پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
ربیع خواه: هدف ما امسال کسب دو جام است / شایعه حضورم در پرسپولیس با رابطه انگیزه ام را بیشتر کرد

ربیع خواه: هدف ما امسال کسب دو جام است / شایعه حضورم در پرسپولیس با رابطه انگیزه ام را بیشتر کرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای حضورم در پرسپولیس شایعه شده بود که با رابطه به این تیم آمدم اما این حرف ها باعث شد تا تلاش و کوششم را بیشتر کنم. محسن... 4 out of 5 based on 4 ratings.

ربیع خواه: هدف ما امسال کسب دو جام است / شایعه حضورم در پرسپولیس با رابطه انگیزه ام را بیشتر کرد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1594 ] یکشنبه, 4 مهر 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • ربیع خواه: هدف ما امسال کسب دو جام است / شایعه حضورم در پرسپولیس با رابطه انگیزه ام را بیشتر کرد

ربیع خواه: هدف ما امسال کسب دو جام است / شایعه حضورم در پرسپولیس با رابطه انگیزه ام را بیشتر کرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای حضورم در پرسپولیس شایعه شده بود که با رابطه به این تیم آمدم اما این حرف ها باعث شد تا تلاش و کوششم را بیشتر کنم. محسن...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای حضورم در پرسپولیس شایعه شده بود که با رابطه به این تیم آمدم اما این حرف ها باعث شد تا تلاش و کوششم را بیشتر کنم.
محسن ربیع خواه در گفت وگویی، درباره عملکردش در پرسپولیس، شایعاتی که درباره او ساخته شده بود و فشارهایی که در چند وقت اخیر تجربه کرده بود صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

7 هفته از لیگ برتر گذشت و تو هم 7 هفته برای پرسپولیس بازی کردی. این 7 هفته برای تو چطور گذشت؟
باید بگویم که سخت گذشت چرا که پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران بزرگی هم دارد و بازی کردن در چنین تیمی سختی های خودش را دارد. وقتی که برانکو تشخیص داد بازی کنم فهمیدم که به من اعتماد دارد و با نظر او بازی خواهم کرد. همان زمان متوجه شدم که برای به دست آوردن دل هواداران کار سختی دارم چون هواداران پرسپولیس من را نمی شناختند و به همین دلیل فشار زیادی هم روی من بود اما امیدوار به آینده بودم و فقط تلاش و تمرین کردم.

در همان ابتدای حضورت در پرسپولیس صحبت از این بود که به دلیل ارتباط خویشاوندی و رابطه با یکی از مدیران باشگاه به پیراهن پرسپولیس رسیدی اما برانکو نشان داده که از نظر فنی تو را قبول دارد.
این حرف ها اصلا برای من مهم نبوده و نیست. می دانستم که چنین حرف هایی در موردم زده می شود اما به آنها توجه نمی کردم هر چند که زیاد این مسائل به گوش خودم نرسیده بود اما باور کنید که سخت است این حرف ها درباره یک بازیکن نوشته شود.من هشت سال در لیگ برتر و لیگ دسته اول بازی کرده بودم و با تجربه 8 ساله به پرسپولیس آمده بودم. این حرف ها باعث می شد که بیشتر تمرین و تلاش کنم که خودم را نشان دهم و باید بگویم چنین شایعاتی اصلا برایم مهم نبود و نیست.

خودت قبول داری که در ابتدای حضورت در پرسپولیس اعتماد به نفس کافی نداشتی؟
اصلا این حرف را قبول ندارم. یکسری مطالب در برخی رسانه ها نوشته می شد که من اعتماد به نفس ندارم اما باید بگویم سبک فوتبال بازی کردن من همینطور است و به دنبال بازی نمایشی نیستم. من همیشه سعی کرده و می کنم که ساده و روان فوتبال بازی کنم و کاری را انجام دهم که مربی از من می خواهد و به دنبال حرکات اضافه نیستم.

محمد انصاری هم که فصل گذشته به پرسپولیس آمد حضورش با شایعاتی همراه بود اما عملکرد او نشان داد که اعتماد برانکو به این بازیکن بی دلیل نیست و حالا این مسئله برای تو هم که دقیقا در همان پست بازی می کنی به وجود آمده است.
واقعا به این مسائل فکر نمی کنم. محمد انصاری آنقدر خوب بازی کرد و خودش را خوب نشان داد که به تیم ملی هم رسید مطمئنا هر بازیکنی اگر از سوی هواداران و مربیان حمایت شود می تواند پیشرفت کند.  من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

جو پرسپولیس را در این مدت چطور دیدی؟
واقعا جو خوبی در تیم حاکم است و من دوستان خوبی پیدا کردم. به هر حال در فوتبال شما باید دوستان خوبی داشته باشید که خوشبختانه من هم در پرسپولیس این شرایط را دارم.

پرسپولیس امسال با پرسپولیس فصل گذشته تفاوت زیادی دارد و این موضوع از نتیجه گیری این تیم مشخص است و همین موضوع انتظارات هواداران را بیشتر از قبل کرده است. به عنوان بازیکن پرسپولیس این موضوع را می دانی؟
ببینید هدف همه ما این است که قهرمان شویم و از همان ابتدای فصل برانکو به گونه ای به ما تمرین داد که فشار زیادی به بدن هایمان آمد. این فشارها فقط به این خاطر است که هواداران از ما راضی باشند و بتوانند نسبت به فصل قبل بهتر باشند. باید بگویم کل مجموعه باشگاه از مدیریت گرفته تا مربیان و بازیکنان و حتی تدارکات زحمت می کشند که پرسپولیس در زمین اینطور بازی می کند.

از برد مقابل سپاهان پس از 13 سال در اصفهان هم صحبت کن.
واقعا بازی سختی را پشت سر گذاشتم و هر کسی که این بازی را دیده معتقد است که سرعت بازی بسیار بالا بود و یک بازی برگزار شد که سطح آن از سطح فوتبال ایران بالاتر بوده است. البته سپاهانی ها وقتی گل سوم را خوردند دیگر بازی را رها کردند اما ما هم بسیار خوب بودیم. قبل از بازی بود که متوجه شدیم پرسپولیس در اصفهان 13 سال است که سپاهان را نبرده و حرف از طلسم شدن در اصفهان بود که من هیچ وقت این حرف ها را قبول ندارم. طلسم کردن این مسائل معنی ندارد و مهم کار کردن و تلاش کردن است.

این هفته باید در جام حذفی به مصاف قشقایی شیرازی بروید و این نگرانی وجود دارد که شاید با دست کم گرفتن این حریف دچار مشکل شوید.
فوتبال نشان نمی دهد که چه رویی دارد. بارها در فوتبال ایران و حتی فوتبال روز دنیا شاهد بودید که تیم هایی که در رده های پایین تر هستند تیم های قدرتمند را حذف کردند و ما هم روی این تیم حساب می کنیم و به هیچ عنوان به چشم یک تیم ضعیف به آنها نگاه نمی کنیم. قطعا جلوی این تیم محکم و با همه توان بازی خواهیم کرد و آنها را دست کم نمی گیریم چرا که هر تیم شخصیت دارد. ما قشقایی را جدی می گیریم تا دچار مشکل نشویم.

پرسپولیس امسال در سه جام باید بجنگد. فکر می کنی عملکرد شما در این سه جام چطور خواهد بود؟
هدف ما برای امسال کسب دو جام است و به یک جام هم قانع نیستیم. ما امسال در آسیا هم حضور داریم و تا جایی که بتوانیم پیش خواهیم رفت. هدف گذاری ما قهرمانی آسیاست چرا که پرسپولیس تیم کوچکی نیست و همه آسیا روی این تیم حساب می کنند.

برخورد هواداران در این مدت با تو چطور بوده است؟
خوشبختانه هواداران همیشه به من لطف داشته اند و از روزی که به این تیم آمده ام از من حمایت کرده اند. البته یکسری که هوادار نیستند صحبت هایی مطرح می کردند اما هواداران اصیل پرسپولیس از همان ابتدای حضورم من را حمایت کردند و از آنها ممنون هستم. آنقدر تلاش می کنم تا بتوانم نام خوبی از خودم در پرسپولیس به جا بگذارم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب