرد!!!
  موقع قهرمانی این تیم بی نظیره برانکو که اگر سنگم از آسمون بباره قهرمان میشه!میام و این روزا رو که صدر جدول بودیم و شماها به برانکو پروفسور فوتبال!((نقد فنی!!!!!خخخخ!!)) و بی احترامی کردید رو یادتون میارم!!طرف 12 سالشه از برانکو پروفسور فوتبال ایراد فنی(!) میگیره!!!
  خوبی بدی از ما دیدین ترو به امام حسین حلال کنید...
  خدا نگهدارتون تا بعد از بالا برن جام ان شا الله توسط سید جلال.

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  سه شنبه, 30 شهریور 1395 - 10:21 بعد از ظهر

  ساسان از سرگذشت بنسون ترسید! دیده بود عوض شدن ترکیب برانکو از محالاته و بعد رسیدن وحید هم مثل بنسون.....

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب