پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
آتش بازی ارتش سرخ در فولادشهر / روشن شدن موتور تیم برانکو

آتش بازی ارتش سرخ در فولادشهر / روشن شدن موتور تیم برانکو

دیدار حساس هفته هفتم بین سپاهان و پرسپولیس با پیروزی سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. در ادامه هفته هفتم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر ... 5 out of 5 based on 19 ratings.

آتش بازی ارتش سرخ در فولادشهر / روشن شدن موتور تیم برانکو

نويسنده : فرزان ایزدشناس 35 اظهار نظر بازدید [ 5669 ] چهارشنبه, 31 شهریور 1395
:: خبر ویژه
آتش بازی ارتش سرخ در فولادشهر / روشن شدن موتور تیم برانکو

دیدار حساس هفته هفتم بین سپاهان و پرسپولیس با پیروزی سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. در ادامه هفته هفتم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر ...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار حساس هفته هفتم بین سپاهان و پرسپولیس با پیروزی سرخپوشان تهرانی به پایان رسید.

در ادامه هفته هفتم لیگ برتر، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت 17:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر یک سرخپوشان به اتمام رسید.

برای سپاهان احسان حاج صفی در دقیقه 22 و برای پرسپولیس امید عالیشاه در دقیقه 15 و مهدی طارمی در دقایق 60 و 74 به گلزنی پرداختند.

ترکیب سپاهان اصفهان: لی اولیویرا، موسی کولی بالی، شجاع خلیل زاده، آرمین سهرابیان، علی هلیچی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، احسان حاج صفی، مهرداد محمدی(46-فرید کریمی بهزادی)، رضا میرزایی(76-محرم نویدکیا) و پدرو هنریکه(66-جلال الدین علی محمدی).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، احمد نورالهی، محسن مسلمان، علی علیپور(89-ولادیمیر پریمیوف)، وحید امیری(2+90-احسان علوان زاده)، امید عالیشاه(82-صادق محرمی) و مهدی طارمی.

نیمه اول:
دقیقه 5: ارسال آرام احسان حاج صفی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس بدون ایجاد فرصت خاصی به خارج رفت.

دقیقه 6: ارسال زمینی علی علیپور به دهانه دروازه به وحید امیری نرسید و توپ از سمت دیگر زمین به اوت رفت.

دقیقه 7: رضا میرزایی از سمت چپ، محسن ربیع خواه را از پیش رو برداشت و از زاویه بسته به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که توپش به تور بیرونی دروازه سرخپوشان برخورد کرد.

دقیقه 13: ارسال امید عالیشاه از سمت راست روی دروازه سپاهان قبل از استفاده مهدی طارمی توسط اولیویرا مهار شد.

دقیقه 15: محسن مسلمان، ضربه کاشته از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان را با یک پاس کوتاه برای فرار امید عالیشاه مهیا کرد. عالیشاه که در عرض می دوید، با یک شوت محکم با پای راست به سمت تیر اول، دروازه میزبان را گشود.

دقیقه 22: پاس آرام و عرضی پدرو هنریکه به احسان حاج صفی پایه گذار گل تساوی بود. حاج صفی از فاصله ای حدود 35 متری به سمت دروازه سرخپوشان شلیک کرد که شوت پای چپ او در کنج دروازه پرسپولیس آرام گرفت تا بازی مساوی شود.

دقیقه 26: پاس در عمق نویدکیا به رضا میرزایی رسید و او در شرایطی بسیار خوب برای گلزنی قرار داشت اما حسین ماهینی با یک تکل سریع، توپ را به سمت بیرانوند فرستاد تا سپاهان این فرصت را از دست بدهد.

دقیقه 27: پاس به عقب مهدی طارمی داخل محوطه جریمه سپاهان به وحید امیری رسید که او در یک موقعیت ایده آل برای گلزنی، با یک شوت بی دقت، توپ را از دست داد.

دقیقه 30: ارسال ضربه کاشته توسط نویدکیا از سمت راست روی سر میلاد سرلک فرود آمد. ضربه سر محکم این بازیکن توسط بیرانوند به کرنر فرستاده شد. در ادامه، هنریکه فرصت گلزنی در محوطه شش قدم داشت که روی خط دروازه، بار دیگر بیرانوند این فرصت را مهار کرد.

دقیقه 33: ارسال وحید امیری روی دروازه سپاهان توسط شجاع خلیل زاده قبل از استفاده مهدی طارمی دفع شد.

نیمه دوم:
دقیقه 52: علی علیپور قصد ارسال توپ روی دروازه را داشت که این توپ به دست یکی از مدافعان سپاهان برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 56: ضربه نرم و آرام اما تکنیکی رسول نویدکیا با فاصله ای اندک از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 57: ضربه کاشته احمد نورالهی نیز با فاصله ای بسیار کم از بالا دروازه خارج شد.

دقیقه 60: علی علیپور، توپی که از مهدی طارمی گرفته بود، پس از یک چرخش سریع و به طارمی داد که پاس زیبای علیپور باعث شد طارمی با دروازه بان سپاهان در موقعیت تک به تک قرار بگیرد. شماره 9 سرخپوشان با یک بغل پای حرفه ای گل دوم را به ثمر رساند.

دقیقه 67: ارسال امید عالیشاه به داخل محوطه جریمه با ضربه سر سریع مهدی طارمی همراه بود که اولیویرا با یک واکنش سریع، توپ را از دروازه سپاهان دور کرد.

دقیقه 70: پاس در عرض احسان حاج صفی به محوطه جریمه پرسپولیس، با شوت محکم علی محمدی همراه بود که تکل سریع محمد انصاری، این فرصت را خنثی کرد.

دقیقه 74: ارسال دیدنی و دقیق امید عالیشاه به پشت مدافعان سپاهان، درست در نقطه ای فرود آمد که مهدی طارمی با گام های بلند خود رسیده بود. طارمی بار دیگر با یک بغل پای نرم و تکنیکی، گل سوم پرسپولیس در اصفهان را رقم زد.

دقیقه 78: پاس در عمق علی علیپور به مهدی طارمی در کنج محوطه جریمه رسید. ضربه طارمی از زاویه ای بسته توسط اولیویرا مهار شد.

دقیقه 82: محرم نویدکیا همراه با توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و به زمین برخورد کرد که سپاهانی ها انتظار داشتند داور پنالتی اعلام کند که این طور نشد.

دقیقه 89: ضربه کاشته مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه سپاهان با فاصله ای بسیار کم از تیر عمودی به خارج رفت.

قضاوت این دیدار را بیژن حیدری به عهده داشت که به پدرو هنریکه، محرم نویدکیا، رسول نویدکیا و موسی کولی بالی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

این دیدار زیبا و دیدنی در حالی با برتری پرسپولیس به اتمام رسید که نتیجه می توانست عجیب تر از باشد. سرخپوشان دو، سه موقعیت گلزنی دیگر را از دست دادند. همچنین سپاهان در هر دو نیمه، عطش زیادی برای گلزنی نشان داد و اگر بی تجربگی برخی از بازیکنان این تیم نبود، توانایی کسب امتیاز از حریف خود را داشت. در نیمه نخست، تیم ها بدون هیچ احتیاطی روی دروازه یکدیگر حمله می کردند و بازی با تساوی به اتمام رسید.

در نیمه دوم، این پرسپولیس بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و توانست با بازیسازی کم نقص، به 2 گل زیبای دیگر برسد. عملکرد بسیار خوب این تیم در خط حمله و همکاری جالب توجه علی علیپور، امید عالیشاه و مهدی طارمی زمینه ساز کسب این پیروزی بزرگ برای سرخپوشان بود. با این پیروزی، پرسپولیس 15 امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول باقی ماند. سپاهان نیز با 10 امتیاز باید به کار خود در لیگ برتر ادامه دهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 06:24 بعد از ظهر

  بازی قشنگی بود ولی طارمی انگار اصلاً تو بازی نیست. کاملاً تو بازی گم هست. باید تعویض بشه

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 06:26 بعد از ظهر

  باسلام
  وای اگه تا دقیقه ۳۰پرسپولیس مثل ۱۵دقیقه اول بازی میکرد الان دو یاسه گل جلو بودیم
  همین عقب نشینی چند دقیقه ای باعث شد سپاهان جلو بیا.

 • Amir FarAmir Far :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 06:34 بعد از ظهر

  طارمی از دو سه بازی اخر فصل گذشته تا الان فوتبال کلا یادش رفته...
  فکر کنم اشتباه ربیع خواه بود که گل خوردیم امیدوارم برانکو بعد از تعطیلات و هماهنگ شدن بازیکنا رامین رو ببره راست و ماهینی بیاد چپ...واقعا متوسطه این ربیع خواه اونم در پست به این حساسی...

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:30 بعد از ظهر

  بازی یعنی این
  هم نتیجه خوب و هم بازی خوب
  پرسپولیس اگه هجومی بازی کنه هیچ تیمی حریفش نیست
  اگه با استقلال هم همینطور بازی کرده بودیم اونا رو هم می ترکوندیم

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:30 بعد از ظهر

  تبریک بچه ها،چقدر خوبیم ما
  زنده باد پرسپولیس،زنده باد برانکو،زنده باد طارمی و همه ی بچه هامون

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:31 بعد از ظهر

  طارمی در روزی که اصلاً خوب نبود دو گل زد. دمش گرم. ولی علی پور و امیری عالی بودند. دو دفاع هم ماهینی محشر بود. سه تا موقعیت طلایی و کلیدی را از سپاهان گرفت.

 • سعید صحنهسعید صحنه :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:34 بعد از ظهر

  اقا محسن فهیم. و امیر خان.دیدید طارمی چه کرد.اجازه بدیم تفکرات برانکو ادامه باشه.با این مربی به همه چیز میرسیم.یا علی

 • محسن حسن زادهمحسن حسن زاده :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:35 بعد از ظهر

  سلام به همه دوستان پرسپولیسی
  امروز یکی از آرزوهای ده ساله فوتبالی من برآورده شد. اون هم بردن سپاهان توی اصفهان بود. زنده باد برانکو که داره یکی یکی آرزوهای ما رو عملی می کنه. به امید قهرمانی در لیگ برتر و آسیا که آرزوهای بعدی هستن.

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:37 بعد از ظهر

  محشر بودن. عالی و دیدنی. همون پرسپوایس دوست داشتنی خودمون. سپاهانو تو اصفهان له کردن کار هر کسی نیست. این پرسپولیسه منه. دوسش دارم خیلی زیاد. قهرمانی بهش می آد.

 • Behzad mazaBehzad maza :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:41 بعد از ظهر

  تبریک میگه عالی بودیم عالی
  مهدی کوه انگیزه بود آخرای بازی جوری برای گلزنی تلاش میکرد و انقد خوب بود آدم شک میکرد دربی اون توپو نزده تو گل فک کنم یه کم بیشتر رو ضربات آخر تمرین کنه همیشه مثل امروز میترکونه صادق محرمیم که اومد زمین خوب بود امید که وقتی توپو میگرفت میگفتم گل میزنیم وحید امیری عالی بود تو ضد حملات و پرس کدن عالی بود توپ گیریا وحید خیلی بهمون کمک کرد حسین ماهینی که خیلی خوب بود تو دفاع و تونست احسان حاج صفی آماده رو مهار کنه
  بازم تبریک میگم بهتون این برد شیرین دست مریزاد بچه ها

 • Behzad mazaBehzad maza :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:43 بعد از ظهر

  این حرکات امید عالیشاه منو کشته به خدا یه تنه میزنه به دفاع دو سه نفرو مثل شربت ورمیداره میره
  عالیه این وروجک

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 07:59 بعد از ظهر

  حیف که لیگ تعطیل شد

 • ramin akbariramin akbari :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:02 بعد از ظهر

  یه نیمه خوب بازی کردن مهدی طارمی کافی بود...دمشون گرم مخصوصا وحید امیری و عالیشاه که کوبنده ظاهر شدن...علیپورم داره فرش میشه انگار..خخ...کاش جمعه ام اینجوری بازی میکردیم و اسیر جودربی نمیشدیم به خدا این کیسه اصلا مال مساوی نبود...دقت کردین هروقت احمد نورالهی از اول تو ترکیبه میبریم؟؟
  هنوزم دفاعهای چپ وراست ماتو سطح بقیه تیم نیست و میلنگه اگه کنارهامون راه بیوفته چه شود...

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:04 بعد از ظهر

  تبریک نه فقط به خاطر برد بلکه به خاطر بازگشت به بازیهای طوفانی
  به واقع این بازی یکی از بازیهای خوب پرسپولیس بود که حملات زیادی روی دروازه ها در پی داشت. من که از دیدن چنین بازیهایی فارغ از نتیجه لذت میبرم. ایکاش پرسپولیس در مقابل استقلال هم همینجوری با ریسک و شجاع بازی میکرد. استقلال از دستمون پرید. ولی انشاله بازی برگشت.
  آفرین پرسپولیس
  درود بر بازیکنان که امروز تا آخرین نفس جنگیدند بویژه امید عالیشاه و حسین ماهینی که فوق العاده بودند

 • مسعود طبسیمسعود طبسی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  تحویل بگیرید دوستان عزیز؛
  قبل بازی با استقلال پیش بینی یه تساوی خشک و خالی رو توو دربی داشتم ک عاید شد قبل از این بازی هم عرض کردم ک من برای این دیدار با سپاهان نتیجه ای با اختلاف دو گل را پیشگویی میکنم. اصلا برا ایراد این حرفم نیاز ب انرژی زیادی نداشتم چرا که فلسفه ی مهره چینی و بازی خوانی هر دو مربی رو به خوبی میشناختم.. اونجا عرض کردم ک دو تیم پرسپولیس و سپاهان ب صورت باز و تاکتیک پخشی دارند و این شد ک بازی هر دو تیم ب همدیگه میخوند و این ب زیبایی های اون می افزود. منتها چیزی ک ما داشتیم و آنها نداشتند ثبات تیمی بود. چیزی ک ما چندین سال فریادشو میزدیم گلومونو جر دادیم گفتیم بابا یه مربی خوب بیاریدو حمایتش کنید. دیدید ک این اقدام چ خوب نتیجه داد. البته چیزی ک ب هیچ وجه من الوجوه نبایست فراموش بشه در کنار همه ی اینها مدیریت و سرپرستی خوب آقایان طاهری و خوردبین هستش ک ب کارشون اشراف کامل دارند و اهل مصاحبه های رگباری و هیاهوهای تبلیغاتی نیستند. در این بازی ماهینی و طارمی فوق العاده خوب کار کردند. این سپاهان نبود ک ضعیف بود این ما بودیم ک قوی تر از او کار کردیم.. شما همین الان هم ب جدول نگا کنید می بینید ک اونا هنوزم بالای جدول هستند. ما از دو بازی تراکتورسازی و سپاهان ک رقیب های سرسخت ما تا پایان لیگ هستند توو خونه خودشون بهترین نتیجه ها رو کسب کردیم. اینک بیش از پیش امیدوار شدیم. چیزی ک خیلی نگرانم میکنه. تعطیلات لیگ هستش. ما در این مدت باید و باید بازیهای تدارکاتی منظم داشته باشیم تا ذخیره هامونو هم آماده نگه بداریم تا فقط ب ملی پوشامون متکی نباشیم. انجام بازی های تدارکاتی بیشتر و بیشتر ضامن موفقیت آینده ی پرسپولیس خواهد بود. موفق باشید.

 • امیر امیریامیر امیری :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:10 بعد از ظهر

  این پرسپولیس واقعی بود . بدون ترس از باخت بازی خودش رو کرد و به راحتی پیروز شد . کاری که باید در بازی با تراکتور و استقلال هم میکرد . پرسپولیس هیچ وقت نباید ترسو بازی کنه . پرسپولیس اگه همینطوری بازی کنه راحت قهرمانه . کاش این تعطیلات نبود و ریتم پرسپولیس حفظ میشد ....

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:15 بعد از ظهر

  افرین به پروفسور افرین به شیاطین سرخ. بنظرم اگه با این قدرت جلوی کیسه بازی میکردن کچل با بی ابرویی اخراج میشد در هر حال هرچه زودتر از دست کی روش رها بشیم صلوات. با این تعطیلیای مسخره نه لیگ قوی داریم نه تیم ملی. عشق است پرسپولیس

 • سهیل شکیباسهیل شکیبا :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:26 بعد از ظهر

  برانکو اصن!!! خوب نیست!!!!
  برانکو نه دانش داره نه فکر!
  ما همه دانشمندیم(!)برانکو لجبازه لجبازززززززززز
  فقط رضاییان!!!
  این چه سیستمی بود؟؟؟په چرا عالیشاه رفته بود راست؟؟؟ربیع خواه چی بود؟؟؟؟
  اگه رضاییان بود 93 تا گل میزدیم!!!!!!
  همه ی اینا کامنتهایی بود که اگر حتی 1هیچم میبردیم(!) اینجا زده میشد!!!
  حالا باید بشینیم ببینیم ایراد جدید چی رو میکنن بچه ها!!!
  با حرفای رنج آور و احساسیتون دل خیلیا رو شکستید و بزرگای سایتم کلافه کردید ببینم دیگه چکار میکنیدا!!دست بجنبونید
  من شروع میکنم:
  به نظره من که 3 گل تو خونه ی سپاهان کم بود باید حداقل 8 الی 11 تا میزدیم!!

 • کوثر آنتی کیسهکوثر آنتی کیسه :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:37 بعد از ظهر

  تبریییییییییک ب همه بخصوص داداش هومن ؛محسن فهیم ؛چوبند و...
  واقعا عآلیییییییییییی بودیم
  کچل جون یادبگیر
  این است ایوانکوویچ ودیگرهیچ
  بهتون گفتم مهدی خوب میشه فقط بایدکمی صبرکنیم تازه هنو اولشه
  علیپور عااااااااااااالی
  عالیشاه عاااااااااااااالی
  وحید واحمد وحسین عااااااااالی
  محسن عاااااااااااااااااالی

 • مسعود طبسیمسعود طبسی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:38 بعد از ظهر

  دوست عزیزی ک منفی دادی؛ فدا سرت ک منفی دادی..
  احساس میکنم ک اینطور برداشت کردید ک من خواستم خودی نشون بدمو مغرورانه حرف زدم. نه هرگز من چنین قصدی نداشتم؛ فقط خواستم بگم ک یه عده می گن کاشکی با استقلال هم اینجوری بازی میکردیم ولی من میگم نمی شد اینجوری با اون تیم اینجوری بازی کرد! چون سبک و سیاق همه تیمها ب همدیگه نمیخوره.. ضمن اینکه اونا زخم خورده بودند و ما هم با توجه ب صحبتای قبل دربی ک گفتیم نبایست مغرور باشیم نمیشد توو این چنین بازی مهمی سراسر حمله کنیم. دوستان عزیز من منظور بدی نداشتم. حلال کنید. از غرور و تکبر بدم میاد. یا علی. -

 • کوثر آنتی کیسهکوثر آنتی کیسه :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:43 بعد از ظهر

  داریم طلسمارو یکی یکی میشکونیم با پروفسور توتبریزبعد14سال اصفهان13سال و....
  انقد خششششششحالم ک نگووو
  دیشب هرچی غصه خوردم امروز 10برابرش شادشدم
  بخدا میدونستم3-1میبریم
  پارسال مث امسال هم امید و مهدی وبرای سپی حاج صفی گل زدن
  علیپورم مث پارسال سرعتی و عالی نشون داد دقیق توهمون سمت راست ک 4تا تکل رو رد کرد وقعا عجیبه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 08:54 بعد از ظهر

  ایول خیلی حال داد!تبریک به سرخ دلای گل ودوست داشتنی

 • کوثر آنتی کیسهکوثر آنتی کیسه :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 09:02 بعد از ظهر

  امشب حال استفراغیا دیدنیست منتظربودن دومین شادیشونم ازراه برسه.عخییییییییییییی طفلکیا..
  رقیب اصلی ما فقط وفقط ترتر هست دیگ میریم تا24مهر بعدشم نفت رو آتیش میزنیم پیش بسوی قهرمانی
  نفس پولیس سرور 10تقلااااااااااله

 • هادی زمردیهادی زمردی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 10:28 بعد از ظهر

  جووووووووووووون ، این پرسپولیس منه

 • Saeed Sorkhdel72Saeed Sorkhdel72 :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:05 بعد از ظهر

  ضمن تبريک بخاطر اين برد شيرين و شکست طلسم ١٣ساله عدم شکست سپاهان تو اصفهان بايد بگم تو اين بازي واقعا تمام نفرات تيم عالي کار کردن و برانکوي عزيز بهترين ترکيبو انتخاب کرده بود
  اميري تو پست وينگر واقعا عالي کار ميکنه و براحتي هر دفاعي رو بهم ميريزه
  احمد جرارد هم با بازي عاليش نشون داد ک حقش بيشتر از ايناس
  همچنين چيزي ک خيلي خوشحالم کرد حضور محرمي و علوان زاده جوونهاي مستعد تيم بود ک بنظرم اگ برانکو يخرده زودتر دست ب تعويض بزنه خيلي بهتره چون يه بازيکن واسه نشون دادن خودش حداقل به يه رب زمان نياز داره
  اميدوارم تو تعطيلات حسابي رو خط حمله کار بشه تا شاهد بازياي زيباتر و پرگلتر از عشقمون باشيم
  رامين رضاييان هم ميتونست تو اين بازي باشه ولي هرچي ک کادرفني بگه همونه،انشالا رامينم خودشو به ترکيب تحميل ميکنه و قدرت تيم بيشتر ميشه فقط اميدوارم مث اين مدت بدون حاشيه فقط تمرين کنه
  بنظرم ميشد تو دفاع چپ از ارام طبع استفاده کرد تو اين بازي ،،،چون يه بازيکن تخصصي و سرعتيه و ميتونه چپ تيمو کامل راه بندازه
  به ياري حق بعد تعطيلات از رو همه تيما رد ميشيم و همه رو از دم تيغ ميگذرونيم چون هم تيم هماهنگتر و قويتر شده هم اينکه بازياي سختمون تموم شده و ما بدون باخت و تنها با خوردن ٢گل همه رو با موفقيت به اتمام رسونديم درحاليکه بيشترشونم خارج خونه بودن
  دوستان لطفا اگ انتقاد ميکنيد سعي کنيد سازنده باشه نه اينکه زياده روي کنيد،ميدونم هرکدومتون واسه خودتون يه پا کارشناسيد و فوتبالو ميفهميد و هرکدومتون به ترکيب و بازيکن خاصي علاقه داريد ولي مربي تيم پروفسوره و کارشو بلده
  برانکو ميخاد نيم فصل دوم يسري تغييرات تو سيستم و ترکيب بده و نفرات اصليه تيمو واسه اسيا نگهداره
  پس نفراتي مث نوراللهي،رضاييان،اقايي،رحمتي،علوان زاده،محرمي،کرملا چعب و... رو داره کم کم به سطح تيمه اصلي ميرسونه تا رسما دوتا تيم داشته باشيم پس بيايد باتمام وجود از تمام اعضاي تيم نهايت حمايت رو انجام بديم تا با روحيه بيشتر واسمون برد بيارن
  ما همه هواداريم پس بيايد هواي تيمو داشته باشيم
  به اميد سربلنديه ارتش سرخ و هواداراش
  ياحق

 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:12 بعد از ظهر

  ممنونم ازت ((کوثر آنتی کیسه))عزیز - - -
  خیلی خیلی لطف داری.سپاسگذارم
  من هنوز عصبانیتم فروکش نکرده حتی با برد مهمترین و سخت ترین بازی 2 دهه اخیر پرسپولیس اونم با 3 گل و تو اصفهان!!
  ولی حیف نمیخوام تا آخر فصل که جامو سید برد بالا سرش حرفی بزنم وگرنه خیلی دله پری دارم از اهالی (کوفه)!
  حرکته اهالی کوفه در قبال امام حسینم اینجوری ناجوانمردانه نبود که واسه مساوی تو دربی اونجوری به پروفسوره فوتبال بتازن!!!
  هر چند شما و دوستان عزیز فوتبال فهم دیگه تشریف دارید و خیال بنده راحته که (حق) پایمال نمیشه... - - -

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:23 بعد از ظهر

  هنوز دفاع چپمون اون دفاع چپ دلخواه نشده....ربیع خواه کی میخواد دست از جا موندن و خالی گذاشتن فضاهای پشت سرش برداره خدا میدونه.

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:32 بعد از ظهر

  عجب نیم فصلی...بازی با تراکتور...سپاهان...اس.خوزستان و ذوب آهن که از مدعیان قهرمانی هستن رو تو نیم فصل اول تو زمین اونا بازی کردیمو میکنیم.اما نیم فصل دوم همشو میزبانیم که عالیه.

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:32 بعد از ظهر

  که البته خداروشکر دوتاشو به خوبی رد کردیم.

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  چهارشنبه, 31 شهریور 1395 - 11:46 بعد از ظهر

  با درود
  آقای طبسی احسنت...........وصد آفرین
  صدرصد با شما موافقم............
  دوستان...هربازی استراتژی خاص خودشو داره اگه سال قبل بازی بانفت هم بدنبال تساوی میرفتیم قهرمانیمون حتمی بود.......تجربه اون بازی وبازی زشت ودفاعی تیم منصوریان به برانکو فهموند که نباید مقابل تیم استقلال که انگگیزه زیادی هم داشت صرفا هجومی بازی بکنه شک نکنید که اگه صرفا هجومی بازی میکرد احتمال باختمون بود.
  ولی امروز که سپاهان فوتبال بازی کرد همه دیدیم که چقدر زیبا بازی کردیم و3امتیازو گرفتیم.
  شک نکنید که تفکر برانکو همینه ولی وقتی نمیتونه ونمیذارن تیمو بدلخواه خودش آماده بکنه ومیبینه که تیمش هماهنگ نیست باید با ترکیبی به میدون بره که 3 امتیازو بگیره.
  لطفا دیگه از برانکو انتقاد نکنیم وحمایتش بکنیم..............

 • هومن دلانهومن دلان :
  پنجشنبه, 1 مهر 1395 - 05:48 قبل از ظهر

  سلام دوستان عزیزتر از جانم
  اول از همه یه تشکر و قدردانی ویژه از (هوادارقدیمی-رضا مهدوی-کوثر آنتی کیسه- و سهیل شکیبا) کنم که به راستی مرام و معرفت و غیرته پرسپولیسی درونشون موج میزنه.
  باید عرض کنم .به خدا من قهر و ناز نکرده بودم!قهر مال بچه هاست ولی دیگه طاقت نداشتم تو سایتی که سالهاست نظرات فنیش زبانزد خاص و عامه و برعکس پرسپولیس نیوز طرفدار ایکسپولیس نیست نظرات جهت دار داده بشه!!
  اونایی هم که اومدن تو پروفایلم و معذرتخواهی کردن دمشون گرم به خدا من از شما ناراحت نبوده و نیستم!
  من از اونهایی ناراحتم که رک بگم طرفدار ((نفت تهران)) ان و با کوچیکترین اتفاقی میخوان برانکو رو بزنن!!
  وگر نه نتایج برانکو تو این 7 بازی استثنایی بوده و تمام بازیهای سختش اونم تو خارج از خونه رو به بهترین شکل ممکن بدون باخت!رکورد دار گل نخورده!و صد در صد با آماده شدن طارمی و علیپور بهترین خط حمله هم متعلق به برانکو خواهد شد!!
  15 امتیاز از 7 بازی که همشون سخت ترین بازیهای فصلمون بودن!نه تنها جای انتقاد به کادر فنی نداره بلکه دستخوش هم داره!!خب معلومه انتقاد تخریبی به مربی قابل قبول نیست!!!و صد در صد جهت داره!
  13 سال پرسپولیس نتونسته بود سپاهانو تو اصفهان ببره!اما تیمه برانکو 3 گل اروپایی تقدیمشون کرد!!
  از سال 50 تا پارسال هیچوقت نتیجه 4 گل تو دربی تکرار نشده بود ولی برانکو این رکوردم شکست!!که میتونه تا 50 سال دیگه کوبونده بشه تو سر هوادارای استقلال!!
  میتونم دهها مثال دیگه ام بزنم که پروفسور به حق لقبش پروفسوره!!و اونایی که بعد دربی خیلی تابلو و جهت دار انتقادای فنی(!) به برانکو میکردن کاملا شناخته شده ان توسط من!!که از سال 88 عضو این سایت شدم و اصن نام کاربریمم این نبود!!
  یکی اومد بهم گفت تو برانکو رو از پرسپولیس بیشتر دوست داری!!!آخه مگه من عاشق چشم و ابروی برانکوام؟؟اصن از نزدیکم ندیدمش!!ولی کارنامه پر بارش و نوع نگرشش به فوتبال نوین دنیا منو منقلب کرده و مطمانن 90 درصد طرفدارها هم مث من به برانکو ایمان دارن!این سیستم نوین و شجاعانه بازی تو آسیا هم اجرا نمیشه!!40 سال بود که با 4 2 3 1 مسخره بازی میکردیم!!ترکیبی که 99 درصد تیمای ایران از اون استفاده میکنن!!اونم به بدترین و ترسوترین نحوش!!
  گفت چرا این حمایتها رو از مربی نفت تهران نکردی؟؟گفتم تیمی که تیم باشه تو 5 دیقه اول فصل خودشو نشون میده!و من هیچچچچچ چی از اون آقا تو پرسپولیس ندیدم!!وگرنه صد در صد حمایتش میکردم!
  (هوادار قدیمی) عزیز خیلی حرف قشنگی زد که نباید سنگرو خالی کنیم واسه دشمنانه پرسپولیس و برانکو!!
  و به کوریه چشم طرفدارای نفت تهران و مربیش!کیروش و باند مافیاش/فردوسی پوره خاین/تاج بی شرف و و و تمام دشمنان پرسپولیس کبیر تا هر وقت برانکو عشقش کشید تو پرسپولیس بمونه مث شیر پشت خودش و تیمش هستیم!!و با سامانه 3090 خودمون پول تیممون رو میدیم و به پول کثیف وزارت احتیاج نداریم!!

 • هومن دلانهومن دلان :
  پنجشنبه, 1 مهر 1395 - 06:35 قبل از ظهر

  اینم بگم انتقاد وقتی مورد قبوله که از روی دلسوزه و عدم نتیجه گیری مناسب انجام بشه!نه وقتی از میانگین قهرمانی هم بالاتریم!
  چند نکته حالا که به لطف آقای موزامبیکی یه ماه تعطیل شده بگم:
  هر کس درک فوتبالی داشته باشه حتی اگه دشمن خونیه پرسپولیسم باشه میفهمه که این پرسپولیس بهترین تیم بعد از سال 78 هستش!
  من خودم تو دنیای مجازی میدیدم که استقلالیا میگفتن بیاید کیروشو بکنیم بیرون برانکو بره جاش وگرنه پرسپولیسیا با برانکو قهرمان آسیا میشن!!
  و صدددددددد در صدددددد شک ندارم برانکو میتونه برا اولین بار جام باشگاههای آسیا رو فتح کنه و ((ستاره ی واقعی)) رو به پیراهن تیممون اضافه کنه!
  اگر خیلیا نوک دماغشونو میبینن و مثلا ناراحتن که چرا به استقلال 8 گل نزدیم فکر نکنن خیلی متعصبن!!
  یه آدم متعصب آینده نگره و من و خیلیای دیگه به قهرمانی آسیا فکر میکنیم نه فقط لیگ ایران!!
  در مورد بازی دادن ربیع خواه که انتقاد اصلیه باید بگم صد در صد منم عقل و فهم دارم و میدونم به هیچ هنوان نمیتونه پست سنگین دفاع چپ رو (کلاسیک) بازی کنه!یعنی بره و بیاد نفوذ کنه سانتر بکشه تو حمله شرکت کنه و...
  امممممااااااااا برانکو واسه این (7 بازی بسیار سخت) برنامه داشت!ترسو نشده بود!کادر فنی برانکو مخصوصا سرتن چوک یه تعورسین بزرگ دنیای فوتباله و کاملا مشخص بود که تو این زمان بسیار بسیار حساس لیگ باید تیمهایی که میخوان قهرمان شن بار خودشونو ببندن!!برا همین به مدافعان کناریمون اجازه نفوذ نمیدادن!!
  و اصل اول رو گل نخوردن تو این 7 بازی قرار دادن و استفاده از یه هافبک تخریبی تو دفاع چپ!!((ولی فعلا))
  وگر نه آرام طبع مطمانا به زودی فیکس پرسپولیس خواهد شد و رضاییانم با سه کارته شدن یا محرومیتهای بازیکنا صد در صد بازی خواهد کرد!
  پارسال توی 7 بازی اول فقط 7 امتیاز داشتیم!!!و تفاوت رو احساس کنید دیگه خودتون!!چطوری قهرمان نشدیم؟؟به یاد بیارید!
  اصن برای چی باید به بهترین خط دفاع لیگ تغییری داده بشه؟؟؟مگه مربی ما منصوریانه که هر هفته یه نفرو بزاره تو بازی؟؟
  شما دیدید صادق محرمی و علوان زاده تو 5 دیقه حضورشون چقدر عالی بودن؟؟؟اصن چرا بازیشون داد؟؟چون دیگه خرش از پل گذشت!!سراشیبی لیگ رو به موفقیته هر چه تمام تر رد کردیم!!و افتادیم تو سرازیری لیگ
  ما تمام اینا رو مدیونه شخص برانکو و کادر بی نظیرش هستیم!!وگرنه بازیکنا که همون بازیکنان!!ولی نوع نگرششون فرق کرده!!دیدین بازیکنامون میرن تیم ملی و برمیگردن گیج میشن؟؟چون سیستم برانکو و کیروش از زمین تا آسمون فرق داره!!
  دیدید وقتی از تیم ملی برمیگردن چقدر نا آماده ان؟؟چون اصولی باشون کار نمیشه!!
  اینجاها تواناییهای برانکو نمایان میشه!!!دیروز امامی فر دقیقا حرف همه بزرگا و پیشکسوتهای فوتبال فهم رو زد که منم گفته بودم چند بار که ((پرسپولیس هررررررر طوری شده امسال جام میخواد))!
  برانکو به هیچ عنوان از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه!!چون یه *سیاست مدار* حرفه ایه!!عمرا نمیزاره سرنوشت شوم پارسال که با تفاضل قهرمان نشدیم تکرار بشه!!
  هزار بار گفتم بازم میگم طارمی و علیپور و آرام طبع آماده بشن بدون استثنا همه تیمها رو میبریم!!
  من به قهرمانی آسیا با برانکو فکر میکنم نه فقط و فقط بردن دربی!
  به برانکو اعتماد کنید دیدید که 3 گل به سپاهان تو اصفهان زد که هر سه گل در کلاسه جهانی بودن!نه الکی و دیمی!
  و انتقاممون رو گرفتیم!!واقعا دلم خنک شد

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  پنجشنبه, 1 مهر 1395 - 09:52 قبل از ظهر

  تبریک به همه سرخ دلان
  این همون فوتبالی بود که انتظار داشتیم از پرسپولیس زلزله ببینیم خیلی خیلی خوشحالم از اینکه یه پرسپولیسی هستم و احساس غرور میکنم فقط باید به برانکو اعتماد و ازش حمایت کرد ایشالله قهرمانیم.
  زنده باد پرسپولیس و هواداران سرخ دل ارتش چهل میلیونی سرخ

 • علیرضا حیدریعلیرضا حیدری :
  پنجشنبه, 1 مهر 1395 - 11:47 قبل از ظهر

  تبریک به همه برد ارزشمندی بود
  این برد جواب خوبی بود به منتقدین برانکو البته نقد خوبه وقتی بجا و سازنده باشه ولی بعضی از دوستان با یه مساوی عملکرد برانکو رو زیر سوال میبرند و زحماتش رو نادیده میگیرند به نظر میرسه بعضی از این افراد پرسپولیسی نباشند چون یادمه فصل قبل زمانی که تیم خیلی خوب بازی می کرد هم این افراد از برانکو انتقاد میکردن من مخالف نقد نیستم ولی مطمعنم بعضی از کسانی که تو این سایت سعی دارند عملکرد برانکو رو زیر سوال ببرند پرسپولیسی نیستند و چشم ندارند موفقیت پرسپولیس رو ببینند دلیلشم اینه که سال های گذشته که پرسپولیس جزو مدعی ها نبود همین افراد خبری ازشون نبود و در حال حاضر هدفشون رفتن برانکو و خارج شدن تیم از جمع مدعی هاست . ولی مطمعنم با وجود هواداران فهیم و متعصب پرسپولیس به هدفشون نمیرسن

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب