پیش بینی بت 940
خوردبین: کسانی که به من بد کردند با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند/ حوصله کلاس های مربیگری را نداشتم و مربی نشدم

خوردبین: کسانی که به من بد کردند با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند/ حوصله کلاس های مربیگری را نداشتم و مربی نشدم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که با من در پرسپولیس بد کردند را نفرین کردم و همه آنها با بی آبرویی از این تیم رفتند. دوم مهر سالروز تولد محمود خوردبین ... 5 out of 5 based on 9 ratings.

خوردبین: کسانی که به من بد کردند با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند/ حوصله کلاس های مربیگری را نداشتم و مربی نشدم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 4096 ] جمعه, 2 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • خوردبین: کسانی که به من بد کردند با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند/ حوصله کلاس های مربیگری را نداشتم و مربی نشدم

خوردبین: کسانی که به من بد کردند با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند/ حوصله کلاس های مربیگری را نداشتم و مربی نشدم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که با من در پرسپولیس بد کردند را نفرین کردم و همه آنها با بی آبرویی از این تیم رفتند. دوم مهر سالروز تولد محمود خوردبین ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که با من در پرسپولیس بد کردند را نفرین کردم و همه آنها با بی آبرویی از این تیم رفتند.
دوم مهر سالروز تولد محمود خوردبین قدیمی ترین پرسپولیسی فوتبال کشورمان است که بعد از دوران پایان بازیگری اش سال هاست به عنوان سرپرست در کنار سرخپوشان حضور دارد. به بهانه سالروز تولد این پیشکسوت زحمت کش به سراغ خوردبینی رفتیم که این روزها و بعد از برد پرسپولیس مقابل سپاهان روزهای خوبی را سپری می کند.

ضمن تبریک تولد شما بگویید که چند ساله شده اید و چه حسی دارید؟
امروز 68 ساله شده ام و به هر حال خوشحالم که امروز روز تولدم است. البته به خاطر اینکه سن و سالی از من گذشته اما سعی می کنم با همه بچه های تیم که همه جوان هستند خودم را وفق دهم هرچند که برخی مواقع کم می آورم چون سن من بالاست اما خوشحالم که با همه بازیکنان رابطه خوبی دارم.

از چه سالی دقیقا وارد پرسپولیس شدید؟
دقیقا سال 1347 بود که به پرسپولیس آمدم و از آن زمان به این طرف فقط در پرسپولیس بودم و به هیچ تیم دیگری در هیچ سمتی نرفتم.

بهترین خاطره شما از این سال هایی که در پرسپولیس بودید چیست؟
قطعا همه سال های حضور من در پرسپولیس برایم خاطره است چراکه سراسر ورزش خاطره است حتی برد و باخت ها هم خاطره است اما باید بگویم بهترین خاطراتم برای زمانی است که خودم گل می زدم و پرسپولیس برنده می شد. البته خاطره دیگری هم دارم و آن این است که بعد از گل حامد کاویانپور به الهلال عربستان ناخودآگاه بغضم ترکید و گریه خوشحالی کردم.

بدترین خاطره شما از سال هایی که در پرسپولیس بودید کدام است؟
به هر حال همیشه باخت ها ناراحت کننده بوده اما یک بازی یادم می آید که ما عقب بودیم و در یک صحنه من با دروازه بان حریف تک به تک شدم و حتی ضربه خلاف جهت دروازه بان هم زدم اما از بدشانسی من توپ به نوک پای دروازه بان خورد و گل نشد. این صحنه آنقدر حال من را بد کرد که هیچ چیزی از آن بازی یادم نمی آید و فقط می دانم که 20 دقیقه آخر بازی تعویض شده بودم.

یک حسرت بزرگ برای شما همیشه وجود داشته و آن اینکه با وجود سابقه ای نزدیک به 50 سال در پرسپولیس اما در دربی معروف به شش تایی ها شما حضور نداشتید.
بله این یک حسرت بزرگ و همیشگی برای من است. من سرباز بودم و در شهر شیراز خدمت می کردم که فرمانده ما آن زمان برادر بهرام افشارزاده بود که الان سردار و از زحمت کشان جمهوری اسلامی است. او آن زمان به حسین کلانی مرخصی داد تا به تهران بیاید و در دربی بازی کند اما به من مرخصی نداد و من همیشه حسرت آن بازی را می خورم. البته هنوز هم با هم در ارتباط هستیم حتی حدود سه هفته پیش بود که او را دیدم و گفتم که به همه اعلام کردم که شما نگذاشتید در آن بازی باشم!

شما در همه این سال ها یار جدانشدنی علی پروین بودید. از رابطه تان با او هم صحبت کنید.
نه تنها برای من بلکه برای همه کسانی که با پروین کار کرده اند و کنار او بودند یک افتخار بزرگ است چون او یک آدم بزرگ است و قلب مهربانی دارد که همه دوست دارند در کنارش باشند. من هم افتخار شاگردی علی پروین را داشتم و باید بگویم که پرسپولیس برای ما دو نفر است چون زحمت این تیم را ما کشیدیم که به اینجا رسیده است. قبل از بازی با استقلال پروین به محل تمرین ما آمد و وقتی رختکن ورزشگاه شهید کاظمی را دید رو به من گفت محمود یادت می آید که ما کنار خیابان لباس عوض می کردیم؟ رختکن پرسپولیس صندوق عقب ماشین پروین بود چراکه فقط آن زمان او ماشین داشت.

شما سال های زیادی در پرسپولیس بودید اما هیچ گاه وارد کار فنی نشدید. این موضوع دلیل خاصی دارد؟
خب کار فنی کردن خیلی سخت است و یک قدرت جسمانی بالا می خواهد . از طرفی هم باید به کلاس های مربیگری می رفتم که حوصله این دوره ها را نداشتم. من هیچ گاه دنبال کارهای مربیگری نبودم و مثل برخی ها کیسه ای برای این کار ندوختم.

تا چه زمانی کنار پرسپولیس خواهید بود؟
تا زمانی که بخواهند می مانم چراکه من به پرسپولیس تعصب دارم و هیچ گاه از این تیم جدا نشدم. همیشه هم افتخار کردم که قدیمی ترین پرسپولیسی تاریخ هستم و خوشحالم که این افتخار نصیب من شده است.

در این مدت قطعا رفتارهای بدی هم با شما صورت گرفته است. این موضوع چقدر روی شما اثر بد گذاشت؟

آدم هایی که به من بدی کردند جواب شان را گرفتند و با بی آبرویی از پرسپولیس رفتند. یک زمان حبیب کاشانی و امیر عابدینی می خواستند به پرسپولیس بیایند که همه آنها با من تماس می گرفتند که من کنار تیم باشم و به من محبت کردند اما برخی آدم ها را نفرین کردم چراکه پرسپولیس برای من یک عشق بود و هیچ گاه از این تیم پول خاصی به دست نیاوردم. من این افراد را نفرین کردم و با بی آبرویی از این تیم رفتند. خودشان می دانند که منظور من کیست. همان افرادی که جیب هایشان را پر و پرسپولیس را بدبخت کردند.

در روز تولدتان چه آرزویی دارید؟
تنها آرزوی من فقط سلامتی است. سه سال است که خدا به من نوه ای داده که این بهترین هدیه زندگی من بوده است. نوه خوشگلم به علاوه دخترهای خوب و خانواده با محبتی که دارم بهترین چیزهایی است که من در این دنیا دارم و آرزوی سلامتی آنها همیشه روی زبانم است.

برانکو شما را خوش تیپ ترین سرپرست دنیا می داند! رمز خوش تیپی تان چیست؟!
برانکو با من شوخی می کند. البته او خودش هم خیلی خوش تیپ است اما فکر می کنم موی سفیدم رمز خوش تیپی من است!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مصطفی الیگودرزمصطفی الیگودرز :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 05:30 بعد از ظهر

  درود به شرفت حاج محمود باتعصب تولدتم مبارک انشالله سایه ات هزار سال بالای سر پرسپولیس باشه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب