پیش بینی بت 940
روایتی از اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس ـ سپاهان/ همه به ضرر پرسپولیس!

روایتی از اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس ـ سپاهان/ همه به ضرر پرسپولیس!

در سالیان اخیر بازیهای پرسپولیس مقابل تیم های اصفهانی غالبا با جنجال و اشتباهات داوری توام بوده است و در بسیاری از بازیهای مهم پرسپولیس با دو تیم سپاهان و ذوب... 5 out of 5 based on 10 ratings.

روایتی از اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس ـ سپاهان/ همه به ضرر پرسپولیس!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 5311 ] چهارشنبه, 31 شهریور 1395
:: خبر
روایتی از اشتباهات داوری در بازی های پرسپولیس ـ سپاهان/ همه به ضرر پرسپولیس!

در سالیان اخیر بازیهای پرسپولیس مقابل تیم های اصفهانی غالبا با جنجال و اشتباهات داوری توام بوده است و در بسیاری از بازیهای مهم پرسپولیس با دو تیم سپاهان و ذوب...

ارتش سرخ دات كام :

در سالیان اخیر بازیهای پرسپولیس مقابل تیم های اصفهانی غالبا با جنجال و اشتباهات داوری توام بوده است و در بسیاری از بازیهای مهم پرسپولیس با دو تیم سپاهان و ذوب اهن، این اشتباهات زمینه شکست پرسپولیس و حتی از دست رفتن جام قهرمانی را فراهم اورده است.

در چند بازی اخیر این اشتباهات به طرز غیرقابل باوری افزایش یافته و در دو فصل  اخیر کلکسیونی از اشتباهات داوری را در بازیهای پرسپولیس مقابل دو تیم اصفهانی شاهد بوده ایم؛ اشتباهاتی که دو شانس قهرمانی در جام حذفی  مقابل ذوب اهن و دو پیروزی مقابل سپاهان را در بازی برگشت لیگ چهاردهم و رفت لیگ پانزدهم مقابل سپاهان از پرسپولیس گرفته است.

بهمن81- لیگ برتر
بازی دور رفت دیدار پرسپولیس و سپاهان در لیگ دوم حرفه ای، در حالی برگزار شد که جلال مرادی با اعلام یک پنالتی اشتباه به سود سپاهان زمینه پیوزی 2بریک این تیم را فراهم اور. اگر این پنالتی گرفته نمی شد، پرسپولیس می توانست با تساوی در این دیدار به جای عنوان سوم صاحب رتبه دوم لیگ شود.

شهریور85- فینال جام حذفی
بازی رفت پرسپولیس و سپاهان در آزادی با تساوی یک-یک میان دو تیم خاتمه می یابد تا نتیجه بازی برگشت تعیین کننده سرنوشت دو تیم باشد. همچون دیدار رفت، باز هم این پرسپولیس است که گل نخست بازی را توسط ابراهیم اسدی به ثمر می رساند و این گل توسط سپاهان جبران می شود و بازی به وقت های تلف شده کشیده می شود و در واپسین دقایق بازی هادی عقیلی،مدافع سپاهان، احسان خرسندی، مهاجم پرسپولیس را که می رفت با دروازه بان این تیم تک به تک شود با خطا متوقف می کند و مسعود مرادی، داور بازی در تصمیمی بحث برانگیز این خطا را نادیده گرفته و بازی در نهایت به ضربات پنالتی کشیده می شود و با حساب 5 بر4  به قهرمان رسیده  و سپاهان به لطف داور بازی به سوپرجام آسیا راه یافته و به مقام دومی اسیا دست می یابد.   

خرداد 86- نیمه نهایی جام حذفی  
یکسال پس از جنجال داوری در اصفهان، اینبار در ازادی پرسپولیس با ارائه فوتبالی زیبا و تهاجمی با یک گل از سپاهان پیش می افتد و در حالی که چند دقیقه با قهرمانی فاصله ندارد با سوت عجیب داور ورق بازی به سود سپاهان عوض می شود. حسین پاپی ، بازیکن سپاهان در صحنه ای مشکوک خود را نقش بر زمین کرده و قهرمانی به نشان خطای پنالتی در سوت خود می دمد، پنالتی سپاهان به گل تبدیل می شود و پرسپولیس که با این اشتباه تاثیرگذار قهرمانی در یک قدمی رسیدن به جام اشفته و غافلگیر شده، از هم پاشیده و در وقتهای تلف شده، 3گل دیگر دریافت می کند و برای دومین سال پیاپی دستش از کسب جام کوتاه  می ماند.  ناگفته نماند که قهرمانی در این بازی یک پنالتی روی مهرزاد معدنچی را هم اعلام نکرد.

آذر89- لیگ برتر
پرسپولیس با 2 پنالتی بازی را به سپاهان باخت. محسن قهرمانی داور مسابقه در دقیقه 2 به علی دایی سرمربی پرسپولیس تذکر داد. این یکی از سریع ترین تذکرهای داوران به سرمربیان تیم های لیگ برتری بود. داور این دیدار به دنبال اعتراض های مکرر دایی در دقیقه   2 با توقف بازی از سرمربی تیم پرسپولیس خواست تا در منطقه مجاز قرار گرفته و تنها به هدایت تیم خود بپردازد. همین اشتباه باعث قهرمانی سپاهان شد!

شهریور92- لیگ برتر سیزدهم
از دور رفت بازیهای لیگ،پرسپولیس در فولادشهر به مصاف سپاهان رفت. هنوز چند ثانیه ای از شروع مسابقه نگذشته است که محسن قهرمانی بار دیگر سرنوشت ساز شده و با اخراج عجیب میثم حسینی و اعلام پنالتی به سود سپاهان، باعث 10نفره شدن پرسپولیس و پیش افتادن سپاهان می شود. این اتفاق در حالی روی داد که به تایید کارشناسان داوری خطا را مدافع سپاهان روی میثم حسینی انجام داده بود! پرسپولیس علیرغم ۱۰ نفره شدن،  چند موقعیت خوب گلزنی بدست اورد و برخلاف جریان مسابقه اما در دقایق تلف شده  روی یک ضدحمله گل دوم را نیز دریافت کرد تا یکبار دیگر به لطف اشتباهات عجیب قهرمانی مقابل پرسپولیس به پیروزی برسد.. پس از این بازی علی دایی، داور بازی را به غش کردن به سمت سپاهان متهم کرد و در نهایت این  قضاوت جنجالی با محرومیت محسن قهرمانی و از دست رفتن قهرمانی پرسپولیس منجر شد.

فروردین94- لیگ چهاردهم  
پرسپولیس با سومین مربی فصلش در نبردی تشریفاتی به مصاف سپاهانی می رود که هنوز شانس قهرمانی دارد. بازی با گل پرسپولیس به جریان می افتد و دقیقه 52 مسابقه در حالی که طارمی می رفت تا دومین گل را وارد دروازه سپاهان کند با خطای غفوری متوقف می شود، اما محمد رضا اکبریان رای به تمارض طارمی می دهد و او را با کارت زرد جریمه می کند! تا سپاهان در نهایت با دو گل بازی را به سود خود به پایان  برساند. طبق تایید کارشناسان داوری، خطا روی طارمی پنالتی و مدافع سپاهان در این بازی اخراج می شد.

مرداد94- لیگ پانزدهم
از هفته سوم بازیهای دور رفت لیگ برتر در فصل گذشته دو تیم در اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند و در یک بازی پرگل و جذاب بار دیگر، داوری جنجال ساز شد و شکست پرسپولیس را پدید اورد. در همان دقایق ابتدایی بازی زرگر قاضی این دیدار از گرفتن خطای هادی عقیلی مدافع سپاهان و اخراج وی که موقعیت آشکار گل  را از طارمی گرفته بود خودداری کرد و از اعلام  دو خطای پنالتی به سود پرسپولیس گذر کرد و این قضاوت ضعیف موجب محرومیت 4 جلسه ای زرگر را پدید اورد

شیوا دورانگر

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 02:44 بعد از ظهر

  هر کسی فکر کنهداینا اشتباهات داوری بودند به شعور خودش توهین کرده. تو ایران سه تیم هستند که مافیای قوی دارند اول استقلال بعد سپاهان و تراکتور

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 03:31 بعد از ظهر

  همه چیز همیشه علیه ما بوده وبه نفع کیسه

 • Amir FarAmir Far :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 03:58 بعد از ظهر

  همه اینها رو به یاد دارم اب های الوده اصفهان...کثافت کاری های سپاهان تمومی نداره...تا وقتی تاج تو فدراسیونه باید منتظر غش کردن داور به سمت تیم های اصفهانی و ضرر همیشگی و سهوی!!!! پرسپولیس باشیم...تاج-کفاشیان-ساکت باند اصفهانی فدراسیون کثیف فوتبال.

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 04:21 بعد از ظهر

  به هر حال مسیولین فوتبال اصفهانین دیگه دوست دارن تیمشاون برنده بشه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب