پیش بینی بت 940
سورپرایز بزرگ هدایتی برای پرسپولیسی ها/ پیراهن سرخ برتن ستاره محبوب

سورپرایز بزرگ هدایتی برای پرسپولیسی ها/ پیراهن سرخ برتن ستاره محبوب

برای پوشاندن پیراهن پرسپولیس به تن اشکان دژاگه خیلی ها در تلاش اند؛ از مدیران باشگاه گرفته تا هوادار متمولی که بیش از آنها در تصمیم گیری ها سهیم است. او بود ک... 3 out of 5 based on 41 ratings.

سورپرایز بزرگ هدایتی برای پرسپولیسی ها/ پیراهن سرخ برتن ستاره محبوب

نويسنده : محمدعلی بهنام 9 اظهار نظر بازدید [ 22208 ] شنبه, 3 مهر 1395
:: خبر
سورپرایز بزرگ هدایتی برای پرسپولیسی ها/ پیراهن سرخ برتن ستاره محبوب

برای پوشاندن پیراهن پرسپولیس به تن اشکان دژاگه خیلی ها در تلاش اند؛ از مدیران باشگاه گرفته تا هوادار متمولی که بیش از آنها در تصمیم گیری ها سهیم است. او بود ک...

ارتش سرخ دات كام :

برای پوشاندن پیراهن پرسپولیس به تن اشکان دژاگه خیلی ها در تلاش اند؛ از مدیران باشگاه گرفته تا هوادار متمولی که بیش از آنها در تصمیم گیری ها سهیم است.

او بود که رامین رضاییان را برگرداند و پیش از آن هم به طارمی وعده داده بود که به اندازه رقم قراردادش، از جیب به او پول می دهد.

حالا هم دست گذاشته روی اشکان دژاگه و منتظر است پرسپولیسی ها بله را از برانکو بگیرند تا این بازیکن ملی پوش را بفرستد برای امضای قرارداد. شایعه قرمزپوش شدن اشکان دژاگه را اول بار وقتی شنیدیم که فصل شانزدهم هنوز سوت نخورده بود.

 آن روزها هم همین هوادار متمول پرسپولیس برای جذب این بازیکن تلاش می کرد که البته ناکام ماند و حالا دوباره چند وقتی است زوم کرده روی دژاگه و به زور هم شده، می خواهد او را به پرسپولیس بیاورد. درباره دژاگه همین یک ماه پیش شنیدیم خانه ای در تهران خریده و قرار است با یکی از دو تیم مطرح پایتخت- پرسپولیس یا استقلال- قرارداد ببندد.

این بازیکن دیگر به العربی هم تعهدی ندارد که مانع حضورش در لیگ برتر شود و حسین هدایتی که آخرین بار، پیش از بازی با سپاهان با اشکان دژاگه به مذاکره نشست، در تلاش است تا با استفاده از این فرصت، خودی نشان بدهد. حال آنکه لیست پرسپولیس پر است و برانکو هم به جذب بازیکن جدید هیچ میلی ندارد.

او این بی میلی را در واکنش به اصرارهای باشگاه هم به زبان آورده و این در حالی است که خود دژاگه هم هنوز تصمیم نهایی اش را برای حضور در پرسپولیس نگرفته. اشکان دژاگه مردد است و تنها دلیل تردیدش، اختلاف کی روش و برانکو.

او خوب می داند که حضور در پرسپولیس رابطه اش با سرمربی پرتغالی تیم ملی را شکرآب خواهد کرد و شاید حتی جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست بدهد. از طرفی احتمال می دهد که به خاطر تحمیلی بودنش، برانکو هم در پرسپولیس از او بازی نگیرد و روی نیمکت بنشاندش.

در همین حال، دوست نزدیک حسین هدایتی؛ هوادار متمول پرسپولیس هم در پیامی خطاب به هواداران این تیم نوشت: این مژده رو به تک تک شما هواداران سرخ بدم که خیلى قول از حاجى گرفتیم، نگم براتون ... از قهرمانى نگم براتون، از آوردن سروش رفیعى هم نمیگم براتون ... و یک قول اساسى که ایشون دادند این بود که پروفسور برانکو هر بازیکنى را بخواهد براى ایشون جذب می کنند. خدارو شاکرم که حاج حسین هدایتى رو داریم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • mohammad 6666mohammad 6666 :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 10:56 قبل از ظهر

  هر چی برانکو بگه...هیچکس حق نداره بر خلاف میل برانکو بازیکنی رو تحمیل کنه به پرفسور

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 11:27 قبل از ظهر

  ببخشید آقای هدایتی مگه چه سمتی در کادر فنی دارند که بر خلاف میل برانکو بازیکن جذب کنند؟ البته باید از ایشون ممنون بود بابت خرج هایی که واسه پرسپولیس میکنند ولی به نظرم این موضوع داره تبدیل به حاشیه میشه.همین الان در خط هافبکمون ترافیک سنگینی داریم تا جایی که ساسان قید پرسپولیس را زد و تازگی ها هم احمد شاکی شده حالا دژاگه رو کجای دلمون بذاریم؟ در ثانی اگر قرار به اضافه شدن یه هافبک هجومی باشه سروش رفیعی هست چه احتیاجی به دژاگه داریم اصلل اونم بر خلاف میل برانکو؟ آقای هدایتی دستت درد نکنه اما اگه میخوای به پرسپولیس کمک کنی این پولی که میخوای بی دلیل به دژاگه بدی بده مانوئل تو آخرش به خاک نشونده مارو یا واسه بازیکن های تیم های پایه با نصف این پول یه خوابگاه بساز یه به زیر ساخت های باشگاه کمک کن. این کارا هم موندگارتره هم خیلی بیشتر از دژاگه به پرسمولیس کمک میکنه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 11:54 قبل از ظهر

  من خیلی دوست دارم دژاگه به پرسپولیس بیاد ولی اینکه از کانال هدایتی بخواد اینکار انجام بشه و به برانکو هم تحمیل بشه بسیار نگران کننده هست. دو ساله میگم پرسپولیس توی هر سه خط دفاع، هافبک و مهاجم بازیکن باتجربه میخواد. صلابت دفاع پرسپولیس بخاطر تجربه سیدجلاله. دژاگه هم به فاز تهاجمی اضافه بشه بسیار گره گشاست. ولی اصلاً به این کارهای هدایتی حس خوبی ندارم و میدونم در پس پرده چه خبره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 12:30 بعد از ظهر

  به نظرم این خبرشایعه ای بیش نیست ولی خب هرچی نظرپروفسورباشه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 12:56 بعد از ظهر

  بدردمون نمی خوره
  سروش، ساسان و شجاع اهداف بعدی نقل و انتقالاتمون هستن

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 01:40 بعد از ظهر

  پرسپولیس ازنظربازیکن هیچ کمبودی نداره وامدن دژاگه یعنی سوختن چندجوان مستعدلیست پرسپولیس......فعلافقط حمایت حمایت

 • هادی واعظهادی واعظ :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  ما بهترین هافبک های ایران را داریم. نیازی به اشکان نداریم.

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 06:31 بعد از ظهر

  اشکان دژاگه بازیکن خوبیه ولی هدایتی چه کاره است که بازیکن به تیم تحمیل کنه. پس مربی چکارست. اگر راست میگه موقع بدهیها پول خرج کنه ولی نمیکنه میدونید واسه چی؟ چون توی دید نیست.ولی خرید یک ستاره و به اصطلاح بمب ترکوندن کاملا توی دیده

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  شنبه, 3 مهر 1395 - 06:35 بعد از ظهر

  در ضمن مراقب باشید. این بابا با عابدینی دستش توی یک کاسه است و اینها پرسپولیس را فقط برای خودشون میخوان و چه بسا بهترین حرکت برای خراب کردن تیم به حاشیه بردن برانکو باشه. اونا هواداران را برای خرید یک بازیکن تحریک میکنند و میدونن که برانکو موافق نیست و اگر برانکو مخالفت کنه هواداران را به جونش میندازن. در مورد رضائیان همین اتفاق افتاد و اگر برانکو مخالفت میکرد از طریق فشار هواداران میبردنش به حاشیه

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب