پیش بینی بت 940
عابدینی: آقای طاهری از شما به جرم نشر اکاذیب شکایت کنیم، پاسخی دارید؟ / «بَیّنه» داریم که او دروغ می گوید

عابدینی: آقای طاهری از شما به جرم نشر اکاذیب شکایت کنیم، پاسخی دارید؟ / «بَیّنه» داریم که او دروغ می گوید

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 3298 ] یکشنبه, 28 شهریور 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عابدینی: آقای طاهری از شما به جرم نشر اکاذیب شکایت کنیم، پاسخی دارید؟ / «بَیّنه» داریم که او دروغ می گوید

عابدینی: آقای طاهری از شما به جرم نشر اکاذیب شکایت کنیم، پاسخی دارید؟ / «بَیّنه» داریم که او دروغ می گوید

 سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ می گوید که سرپرست باشگاه پرسپولیس مسائلی را مطرح کرده که می توان از او به جرم نشر اکاذ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ می گوید که سرپرست باشگاه پرسپولیس مسائلی را مطرح کرده که می توان از او به جرم نشر اکاذیب شکایت کرد.

امیر عابدینی در گفت وگویی در خصوص اظهارات طاهری مبنی بر اینکه روی امضای او و نماینده باشگاه استقلال دست نوشته دیگری چسبانده اند، گفت: ما بَیّنه داریم که این حرف ها بی ربط است. اگر مستندات نداشته باشیم به آقای طاهری می گوییم تمام حرف های شما مانند همین حرف درست است. ما بَینه داریم که طاهری دروغ می گوید.

وی درباره اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده سامانه هواداری سازمان لیگ غیرقانونی است و این سامانه قصد تقابل با سامانه هواداری سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را دارد، اظهار داشت: مگر وحی منزل شده که فقط سه باشگاه باید با سامانه هواداری قرارداد داشته باشد؟ شما قرارداد بسته اید و سازمان لیگ هم با جای دیگری قرارداد بسته است. شما با یک شخص قرارداد بسته اید که پول سامانه به حساب شخص می رود و بعد به این باشگاه ها می رسد و ما با یک ارگان قرارداد بسته ایم، نه با شخص! حالا آیا قراردادی که شما بسته اید قانونی است؟ با چه استنادی فکر می کنید باشگاه های دیگر حق ندارند سامانه هواداری داشته باشند؟ سامانه شما یک سال کار کرده و کلی از هواداران به این سامانه پول واریز کرده اند.

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ ادامه داد: شما ادعا می کنید که سامانه هواداری سازمان لیگ جدید است و شما قدیمی هستید، اما ما که قبل از این سامانه های مختلفی داشتیم و امسال هم با سامانه جدید و با یک تشکیلات قرارداد بسته ایم. سازمان لیگ با جایی قرارداد بسته که مجمع آن و سیستم آن مشخص است. هیچ وقت هم وزارت ورزش یا جای دیگری به ما نگفته بود که با این تشکیلات قرارداد نبندیم، اما از سمت وزارت ورزش به ما گفته بودند با کسی که شما قرارداد بسته اید، قرارداد نبندیم.

عابدینی با بیان اینکه تمام سامانه ها مربوط به اپراتورهاست، تصریح کرد: با قید محکم می گوییم که ما قرارداد هواداری با شما امضا نکرده ایم و قرارداد ما با اپراتور است که باید قرارداد هواداری را باید با باشگاه ها امضا کند. حالا هم سه باشگاه دیگر سامانه هواداری خودشان را دارند و سامانه سازمان لیگ هم برای دیگر تیم های لیگ برتری است. ما خواستیم که سامانه هواداری آنها دیگر تیم ها را هم پوشش بدهد، اما آنها گفتند اگر سامانه ما بخواهد دیگر تیم ها را پوشش بدهد، سامانه سازمان لیگ باید تعطیل شود و پولی هم که به دست می آید را ما باید تقسیم کنیم.

وی با اشاره به عضویت علی اکبر طاهری در هیئت مدیره شرکت توسعه و تجهیز گفت: شما (طاهری) چون به شرکت توسعه و تجهیز نزدیک هستی، تبلیغات ورزشگاه را برای خودت می کنی! از طرف دیگر برند باشگاه پرسپولیس را که دولت حاضر نشد 332 میلیارد بفروشد، به یک فرد داده ای؟ حالا که خیلی اتفاقات مشخص شده، چرا سکوت کرده اید؟ چرا اجازه عضویت در این سامانه را به دیگر باشگاه ها ندادید؟

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: من 11،12 جلسه با علی اکبر طاهری و پندار توفیقی داشتم و هزار راه تعاملی ارائه کردم، چون این تأکید تاج بود که بهتر است تعامل کنیم، اما اکنون که همه صورتجلسه ها موجود است و آقایان آن را امضا کرده اند، طاهری می گوید که ما صورتجلسه ها را جعل کرده ایم. آقای طاهری اگر ما اگر شکایت کنیم که شما نشر اکاذیب می کنید، می توانید پاسخ بدهید؟ چرا می گویید که سامانه هواداری سازمان لیگ غیر قانونی است. آیا این فرار رو به جلو نیست؟ به طور مثال آقایان ممکن است دو شغله باشند و قانون اجازه ندهد آنها مشغول فعالیت دیگری شوند و حالا این کارها را انجام می دهند. شاید هم چون دوره وزارت ورزش در حال پایان است، این آقایان دست و پا می زنند تا برای خودشان جایگاهی درست کنند، اما دوره این کارها تمام شده و این نقشه ها نیز منسوخ شده است. گویا آقایان باورشان شده که با هر روشی می توان کار کرد.

عابدینی در خصوص اینکه آیا مشترک بودن اسپانسر سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی غیرقانونی است یا نه، خاطرنشان کرد: فیفا می گوید که باشگاه ها در منافع مشترک نباشید. اینجا بحث منافع نیست و بحث درآمد است. شاید جایی باشد که منافع از یک منبع شکل بگیرد، اما از یک کاسه نباشد. البته که اینجا سه باشگاه از یک کاسه پول می گیرند! از سوی دیگر وزارت ورزش حق تیمداری ندارد که بخواهد تا این اندازه مدافع مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باشد. یک روز می گویند ما حق تیمداری و کمک به این تیم ها را نداریم و حالا از آن طرف غش کرده اند تا مدیران مدنظرشان موفق شوند و برای خودشان کارنامه درست کنند.

وی در خصوص ماجرایی که طاهری تبلیغات ورزشگاه آزادی را در اختیار گرفته بود، گفت: من مانده ام که آقایان چطور می توانند در ورزشگاه برای خودشان مانیتور تبلیغاتی بیاورند. به طور مثال برای بازی ایران و قطر، ما میزبان بودیم، ورزشگاه برای ایران بود، اما تبلیغات را AFC آورده بود و ما هم نمی توانیم چیزی بگوییم. حالا آقایان در یک بازی این فصل کل ورزشگاه در اختیار خودشان گرفته بودند. ما که پرسیدیم چرا این اتفاق افتاده ابتدا گفتند حراست این کار را کرده است، یک بار گفتند دست حفاظت بوده و آخر ما نفهمیدیم چه کسی در آن بازی برای خودش تبلیغ کرده است. بعد که پیگیر ماجرا شدیم متوجه شدیم مدیریت باشگاه پرسپولیس این کار را کرده است. خب آقایان شما در آن بازی «شو آف» کردید و وقتی تا این اندازه شور قضیه را در می آورید این طور نتیجه عکس می گیرد که با اسپانسر خودتان هم به مشکل می خورید.

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال افزود: اکنون که می بینید این اتفاقات و حاشیه ها به وجود آمده و آقایان شلوغ کرده اند، به این دلیل است که امسال تعهدات سنگین است. کسی که قرارداد بسته تعهدات سنگین و سوری نوشته که اکنون نمی تواند آنها را عملی کند. خب وقتی این اتفاق رخ می دهد، باید روشی برای صلح پیدا کرد، نه اینکه مشکل جدیدی ایجاد کنید. اکنون در قرارداد پرسپولیس با سامانه هواداری اش 21 مورد جریمه در نظر گرفته است که پیمانکار یا نفر دوم این قرارداد، می تواند باشگاه ها را مورد پیگرد خودش قرار دهد و نیازی به شکایت به جای دیگری ندارد! این یعنی اصلاً نیازی به قانون نیست و پیمانکار خودش مستقیماً جریمه می کند و نیازی به بردن شکایتش به جای دیگری ندارد. اگر بازیکن مصاحبه کند، تبلیغ داشته باشد، مدیریت بخواهد مصاحبه ای کند و موارد دیگری که در قرارداد آمده شامل جریمه می شود. جریمه هایی که از 5 تا 70 درصد است و وقتی آنها را جمع کنید هزار درصد جریمه می شود!

عابدینی ادامه داد: آقایان حالا بگویند که چرا قرارداد را به این شکل بسته اند؟ به این دلیل که یک روز نیازمند پول بودند و این پول باید به شکلی تأمین می شد که تن به این قرارداد داده اند. اگر حرف ها موشکافانه زده شده بود، می شد تمام حاشیه ها را جمع کرد و حالا هم که این اتفاقات افتاده، آقایان می ترسند که نتوانند تأمین بودجه کنند. حالا با این شرایط و با این جریمه ها، ممکن است باشگاه پرسپولیس نه تنها پولی نگیرد، بلکه جریمه هم شود. با این قرارداد سر پرسپولیس بلاهای بسیاری خواهد آمد و این اتفاقی است که برای استقلال رخ نمی دهد یا بلاها بسیار کمتر است. چون توفیقی بخشی از قرارداد را با این سامانه تغییر داد و دو سه ماده را تغییر دادند و بعد قرارداد را امضا کردند. مسئولان باشگاه استقلال مقابل آنها ایستادند و وقتی طرف قرارداد دید شرایط به این شکل است، تغییرات را تأیید کرد. حالا طاهری که همه چیز را شلوغ کرده و این «شو آف» را راه انداخته، ببینید در جایگاه VIP ورزشگاه کنار چه کسی نشسته است!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هادی واعظهادی واعظ :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 03:37 بعد از ظهر

  خیلی پررویی.

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 04:16 بعد از ظهر

  یعنی تا هر چی رشته بودی پنبه نکنی دست بردار نیستی عابدینی. خوشم میاد علی کریمی اولین نفری بود که شناختت

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 05:13 بعد از ظهر

  مردک کسی با سامانه هواداری باقی تیم ها مشکل نداره مشکل اینه چرا زمان بازی پرسپولیس باید تبلیغ بشه و لفظ تنها سامانه هواداری استفاده بشه .
  درثانی وظیفه شما برنامه ریزی مسابقات هست نه اسپانسرینگ تیم ها .
  این ایده از طرف پرسپولیس تولید شده و حق داره از شما ها شکایت کنه بعنوان متقلب و فریب افکار عمومی باقی تیم ها میتونن از طریق شبکه استانی تبلیغ کنن
  شبکه 3یک شبکه ملی هست و طرفداران پرسپولیس هم سرتاسر ایران هستند مثل ذوب اهن و سپاهان نیست که فقط در یک شهر طرفدار داشته باشه
  پس یک باشگاه با هواداران منطقه ای باید از طریق شبکه همون منطقه تبلیغات خودش را انجام بده نه شبکه سراسری و با الفاظ فریبکارانه برای ایجاد اختلال در سامانه هواداری یک تیم با طرفداران سراسری.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 08:34 بعد از ظهر

  عابدینی هرچه قبلا احترام داشتی الان از بین رفت وکاملا مشخص شد که شما ازاینکه پولی از طرف ما هوادا ان به باشگاه تزریق میشه ناراحت هستید وازاینکه می بینید باشگاه روی غلتک افتاده سخت حسودی می کنید.
  با هواداران پر سپولیس مقابله نکن می افتی.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب