ویکتوری بت
سرخابی ها تحت پیگرد یک پیمانکار! / ۲۱ مورد شکایتی در قرارداد اسپانسری پرسپولیس

سرخابی ها تحت پیگرد یک پیمانکار! / ۲۱ مورد شکایتی در قرارداد اسپانسری پرسپولیس

 قراردادی که باشگاه های استقلال و پرسپولیس با اسپانسر خود که یک اپراتور تلفن همراه است، بندهایی دارد که همه را متعجب می کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگز... 2 out of 5 based on 4 ratings.

سرخابی ها تحت پیگرد یک پیمانکار! / ۲۱ مورد شکایتی در قرارداد اسپانسری پرسپولیس

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 2716 ] یکشنبه, 28 شهریور 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • سرخابی ها تحت پیگرد یک پیمانکار! / ۲۱ مورد شکایتی در قرارداد اسپانسری پرسپولیس

سرخابی ها تحت پیگرد یک پیمانکار! / ۲۱ مورد شکایتی در قرارداد اسپانسری پرسپولیس

 قراردادی که باشگاه های استقلال و پرسپولیس با اسپانسر خود که یک اپراتور تلفن همراه است، بندهایی دارد که همه را متعجب می کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگز...

ارتش سرخ دات كام :

 قراردادی که باشگاه های استقلال و پرسپولیس با اسپانسر خود که یک اپراتور تلفن همراه است، بندهایی دارد که همه را متعجب می کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مدیران سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون فوتبال مدتی است در پی شفاف سازی در مورد قراردادهای اسپانسرینگ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هستند. این دو باشگاه، از اواسط فصل قبل با یک سامانه هواداری اپراتور تلفن همراه عقد قرارداد کردند و این طور به نظر می رسید که به لحاظ مالی شرایط استقلال و پرسپولیس رو به بهبود باشد، اما نکته اصلی اینجاست که این باشگاه ها، در قبال دریافت پول، چه امتیازاتی به طرف ِ قرارداد خود داده اند.

طی یکی دو ماه گذشته، خبرهای زیادی در خصوص شرایط جدید بر روابط صداوسیما و فدراسیون فوتبال به گوش رسید. به عنوان مثال اینکه صداوسیما قرار است به جای حق پخش بازی ها، اجازه تبلیغ به یک سامانه هواداری مشترک برای همه باشگاه ها در زمان برگزاری لیگ و حین تبلیغات دیگر را بدهد تا پول عاید از مشارکت اهالی فوتبال در این سامانه، به حساب سازمان لیگ واریز شود. آن وقت سازمان لیگ طبق ضوابط از پیش تعیین شده، پول را به حساب باشگاه ها برمی گرداند.

استقلال و پرسپولیس اما خود را از این مشارکت جدا می دانند و اعتقاد دارند آنها به صورت جداگانه صاحب یک سامانه هواداری مجزا هستند و نیازی به ایجاد سامانه جدیدی ندارند. پیگیری های علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در نهایت کار را به جایی کشاند که سازمان لیگ عقب نشینی کرد و سامانه سرخابی ها را پذیرفت.

با این حال مسئولان سازمان لیگ به بررسی قراردادها پرداختند و مشخص شد در 21 مورد از قرارداد پرسپولیس با این سامانه هواداری، این باشگاه در صورت عدم تعهد به مواد عجیب قرارداد، مجبور به پذیرش شکایت طرف دیگر می شود. مواردی که در قرارداد باشگاه استقلال کمتر بوده و برخی مواد عجیب از قرارداد حذف شده است.

درصد جریمه ها نیز در این قرارداد از 5 درصد شروع می شود تا 70 درصد که اگر جریمه ها را جمع کنید، به هزار درصد می رسد! موضوع وقتی عجیب تر می شود که بدانید طرف دوم قرارداد در صورت هرگونه تخلف یا عدم تعهد باشگاه ها می تواند استقلال و پرسپولیس را تحت پیگرد قانونی خود قرار بدهد و در موردشان صدور رأی کند.

در واقع در صورت ایجاد شکاف بین اسپانسر و باشگاه ها، پیمانکار قرارداد که نفر دوم قرارداد است، نیازی به شکایت به مراجع قانونی و کانال های حقوقی کشور ندارد و رأساً توانایی صدور رأی را خواهد داشت.

باشگاه های استقلال و پرسپولیس که طبق اعلام سازمان خصوصی سازی (پس از ناکامی یا نخواستن در واگذاری به بخش خصوصی) دولتی تلقی شده اند، باید طبق قوانین جاری شرکت های دولتی مورد حمایت قرار بگیرند، اما قراردادی که منعقد شده، ادعای گرانقیمت بودن برند دو باشگاه را زیر سؤال می برد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب