پیش بینی بت 940
فرصتی برای برانکو و پرسپولیس

فرصتی برای برانکو و پرسپولیس

اتفاق عجیبی برای پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ در فصل جاری افتاده است بی قراری این کلمه مصداق کامل پرسپولیس است. تماشاگران و طرفداران پرسپولیس بی قرار قهرمانی ... 5 out of 5 based on 13 ratings.

فرصتی برای برانکو و پرسپولیس

نويسنده : تورج عاطف 1 اظهار نظر بازدید [ 3607 ] دوشنبه, 29 شهریور 1395
:: مقالات
فرصتی برای برانکو و پرسپولیس

اتفاق عجیبی برای پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ در فصل جاری افتاده است بی قراری این کلمه مصداق کامل پرسپولیس است. تماشاگران و طرفداران پرسپولیس بی قرار قهرمانی ...

ارتش سرخ دات كام :

اتفاق عجیبی برای پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ در فصل جاری افتاده است " بی قراری "

این کلمه مصداق کامل پرسپولیس است.

تماشاگران و طرفداران پرسپولیس بی قرار قهرمانی هستند و برای رسیدن به آن خیلی زود واکنش نشان می دهند و خیلی راحت عصبانی می شوند و فکر می کنند که تیم عقب افتاده است.

بازیکنانی چون طارمی و رضائیان آنقدر بی قرار بودند که به یک باره و بی دلیل وارد ماجرای ریزه اسپور شدند و بعد هم برگشتند.

به نظر می رسد در مورد خرید بازیکنان بی قراری بوده است خصوصا بازیکنان خارجی که تا به اینجا از سهمیه چهار بازیکن خارجی اتفاق خوبی دیده نمی شود.

لوبانف دروازه دوم پرسپولیس بی قرار از تیم جدا می شود و کسی نمی پرسد چرا او را نگاه داشتند مگر او ندید که بیرانوند به تیم آمده است؟

ساسان انصاری بی قرار می شود و از تیم جدا می شود.

چند روزی صحبت از جدائی احمد نورالهی به گوش می رسید.

و حالا پرسپولیس بار دیگر بی قرار تصمیم می گیرد. در جام حذفی بدون بازیکنان ملی پوش نباشد آن هم در مقابل تیم قشقائی شیراز در حالی که جام حذفی بهترین مکان برای استفاده از بازیکنان خوبی است که در فشار بازیهای لیگ پشت سر بازیکنان اصلی مانده اند.

بیائیم یک نگاه اجمالی به نفرات ملی پوش احتمالی پرسپولیس بیاندازیم:

سید جلال حسینی و بیرانوند و انصاری و رضائیان و امیری و بیرانوند و طارمی بازیکنانی که احتمالا ( فقط احتمال ملی پوش شدن ) دارند.

 امیدواریم که تیم ملی از محسن مسلمان استفاده کند او گمشده تیم ملی است. کسی است که تیم ملی نیازمند او است. یک بازکین چالاک و پاسور و متفکر که تیم ملی ندارد اما با این افکاری که کی روش دارد به احتمال فراوان باز شجاعی را ترجیح می دهد.

ماهینی احتمال ضعیف دارد چون میلاد محمدی و رامین رضائیان در دفاع راست هستند فرض کنیم ماهینی هم باشد در این صورت پرسپولیس می تواند این ترکیب را در برابر  قشقائی شیراز داشته باشد:

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان و شاید هم درویشوند
می پرسیم اگر قرار نباشد درویشوند در بازی های حذفی تست نشود در کدامین بازی پرسپولیس می شود؟

در دفاع چپ آرام طبع و ربیع خواه را داریم در قلب دفاع پلی یانسکی و آقائی و گولیچ هستند و در دفاع راست بجز ماهینی می تونیم صادق محرمی را داشته باشیم. صادق محرمی یک خط جلوتر در وینگر چپ هم می تواند بازی کند و اگر مسلمان به تیم ملی دعوت شد احمد زاده می تواند به توجه به غنای تکنیکی به میانه میدان رود.

در سیستم لوزی برانکو در غیاب کامیابی نیا چه کسی بهتر از احمد نورالهی است؟

در جلوی نورالهی عالیشاه در سمت چپ است که می تواند علوان زاده را در این پست تصور کرد. مسلمان ( احمدزاده ) و احمدزاده ( محرمی ) در پستهای خود بازی می کنند و رضا کرملاچعب و پریموف و شهاب زاهدی و علیپور در خط حمله هستند. آیا این نیروی انسانی نمی تواند از پس قشقائی شیراز بر آید؟ و اگر ماهینی و انصاری هم از تیم ملی خط بخورند  این سرمایه بیشتر می شود.

برانکو نباید بترسد او با اعتماد به کامیابی نیا و رضائیان و محمد انصاری  ... در فصل گذشته پرسپولیس را صاحب سرمایه خوبی کرد. کاری که علی دایی با عالیشاه و طارمی انجام داد.

پرسپولیس اگر در این بازیهای از این بازیکنان استفاده نکرد چه زمانی می تواند؟

 پرسپولیس باید به نیمکت خودش شور و شوق دهد. این نیمکت باید چون رودخانه روان باشد و نباید که ساکن بماند که در این سورت سرنوشتی جز مرداب نخواهد داشت.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • amin esfandiariamin esfandiari :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 09:28 بعد از ظهر

  تمام این حرفا درست اصلا ما با تیم امیدمون هم میتونیم 6 تا به اونا بزنیم ولی کی آینده رو تضمین میکنه اومدید پسفردا خوردیم به تراکتور یا سپاهان اونموقع هم باید بازی کنیم و به مسئولای بی تدبیر باج بدیم
  بنظر من باید از برانکو حمایت بشه شما هم مطمئن باشید اگه بازی ها فشرده بشه خوده برانکو به بازیکنایی که بخواد استراحت میده و از جوون تر ها استفاده میکنه

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب