پیش بینی بت 940
شمارش معکوس تا جدال پروفسور - شهریار

شمارش معکوس تا جدال پروفسور - شهریار

جدال پرسپولیس و نفت تهران در شرایطی برگزار می شود که این بازی از حساسیت های بالایی برخوردار است. علی دایی به رغم جدایی 7 ستاره تیم نفت تهران و پیوستن آنها به ... 5 out of 5 based on 23 ratings.

شمارش معکوس تا جدال پروفسور - شهریار

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 14 اظهار نظر بازدید [ 10984 ] جمعه, 2 مهر 1395
:: خبر ویژه
شمارش معکوس تا جدال پروفسور - شهریار

جدال پرسپولیس و نفت تهران در شرایطی برگزار می شود که این بازی از حساسیت های بالایی برخوردار است. علی دایی به رغم جدایی 7 ستاره تیم نفت تهران و پیوستن آنها به ...

ارتش سرخ دات كام :

جدال پرسپولیس و نفت تهران در شرایطی برگزار می شود که این بازی از حساسیت های بالایی برخوردار است.

علی دایی به رغم جدایی 7 ستاره تیم نفت تهران و پیوستن آنها به پرسپولیس و استقلال و از سوی دیگر بلاتکلیفی باشگاه و دیر استارت زدن این تیم در نقل و انتقالات توانسته نتایج خوبی کسب کند و تیم نفت را با 12 امتیاز به رده سوم جدول برساند.

نفت تهران نتایج غیرمنتظره ای کسب کرده و با برتری مقابل حریفان در جمع مدعیان قرار گرفته است و در شروع مجدد رقابت های لیگ برتر به مصاف پرسپولیسی می رود که به اتفاق تراکتور در صدر جدول جای دارد.

پرسپولیس و نفت تهران از نظر امتیازی فاصله ای با هم ندارند و جدال دایی با پرسپولیسی ها و برانکو جدال صدرنشینی محسوب می شود.

دایی به عنوان سرمربی اسبق پرسپولیس و کاپیتان وقت تیم ملی در زمان سرمربیگری برانکو تقابل حساس و جالبی با سرخ ها خواهد داشت.

به همین دلیل این بازی از حساسیت های دو چندانی برخوردار شدند و از حالا مورد توجه قرار گرفته است. تیم نفت تهران در 7 هفته گذشته فقط یک باخت داشته و توانسته خود را به عنوان یکی از مدعیان معرفی کند.

این بازی 22 مهر برگزار می شود،یعنی از همین امروز 20 روز باید صبر کرد تا مصاف پرسپولیس و نفت را دید.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 07:34 بعد از ظهر

  هیچ حساسیتی نداره علی دایی ازخانواده پرسپولیس الکی جوندید

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 10:31 بعد از ظهر

  علی دایی بعد بازی پرسپولیس گفت داور میخواست بخاطر نوروزی هوای پرسپولیس رو داشته باشه حتی حرمت هادی هم رو نگه نداشت امسالم قبل دربی میگفت امیدوارم بازی مساوی بشه تا برا تیمش بهتر بشه بخاطر دوزار پول از تیم شکایت کرده دوزار عرق به تیم نداره همیشه منفعت خودش براش مهم تره تا پرسپولیس.از نظر فنی هم بخدا هزار سالم مربی پرسپولیس بود محال بود بازی که مقابل سپاهان کردیم رو ببینیم. اما بعضیا هنوزم سنگش رو.به سینه میزنن.

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 2 مهر 1395 - 11:28 بعد از ظهر

  چطور علی دایی عضو خانواده پرسپولیس است
  اما جلو پرسپولیس مشت گره میکند ؟؟؟و بخاطر گل خوردن پرسپولیس خوشحالی میکند !!!

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 12:54 قبل از ظهر

  سلام
  تعجب می کنم از بعضی دوستان که دایی رو پرسپولیسی می دونن .
  باتمامـاحترامی که برای عقیده دوستان قائل هستم باید عرض کنم که نه فقط دایی هرکس دیگه ای هم که باشه الان منفعت خودش رو دنبال می کنه تازه دایی الان ازهمه بیشتر دنبال عدم نتیجه گیری پرسپولیس هست تا خودش رو مطرح کنه ،ایشان خودش رو ازهمه بیشتر دوست داره ودلش می خواد که نه فقط پرسپولیس رو شکست بده می خواد که سربه تن ما نباشه.
  علی دایی مغرورتر فقط خودشه .
  فقط پرسپولیس .پرسپولیس .پرسپولیس ودیگر هیچ کس.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 12:58 قبل از ظهر

  علی دایی تو هرتیمی بوده به تیم خودش تعصب داشته این دلیل نمیشه بگیم پرسپولیسی نیست وبخاطراین کارش بگیم بیغیرته!صدبارتا حالا ازعشقش به پرسپولیس گفته!اخلاقش همینه روی تیمش تعصب داره!!بعدشم اونجوری که ازپرسپولیس انداختنش بیرون با خفت توقع نداشته باشین ازبردتیمش خوشحالی نکنه!برای منم پرسپولیس ازهمه بالاتره ازعلی پروین بگیر تا علی دایی وعلی کریمی ولی برا کسی که برا تیممون زحمت کشیده چه تو زمان بازیش چه زمان مربیگریش باید احترام قائل شیم!این تفرقه ها فقط خوراک سایتا وروزنامه هاس

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 06:33 قبل از ظهر

  علی دایی بهترین مربی دنیا، آقا، گل، بامعرفت، بامرام. خلاصه هرچی بگم کم گفتم ولی امیدوارم هیچ وقت دیگه از 1000 کیلومتری پرسپولیس هم رد نشه و پاش به پرسپولیس نرسه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 08:20 قبل از ظهر

  به علی دایی احترام میذارم چون اسطوره باشگاهه ولی علی دایی فقط به فکر خودشه نه پرسپولیس

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 08:21 قبل از ظهر

  علی دایی از نظر فنی واقعا ضعیف حساب میشه / بازی فیزیکی و درگیرانه خصلت تیم های دایی هست

 • هومن دلانهومن دلان :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 09:50 بعد از ظهر

  یعنی دروددددددد بر فهم و شعور و درک (محمد چوبند-میثم غیصر-حسین سلیمانی-محسن فهیم و آقای فیروزجاه) - - -
  یکی از دلایلی که این سایت خاری تو چشم (دایی نیوزیهاست) وجود افرادی مث ماست که فقططططططط به عنوان یه گلزن این آقا رو قبول داشتیم.
  دمشم گرم صد تا گل تو تیم ملی زد مبارکش باشه!!!و فقط پرسپولیسه که برای ما بچه های این سایت مهمه!
  به قول محسن فهیم عزیز اصن ایشون خوب عالی بهترین و....ولی امیدوارم از 1000000000000کیلومتری پرسپولیس رد نشه!!
  من همیشه ی خدا طرف حق رو گرفتم حتی اگه سرم بره!!
  خودم دوران اوج حمیدخان استیلی که تو دوران بازیگریش واسه پرسپولیس چندبار تا مرز سکته رفت از دوندگی بی امانش یادمه!اما دوزار مربیگری بلد نبود و کاملا محترمانه باهاش برخورد کردم و گفتم باید بره چون هیچچچچچچچچچچ چی بلد نیست!!تعارف که نداریم اینجا پرسپولیسه!
  دیگه از حمید خان درخشان که بزرگتر نداریم!!برید ببینید و بپرسید که چه خدماتی به پرسپولیس کرده و چه شاه مهره ای بوده و چه شاه مهره هایی برا پرسپولیس اورده(مستند فوتبال و شهرآورد رو نگاه کنید)!!اما سبک مربیگریش قدیمی بود با اونم با کمال احترام برخورد کردم و گفتم ایشونم باید بره!!و بزرگان دیگه ای مثل افشین خان پیروانی و و و....که تو زمان بازیشون باغیرت ترین و بهترین بازیکنای پرسپولیس بودن اما دنیای مربیگیری خیلی فرق داره!!
  اما ((علی دایی)) هییییییییییییچ کاری تو دوران بازیگریشم برا پرسپولیس نکرد و حالا همیشه هم مدعی نیمکت پرسپولیسه!!!!!!
  خیلییییییییییییییییییی مسایل باعث تنفررررررر شخص من و امثاله من از دایی شده!!از جایی که درخشان/ استیلی/ گل محمدی/مایلی کهن/تاتار و و و و...به عنوان *مربی* پرسپولیسو شکست دادن حتی با نتایج خیلی خیلی سنگین!اما سرشونو انداختن پایین و رفتن!چون عاشق پرسپولیس بودن هستن و خواهند بود!!!و دلشون نمیومد کلامی حرف بزنن و نمک رو زخم ما بپاشن!((چون پرسپولیسی ان))
  اما این آقای (باغیرت!!!!!!!) وقتی 1 گل به پرسپولیس میزد انگار قهرمان جام جهانی شده بود جوری خوشحالی و فلان میکرد!!!
  آخرین باری که که به طور کامل تنفر بنده و خیلیای دیگه که حتی طرفدارشم بودن از شخص علی دایی به اوج خودش رسید زمانی بود که بعد از فوت کاپیتان هادی خدابیامرز که بازی مساوی شد ایشون گفتن داور رعایته هوادارا رو کرد که یه داغه دیگه نبینن!!!
  تف به این فوتبال هادی خدابیامرز از بین ما رفته بود ما اصن هنوزم باورمون نشده بعدش توی نامرد واسه یه مساوی از نتیجه و نا داوری حرف میزنی؟؟؟
  یعنی امسال یه بلایی سره تیمش و خودش بیاریم که تا آخر عمرش اسم پرسپولیس کبیرو به دهنه....نیاره!!

 • محمد کاردر خورشیدیمحمد کاردر خورشیدی :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 07:48 بعد از ظهر

  من خیلی وقته دیگه تو این سایت نظر نمیدم چون اینقدر بچه ریخته تو این سایت اینقدر رفتارهای مردم کوفه ای دیدم حالم بهم میخوره . آقا اساتید یکی مثل علی دایی با اون همه مشاورهای قوی اجتماعی ای که داره با اون تحصیلات و هوش و ذکاوت به نظر شما چرا خوشحالیشو موقع گل زدن به پرسپولیس پنهان نمیکنه چرا به خاطر گول زدن مردم کوفه صفتی مثل ما ظاهرسازی نمیکنه میدونیین چرا ؟ چون طرف حرفه اییه غیرت داره رو تیمش اینجا فوتباله یه بازی جذاب و مردونه نه جایی واسه فیلم بازی کردن و خاله زنک بازی مثل رفتار یورگن کلوپ بازی لیورپول و دورتموند یا رفتار کلینزمن تو بازی آلمان و آمریکا یا . . . . . شمایی که چپ و راست میگید علی کریمی یکبار دیگه بازی پرسپولیس و تراکتور تو تبریزو زمان علی دایی ببینید تا هلاک شدن علی کریمی رو واسه برد تراکتور ببینید . شماها مدیون علی دایی هستید بعد از قطبی 10 سال توسری خور بودیم علی دایی به تیم شخصیت داد الان داریم کیفشو میبریم . خدا همه رو به راه راست هدایت کنه شب و روزتون خوش مردم کوفه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 11:35 قبل از ظهر

  آقای خورشیدی، اینکه بیای اختلافت با مدیران پرسپولیس را با هوادران پرسپولیس تسویه کنی یک رویی و مردانگی نیست. شما مثلاً میری توی مجلس ختم و جوک بگی بزنی زیر خنده!؟ بعدش هم بگی من که این بابا را نمی شناسم فقط یه فامیلی دور هستیم و نمی تونم فیلم بازی کنم و ناراحت باشم!!!؟؟ کمترین چیزی که بهت میگن، میگن خیلی بی شعوری. اینکه توی موقعیت های مختلف نتونی خودت را کنترل کنی و بعدش هم بگی بلد نیستم فیلم بازی کنم عذر بدتر از گناه و اوج بی شعوری است. کار مجانین و دیوانگان است اگر نگیم حیوانات. اول اینکه ما فرهنگ مختص به خودمون را داریم و با توجه به فرهنگ جامعه خودمون و فرهنگ پهلوانی ورزش خودمون میگم خیلی از کارهای دایی به دور از انسانیت بود ولی چون همه نگاهشون به فوتبال اروپاست دو مثل از فوتبال اروپا میزنم. یکی یورگن کلوپ که دیدید همیشه کنار زمین چه خوشحالی های عجیب و غریبی میکنه ولی در مصاف با دورتموند خودش را کنترل کرد و خوشحالیش را بروز نداد. دوم کریس رونالدو که به منچستر گل زد و خوشحالی نکرد و دستش را بالا آورد تا هم تیمی هاش با او خوشحالی نکنند. خود دایی فهمیده کاراش اشتباه بوده. یکی از غیرانسانی ترین حرفهای دایی بعد بازی پرسپولیس صبا بود که گفت داور نمی خواست هوادران پرسپولیس داغ دیگه ای را ببینند. امثال دایی با خودخواهی های لجام گسیخته خودشون روح جوانمردی ورزش را زیر سوال بردند اون وقت یک عده از اونها طرفداری هم می کنند. اگر می بینید نام تختی در ورزش ایران ماندگار است بخاطر مدالهای جهانی و المپیکی او نبود. برید روایت کشتی گیر روسی را بخوانید که در فینال المپیک وقتی تختی فهمید پای راست کشتی گیر روسی ضرب دیده هرگز به پای ضرب دیده اون کشتی گیر هجوم نبرد.

 • محمد کاردر خورشیدیمحمد کاردر خورشیدی :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 01:26 بعد از ظهر

  آقای محسن فهیم . ما چرا میخوایم خودمونو گول بزنیم . تا کی میخوایم دم از مرام پهلوانی ایرانی ها بزنیم . تا هرکی مرده میشه پهلوون . میشه اسطوره . امثال تختی تا زنده بودن کسی واسشون ارزشی قائل نبود تا مردن چون دیگه منافع کسی رو به خطر نمی اندازن میشن پهلوان تختی . من دقیقا یادمه زمانی که هادی بازی میکرد شما آقای فهیم جه جملات ناراحت کننده ای در بارش میزدی بنده خدا مجبور شد با مشورت دایی واسه خلاص شدن از شر شما بره نفت تهران . آخرش هم ناراحتی قلبی از پا درآوردش الان همین شما واسه هادی سینه میزنیین و همرنگ جماعت میشین اینایی که میگم همسر هادی تو برنامه شبکه مازندران گفته . حالا واسه یه جمله علی دایی رو شماتت میکنین؟!!!! اینجاست که میگم شما کوفه صفتین . اگه نمیدونی بدون بهترین رابطه رو هادی با دایی داشت اینو دیگه خود خانواده هادی هم میدونن . در ضمن من تایید نمیکنم حرف دایی بعد بازی صبا و پرسپولیسو ولی حرفم اینه شما هیچ کی رو بدون عیب نمیتونی پیدا کنی خیلی ها مثل کریمی (زمان دنیزلی و دایی و اکثرمربی های خارجی) و پروین و درخشان و خیلی از پیشکسوت ها دیگه همه میدونیم در چه مقاطعی به پرسپولیس ضربه زدن . پس اگه نقدی میخوای بکنی منصفانه بکن نه به خاطر عقده شخصی .

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب