دربی
محل تبلیغ شما      پیش بینی
عالیشاه: در مورد تیم ملی حرف نمی زنم اما از بازی در پرسپولیس افتخار می کنم/ما موفقیم چون از ۳ بازی سخت ۵ امتیاز گرفتیم

عالیشاه: در مورد تیم ملی حرف نمی زنم اما از بازی در پرسپولیس افتخار می کنم/ما موفقیم چون از ۳ بازی سخت ۵ امتیاز گرفتیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطعاً اگر با ملی پوشانمان بازی کنیم شرایط بهتر خواهد بود، اما فکر نمی کنم در مرحله اول جام حذفی بدون ملی وشان به مشکل خاصی بخو... 5 out of 5 based on 19 ratings.

عالیشاه: در مورد تیم ملی حرف نمی زنم اما از بازی در پرسپولیس افتخار می کنم/ما موفقیم چون از ۳ بازی سخت ۵ امتیاز گرفتیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 4612 ] جمعه, 2 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عالیشاه: در مورد تیم ملی حرف نمی زنم اما از بازی در پرسپولیس افتخار می کنم/ما موفقیم چون از ۳ بازی سخت ۵ امتیاز گرفتیم

عالیشاه: در مورد تیم ملی حرف نمی زنم اما از بازی در پرسپولیس افتخار می کنم/ما موفقیم چون از ۳ بازی سخت ۵ امتیاز گرفتیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطعاً اگر با ملی پوشانمان بازی کنیم شرایط بهتر خواهد بود، اما فکر نمی کنم در مرحله اول جام حذفی بدون ملی وشان به مشکل خاصی بخو...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطعاً اگر با ملی پوشانمان بازی کنیم شرایط بهتر خواهد بود، اما فکر نمی کنم در مرحله اول جام حذفی بدون ملی وشان به مشکل خاصی بخوریم.

امید عالیشاه در گفت وگویی در خصوص پیروزی تیم پرسپولیس مقابل سپاهان، عدم دعوتش به تیم ملی و بازی پرسپولیس در جام حدفی صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

بعد از تساوی مقابل استقلال، یک برد شیرین مقابل سپاهان در اصفهان کسب کردید.
خدا را شکر. کل تیم این هفته خوب بود و همه بازیکنان مواردی که کادر فنی از آنها می خواست را در زمین پیاده کردند، البته تمرینات سبکی هم انجام داده بودیم و به همین دلیل بدن هایمان سرحال بود. به همین دلیل توانستیم بازی خوبی مقابل سپاهان انجام دهیم و برد شیرینی هم به دست آوردیم.

یک گل زیبا هم زدی. درباره این گل هم صحبت کن.
گل من حاصل کار تیمی بود؛ چراکه ما در تمرینات بارها این کار را مرور کرده بودیم، اما راستش را بگویم اینکه فکر نمی کردم در آن لحظه محسن مسلمان به من پاس بدهد، اما وقتی توپ به من رسید، ضربه خوبی به آن زدم که خوشبختانه گل هم شد.

حتماً می دانی که بعد از 13 سال سپاهان را در اصفهان بردید.
ما کاری به 13 سال نداشتیم و تنها چیزی که مدنظر ما بود بردن و گرفتن 3 امتیاز بود. ما از سال گذشته می دانستیم که به دلیل بازی های خوبی که انجام می دهیم، انتظارات هواداران بالا رفته است و به همین دلیل به خودمان ایمان داشتیم که می توانیم برنده بازی شویم. مطمئن باشید در هر بازی برای کسب حداکثر امتیاز و انجام بازی خوب تلاش خواهیم کرد تا آخر فصل مقابل هواداران مان روسفید باشیم.

قرعه کشی سختی برای پرسپولیس در لیگ انجام شد و طبق قرعه باید با سه تیم قدرتمند پشت سر هم بازی می کردید، این قرعه کشی از نظر تو به سود پرسپولیس بود یا به ضرر آن؟
من فکر می کنم تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید به قرعه کشی و نام حریفانش فکر کند؛ چراکه در هر بازی ما برای برد به میدان می رویم و نباید به این فکر کنیم که حریف ما چه تیمی است، البته اگر ابتدای لیگ با این سه تیم بازی می کردیم کار سخت بود؛ چراکه هنوز تیم و بازیکنان جا نیافتاده بودند، اما الان شرایط ما بهتر است و دیدید که در یک بازی سخت در اصفهان 3 امتیاز خوب گرفتیم.

استراتژی برانکو برای این سه بازی سخت کسب حداقل 5 امتیاز بود که به آن هم رسیدید.
خب، این مسئله برای  ما خیلی مهم بود. ما از سه بازی سخت که دو بازی آن در شهرستان بود، 5 امتیاز گرفتیم و حتی سپاهان قدرتمند را هم شکست دادیم. ما می دانستیم که نباید امتیاز از دست بدهیم و از هر بازی باید با امتیاز بیرون بیاییم، چون هدف ما قهرمانی است. ما 5 امتیاز از 3 بازی بسیار سخت گرفتیم و این به نوعی موفقیت به حساب می آید.

با این همه باز لیگ تعطیل شد و این مسئله می تواند به روند روبه رشد پرسپولیس ضربه بزند.
من نمی توانم در این باره حرف بزنم؛ چراکه این موضوع به من ارتباط پیدا نمی کند، اما امیدوارم هرچه که هست خیر باشد، البته اگر تعامل خوبی بین باشگاه ها و تیم ملی به وجود بیاید، شرایط بهتر هم خواهد شد.

با توجه به عملکردی که داشتی، خیلی ها منتظر بودند در لیست تیم ملی نام تو هم وجود داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد. در این باره چه صحبتی داری؟
خیلی دوست ندارم وارد این مسائل شود، اما من همه تلاشم را در بازی های پرسپولیس و برای خوشحالی هواداران انجام می دهم و اگر قسمت بود که به عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم و اگر هم کی روش مرا دعوت نکرد مثل یک هوادار برای این تیم دعا می کنم. دعوت من به تیم ملی چیزی نیست که من در باره آن بتوانم حرف بزنم؛ چراکه این موضوع در اختیار کادر فنی تیم ملی است، اما افتخار می کنم که برای پرسپولیس بازی می کنم و همه تمرکزم را برای نتیجه گیری این تیم گذاشته ام.

چند روز پیش عکس جالبی از تو منتشر شد که مثل یک هوادار صورتت را قرمز کرده بودی و پرچم پرسپولیس روی شانه هایت بود.
باید بگویم که من هم مثل بقیه بازیکنان اول هوادار پرسپولیس هستم و بعد بازیکن آن. آن عکس هم برای یک برنامه تصویری بود که خودم خیلی نمی خواستم آن عکس منتشر شود، اما یکی از دوستان از من اجازه گرفت که این عکس را منتشر کند. من افتخار می کنم که پرسپولیسی هستم و پیش از اینکه بازیکن این تیم باشم، هوادار آن بوده ام.

در صورت موافقت مسئولان، پرسپولیس این هفته در جام حذفی به مصاف قشقایی شیراز می رود. از این تیم شناختی داشته ای؟
من نمی دانم که قرار است بازی کنیم یا نه و باید ابتدا ببینم تصمیم باشگاه چیست، اما به شخصه خودم این تیم را نمی شناسم، هرچند که بازیکنان باانگیزه و جوانی در این تیم وجود دارند که فوتبال خوبی بازی می کنند.

می دانی که مهدی شیری بازیکن اسبق پرسپولیس هم در این تیم بازی می کند؟
نه، واقعاً نمی دانستم و از شما شنیدم. قطعاً بازیکنان خوب و باانگیزه ای در این تیم حضور دارند و خوشحال می شوم که روبروی مهدی شیری بازی کنم.

موضوع بر سر این است که پرسپولیس بدون ملی پوشان در جام حذفی شرکت کند یا با ملی پوشان؟
فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد که بدون ملی پوشان هم بازی کنیم؛ چراکه ضمن احترام به تیم قشقایی، فکر می کنم این تیم در لیگ دو حضور دارد و از طرفی ما هم بازکنان جوان و با انگیزه ای داریم که می توانند برای پرسپولیس بازی کرده و افتخارآفرینی کنند. چیزی که مهم است این است که بعید است در این مرحله بدون ملی پوشان به مشکل بخوریم، هرچند که اگر ملی پوشان مان بودند بهتر بود، اما بدون آنها هم در این مرحله به مشکل نمی خوریم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هادی واعظهادی واعظ :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 02:12 بعد از ظهر

  امید شیرشاه

 • محمد پورمظاهریمحمد پورمظاهری :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 02:40 بعد از ظهر

  امید مصداق بارز پیشرفت پله پله بدون توجه به جواشیه
  اصلا بازیکن بزرگی نبود پیام صادقیان خیلی بهتر بود ولی با تعصبی ک داشت الان بهترین بال چپ لیگه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 02:44 بعد از ظهر

  امیدشاه

 • M6644 44M6644 44 :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 06:07 بعد از ظهر

  امید با تعصب عشقی به مولا

نظرسنجی

پرسپولیس از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود می کند؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الهلال عربستان
الهلال عربستان
ورزشگاه : سلطان قابوس مسقط
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
دوشنبه, 4 اردیبهشت 1396 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : شاهین حاج بابایی
چهارشنبه, 30 فروردین 1396 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی16
2وحید امیری6
3کمال کامیابی نیا4
4رامین رضائیان4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب