ویکتوری بت
خوردبین: بحث کم کاری دو بازیکن سپاهان شیطنت است/ رادوشوویچ را بخشیدم

خوردبین: بحث کم کاری دو بازیکن سپاهان شیطنت است/ رادوشوویچ را بخشیدم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این حرف ها چرت است. مگر می شود یک بازیکن به میدان برود و تلاش نکند؟ پس از پیروزی پرگل پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان خیلی ها این... 5 out of 5 based on 14 ratings.

خوردبین: بحث کم کاری دو بازیکن سپاهان شیطنت است/ رادوشوویچ را بخشیدم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 8998 ] جمعه, 2 مهر 1395
:: خبر
خوردبین: بحث کم کاری دو بازیکن سپاهان شیطنت است/ رادوشوویچ را بخشیدم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این حرف ها چرت است. مگر می شود یک بازیکن به میدان برود و تلاش نکند؟ پس از پیروزی پرگل پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان خیلی ها این...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این حرف ها چرت است. مگر می شود یک بازیکن به میدان برود و تلاش نکند؟

پس از پیروزی پرگل پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان خیلی ها این تیم را جدی ترین مدعی قهرمانی لیگ برتر می دانند. برانکو ایوانکوویچ در پایان این بازی سطح مسابقه را اروپایی دانست و در کنار آن بسیاری از کارشناسان به تمجید از این مربی و تیمش پرداختند. محمود خوردبین سرپرست باسابقه پرسپولیس درباره بازی مورد نظر و همچنین اتفاقات این روزهای باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی شرکت کرده که متن آن را در زیر می خوانید:

* برانکو پس از بازی با سپاهان سطح مسابقه را اروپایی دانست آیا شما هم چنین نظری دارید؟
هم ما خوب بودیم و هم آنها. سپاهان واقعا فوتبال بازی کرد و حتی یک لحظه هم فکر دفاع کردن نبود و به حاشیه نپرداخت و بازیکنی از آنها به بازیکن ما لگد نزد. دست آقای ویسی درد نکند که تیم جوانی را ساخته و فوتبال خوبی ارایه می کند. آنها از باخت نترسیدند و به دنبال ضدفوتبال نرفتند. هر تیمی که مقابل ما فوتبال بازی کند ما آن را شکست می دهیم. من سال گذشته دو بازی خیلی خوب از پرسپولیس دیدم اما نظیر بازی با سپاهان را در این سال ها ندیده بودم.

* در این بازی پای مهدی طارمی هم به گلزنی باز شد.
بله. البته به خودش هم گفته ام که حالا حالاها به رکورد من در جام تخت جمشید نمی رسد. من مهدی طارمی را خیلی دوست دارم و با او شوخی می کنم. من در 5 بازی پشت سر هم برای پرسپولیس گل زدم و دست آخر هم کلیه ام سوراخ شد. ما یک بازی در مشهد داشتیم مقابل ابومسلم که آن روز دو مدافع خشن آنها یعنی اکبر میثاقیان و علیرضا گیله عرب من را پرس کردند و در همان دقایق ابتدایی بازی به شدت آسیب دیدم اما ادامه دادم و بعد از بازی متوجه شدم کلیه ام سوراخ شده و خونریزی کرده است. آن شب در مشهد بستری شدم و فردا به تهران منتقل و به بیمارستان پارس رفتم. یک ماه کامل در بیمارستان زیر سرم بودم و وقتی از بیمارستان مرخص شدم آقای حشمت مهاجرانی من را برای تیم ملی دعوت کرد و همین که به تمرینات رفتم دوباره خونریزی کردم. سر همین اتفاق جام جهانی 78 را از دست دادم.

* باز هم در حالی که انتظار می رفت رامین رضاییان به میدان برود 90 دقیقه نیمکت نشین بود.
درباره رامین باید یک موضوع را بگویم این بچه بسیار با انگیزه است. این روزها تلاش می کند و حتی 10 دقیقه مانده به پایان بازی بلند شد و گرم کرد و  حالا هم گاهی اخمی کند این طبیعی است. بازیکنی که بازی نکند باید هم ناراحت باشد. جایی خواندم که  گفته بودند من رامین را به زور به رختکن برده ام اما این موضوع از ریشه دروغ است. او خودش اولین نفر به رختکن رفت و بازیکنی بزرگ و حرفه ای است.

* در جریان بازی درگیری هایی هم بین بازیکنان به وجود آمد درباره آن درگیری ها صحبت کنید.
یک صحنه بود که بازیکن آنها با آرنج به بازیکن ما زد و محسن مسلمان هم رفت و اعتراض کرد. من چیز دیگری ندیدم.

* پس از بازی در برخی شبکه های مجازی این بحث مطرح شد که شجاع خلیل زاده و مهرداد محمدی دو بازیکن سپاهان که ماه هاست بحث حضورشان در تیم شما مطرح است، کم کاری کرده اند.
این حرف ها چرت است. مگر می شود یک بازیکن به میدان برود و تلاش نکند؟ این صحبت ها را کسانی مطرح می کنند که به دنبال خوراک خبری می گردند. همان هایی که گفتند خوردبین رضاییان را به زور داخل رختکن برده حالا هم این مسایل را به راه می اندازند. اتفاقا به نظر من همین دو بازیکن سپاهان بهترین بازی خودشان را انجام دادند.

* صحبت هایی نیز مطرح شده که کمیته اخلاف فدراسیون فوتبال شما را به دلیل مصاحبه های انتقادی از کی روش احضار کرده است.
من خبر ندارم. نمی دانم چه بحثی مطرح شده ولی اگر صحبتی بود اول از همه به خودم می گفتند. بنده در مصاحبه ای انتقاد کردم که چرا آقای کی روش وقتی برانکو به خاطر تیم ملی و حمایت از آن به ورزشگاه آزادی رفت آن صحبت ها را علیه مربی ما بر زبان آورد کجای این حرف بد است؟ آیا به خاطر این حرف ها باید کسی را احضار کنند من همیشه گفته ام که برای سرمربی تیم ملی احترام قائل هستم اما جایی هم که بدانم لازم است حرف هایم را می زنم.

* هفته گذشته رادوشوویچ دروازه بان کروات شما در حاشیه تمرین برخورد خوبی با شما نداشت. درباره این بازیکن چه تصمیمی گرفته اید؟
هیچی. آمد و عذرخواهی کرد و من هم او را بخشیدم. ما یک تیم هستیم و باید همه تلاش مان را بکنیم تا همدلی مان حفظ شود.

* طی روزهای اخیر انتقاداتی به عدم حضور پیشکسوتان پرسپولیس در مراسم مرحوم محمدرضا خلعتبری شده است. به عنوان همبازی آن مرحوم چه نظری دارید؟
اولا همه ما سال ها بود که از محمدرضا خلعتبری خبری نداشتیم و یکدفعه خبر رسید که بیمار شده و از دنیا رفته است. خود من درگیر بازی های پرسپولیس بودم وگرنه حتما خودم را می رساندم. جا دارد درگذشت او را به خانواده اش تسلیت بگویم این را هم بگویم که محمدرضا خلعتبری یکی از تکنیکی ترین بازیکنان آن روزهای تیم ما بود و شگردش توی سر توپ زدن بود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 06:31 بعد از ظهر

  این کیسه کشای بی همه چیز چون تیمشون تاکتیک نداره دارن از بازی اروپایی پرسپولیس و بازی بکش زیرش خودشون دق مرگ میشن سر شجاع عقده گشایی می کنن

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 07:31 بعد از ظهر

  محمود خان کسی که تیمش ته جدول بایدم ازاین چرت وپرتا دربیاره!بوی کیسه سوخته میاد!خخخخ!!! درضمن تولدت مبارک محمود خان

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 07:42 بعد از ظهر

  پارسال شایعه کثیف دوپینگ امسال این شایعه و شایعات دیگه...
  این کثافت کاری ها رو تموم کنین استقلالی های بی شخصیت!

 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 09:50 قبل از ظهر

  من هیچ وقت استقلال کثیف را رقیب پرسپولیس ندونستم و نمی دانم

 • امیر امیریامیر امیری :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 11:07 قبل از ظهر

  شیطنت نیست ، این اوج بی اخلاقی و بی شخصیتی کسانیست که این تهمت را زدند . وقتی تحصیل کردشون دکتر فتح الله زاده باشه از بیسوادهاشون دیگه چیزی جز این نمیشه توقع داشت . امیدوارم پرسپولیسی های عزیز هیچ وقت بخاطر کل کل انسانیت رو زیر پاشون له نکند . شجاع خلیل زاده قبلا بازیکن پرسپولیس نبوده و هر سال از سرخابیها پیشنهادهای خوبی داره و اصولا چه احتیاجی به این کار داره؟ اگه پرسپولیس از ابن کارها بلد لود به امسال بهادر عبدی و بادامکی و علی عسکر و .... میگفتن که جلو پرسپولیس شل بازی کنن ....

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب