پیش بینی بت 940
مقایسه تعطیلات لیگ ایران با سایر لیگ ها و تیم های همگروه/ تافته جدا بافته هستیم!

مقایسه تعطیلات لیگ ایران با سایر لیگ ها و تیم های همگروه/ تافته جدا بافته هستیم!

 مقایسه تعطیلی های لیگ ایران با سایر کشورهای آسیایی بیانگر بسیاری از واقعیت هاست و نشان می دهد که در فوتبال ایران چه می گذرد. جنجال فوتبال ایران، این بار... 2 out of 5 based on 14 ratings.

مقایسه تعطیلات لیگ ایران با سایر لیگ ها و تیم های همگروه/ تافته جدا بافته هستیم!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 7 اظهار نظر بازدید [ 8717 ] یکشنبه, 4 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • مقایسه تعطیلات لیگ ایران با سایر لیگ ها و تیم های همگروه/ تافته جدا بافته هستیم!

مقایسه تعطیلات لیگ ایران با سایر لیگ ها و تیم های همگروه/ تافته جدا بافته هستیم!

 مقایسه تعطیلی های لیگ ایران با سایر کشورهای آسیایی بیانگر بسیاری از واقعیت هاست و نشان می دهد که در فوتبال ایران چه می گذرد. جنجال فوتبال ایران، این بار...

ارتش سرخ دات كام :

 مقایسه تعطیلی های لیگ ایران با سایر کشورهای آسیایی بیانگر بسیاری از واقعیت هاست و نشان می دهد که در فوتبال ایران چه می گذرد.

جنجال فوتبال ایران، این بار هم سر تعطیلات است، جایی که اکثر سرمربیان تیم های لیگ برتری و کارشناسان فوتبال ایران از میزان تعطیلات شکایت و گلایه دارند و سازمان لیگ هم پاسخ داده که برنامه بازی های لیگ از قبل آماده شده، باشگاه ها آن را مطالعه کرده و مخالفتی با این برنامه صورت نگرفته بود.

اینکه باشگاه ها برنامه را مطالعه کرده و مخالفتی با آن نداشتند، پاسخی درست است که از سوی سازمان لیگ داده شده و این مسئله نیز به مدیران باشگاه ها یا سرمربی تیم ها بازمی گردد که چرا همان موقع مخالفت خود را با این برنامه اعلام نکردند. این ایرادی است که باید از باشگاه ها گرفت اما موضوع این است که چرا سازمان لیگ به عنوان متولی فوتبال ایران باید چنین برنامه ای را تدوین کند.

همین ابتدای کار باید یک موضوع را اعلام کنیم و آن هم اینکه آرزوی همه ما موفقیت تیم ملی و راهیابی این تیم به جام جهانی 2018 است و اینکه این مطلب نفی کننده این موضوع نیست و اگر عده ای چنین برداشتی داشته باشند مسئولیتش برعهده خودشان است. شکی نیست که باید تمام شرایط و امکانات برای صعود تیم ملی به جام جهانی فراهم شود. چه بسا که از صعود تیم ملی به جام جهانی سود اقتصادی، فنی، اجتماعی و... به کشورمان می رسد و باید نهایت تعامل با کارلوس کی روش در زمینه آماده سازی تیم ملی صورت بگیرد، اما تعاملی که در چارچوبی منطقی باشد. وقتی قرار بود لیگ به این اندازه تعطیلی داشته باشد، شاید برگزاری یک جلسه تعاملی بین مربیان باشگاهی با سرمربی تیم ملی می توانست کمک زیادی برای همدلی ایجاد کند.

یکی از شعارهای مهدی تاج  زمانی که به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، ایجاد همدلی بود. او در نخستین نشست خبری اش پس از به توافق رسیدن با کارلوس کی روش برای ادامه همکاری در 29 اردیبهشت ماه 95 گفت: «از همه مدیران باشگاه ها و سرمربیان تیم ها نیز درخواست دارم که همکاری لازم را داشته باشند. برنامه ریزی لازم را داریم که جلسه ای با سرمربیان لیگ برتری با کارلوس کی روش برگزار شود. این جلسات می تواند به تیم ملی کمک کند چون عمده بازیکنان تیم ملی از لیگ برتر هستند و می خواهیم سرمربیان باشگاهی اگر صحبتی دارند با سرمربی تیم ملی در میان بگذارند». با این صحبت از سوی تاج و البته نگاه مثبتی که کی روش به ریاست او داشت، این پیش بینی می شد که مشکلات گذشته، پایان پیدا کند. مشکلاتی نظیر اینکه کی روش با مربیان باشگاهی جلسه تعاملی برگزار نمی کرد و حتی حاضر نشد با محمد خاکپور، سرمربی وقت تیم امید جلسه ای برای هماهنگی برنامه های تیم ملی و تیم امید داشته باشد. امید زیادی بود که این دوران با حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال به پایان برسد، اما...

نه تنها تاج نتوانست بین مربیان باشگاهی و سرمربی تیم ملی جلسه هماهنگی برگزار کند، بلکه اوضاع وخیم تر هم شد. با مخالفت برخی مربیان برای حضور بازیکنان ملی پوش خود در اردوی ارمنستان تیم ملی در خرداد ماه سال جاری، این اردو از سوی کی روش لغو شد و آتش اختلافات بالا گرفت به ویژه اختلاف با برانکو ایوانکوویچ که جزو حامیان کی روش بود و حتی اوایل حضورش روی نیمکت پرسپولیس به تمرین تیم ملی رفت و رابطه خوبش را با سرمربی پرتغالی تیم ملی نشان داد. اختلاف ها از همان زمان شدت گرفت.

تعطیل شدن دوباره لیگ برای برگزاری اردوی تیم ملی انتقادات نسبت به این میزان تعطیلی را بیشتر از قبل کرده است. مقایسه تعطیلات لیگ برتر ایران با کشورهای صاحب سبک و همگروه هایمان در راه صعود به جام جهانی 2018 نشان می دهد لیگ ایران دارای بیشترین تعطیلات است. اگر چه برخی اعتقاد دارند این مقایسه درست نیست اما به هرحال نمی توان لیگ های دیگر را نادیده گرفت و چشم به روی همه دنیا بست، به خصوص اینکه تعطیلی لیگ ایران از کشورهای آسیایی و همگروه هایمان نیز بیشتر است.

همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که شاکله و استخوان بندی تیم ملی را بازیکنان لژیونر تشکیل می دهند اما تیم ملی همانند اردوی اخیر با بازیکنان لیگ به اردو می رود. صحبت و بحث اصلی این است که چگونه اردوها با بازیکنان لیگ برگزار می شود و لیگ هم به این بهانه تعطیل می شود اما در روز بازی بازیکنان لژیونر به میدان می روند. البته که سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده اول و آخر درباره ترکیب است و در این  موضوع حرفی نیست اما آنچه به آن اشاره شد یعنی تعطیلات مکرر و طولانی مدت بحث اصلی است. اگر چه مسئولان سازمان لیگ اعلام کرد ه اند در فاصله تعطیلات جام حذفی برگزار می شود اما حتما خودشان هم قبول دارند که برگزاری بازی های جام حذفی بدون ملی پوشان و با تیم های دسته پایین تر نمی تواند کمکی به پویایی فوتبال ایران و البته لیگ کند که از دل آن قرار است تیم ملی قدرتمندی بیرون آید اگر چه اکنون اینگونه نیست.

حتی برای بازی با سوریه هم لیگ نزدیک به یک ماه (از تاریخ 7 آبان تا 4 آذر) تعطیل است و این در شرایطی است که 17 تا 25 آبان فیفادی است و بازی با سوریه 25 آبان برگزار می شود و پیش از آن هم ایران باید در دیداری دوستانه به مصاف تایلند برود.

در زیر به تعطیلات لیگ های معتبر اروپا، لیگ برتر روسیه که بازیکنان ایرانی در آن حضور دارند، لیگ های ژاپن، کره جنوبی، چین و قطر که مانند ایران در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه حاضر هستند، نگاهی می اندازیم. تفاوت میزان تعطیلی ها در این میان کاملاً مشخص است.

لیگ برتر انگلیس
7 تا 20 شهریورماه
11 تا 24 مهرماه

سری آ ایتالیا

7 تا 20 شهریورماه
11 تا 24 مهرماه

لالیگای اسپانیا
7 تا 19 شهریورماه
11 تا 23 مهرماه

بوندسلیگای آلمان
7 تا 19 شهریورماه
11 تا 23 مهرماه

لوشامپیونه فرانسه
7 تا 19 شهریورماه
11 تا 23 مهرماه

اردویژه هلند
7 تا 20 شهریورماه
11 تا 24 مهرماه

لیگ برتر پرتغال
7 تا 19 شهریورماه
11 تا 30 مهرماه

لیگ برتر روسیه
7 تا 19 شهریورماه
11 تا 23 مهرماه

جی لیگ ژاپن
6 تا 20 شهریورماه
10 مهرماه تا اول آبان ماه

کی لیگ کره جنوبی
7 تا 20 شهریورماه
11 مهرماه پایان

سوپرلیگ چین
31 مردادماه تا 19 شهریورماه
4 تا 24 مهرماه

لیگ ستارگان قطر
25 شهریورماه شروع لیگ
3 تا 23 مهرماه

لیگ برتر ایران
22 مردادماه تا 19 شهریورماه
31 شهریورماه تا 23 مهرماه


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 08:57 قبل از ظهر

  فوتسال رو دیدین؟؟
  با جیووا هم میشه افتخا آفرید اگه آدمش این کاره باشه

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 09:05 قبل از ظهر

  اصلا چیز عجیبی نیست...5 ساله تیم ملی مون در اختیار این آقاست، همه بله قربان گوی ایشون هستن، اما هنوز در حسرت یک بازی زیبا از تیم ملی مون موندیم. بزرگترین افتخارش باخت اتوبوسی با گلهای کم به آرژانتین و بردن شیلی در یه بازی دوستانه است که هیچ کس روش نمیشه یه بازی دوستانه رو جزو افتخاراتش حساب کنه. با تیم رسانه ای و کنفرانسها و بیانیه هاش کاری کرده از یک هفته قبل در مورد نتیجه بازی با تیمهایی در حد هند و گوآم استرس داشته باشیم و بعد از بازی به بردن چنین تیمهایی افتخار کنیم. وقتی تو جام ملتها جلوی یه کشور که نصفش دست داعشه و نیمه دیگه اش زیر بمب گذاری داعش حذف میشیم همه کاسه کوزه ها رو سر داور خورد میکنه تا کسی حواسش به کارنامه ضعیفش نباشه. همیشه قبل از هر تورنمنتی با یه عده وارد دعوای زرگری میشه تا اگه نتیجه نگرفت اونها رو مقصر جلوه بده..هر روز دعوا و توهین، هر روز حاشیه...
  یه عده هم که تحت تاثیر نطقها و جوسازی های ایشون، فقط کارشون حمایت کورکورانه است و چشمشون رو روی نتایج ضعیف و بی اخلاقیهای این آدم بستن..امثال کیروش فقط به درد همین فوتبالهای مریض میخورن که 6 ماه از سال حقوق در حد گرونترین مربی های جهان رو بگیرن و 6 ماه دیگه رو هم تو مرخصی به بیزنسهاشون تو اروپا و آفریقا رسیدگی کنن.

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 01:12 بعد از ظهر

  کیروش انگار میخواد گوام رو ببره جام جهانی آخه این همه تعطلیلات برای چیه؟
  تقصیر اول گردن خودمونه که هرچی میاد تایید میشه بعدش میفهمیم چی در انتظارمونه
  آخه واسه بازی با سوریه و چین و قطر یک ماه اردو لازمه؟؟ تازه این وقتم که سپری میشه چیزی به تیم ملی اضافه نمیشه با کادری که هیچ بار فنی ای نداره
  موضوع بعد هم این افشار زاده دهنشو باز کرده پرسپولیسو برده زیر سوال خودشو مبرا کرده از گند هایی که زده و باید یه جواب دندان شکن بشنوه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 01:22 بعد از ظهر

  اقا هرکی پیج رییس جمهوررو داره بره وازوزیرحمایت کنه!اگه گودرزی بره طاهری هم میره!

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 02:05 بعد از ظهر

  این نوعی لج بازی از طرف گیروش است
  وگرنه اردوـبدون بازیکنان اصلی چه سودی دارد
  گیروش که این کارش رو منطقی وقانونی می دونه
  چرا باز یکنان خارجی رو نمی تونه به اردو ببره
  این راـباید از گیروش سوال کرد.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 02:12 بعد از ظهر

  اگرفدر اسیون گیروشی راست میگه بازیکنان لژیونر رو هم به اردو ببره .
  اگه همچو درخواستی ازباشگاههای خارجی بکنن باعث خنده وتمسخر قرارخواهند گرفت.
  فدراسیون کارش غلط وغیرمنطقی وقانونی است .
  نمی دونم باشگاهها چرا قبول می کنند
  البتع بیشترباشگاههای ما بازیکنان ملی پوش زیادی ندارن
  واین تعطیلیها به سود انهاست
  مثل کیسه ،تابتونن بیشترتمرین کنن
  ولی تیمهای پرسپولیس ومقداری تراکتور ضرر می کنند.

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  یکشنبه, 4 مهر 1395 - 07:40 بعد از ظهر

  سرمربی عقب مونده ما به زور تعطیلی میره جام جهانی زنگ تفریح میشه برمیگرده. واقعا عجب فدراسیونی داریم

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب