پیش بینی بت 940
ورزش و ضدمردم / سانسور گزارش ورزشي با چاشني سياست زدگي

ورزش و ضدمردم / سانسور گزارش ورزشي با چاشني سياست زدگي

در روزهاي پاياني هفته اي كه گذشت آيت ا... هاشمي رفسنجاني رييس تشخيص مصلحت نظام در ديداري كه با ورزشكاران المپيكي دانشگاه آزاد داشت، ضمن تقدير از آنها اعلام كر... 1 out of 5 based on 20 ratings.

ورزش و ضدمردم / سانسور گزارش ورزشي با چاشني سياست زدگي

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 6607 ] یکشنبه, 28 شهریور 1395
:: خبر ویژه
ورزش و ضدمردم / سانسور گزارش ورزشي با چاشني سياست زدگي

در روزهاي پاياني هفته اي كه گذشت آيت ا... هاشمي رفسنجاني رييس تشخيص مصلحت نظام در ديداري كه با ورزشكاران المپيكي دانشگاه آزاد داشت، ضمن تقدير از آنها اعلام كر...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهاي پاياني هفته اي كه گذشت آيت ا... هاشمي رفسنجاني رييس تشخيص مصلحت نظام در ديداري كه با ورزشكاران المپيكي دانشگاه آزاد داشت، ضمن تقدير از آنها اعلام كرد كه قصد دارد به پيشنهاد دكتر محمد دادكان به زودي كلنگ احداث ورزشگاهي در ابعاد استاديوم آزادي را در زمين هاي اطراف حرم امام (ره) به زمين بزند.

دانشگاه آزاد كه در امر آموزش و پرورش عالي فرزندان اين مرز و بوم تلاش هاي موثر و موفق زيادي داشت و توانست سطح علمي كلي كشور را در رده هاي بالاتر از قبل به ثبت برساند، اين بار با بنيه بالاي مالي اش به سراغ حيطه ورزش آمده و اميدواريم كه بتواند در اين عرصه هم مفيد و موثر باشد و كاري ماندني از خود بر جاي بگذارد. ماندني به اندازه يك استاديوم بزرگ، تمام استاندارد و قابل افتخار. كاري به ارزش چند نسل.

اما آنچه كه در اين رابطه گفتني و البته دردآور است، نحوه برخورد رسانه ملي با اين اتفاق مهم و تاثيرگذار است. برنامه ورزش و مردم كه نه تنها قديمي ترين برنامه ورزشي صداوسيما كه در ميان كل برنامه هاي اين سازمان از باسابقه ترين هاست، گزارشگر و فيلمبردار خود را به اين مراسم اعزام داشته و از كل برنامه فيلمبرداري و تهيه گزارش مي كند، اما دريغ از يك دقيقه پخش.

بهرام شفيع به عنوان يكي از قديمي ترين هاي صداوسيما (كه البته در تمام اين سال ها نشان داده، در راه باسابقه تر ماندن به شدت اهل مصالحه و حرف شنوي است) نه به سبك و سياق شجاعانه فردوسي پور از جلوگيري بزرگ ترهاي سازمان براي پخش اين برنامه حرف زد و نه حتي عامل دم دست و روزمره اي مثل كمبود زمان را بهانه كرد. انگار كه خاني نيامده و خاني نرفته است. انگار كه از ابتدا گزارشي در اين رابطه وجود نداشته و اصلا دانشگاه آزاد دست به چنين حركتي نزده است.

سياست زده بودن سازمان صداوسيما البته امري نيست كه از قبل مشخص نشده باشد، اما كمتر گمان مي رفت كه اين سياست زدگي به حيطه ورزشي (كه اصولا قرار است عاري از سياست و سياسي كاري باشد) وارد شده باشد، كه حالا معلوم شد، شده است!

در همين رابطه تماسي با يكي از مديران قديمي ورزش ايران كه هم اكنون هم در ورزش دانشگاه آزاد داراي پستي بلندمرتبه است داشتيم و او با همان صراحت لهجه هميشگي اش گفت: «برخي براي ماندن روي صندلي هاي خودشان، حاضر به انجام اين كارها هستند. كاش اسم اين برنامه را «ورزش و ضد مردم» مي گذاشتند كه به اين راحتي حقايق را فداي اهداف سياسي مي كند. اگر نمي خواستند يا نمي توانستند حتي لحظه اي از برنامه شان را به اين اتفاق مهم اختصاص دهند، چرا گروه فيلمبرداري و گزارشگرشان را فرستادند و از اين مراسم گزارش تهيه كردند؟ مجري قديمي اين برنامه مي توانست بدون پخش صحنه هاي گزارش، حداقل اشاره اي به اين اتفاق مهم داشته باشد اما متاسفانه چنين نكرد تا معلوم شود سياست زدگي صداوسيما حتي به حيطه پخش يك گزارش تمام ورزشي و ملي هم وارد شده است!»

نویسنده: محمدهادي تريني


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 04:15 بعد از ظهر

  کدوم رسانه ملی کدوم صدا سیمای ملی؟ بهتره بگیم رسانه میلی صدا سیمای میلی یه سازمان فاسد و سیاست زده و نماینده نهایتاً بیست درصد مردم کشور

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  یکشنبه, 28 شهریور 1395 - 05:02 بعد از ظهر

  مرسی اقا سهیل .حرف دل تمام مردم را زدی

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب